poniedziałek, 5 czerwca 2023
Najnowsze: Manchester City - Inter Mediolan gdzie oglądać?

Totalbet bonus

22.07.2020, 21:50
Aktualizacja: 19.01.2023, 08:35
Autor: W. Borecki
ekstra bonus na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Na start podwojenie pierwszej wpłaty 5000 zł
  1. Jak aktywować bonus
  2. Warunki bonusu Totalbet
  3. Obrót bonusem
  4. Jak wypłacić pieniądze z bonusu
 2. Freebet w Totalbet
  1. Jak odebrać premię bez depozytu
  2. Kod Totalbet taki sam jak do innych bukmacherów
  3. Jak zagrać za powitalny freebet
 3. FAQ: Pytania graczy o bonus na start Totalbet
Powitalny bonus Totalbet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to w pełni legalny operator zakładów bukmacherskich w Polsce, który cieszy się sporą popularnością wśród fanów zakładów sportowych online.

TOTALbet bonus powitalny

W Totalbet można obstawiać zakłady sportowe zgodnie z prawem, ponieważ posiada on oficjalną licencję Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów online i udostępnianie ekskluzywnego kodu promocyjnego, jakim jest hasło LEGALSPORT. Nasz kod referencyjny do maksymalnego bonusu jest w 100% darmowy, a to oznacza, że koszt wynosi równe 0 zł.

Aktualny bonus powitalny Totalbet w wersji ponadstandardowej z naszym kodem promocyjnym składa się z kilku świetnych promocji. Pakiet powitalny to  bonus 100% do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł, a do tego nielimitowana gra bez podatku.

Bonus na start w totalbet 5239 zł
Aktywny kod na 2023 - kliknij i uruchom promocję

Dzięki temu na start z naszym bonusem będziecie mieć aż 5239 zł, które będziecie mogli wykorzystać na typowanie dowolnych zdarzeń bukmacherskich znajdujące się w ofercie sportowej Totalbet Zakłady Bukmacherskie (masz także gwarancję najwyższych kursów oraz mega kurs w Total Boost na najlepsze mecze).

Na start podwojenie pierwszej wpłaty 5000 zł

W ramach bonusu powitalnego legalny polski bukmacher internetowy TOTALbet (wysokie miejsce w rankingu buków) daje bonus 100% od depozytu 5000 zł. Zatem najlepiej swój pierwszy depozyt na saldo gotówkowe wykonać właśnie na taką kwotę, tylko wtedy mamy szansę na zgarnięcie maksymalnego bonusu powitalnego.

Oczywiście można bez problemów wpłacić mniejszą sumę pieniędzy. W przypadku na przykład wpłaty rzędu 300 złotych, bukmacher online Totalbet dokapitalizuje Wasze konto bukmacherskie do gry kwotą 300 zł w postaci bonusu totalbet, więc również nie jest źle! Ogólna zasada dotycząca bonusu 100% jest taka, że im więcej gotówki wpłacicie tym więcej zarobicie za darmo.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Vipowska promocja rejestracyjna w Totalbet za kod promocyjny

bonus 100% do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł
Przechodzę do bukmachera Totalbet

Jakbyśmy mieli uśrednić, to w Totalbet Zakłady Bukmacherskie gracze najczęściej wpłacają 750 zł. Najniższy wpłacany depozyt do max bonusu Totalbet z naszym kodem promocyjnym to 100 - 200 zł. Wiecie już mniej więcej, ile za pierwszym razem wpłacić do bukmachera Totalbet, tak więc warto w tym momencie sprawdzić, jak zrealizować bonus 100% od pierwszego depozytu na saldo główne.

Jak aktywować bonus

Poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku, w jaki sposób skorzystać z powitalnego bonusu u operatora  bukmacherskiego Totalbet. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że spełnicie wszystkie warunki oraz zasady regulaminu tej promocji rejestracyjnej i otrzymacie od Totalbet dodatkowe środki finansowe na grę online i typowanie Ligi Mistrzów czy Premier Liga. Co więc należy zrobić, aby Totalbet Zakłady Bukmacherskie przyznał Wam podwojenie pierwszego depozytu?

