poniedziałek, 17 stycznia 2022
Najnowsze: Typy na mecz Polska – Niemcy. ME 2022 w piłce ręcznej

Bonus powitalny w TOTALbet

Operator zakładów sportowych Totalbet oferuje swoim klientom mega atrakcyjny bonus finansowy na start za rejestrację z naszym kodem promocyjnym.

Nagroda za użycie kodu LEGALSPORT - 50 zł + ekstra bonus 5000 zł na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus od depozytu 100%
  1. Jak aktywować bonus
  2. Warunki bonusu Totalbet
  3. Obrót bonusem
  4. Jak wypłacić pieniądze z bonusu
 2. Freebet w Totalbet
  1. Jak odebrać premię bez depozytu
  2. Kod Totalbet taki sam jak do innych bukmacherów
  3. Jak zagrać za powitalny freebet
 3. FAQ: Pytania graczy o bonus na start Totalbet
Kasa powitalna - 5050 zł tylko z kodem do promocji w Totalbet
Powitalny pakiet w zakładach internetowych Totalbet

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to w pełni legalny operator zakładów bukmacherskich w Polsce, który cieszy się sporą popularnością wśród fanów zakładów sportowych online.

Bonus na start w totalbet 5050 zł
Aktywny kod na 2022 - kliknij i uruchom promocję

W Totalbet można obstawiać zakłady sportowe zgodnie z prawem, ponieważ posiada on oficjalną licencję Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów online i udostępnianie ekskluzywnego kodu promocyjnego, jakim jest hasło LEGALSPORT. Nasz kod referencyjny do maksymalnego bonusu jest w 100% darmowy, a to oznacza, że koszt wynosi równe 0 zł.

Aktualny bonus powitalny Totalbet w wersji ponadstandardowej z naszym kodem promocyjnym składa się z dwóch świetnych promocji. Na początek dostaniecie od nas w prezencie za aktywację bezpłatnego kodu 4 wyjątkowe freebety o łącznej wartości 50 zł (dwa zakłady bez depozytu Totalbet po 20 zł + 2 x 5 zł), a następnie otrzymacie bonus 100% od pierwszej wpłaty do aż 5000 zł (bonus otrzymuje się po realizacji obrotu). Dzięki temu na start z naszym bonusem będziecie mieć aż 5050 zł, które będziecie mogli wykorzystać na typowanie dowolnych zdarzeń bukmacherskich znajdujące się w ofercie sportowej Totalbet Zakłady Bukmacherskie (masz także gwarancję najwyższych kursów oraz mega kurs w Total Boost na najlepsze mecze).

Bonus od depozytu 100%

W ramach bonusu powitalnego legalny polski bukmacher internetowy TOTALbet (wysokie miejsce w rankingu buków) podwaja pierwszą wpłatę na indywidualny profil gracza do kwoty aż 5000 zł. Zatem najlepiej swój pierwszy depozyt na saldo gotówkowe wykonać właśnie na taką kwotę, tylko wtedy mamy szansę na zgarnięcie maksymalnego bonusu powitalnego.

Oczywiście można bez problemów wpłacić mniejszą sumę pieniędzy. W przypadku na przykład wpłaty rzędu 300 złotych, bukmacher online Totalbet dokapitalizuje Wasze konto bukmacherskie do gry kwotą 300 zł w postaci bonusu totalbet, więc również nie jest źle! Ogólna zasada dotycząca bonusu 100% jest taka, że im więcej gotówki wpłacicie tym więcej zarobicie za darmo.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Vipowska promocja rejestracyjna w Totalbet za kod promocyjny
- BONUS 5000 PLN + FREEBET 50 PLN -
Aktywny kod do Totalbet > LEGALSPORT

Przechodzę do bukmachera Totalbet

Jakbyśmy mieli uśrednić, to w Totalbet Zakłady Bukmacherskie gracze najczęściej wpłacają 750 zł. Najniższy wpłacany depozyt do max bonusu Totalbet z naszym kodem promocyjnym to 100 - 200 zł. Wiecie już mniej więcej, ile za pierwszym razem wpłacić do bukmachera Totalbet, tak więc warto w tym momencie sprawdzić, jak zrealizować bonus 100% od pierwszego depozytu na saldo główne.

Jak aktywować bonus

Poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku, w jaki sposób skorzystać z powitalnego bonusu u operatora  bukmacherskiego Totalbet. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że spełnicie wszystkie warunki oraz zasady regulaminu tej promocji rejestracyjnej i otrzymacie od Totalbet dodatkowe środki finansowe na grę online i typowanie Ligi Mistrzów czy Premier Liga. Co więc należy zrobić, aby Totalbet Zakłady Bukmacherskie przyznał Wam podwojenie pierwszego depozytu?

