poniedziałek, 22 lipca 2024

Betclic rejestracja – poradnik jak założyć konto

30.06.2024, 06:58
Autor: R. Grycz
Darmowe konto założysz w 30 sekund
Spis treści
Rozwiń
 1. Betclic rejestracja
  1. Betclic rejestracja krok po kroku
 2. Betclic rejestracja - ważne pytania
 3. Betclic konto tymczasowe
 4. Betclic weryfikacja konta
  1. Ile trwa w Betclic weryfikacja konta?
  2. Jak powinny wyglądać dokumenty potrzebne do weryfikacji w Betclic?
  3. Czy podawanie dowodu na Betclic jest bezpieczne?
 5. Betclic rejestracja w aplikacji mobilnej
 6. Zalety z rejestracji konta w Betclic
  1. Wysokie kursy
  2. Duży rynek zdarzeń
  3. Wyjątkowa nagroda powitalna
  4. Przyjazna i funkcjonalna aplikacja mobilna
  5. Transmisje live
 7. Funkcjonalność konta w Betclic
 8. Betclic pierwsze logowanie
 9. FAQ - najczęściej zadawane pytania
Betclic - rejestracja konta

Otwarcie konta u polskiego bukmachera Betclic pozwoli na typowanie wśród szerokiej gamy zakładów na ponad trzydzieści dyscyplin sportowych. Bogaty pakiet dla nowych klientów uzupełniają atrakcyjne akcje finansowe i promocyjne.

Każdy nowy gracz po pozytywnym przejściu procesu rejestracji w Betclic może zgarnąć kapitalną nagrodę finansową. Na dziś (22 lipiec 2024) możesz skorzystać z kuponu bez ryzyka o wartości 50 zł.

Bukmacher skrócił czas rejestrowania się w jego serwisie do minimum, co przekłada się na bardzo pozytywne oceny wśród nowych użytkowników. Sprawdzamy, jak przebiega ten proces w trakcie szybkiej rejestracji.

Betclic rejestracja

Wystarczy przesłać swoje podstawowe dane, aby dokonać błyskawicznej rejestracji w Betclic. Podaj w formularzu informacje, takie jak imię, nazwisko oraz PESEL i wyślij je do bukmachera. Szybka rejestracja online nie wymaga skanów dokumentu tożsamości.

Jak założyć konto w Betclic?  

 1. Wejdź na stronę internetową www.betclic.pl.
 2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
 3. Podaj dane osobowe, kontaktowe oraz do logowania.
 4. Potwierdź wysłanie formularza zgłoszeniowego klikając przycisk „Zamknij”.
Dlaczego warto rejestrować w Betclic konto

Ile trwa rejestracja w Betclic?

Cały proces wprowadzenia i wysłania danych podczas rejestracji konta czasowego w Betclic zajmuje statystycznie 60 sekund.

Betclic rejestracja krok po kroku

W Betclic ekspresowo przejdziesz przez rejestrację, która składa się z trzech prostych etapów. Oto szczegółowa instrukcja.

Krok 1 rejestracji - uzupełnij informacje osobowe

 • płeć,
 • imię,
 • nazwisko,
 • data urodzenia,
 • numer PESEL.
Betclic rejestracja - krok 1

Dokładnie sprawdź wprowadzane dane, aby uniknąć literówek. Pomyłki na wniosku skutkują jego odrzuceniem.

Krok 2 rejestracji - podaj swoje dane teleadresowe

 • numer telefonu,
 • e-mail,
 • adres,
 • kod pocztowy,
 • miasto.
Betclic rejestracja - krok 2

Na Betclic konto mogą założyć jedynie osoby mieszkające na stałe w Polsce. Należy wpisać adres na terenie naszego kraju. Strony internetowe legalnych polskich bukmacherów (domeny zakończone na .pl) mogą funkcjonować tylko w obrębie Polski.

Krok 3 rejestracji - wpisz dane do logowania

 • nazwę użytkownika,
 • hasło,
 • kod do uzyskania promocji.
Betclic rejestracja - krok 3

Rekomendujemy utworzenie mocnego hasła, aby nikt nie mógł włamać się na konto Betclic. Powinno mieć one co najmniej 8 znaków, w tym minimum jedna mała litera, jedna wielka litera i jedna cyfra. Im bardziej skomplikowana będzie kombinacja znaków podana podczas rejestracji konta, tym lepiej będzie ono chronione.

W puste pole dotyczące kodu promocyjnego wpisz słowo, które umożliwi otrzymanie atrakcyjnej nagrody finansowej. Użyj bezpłatnego hasła o treści LEGALSPORT, aby odebrać najwyższą premię powitalną u tego bukmachera.