Krok numer 1: Po prawidłowej rejestracji nowego i w 100% bezpłatnego konta online z naszym kodem promocyjnym do bukmachera, który brzmi LEGALSPORT, dokonaj pierwszej wpłaty na swój prywatny profil gracza. Jak wykorzystacie opcję BLIK lub płatność kartą kredytową lub debetową VISA/MasterCard, to wówczas pieniądze zostaną zaksięgowanie na koncie w ciągu makasymalnie kilku minut.

Fragment regulaminu Totalbet do bonusu powitalnego: BONUS 5000 jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy i powiązany jest z dokonaniem pierwszej wpłaty depozytu na Saldo. Warunkiem uczestnictwa w BONUSIE 5000 jest oznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji Konta na stronie, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w BONUSIE 5000 przez Klienta.

Krok numer 2: Maksymalny bonus wynosi 5000 złotych, tak więc rekomendujemy odbiór pełnego bonusu Totalbet. Pamiętaj, że aby odblokować bonus powitalny od pierwszej wpłaty, należy w pierwszej kolejności dokonać obrotu depozytem.

Warunki bonusu Totalbet

Warunki wypłaty bonusu i wygranych w Totalbet Zakłady Bukmacherskie są proste i przejrzyste. Z zasadami promocji Totalbet poradzi sobie nawet początkujący gracz bez doświadczenia, dlatego też jesteśmy pewni, że każdemu typerowi bonus Totalbet z naszym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, przypadnie do gustu.

Obrót bonusem

Jeżeli chcecie wypłacić zgromadzone na saldzie bonusowym środki z bonusu, to musicie dokonać obrotu. I tutaj mamy dwie dostępne ścieżki. Pierwsza ścieżka - ścieżka „5x3” to pięciokrotny obrót depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem min. 1.25). Druga ścieżka - ścieżka „4x4” to czterokrotny obrót depozytem na kuponach z minimum czterema zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem min. 1.25).

Jak aktywować konkretną ścieżkę? Robi się to poprzez zawarcie pierwszego kuponu. Aby aktywować ścieżkę "5x3", trzeba zagrać kupon AKO z trzema typami. Natomiast jeżeli chcecie aktywować ścieżkę "4x4", to wówczas zawieracie zakład online z 4 typami (każdy kupon z 4 lub więcej typami będzie się liczył). Jest jeszcze trzecia, specjalna, ścieżka "dla pechowca". Po wykonaniu jednokrotnego obrotu otrzymuje się 25% (dla ścieżki "5x4") lub 20% (dla ścieżki "5x3") depozytu.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu

Po wykonaniu wymaganego obrotu 4x lub 5x kwotą bonusu bukmacherskiego możecie już wszystkie zgromadzone pieniądze przelać na swój indywidualny rachunek bankowy. Oczywiście bez problemów możecie wygraną gotówkę przeznaczyć na dalszą grę. Wszystko zależy od Waszej strategii. Większość graczy łączy wypłatę na konto bankowe z dalszym obstawianiem zakładów online przez internet.

Freebet w Totalbet

Bonus od pierwszego depozytu do maksymalnie 5000 zł to oczywiście nie jedyna promocja za aktywację naszego kodu promocyjnego. Oprócz wspomnianego bonusu, Totalbet Zakłady Bukmacherskie przydzieli Wam również freebety do swobodnego wykorzystania po 20 złotych każdy i 2 x 5 zł - w sumie za darmo na przetestowanie usług Totalbet będziecie mieć 50 złotych.

Jak odebrać premię bez depozytu

Oba freebety po 20 złotych pojawią się na Waszym koncie bukmacherskim online tuż po tym, jak skończycie pełną aktywację profilu typera. W skład "pełnej aktywacji konta Totalbet" wchodzą: weryfikacja dokumentów tożsamości (skany lub bardzo wyraźne zdjęcia) oraz sprawdzenie wszystkich wprowadzonych danych na serwis Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Pozostałe freebety otrzymacie, jeśli podczas rejestracji zaznaczone zostały zgody marketingowe.

