poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: 100 zł za darmo na Barcelona - Real Madryt (19.03)

Superbet bonus 3754 zł | marzec 2023 r.

01.09.2022, 08:37
Aktualizacja: 17.03.2023, 07:18
Autor: M. Lesiak
Pakiet powitalny na start do odebrania z kodem: LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet bonus 2023
 2. Co zawiera bonus na start w Superbet?
  1. Jak obliczyć kwotę bonusu
 3. Jak odebrać bonus Superbet w marzec 2023?
 4. Superbet bonus powitalny - jak działa
 5. Jakie zakłady stawiać za bonus Superbet
  1. Co postawić z bonusem Superbet
 6. Jak zyskać 20 zł za pobranie aplikacji Superbet?
 7. Bonusy dla stałych graczy w Superbet
 8. Superbet bonus - zasady
  1. Obrót bonusem Superbet
  2. Superbet bonus jak szybko wypłacić?
 9. Więcej bonusów powitalnych u top buków
 10. Recenzje typerów o bonusach Superbet
 11. FAQ: pytania i odpowiedzi
Superbet bonus | marzec 2023
Bukmacher
Bonus aktywujesz kodem LEGALSPORT
Powitalny bonus 3754 zł
HIT! bonus na start w apce mobilnej 20 zł 

ODBIERAM BONUSY W SUPERBET

Na pełny pakiet bonusów na start u tego polecanego bukmachera, składają się trzy mega atrakcyjne nagrody, które w 100% zadowolą każdego typującego.

Jakie benefity otrzymuje nowy typer w Superbet - zestaw startowy na pierwsze zakłady

Szukasz najlepszego bonusu na start typowania zakładów wzajemnych? Przed publikacją artykułu zasięgnęliśmy kilku recenzji na temat oferowanego bonusu powitalnego od Superbet i potwierdziło się, że jest to jedna z najlepszych ofert powitalnych.

Typerzy najczęściej zwracają uwagę nie tylko na dobrze dobrane warunki regulaminowe, które pozwalają na dość swobodną strategię zawierania kolejnych internetowych kuponów bukmacherskich, ale również na szeroki wachlarz możliwości.

Na start u legalnego bukmachera Superbet możecie nie tylko grać ubezpieczone zakłady czy pomnożyć sobie o sto procent wpłatę na saldo, ale i również odebrać kasę za darmo. Jak prezentują się konkretne premie powitalne w Zakładach bukmacherskich Superbet? Już wszystko prezentujemy krok po kroku.

Superbet bonus 2023

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują bezpłatne konto z TEGO LINKU otrzymają bonus od Superbet. Pakiet poniższych ekskluzywnych i ponadstandardowych bonusów od Superbet Zakłady Bukmacherskie na rok 2023 dostępny jest tylko z naszym kodem LEGALSPORT, który zaszyty jest w bezpiecznym linku przekierowującym.

Zakładam konto w Superbet z Bonusem
Po założeniu konta można aktywować 3754 zł na powitanie

W skład startowych nagród wchodzi darmowa kasa w kwocie 54 zł (w tym bonus za pobranie aplikacji mobilnej), bezpieczny tydzień grania o wartości 3500 zł zł oraz do 200 zł nagroda od wpłaty pieniędzy 100%

Na czym polega bonus Superbet?

Bonus to nagroda za założenie konta. Bukmacher wynagradza Cię za to, że zrobiłeś rejestrację. Polega na tym, że dzięki utworzeniu konta bukmacher daje Ci na ten profil typera specjalną nagrodę na start zawierania zakładów wzajemnych. Konto możesz otworzyć w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej www.

Co zawiera bonus na start w Superbet?

W ramach pakietu bonusów na start otrzymujesz ekskluzywne premie na pierwsze zakłady:

 • bonus na darmowe zakłady 34 zł
 • ubezpieczony tydzień grania o wartości 3500 zł
 • Nagroda od zdeponowanych środków o wartości 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 zł

Jak łatwo policzyć bonus Superbet zawiera 4 prezenty finansowe o łącznej wartości 3754 zł.