Rejestracja w Betclic - jak założyć konto gracza

Na koniec tej fazy rejestracji potwierdź, że masz ukończone 18 lat i zapoznałeś się z treścią regulaminu. Warunek pełnoletności jest konieczny, aby założyć konto w Betclic. Opcjonalnie możesz też zaznaczyć chęć otrzymywania informacji marketingowych. Nie jest to obowiązkowe, ale dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o najnowszych promocjach.

Sprawdź poprawność wszystkich wypełnionych pól formularza zgłoszeniowego przed jego wysłaniem do Betclic. Następnie wciśnij przycisk „Zamknij”, co zakończy proces rejestracji szybkiej u tego bukmachera.

Jakie są limity przy otwieraniu konta w Betclic?

Bukmacher wprowadził trzy rodzaje limitów w ramach odpowiedzialnej gry, które zależą od charakteru zarejestrowanego gracza. Są to ograniczenia dla początkującego, amatora i eksperta. W pierwszym maksymalny dzienny limit stawek zakładów wynosi 500 zł, a miesięczny 15 000 zł. Jeśli chodzi o ramy czasowe, jest to 12 godzin dopuszczalnej gry na dobę i 360 godzin w ciągu miesiąca. 

Dla amatora limity finansowe podniesione są do 1 000 zł na dzień oraz 30 000 zł miesięcznie. Ograniczenie czasu zwiększone jest do 18 godzin dziennie i 540 godzin na miesiąc. Jako ekspert można obstawiać za największą stawkę - 10 000 zł na dobę i 300 000 zł miesięcznie. Dozwolony czas typowania wydłuża się do 24 h / doba  oraz 740 h / miesiąc.   

Jeśli nie odpowiada Ci żadna z tych opcji, możesz samemu edytować ograniczenia w dowolnym momencie.

Czy w przypadku wątpliwości przy rejestracji w Betclic mogę skorzystać z pomocy konsultanta?

Tak, jeśli masz pytania odnośnie zakładania konta, skontaktuj się z działem Obsługi Klienta Betclic. Możesz skorzystać z czatu na żywo dostępnego między 8.00 a 00.00. Kontakt poza tymi godzinami jest możliwy za pomocą wysłania e-maila na adres kontakt@betclic.pl. Korzystanie z pomocy konsultanta jest w 100% bezpłatne.

Betclic rejestracja - ważne pytania

Jakie problemy mogą wystąpić podczas rejestracji w Betclic?

Może dojść do sytuacji, że formularz rejestracyjny nie chce się załadować. W pierwszej kolejności sprawdź wtedy, czy masz stabilne połączenie internetowe w komputerze lub telefonie, ponieważ założyć konto w Betclic możesz tylko będąc online. W ostateczności zrestartuj urządzenie i rozpocznij cały proces jeszcze raz.

Jeśli wypełniłeś wniosek, ale nie da się go wysłać, przyczyną tego może być wpisanie niepoprawnych danych. Sprawdź, czy nigdzie nie popełniłeś błędu podczas uzupełniania pustych pól we wniosku. Zwróć uwagę, czy zaznaczyłeś wszystkie obowiązkowe zgody i oświadczenia.

Po co PESEL w Betclic?

Bukmacher poprzez PESEL może sprawdzić, czy osoba rejestrująca konto w Betclic jest pełnoletnia (+18 lat). Pozwala na to konstrukcja tego numeru, który zawiera datę urodzenia. Dwie pierwsze cyfry oznaczają rok, w którym dana osoba się urodziła.

Jaki może być w Betclic problem z PESELem?

Uzupełniając formularz rejestracyjny, może pojawić się komunikat "Twój nr PESEL jest nieprawidłowy", który uniemożliwia założenie konta. Aby naprawić problem, sprawdź, czy numer został prawidłowo wpisany i skoryguj go w razie potrzeby. Może to też oznaczać, że masz już konto u tego bukmacher i trzeba przejść od razu do logowania. Jeśli nie pamiętasz niezbędnych danych, użyj opcji "Zapomniałeś hasła?".

Kto jest administratorem danych podawanych podczas rejestracji w Betclic?

Zgodnie z licencją bukmacherską administratorem danych o klientach jest BEM Operations Limited. Podmiot ten jest odpowiedzialny za ich ochronę.

Czy w Betclic można zarejestrować się przez bank?

Aktualnie bukmacher nie umożliwia założenia konta przez bank.

Czy mogę otworzyć konto w punkcie stacjonarnym Betclic?

Bukmacher nie posiada żadnych punktów stacjonarnych, wobec tego rejestracja w punkcie nie jest dostępna. Założyć konto w Betclic można tylko online przez stronę internetową www.betclic.pl lub apkę na telefon.

Jaki otrzymasz pakiet startowy po rejestracji w Betclic?