LEGALSPORT - kod do najlepszego pakietu powitalnych premii w TOTALbet

Oczywiście bonusy bez depozytu są w pełni bezpłatne i gwarantują odbiór 100% wygranej zapisanej na promocyjnym e-kuponie sportowym online. Żeby aktywować freebet, należy skonstruować zgodny z regulaminem promocyjny zakład bukmacherski, a następnie przesunąć suwak z napisem "freebet". Suwak pojawi się w momencie, kiedy Wasz kupon online spełni wszystkie zasady Totalbet. 

Warto dodać, że warunki regulaminowe oraz zasady freebetów od Totalbet należą do najlepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskim. Z czystym sumieniem freebet 50 zł od bukmachera internetowego Totalbet Zakłady Bukmacherskie nie może równać się do zakładu bez depozytu od eFortuna Online (20 zł). Dobrym uzupełnieniem bonusu od depozytu i freebetu jest caskback, czyli zakład bez ryzyka.

Kod Totalbet taki sam jak do innych bukmacherów

Na taki komplet bonusów zdecydował się nie tylko STS Zakłady Bukmacherskie, ale również wspomniana przed momentem Fortuna. Jeśli chcecie zapoznać się ze wszystkimi wartymi uwagi bonusami startowymi, to możecie sobie zerknąć na poniższą tabelkę, w której zebraliśmy najkorzystniejsze promocje bukmacherskie od polskich operatorów zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę
 • Mecze na żywo za darmo

3754 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł (na czas MŚ 2022 bez obrotu!)
 • Freebety 30 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic
 • Free transmisje live 

200 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • freebet na start 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł
 • Bonus start App 20 zł
 • Extra bonusy na gry i dla kibiców: 70 zł
 • Gra bez podatku przez 33 dni

2090 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus 100% od 1. wpłaty 400 zł
 • Bonus 50% od 2. depozytu 600 zł
 • Bonus 50% od 3. depozytu 1000 zł
 • Freebet na aplikacji 222 zł (za depozyt)

2222 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 500 zł bonus bez ryzyka
 • 35 zł za kod

535 zł 

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus bez ryzyka na start 500 zł
 • Early Payout  
 • Cashback 200 zł bez limitu
 • Mega Kursy Boost - wyższe kursy na SOLO i AKO

500 zł

Bonus powitalny Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Specjalne premie za wpłaty 1000 zł
 • Freebet za depozyt 23 zł
 • Regularne promocje "Happy Hours"

2023 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od depozytów
 • Freebet 100 zł

1400 zł

Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 
 • Freebet powitalny w przygotowaniu

400 zł

Bonus powitalny Betway kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betway kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 500 zł bonus bez ryzyka
 • Wyzwania Welcome Challenges

500 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT

U wszystkich wyżej wymienionych bukmacherów obowiązuje nasz kod promocyjny, który jest w pełni darmowy. Po kliknięciu "Odkryj" zostaniecie przeniesieni do podstrony, w której od razu znajdziecie nasz ekskluzywny kod promocyjny do maksymalnych bonusów.

Jak zagrać za powitalny freebet

Aby zagrać za freebet 50 zł od Totalbet, trzeba obstawić kupon sportowy pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) z kursem całkowitym minimum 2.00. Oznacza to, że na cały kurs ogólny może składać się jeden mecz (np. kurs 2.15) lub nawet kilka zdarzeń po niskich kursach takich jak na przykład: 1.15 x 1.18 x 1.20 x 1.28. Kurs ogólny przykładowych zdarzeń wynosi łącznie 2.08, a więc spełnia warunki postawione przez Totalbet.