Superbet bonus na pierwszy tydzień obstawiania

Jest to benefit finansowy, który umożliwia przetestowanie platformy do zakładów bez ryzykowania 100% swoich pieniędzy. Jest to korzystna opcja dla gracza, ponieważ w razie ewentualnej przegranej nie utraci wszystkich swoich środków finansowych, ponieważ bukmacher zwróci stawkę zakładów przegranych w pierwszy tydzień betowania.

Aby skorzystać z ubezpieczonego grania pierwszych zakładów na stronie bukmachera Superbet należy początkowo wykorzystać bonus 200 zł od zdeponowanych środków finansowych.

O wartości przyznanego bonusu decyduje saldo konta gracza po pierwszym tygodniu gry. Od sumy wszystkich stawek należy odjąć wartość wygranych kuponów, sumę podatków i przyznanych oraz wykorzystanych bonusów. Moment rozliczeniowy trwa w ciągu 7 dni od dokonania pierwszego depozytu na konto.

W tym proficie finansowym od Superbet nie ma minimalnej kwoty, jednak maksymalnie możemy uzyskać 3500 zł. Zobacz przykład, gdzie wyliczamy, ile możesz zgarnąć z pierwszej nagrody od legalnego buka Superbet.

Jak obliczyć kwotę bonusu

Zobacz jak działa bonus na start ze zwrotem pieniędzy wg poniższego wzoru:

3900 zł (suma stawek) - 2100 zł (suma wygranych) - 468 zł (łączny podatek) - 34 zł (użyte inne bonusy) = 1298 zł (bonus). Pieniądze z tygodnia bez ryzyka zostają przyznane graczowi w ciągu 3 dni od zakończenia bezpiecznego tygodnia". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni.

Superbet bonus od zdeponowanych środków do 200 PLN

Druga premia to klasyczny bonus od zdeponowanych środków. Takie prezenty na start możemy znaleźć także w forBET, NobleBET czy Etoto. Maksymalna kwota premii finansowej może nie robić na Was wrażenia, ale warto w tym miejscu zaznaczyć, że idealnie wpisuje się ona do nowego trendu na rynku, który opiera się na niskich kwotach promocyjnych z jednoczesnym minimalnym obwarowaniem warunkami regulaminowymi.

Aby zyskać ten korzystny finansowo bonus należy wyrazić chęć pobrania go w okienku wyskakującym po pierwszym zalogowaniu na konto. Następnie należy wpłacić pieniądze na konto główne w kwocie minimum 20 PLN. Po takim wykonaniu czynności bukmacher przyzna Ci bonus 100% w wysokości wpłaconych środków finansowych.

W pakiecie na start masz też darmowy bet 34 zł

Cały zestaw powitalny jest bardzo urozmaicony, zawiera 2 wspomniane wcześniej bonusy, a dodatkiem jest coś co lubią gracze najbardziej, czyli darmowy bonus na start. Tutaj również w kwestii tego prezentu Superbet się wykazał i przygotował ciekawą ofertę powitalną. Pieniądze możemy przeznaczyć na obstawianie dowolnych dyscyplin sportowych, np. piłka nożna czy siatkówka z szerokiego rynku zdarzeń tego internetowego bukmachera.

By otrzymać bonus 34 zł - należy dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. A więc niezależnie czy wpłacimy 50, 100 czy 200 zł - dostaniemy od bukmachera dodatkowe 34 zł na zawieranie zakładów wzajemnych.

Jak odebrać bonus Superbet w marzec 2023?

Aby odebrać bonus Superbet w 2023 należy przede wszystkim być nowym typerem, który nie posiada jeszcze konta w Superbet online. Do odebrania bonusu na start potrzebne będzie założenie konta bukmacherskiego. Odbiór jest prosty i intuicyjny – zajmie Ci maksymalnie 120 – 180 sekund.