Krok numer 1: Po prawidłowej rejestracji nowego i w 100% bezpłatnego konta online z naszym kodem promocyjnym do bukmachera, który brzmi LEGALSPORT, dokonaj pierwszej wpłaty na swój prywatny profil gracza. Jak wykorzystacie opcję BLIK lub płatność kartą kredytową lub debetową VISA/MasterCard, to wówczas pieniądze zostaną zaksięgowanie na koncie w ciągu makasymalnie kilku minut.

Fragment regulaminu Totalbet do bonusu powitalnego: BONUS 5000 jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy i powiązany jest z dokonaniem pierwszej wpłaty depozytu na Saldo. Warunkiem uczestnictwa w BONUSIE 5000 jest oznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji Konta na stronie, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w BONUSIE 5000 przez Klienta.

Krok numer 2: Maksymalny bonus wynosi 5000 złotych, tak więc rekomendujemy odbiór pełnego bonusu Totalbet. Pamiętaj, że aby odblokować bonus powitalny od pierwszej wpłaty, należy w pierwszej kolejności dokonać obrotu depozytem.

Warunki bonusu Totalbet

Warunki wypłaty bonusu i wygranych w Totalbet Zakłady Bukmacherskie są proste i przejrzyste. Z zasadami promocji Totalbet poradzi sobie nawet początkujący gracz bez doświadczenia, dlatego też jesteśmy pewni, że każdemu typerowi bonus Totalbet z naszym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, przypadnie do gustu.

Obrót bonusem

Jeżeli chcecie wypłacić zgromadzone na saldzie bonusowym środki z bonusu, to musicie dokonać obrotu. I tutaj mamy dwie dostępne ścieżki. Pierwsza ścieżka - ścieżka „5x3” to pięciokrotny obrót depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem min. 1.25). Druga ścieżka - ścieżka „4x4” to czterokrotny obrót depozytem na kuponach z minimum czterema zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem min. 1.25).

Jak aktywować konkretną ścieżkę? Robi się to poprzez zawarcie pierwszego kuponu. Aby aktywować ścieżkę "5x3", trzeba zagrać kupon AKO z trzema typami. Natomiast jeżeli chcecie aktywować ścieżkę "4x4", to wówczas zawieracie zakład online z 4 typami (każdy kupon z 4 lub więcej typami będzie się liczył). Jest jeszcze trzecia, specjalna, ścieżka "dla pechowca". Po wykonaniu jednokrotnego obrotu otrzymuje się 25% (dla ścieżki "5x4") lub 20% (dla ścieżki "5x3") depozytu.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu

Po wykonaniu wymaganego obrotu 4x lub 5x kwotą bonusu bukmacherskiego możecie już wszystkie zgromadzone pieniądze przelać na swój indywidualny rachunek bankowy. Oczywiście bez problemów możecie wygraną gotówkę przeznaczyć na dalszą grę. Wszystko zależy od Waszej strategii. Większość graczy łączy wypłatę na konto bankowe z dalszym obstawianiem zakładów online przez internet.

Freebet w Totalbet

Bonus od pierwszego depozytu do maksymalnie 5000 zł to oczywiście nie jedyna promocja za aktywację naszego kodu promocyjnego. Oprócz wspomnianego bonusu, Totalbet Zakłady Bukmacherskie przydzieli Wam również freebety do swobodnego wykorzystania po 20 złotych każdy i 2 x 5 zł - w sumie za darmo na przetestowanie usług Totalbet będziecie mieć 50 złotych.

Jak odebrać premię bez depozytu

Oba freebety po 20 złotych pojawią się na Waszym koncie bukmacherskim online tuż po tym, jak skończycie pełną aktywację profilu typera. W skład "pełnej aktywacji konta Totalbet" wchodzą: weryfikacja dokumentów tożsamości (skany lub bardzo wyraźne zdjęcia) oraz sprawdzenie wszystkich wprowadzonych danych na serwis Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Pozostałe freebety otrzymacie, jeśli podczas rejestracji zaznaczone zostały zgody marketingowe.

Baner z kodem promocyjnym - dzięki kodowi do Totalbet można zgarnąć max. bonus 5020 zł
Kod promocyjny do bonusu na start Totalbet

Oczywiście bonusy bez depozytu są w pełni bezpłatne i gwarantują odbiór 100% wygranej zapisanej na promocyjnym e-kuponie sportowym online. Żeby aktywować freebet, należy skonstruować zgodny z regulaminem promocyjny zakład bukmacherski, a następnie przesunąć suwak z napisem "freebet". Suwak pojawi się w momencie, kiedy Wasz kupon online spełni wszystkie zasady Totalbet. 

Warto dodać, że warunki regulaminowe oraz zasady freebetów od Totalbet należą do najlepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskim. Z czystym sumieniem freebet 50 zł od bukmachera internetowego Totalbet Zakłady Bukmacherskie nie może równać się do zakładu bez depozytu od eFortuna Online (20 zł). Dobrym uzupełnieniem bonusu od depozytu i freebetu jest caskback, czyli zakład bez ryzyka.