Najważniejsze przy darmowym zakładzie bez depozytu online Totalbet za nasz ekstra kod promocyjny, jakim jest fraza LEGALSPORT, jest jednak to, że wygrana z bonusu nie podlega dalszemu obrotu bukmacherskiemu. W związku z tym gracz może zgromadzone środki pieniężne od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na obstawienie kolejnych zakładów, celem powiększenia wygranej. Decyzja należy już do samego typera. Na koniec warto dodać, że oba freebety od Totalbet posiadają te same warunki regulaminowe, dzięki temu można je wykorzystać w identyczny sposób.

FAQ: Pytania graczy o bonus na start Totalbet

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was listę najczęściej zadawanych pytań o bonus powitalny na start z kodem promocyjnym od Totalbet  Zakłady Bukmacherskie. Promocja startowa w wersji pięciogwiazdkowej z kodem do Totalbet jest bardzo często aktywowana przez graczy na kontach, dlatego też warto zaznajomić się z kluczowymi informacjami o bonusie na start Totalbet.

1️⃣ Bonus na start z kodem promocyjnym - co wchodzi w skład promocji?

Jeśli podczas rejestracji online w Totalbet wykorzystacie nasz ekskluzywny totalbet kod promocyjny, jakim jest fraza LEGALSPORT, to wówczas będziecie mogli skorzystać z bonusu 100% do maksymalnie 5000 złotych oraz z freebetu 50 zł, który jest rozbity na mniejsze freebety po 5 i 10 zł każdy!

2️⃣ Czy warto odebrać bonus ?

Zdecydowanie warto odebrać bonus powitalny na start od legalnego polskiego bukmachera Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Rekomendujemy odbiór promocji Totalbet, albowiem bonus rejestracyjny posiada bardzo korzystne warunki regulaminowe. Dodatkowo umożliwia odbiór dwóch mega freebetów za aktywację naszego kodu promocyjnego totalbet, jakim jest fraza LEGALSPORT.

3️⃣ Jak odebrać bonus na start od Totalbet?

Odbiór bonusu Totalbet jest bardzo prosty, podobnie jak warunki rejestracyjnej promocji. Żeby odebrać bonus na start Totalbet, trzeba najpierw podczas rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole na formularzy zgłoszeniowym: "Chcę otrzymać Bonus 100% od wpłaty", a następnie wpisać na formularzu nasz kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT.

Komentarze (0)
Totalbet bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

LVBET bonus
LVBET bonus
5067
114
Odbierz w LVBET bonus na start o wartości 2090 zł. W ramach powitalnej nagrody za założenie konta z naszym hasłem LEGALSPORT masz do dyspozycji bonusy od depozytów 2000 zł, bonusy dodatkowe 90 zł oraz grę bez podatku przez 33 dni. To mega okazja bonusowa, zaliczająca się do grona najlepszych pakietów na start na rynku. Dlatego też warto sprawdzić, jak odebrać w  LVBET premię powitalną i jak z niej skorzystać.
Bwin bonus
Bwin bonus
1976
45
Bukmacher Bwin oferuje swoim klientom na start ekskluzywny bonus na typowanie w wysokości 500 zł. Maksymalny pakiet premii powitalnej dostępny jest po założeniu bezpłatnego konta u tego buka z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Ten operator online słynie z atrakcyjnych nagród gotówkowych, tak więc sprawdźmy, na jakich warunkach można odebrać bonus Bwin dla nowych graczy.
Fortuna bonus
Fortuna bonus
8866
295
U bukmachera Fortuna możesz odebrać atrakcyjny bonus na start w wysokości 630 zł, z naszym zawsze aktywnym hasłem polecającym LEGALSPORT. Nagroda powitalna przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze internetowego konta do betowania u tego sprawdzonego i cenionego operatora online. Obecnie jest to najlepszy bonus powitalny na polskim rynku.
Superbet bonus 3754 zł | czerwiec 2023 r.
Superbet bonus 3754 zł | czerwiec 2023 r.
3857
118
Bonus na start od Superbet plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych pakietów powitalnych na zakłady na polskim rynku. Każdy nowy gracz, który zarejestruje się online z naszym kodem, może zgarnąć aż 3754 zł na pierwsze zakłady. Zobacz jakie bonusy dla nowych klientów można aktywować w Superbet? 

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.