Wszystkie podstawowe warunki zapisane w regulaminie Superbet do aktywacji bonusu startowego przedstawimy Wam w prostej wypunktowanej postaci.

Superbet bonus krok po kroku:

1. Załóż nowe darmowe konto online klikając w TEN link afiliacyjny
2. Wypełnij w formularzu rejestracyjnym wszystkie wymagane pola danymi osobowymi
3. Zaznacz odpowiednie wymagane zgody marketingowe
4. Aktywuj konto – na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny
5. Zrealizuj swój pierwszy depozyt na konto główne. Rekomendujemy, aby za premierowym razem wpłacić do Superbet Zakłady Bukmacherskie minimum 50 zł.
6. Po zaksięgowaniu gotówki na koncie do typowania w Superbet, bukmacher odblokuje na Twoim koncie bonusy w kwocie 3754 zł

Cała procedura odbioru bonusu, dzięki formularzowi szybkiemu zakładania konta, trwa zaledwie 2 minuty. Naszym zdaniem z procedurą zgarnięcia pakietu powitalnego w Superbet online poradzą sobie nawet początkujący typerzy, dla których Superbet będzie pierwszym bukmacherem.

Superbet bonus powitalny - jak działa

Bonus powitalny Superbet na pierwsze zakłady działa w prosty sposób – zakładasz konto, wpłacasz pieniądze i grasz zakłady przez tydzień bez ryzyka, za kasę od bukmachera oraz za darmowe pieniądze.

Instrukcja działania bonusu powitalego Superbet w 2023:

- wpłacasz depozyt od 20 zł do 200 zł
- obracasz pierwszym bonusem
- deponujesz środki i otrzymujesz zwrot przegranych środków w pierwszym tygodniu obstawiania
- kasę obracasz i możesz ją wypłacić na swój rachunek bankowy

Jak widzimy sposób działania bonusu na start w Superbet jest prosty i intuicyjny. Najprościej sprawa ma się z darmowym betem, którego otrzymujemy przy pierwszej wpłacie minimum 50 zł. Wystarczy zagrać kupon i cieszyć się ewentualną wygraną.

Jakie zakłady stawiać za bonus Superbet

Bonusy Superbet możesz wykorzystać na obstawianie zakładów zarówno akumulowanych, jak i pojedynczych z oferty przedmeczowej (prematch) lub Live (na żywo). Pamiętaj, że powitalne pakiety  posiadają ograniczenia czasowe co do jego wykorzystania.

Weź bonus powitalny na start typowania
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

W regulaminie bonusów Superbet możemy znaleźć zapis dotyczący ich wykorzystania: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki nagród i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni". Trzeba o tym pamiętać.

Jak grać za bonus na start od Superbet?

Przede wszystkim, aby grać za bonus na start w Superbet należy dokonać depozytu finansowego, aby mieć pieniądze na obstawianie. My rekomendujemy pograć pierwszy tydzień na większych stawkach ze względu na możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za przegrane zakłady.

Co postawić z bonusem Superbet

Polecamy stawiać elektroniczne kupony akumulowane (AKO), które mogą dać większy profit np. 3-krotny włożony w zakład. Superbet bonus wykorzystaj kiedy grają Twoje ulubione dyscypliny sportowe, jak np. piłka nożna, tenis czy siatkówka, gdzie masz swoje pewniaki oraz valuebety.

Jak zyskać 20 zł za pobranie aplikacji Superbet?

Zyskanie mobilnego bonusu powitalnego w aplikacji mobilnej praktycznie nie różni się niczym od aktywacji pakietu na start na stronie internetowej www. Wystarczy, że wejdziesz w nasz link, wypełnisz dane i klikniesz „Otwieram konto”. Po tej czynności otrzymasz bonus w aplikacji mobilnej Superbet.