Kod Totalbet taki sam jak do innych bukmacherów

Na taki komplet bonusów zdecydował się nie tylko STS Zakłady Bukmacherskie, ale również wspomniana przed momentem Fortuna. Jeśli chcecie zapoznać się ze wszystkimi wartymi uwagi bonusami startowymi, to możecie sobie zerknąć na poniższą tabelkę, w której zebraliśmy najkorzystniejsze promocje bukmacherskie od polskich operatorów zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Bonus za kod promocyjny

Kod na 2022

STS Zakłady Bukmacherskie

1259 zł + 59 zł ekstra

Odkryj

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

1140 zł + 20 zł 

Odkryj

forBET Zakłady Bukmacherskie

2110 zł + 110 zł 

Odkryj

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

1136 zł + 116 zł 

Odkryj

LVBET Zakłady Bukmacherskie

1570 zł + 20 zł 

Odkryj

eWinner Zakłady Bukmacherskie

1170 zł + 20 zł 

Odkryj

PZBuk Zakłady Bukmacherskie

500 zł

Odkryj

Milenium Zakłady Bukmacherskie

1030 zł + 30 zł 

Odkryj

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

5020 zł + 10 zł 

Odkryj

Betclic Zakłady Bukmacherskie

510 zł + 10 zł 

Odkryj

eToto Zakłady Bukmacherskie

200 zł

Odkryj

Betfan Zakłady Bukmacherskie

3090 zł + 90 zł ekstra

Odkryj

U wszystkich wyżej wymienionych bukmacherów obowiązuje nasz kod promocyjny, który jest w pełni darmowy. Po kliknięciu "Odkryj" zostaniecie przeniesieni do podstrony, w której od razu znajdziecie nasz ekskluzywny kod promocyjny do maksymalnych bonusów.

Jak zagrać za powitalny freebet

Aby zagrać za freebet 50 zł od Totalbet, trzeba obstawić kupon sportowy pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) z kursem całkowitym minimum 2.00. Oznacza to, że na cały kurs ogólny może składać się jeden mecz (np. kurs 2.15) lub nawet kilka zdarzeń po niskich kursach takich jak na przykład: 1.15 x 1.18 x 1.20 x 1.28. Kurs ogólny przykładowych zdarzeń wynosi łącznie 2.08, a więc spełnia warunki postawione przez Totalbet.

Najważniejsze przy darmowym zakładzie bez depozytu online Totalbet za nasz ekstra kod promocyjny, jakim jest fraza LEGALSPORT, jest jednak to, że wygrana z bonusu nie podlega dalszemu obrotu bukmacherskiemu. W związku z tym gracz może zgromadzone środki pieniężne od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na obstawienie kolejnych zakładów, celem powiększenia wygranej. Decyzja należy już do samego typera. Na koniec warto dodać, że oba freebety od Totalbet posiadają te same warunki regulaminowe, dzięki temu można je wykorzystać w identyczny sposób.

FAQ: Pytania graczy o bonus na start Totalbet

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was listę najczęściej zadawanych pytań o bonus powitalny na start z kodem promocyjnym od Totalbet  Zakłady Bukmacherskie. Promocja startowa w wersji pięciogwiazdkowej z kodem do Totalbet jest bardzo często aktywowana przez graczy na kontach, dlatego też warto zaznajomić się z kluczowymi informacjami o bonusie na start Totalbet.

1. Bonus na start z kodem promocyjnym - co wchodzi w skład promocji?

Jeśli podczas rejestracji online w Totalbet wykorzystacie nasz ekskluzywny totalbet kod promocyjny, jakim jest fraza LEGALSPORT, to wówczas będziecie mogli skorzystać z bonusu 100% do maksymalnie 5000 złotych oraz z freebetu 50 zł, który jest rozbity na mniejsze freebety po 5 i 10 zł każdy!

2. Czy warto odebrać bonus ?

Zdecydowanie warto odebrać bonus powitalny na start od legalnego polskiego bukmachera Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Rekomendujemy odbiór promocji Totalbet, albowiem bonus rejestracyjny posiada bardzo korzystne warunki regulaminowe. Dodatkowo umożliwia odbiór dwóch mega freebetów za aktywację naszego kodu promocyjnego totalbet, jakim jest fraza LEGALSPORT.

3. Jak odebrać bonus na start od Totalbet?

Odbiór bonusu Totalbet jest bardzo prosty, podobnie jak warunki rejestracyjnej promocji. Żeby odebrać bonus na start Totalbet, trzeba najpierw podczas rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole na formularzy zgłoszeniowym: "Chcę otrzymać Bonus 100% od wpłaty", a następnie wpisać na formularzu nasz kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus powitalny w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.