Po utworzeniu konta u buka otrzymasz doskonały prezent w postaci zakładu bez ryzyka do 50 zł. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym zagranym kuponie, możesz skorzystać z otrzymanego od Betclic freebetu. Jego wysokość to wartość postawionej stawki minus 12% podatku.

Betclic konto tymczasowe

Konto tymczasowe z definicji posiadasz z ograniczeniem czasowym - jest ważne 30 dni. Zostanie ono zawieszone, jeśli nie zmienisz statusu tymczasowego na stały. Przekaż w tym czasie niezbędne dokumenty, aby ukończyć proces założenia pełnoprawnego konta w Betclic.

Korzystając z takiego konta, możesz bez problemu logować się i zasilać depozyt wpłatami pieniężnymi. Masz też dostęp do pełnej oferty  kursowej Betclic, aby od razu zawierać zakłady na wszystkie aktywne dyscypliny sportowe.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Betclic posiada aktywny kod promocyjny: LEGALSPORT

Formularz rejestracji online

Przy koncie tymczasowym typowanie zawiera limity ograniczające grę nowych klientów. Możesz obstawiać kupony o potencjalnej maksymalnej wygranej do 2280 zł. Łączna suma stawek w zawartych zakładach nie może przekraczać 5000 zł. Taki status konta nie pozwala również na wypłatę ewentualnych wygranych.

Betclic weryfikacja konta

Bukmacher wymaga do weryfikacji przesłania skanu dowodu osobistego, paszportu lub zezwolenia na pobyt. Przeczytaj instrukcję, jak najszybciej tego dokonać, aby przejść z konta czasowego na stałe:

 1. Zaloguj się na swoje konto w Betclic.
 2. Wejdź w zakładkę „Zarządzaj kontem ➡️ Moje dokumenty".
 3. Załącz skan wybranego dokumentu w sekcji „Dokument potwierdzający tożsamość”.
 4. Wprowadź numer swojego konta bankowego w sekcji „Dokumenty bankowe”. 
 5. Poczekaj na informację o wyniku weryfikacji.

Otrzymanie wiadomości o pozytywnym zakończeniu tego procesu oznacza, że konto stałe zostało aktywowane. Jeśli odpowiedź jest negatywna, musisz wykonać i wysłać skany jeszcze raz.

Zweryfikować konto możesz też przesyłając wymagane dokumenty drogą mailową na adres dokumenty@betclic.pl.

Ile trwa w Betclic weryfikacja konta?

Bukmacher w swoim regulaminie informuje, że weryfikacja dokumentów zajmuje nie dłużej niż 48 godzin. Można znacząco skrócić ten czas, przesyłając do Betclic pliki zgodne z wymaganiami zawartymi na stronie internetowej buka.

Jak powinny wyglądać dokumenty potrzebne do weryfikacji w Betclic?

Skany czy zdjęcia przekazywanych dokumentów powinny być w wysokiej rozdzielczości, aby były czytelne dla weryfikatorów tożsamości. Pliki muszą jednak mieścić się w rozmiarze, który pozwoli na swobodne przesłanie ich online do bukmachera. Oto kompletny wykaz wymogów zawartych w regulaminie Betclic.

 • Akceptowanymi dokumentami są dowód i paszport.
 • Skan lub zdjęcie musi być kolorowe.
 • Plik może ważyć od 10 KB do 3.5 MB.
 • Dopuszczalne jest rozszerzenie PDF, JPG, PNG, HEIC.
 • Jakość i wielkość zdjęcia powinny umożliwiać weryfikację wszystkich danych z dokumentu.
 • Wszystkie rogi oraz obie strony powinny być wyraźne z odsłoniętymi wszystkimi danymi.
 • Dokument musi być oficjalny, legalny i należeć do posiadacza konta gracza.
 • Jego data ważności nie jest przekroczona.

Co w sytuacji, gdy przesłany do Betclic skan lub zdjęcie jest nieprawidłowe?

Jeśli klient przekaże nieprawidłowy format dowodu lub paszportu, to zostanie on poproszony o ponowne wysłanie wersji akceptowalnej przez bukmachera. Informacja o konieczności kolejnej próby weryfikacji konta zostanie przekazana e-mailem. 

Jak zrobić zdjęcie dowodu do Betclic? 

Użyj telefonu komórkowego z aparatem, aby wykonać zdjęcie dokumentu tożsamości w najszybszy sposób. Sfotografuj przód i tył dowodu (awers i rewers), ponieważ Betclic wymaga dwóch stron dowodu osobistego. Sprawdź przed wysłaniem, czy zdjęcia są czytelne, aby nie było potrzeby robienia fotografii drugi raz.  

Czy podawanie dowodu na Betclic jest bezpieczne?

Tak, wszystkie informacje z dokumentów tożsamości są w pełni bezpieczne dzięki spełnieniu przez bukmachera restrykcyjnych wymagań RODO. W ramach tych regulacji Betclic jest zobowiązany do stosowania najwyższych standardów przy zapewnieniu ochrony i poufności otrzymywanych danych.