W apce np. na smartfona możesz dodatkowo sięgnąć po bonusu za pobranie aplikacji Superbet. Automatycznie po zalogowaniu się na swoje konto z poziomu np. twojego smartfona otrzymasz ekstra 20 zł.

Bonusy dla stałych graczy w Superbet

Jeżeli wykorzystałeś już paczkę prezentów startowych od Superbet to oczywiście nie koniec Twoich korzyści finansowych, które możesz zyskać. Poniżej przedstawimy Ci z jakich benefitów jeszcze warto skorzystać po wykorzystaniu pakietu powitalnego.

SuperPrzewaga – jest to bonus, w którym bukmacher rozliczy szybciej Twój zakład jako wygrany w przypadku odpowiedniego wyniku w spotkaniu, na które zawarłeś kupon. Dyscypliny, które obejmuje Super Przewaga to piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie. Np. jeżeli w meczu piłkarskim będzie wynik 2:0 dla Twojego zespołu, a mecz skończy się 2:2 to zakład i tak będzie rozliczony jako wygrany.

Superbet Cashout – dzięki tej opcji możesz rozliczyć wcześniej kupon, który jeszcze nie został w pełni rozstrzygnięty. Gracz w takim przypadku może odzyskać część stawki, którą włożył lub nawet stawkę z dodatkowymi zyskiem z zakładu.

Codzienny bonus z koła Fortuny – jeżeli lubisz dostawać bonusy każdego dnia to idealna oferta dla Ciebie. Kołem Fortuny w Superbet możesz zakręcić raz dziennie, a do wygrania są prezenty w wysokości od 5 zł do nawet 2 500 zł.

Wyższe wygrane o 100% - Bonus w postaci dodatkowe współczynnika kursowego do zakładu aktywuje się u licencjonowanego bukmachera Superbet w przypadku zagrania kuponu akumulowanego (AKO) z minimum 5 selekcjami. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy dodatek kursu otrzymasz. Maksymalnie możesz zyskać dodatkowo do wygranych 100% przy 24 selekcjach.

SuperBox – codzienny unikalny bonus dla każdego typera. Nagrody finansowe dotyczą najczęściej najpopularniejszych wydarzeń sportowych, czyli topowych rozgrywek ligowych, jak La Liga, czy Premier League, a także meczów Europejskich Pucharów, np. Ligi Mistrzów.

Superbet – Super Live – jeżeli lubisz obstawiać zakłady na żywo (LIVE) to bukmacher Superbet zwiększa kursy na selekcje stawiane podczas trwającego spotkania. Oferta dotyczy zwykle kilku wydarzeń na dzień.

Superbet bonus - zasady

Zasady regulaminowe bonusu powitalnego w Superbet online są przejrzyste i łatwe do realizacji. Klient ma 14 dni na wykonanie pierwszego depozytu od momentu akceptacji paczki prezentów na start. Jeśli pierwszy depozyt nie zostanie wykonany w tym czasie, klient nie otrzyma pakiet powitalny. Wysokość benefitu to 100% wartości pierwszego depozytu. Kolejno otrzymamy darmową kasę oraz ubezpieczony tydzień typowania.

Bonusy podlegają wymogom zgodnie z ustawą hazardową, pełny regulamin bonusu powitalnego znajdziesz na stronie Superbet.

Regulamin nie określa czasu odbioru pakietu na start zawierania zakładów wzajemnych, więc typer może aktywować paczkę prezentów od Superbet, kiedy tylko aktywny jest bonus. Obecnie na dzień 20 marzec 2023 bonus Superbet jest aktywny.

Obrót bonusem Superbet

Bonusami w Superbet trzeba obrócić kilkukrotnie. Ile dokładnie? Poniżej w tabeli przedstawimy konkretne zasady obrotu poszczególnych bonusów powitalnych.

Bonusy Superbet - Zasady
Nazwa bonusu Superbet Kwota Zasady obrotu Czas na dokonanie obrotu
Darmowy bonus 34 zł brak obrotu -
Bonus za pobranie aplikacji mobilnej 20 zł brak -
Bezpieczny tydzień typowania 3500 zł 2-krotnie po kursie minimalnym 1.85 10 dni
Bonus od zdeponowanych środków 200 zł 2x po kursie minimalny 1.85 10 dni

Jak widzimy zasady obrotu bonusami w Superbet są bardzo proste i przejrzyste. W przypadku darmowych betów nie ma wymogów obrotowych, natomiast przy tygodniu bez ryzyka oraz premii za doładowanie konta bukmacher wymaga tylko 2-krotnego obrotu. Z takimi zasadami powinien sobie poradzić zarówno typer, dla którego Superbet będzie bukmacherem na start, jak i doświadczony użytkownik obstawiania, który obracał bonusami np. w Totolotku czy LVBET.

Superbet bonus jak szybko wypłacić?

Jeżeli zrealizowałeś zasady obrotu zawarte w regulaminie danego bonusu Superbet to pieniądze przeniosą się na saldo depozytowe. Stamtąd kasę z bonusu możesz szybko wypłacić wszystkich dostępnymi metodami wypłat. Co ważne, w żadnym przypadku nie są pobierane prowizje, a wszystkie transakcje przechodzą przez system weryfikacji SafeCharge, będący wiodącym operatorem transakcji finansowych przez internet. 

Dokładnie czy saldo bonusowe można wypłacić dowiesz się z zakładki „Bonusy”. Tam sprawdzisz dokładny postęp obrotu poszczególnymi premiami startowymi. Jeżeli nie widnieje żadna premia finansowa, a posiadasz środki pieniężne na koncie oznacza to, że bonus jest gotowy do wypłaty.

Więcej bonusów powitalnych u top buków

Jak wykorzystałeś wszystkie bonusy w Superbet i zyskałeś trochę kasy na dalsze obstawianie i chciałbyś skorzystać z koolejnych premii startowych u innych top buków z rankingu bukmacherów to mamy dla Ciebie okazję.  Sprawdź poniżej, gdzie jeszcze możesz odebrać atrakcyjne bonusy w pakietach powitalnych, podobnych do tego od Superbet.

1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
630 zł na zakłady
- cashback 600 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
3754 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 3500 zł
Sprawdź KOD
110 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka
Sprawdź KOD
5239 zł na zakłady
- cashback 200 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej od wpłaty

Sprawdź KOD

Pamiętaj, że konto z naszym voucherem benefitowym: LEGALSPORT możesz założyć u każdego bukmachera posiadającego Licencję Ministerstwa Finansów na rok 2023. Dzięki temu możesz odebrać np. podobny jak w Superbet bonus od NobleBET w kwocie 1553 zł

Recenzje typerów o bonusach Superbet

Według nas podwyższony bonus od bukmachera Superbet jest dobry, a nawet bardzo dobry ze względu na przyjazne warunki regulaminowe ułatwiające obrót. Nasz pogląd na tę sprawę w pełni potwierdzają regularni typerzy, którzy wykorzystali już bonusy za zarejestrowanie nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej tego buka. Żeby nie być gołosłownymi, poniżej prezentujemy wybrane losowo komentarze opiniujące premie startowe w Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Recenzja numer 1: "świetne warunki regulaminowe bonusów"

- Zrealizowałem obrót bonusem Superbet przy podwojeniu wpłaty i jeszcze otrzymałem nieco ponad trzy stówki za cashback tygodniowy. Trochę kasy ugrałem, więc nie mogę napisać nic innego, jak tylko to, że polecam Superbet, bo ma świetne warunki regulaminowe | Opinia dodana przez Maestro.

Recenzja numer 2: "wyjątkowo dobre zasady obrotu bonusem"

- Dwukrotny obrót bonusem to jest to, na co czekałem. Dodatkowo kwota bonusu jest imponująca i jest to krok w dobrą stronę. Nie potrzebuję w pakiecie powitalnym 5000 zł czy 10000 zł na trudnych warunkach, wystarczy mi ułamek z tego, byle był wypłacalny na konto bankowe. I tak działa właśnie Superbet, który nawiasem mówiąc w końcu tworzy zyskowną ofertę bukmacherską dla swoich stałych klientów. Szacunek! | Opinia dodana przez Patryk.

FAQ: pytania i odpowiedzi

W poniższej sekcji zebraliśmy specjalnie dla Was najczęściej pojawiające się pytania dotyczące ekskluzywnego bonusu na start od bukmachera Superbet, który działa tylko z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

1️⃣ Ile razy mogę odebrać bonus na start od Superbet?

Mega bonusy na start, o wartości maksymalnej 3754 zł, od bukmachera Superbet można odebrać tylko jeden raz przy użyciu naszego specjalnego linku przekierowującego, który ma zaszyty kod afiliacyjny LEGALSPORT >>> Odbieram max bonus w Superbet.

2️⃣ Czy warto odebrać premię na start w Superbet?

Tak, zdecydowanie warto aktywować na swoim profilu online w Superbet ekskluzywny i maksymalny bonus powitalny za założenie konta. W najlepszym przypadku możecie zgarnąć 3754 zł, ale nie to jest najważniejsze. Kluczowym aspektem są bowiem warunki regulaminowe, które śmiało można nazwać jednymi z najlepszych na polskim rynku zakładów sportowych.powitalną

3️⃣ Ile kosztuje bonus Superbet?

W przypadku Superbet bonus jest on w pełni darmowy, natomiast do aktywacji pakietu na start zawierania zakładów wzajemnych wymagane jest dokonanie depozytu w odpowiedniej kwocie.

4️⃣ Superbet bonus startowy – o co chodzi?

W bonusie startowym Superbet chodzi o to, że otrzymujemy na start zawierania zakładów wzajemnych dodatkową kasę. Wysokość bonusu Superbet będzie zależna od tego ile wpłacimy oraz za ile będziemy puszczać kupony.

5️⃣ Który bukmacher oprócz Superbet daje kasę na start?

Tak, naprawdę wszystkie 24 legalne podmioty bukmacherskie oferują na start pieniądze. Różnicą jest tylko wysokość kwot oraz różnorodność premii, a także zasady obrotu.

6️⃣ Jaki bonus Superbet przygotował na rok 2023?

Na rok 2023 możesz skorzystać z czterech bonusów powitalnych od Superbet online. Jest to - bez ryzyka, od depozytu, darmowe pieniądze, oraz nagroda za pobranie apki mobilnej na smartfona.

Komentarze (2)
Superbet bonus 3754 zł | marzec 2023 r.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
józef z
skomentowano ponad miesiąc temu
Na pewno w SUPERBECIE trzeba zawsze obrócić wpłaconym depozytem. Nie można wpłacić i wypłacić swoich pieniędzy od razu. Nawet przy zamknięciu konta mają prawo zatrzymać depozyt jeśli nie był obrócony chociaż 1 raz. Po zamknięciu konta po roku depozyt staje się przychodem Spółki. Nie wiem jak inni bukmacherzy to traktują. Przy zmianie danych np. takich jak numer konta zawsze trzeba pamiętać o posiadania pliku pdf ze swoimi wpłatami, na których widoczne są nasze dane plus wydruk danymi nowego konta.
Marius
skomentowano ponad miesiąc temu
józef z - to normalne. Jeśli wpłacasz i wypłacasz bez gry, to wówczas istnieje podejrzenie prania pieniędzy i zgodnie z ustawą można takie środki zablokować. Wystarczy, że zagrasz za część środków i wówczas możliwa jest wypłata.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

LVBET bonus | marzec 2023
LVBET bonus | marzec 2023
4578
108
Bukmacher LVBET oferuje swoim klientom bardzo dobry bonus na start, który z powodzeniem klasyfikuje się w krajowej czołówce premii powitalnych. W sumie do odbioru jest 2090 zł. Największą zaletą tego bonusu LVBET jest kwota, ale równie dobrze prezentują się warunki regulaminowe, w tym zasady obrotu. Jak odebrać bonus LVBET i jak skorzystać z poszczególnych benefitów? Zapraszamy do lektury!
Fuksiarz bonus - na start 500 zł + 200 zł bez limitu
Fuksiarz bonus - na start 500 zł + 200 zł bez limitu
1325
31
Bonus na start w Fuksiarz jest jednym z ciekawszych prezentów dla nowych klientów na rynku bukmacherskim. Za ten powitalny pakiet na nowe konto zagrasz bez ryzyka utraty wpłaconych pieniędzy. Bonus aktywujesz przy użyciu naszego specjalnego linku promocyjnego zawierającego kod.
Bonus powitalny PZBuk | marzec 2023
Bonus powitalny PZBuk | marzec 2023
3700
96
Atrakcyjna oferta powitalna, to jeden z kluczowych elementów promocji, które wpływają na wybór właściwego oraz wiarygodnego operatora zakładów bukmacherskich. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę legalny buk PZBuk, który przygotował dla nowych grających najbardziej pożądany rodzaj bonusu na start! W sumie u tego operatora online zgarnąć można aż 1250 zł. Jakie bonusy można zdobyć w PZBuku?
Bonus eToto na start | 03.2023
Bonus eToto na start | 03.2023
5030
78
Bukmacher eToto to legalny bukmacher internetowy z licencją Ministerstwa Finansów, który na polskim rynku działa od 2010 roku. Oferta internetowa tego legalnego polskiego operatora zakładów bukmacherskich jest bardzo dobrze rozbudowana. eToto z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie graczy między innymi dzięki przemyślanym promocjom bukmacherskim i bonusom.

Inni czytali również

STS rejestracja konta
STS rejestracja konta
17282
458
Zobacz jak zarejestrować konto w STS w roku 2023. Przeczytaj instrukcję "krok po kroku", która pozwoli szybko i sprawnie otworzyć konto do zakładów STS. Podpowiemy na co zwrócić uwagę, jak wypełnić formularz.
Fuksiarz opinie
Fuksiarz opinie
1028
13
Bukmacher Fuksiarz to licencjonowany operator zakładów sportowych, który na bazie polskiego kapitału dynamicznie się rozwija. Od momentu wejścia na rynek, Fuksiarz zbiera od typerów bardzo dobre opinie klientów oraz rekomendacje ekspertów bukmacherskich. Dobre oceny i recenzje sprawiły, że postanowiliśmy wziąć pod lupę Fuksiarza. Sprawdziliśmy jakim naprawdę jest bukiem i czy warto posiadać konto.
FORTUNA bonus bez depozytu
FORTUNA bonus bez depozytu
18650
622
Promocje bukmacherskie na start dotyczą na ogół podwojenia pierwszej wpłaty lub skonstruowania bezpiecznego kuponu bez ryzyka. Coraz częściej jednak oferty bonusowe polskich bukmacherów online uzupełniają darmowe zakłady, czyli freebety - taki darmowy zakład na start znajdziemy np. w ofercie legalnego buka Fortuna.
Freebet Betcris na nowe konto
Freebet Betcris na nowe konto
2784
92
Zakłady Bukmacherskie Betcris przygotowały dla swoich nowych użytkowników wysoki freebet startowy od depozytu, jako część bonusu powitalnego. Zakład o wartości max. 100 zł możecie zgarnąć na prostych warunkach regulaminowych. Freebet jest dostępny dla wszystkich typerów, którzy podczas darmowej i prostej rejestracji aktywują nasz specjalny kod promocyjny LEGALSPORT. Dodatkowa nagroda to typowanie bez ryzyka.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.