Betclic rejestracja w aplikacji mobilnej

Bukmacher oferuje wygodną opcję rejestracji przez aplikację mobilną, z której będą zadowolone osoby często korzystające ze smartfonów. W ten sposób można założyć konto w Betclic bez potrzeby dostępu do komputera. Nowi klienci mogą więc dokonać tego o każdej porze dnia (24h/7) nie ważne, gdzie się obecnie znajdują.

Każdy może pobrać i zainstalować aplikację na swój telefon lub tablet, ponieważ jest ona dostępna zarówno na system Android, jak i iOS. W pierwszym przypadku apkę należy ściągnąć bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Użytkownicy urządzeń marki Apple muszą użyć do pobrania App Store.

REJESTRACJA W BETCLIC
Przejście do formularza - wpisz kod LEGALSPORT

Jak zarejestrować się mobilnie w Betclic? 

 1.  Otwórz aplikację i kliknij „Zarejestruj się”.
 2.  Wprowadź po kolei swoje podstawowe dane osobowe.
 3.  Uzupełnij limity dotyczące odpowiedzialnej gry.
 4. Nie zapomnij o wpisaniu kodu promocyjnego (aby otrzymać najlepsze promocje, użyj hasła o treści LEGALSPORT).
 5. Po wykonaniu tych czynności możesz już obstawić pierwszy zakład.

Zalety z rejestracji konta w Betclic

W Betclic zyskujesz dostęp do wielu korzyści i przydatnych narzędzi.

Wysokie kursy

Posiadając konto w tym serwisie bukmacherskim, gracze otrzymają bardzo atrakcyjne stawki na wydarzenia sportowe. W Betclic wartości kursów są często wyższe, niż proponuje konkurencja.

Duży rynek zdarzeń

Rejestracja w Betclic gwarantuje dostęp do bardzo szerokiej i różnorodnej oferty bukmacherskiej. W jej skład wchodzą zakłady przedmeczowe, wydarzenia live oraz rozgrywki e-sport. Na graczy czeka ponad 30 dyscyplin sportowych, z których mogą wybierać interesujące ich typy do obstawiania.

Wyjątkowa nagroda powitalna

Po dokonaniu w Betclic rejestracji z kodem promocyjnym nowi gracze otrzymają atrakcyjny profit finansowy. Wygrana uzyskana dzięki promocji na start nie wymaga żadnego obrotu. Otrzymane środki będą mogły być od razu wypłacone na konto bankowe zwycięzcy.

Przyjazna i funkcjonalna aplikacja mobilna

Korzystanie z innowacyjnej apki umożliwia otwarcie konta i obstawianie zakładów w każdych warunkach. Dzięki banalnej obsłudze kupony AKO, SOLO czy systemowe utworzysz na uczelni, w pracy oraz podczas podróży.

Transmisje live

Zarejestrowanie konta w Betclic pozwala na oglądanie transmisji sportowych na żywo. Jest to możliwe na stronie internetowej buka lub w aplikacji na telefonie. Do wyboru są mecze z najlepszych rozgrywek piłkarskich, koszykarskich, hokejowych czy tenisa.

Funkcjonalność konta w Betclic

Szereg przydatnych funkcji na koncie Betclic pozwala na zarządzanie nim w przejrzysty sposób. Jego funkcjonalność obejmuje komfortowe obstawanie zdarzeń, prosty sposób dokonywania transakcji finansowych czy błyskawiczna komunikacja z bukmacherem. Oto, jakie czynności możesz wykonać.

 • stawiać zakłady,
 • wpłacać środki,
 • wypłacać nagrody,
 • odbierać benefity,
 • otrzymywać wiadomości od buka,
 • kontaktować się z bukmacherem w przypadku pytań,
 • zmieniać dane na swoim profilu.

Ta lista ciągle powiększa się, ponieważ bukmacher cały czas rozwija i sukcesywnie wprowadza nowe funkcje..

Betclic pierwsze logowanie

Możesz zalogować się na swoje konto bezpośrednio po jego rejestracji. Już w tym momencie jesteś w stanie zasilić depozyt i obstawić debiutancki zakład. Zobacz, jak wygląda logowanie na Betclic.

 1. Wejdź na stronę internetową www.betclic.pl lub uruchom aplikację.
 2. Kliknij „Zaloguj” w prawym górnym rogu serwisu.
 3. Wpisz e-mail lub login oraz podane wcześniej hasło.
 4. Naciśnij ponownie przycisk „Zaloguj”.
Betclic logowanie

Po pierwszym zalogowaniu możesz już dokonać pełnej rejestracji. Dzięki możliwości zarządzania swoim kontem jesteś w stanie edytować i uzupełniać informacje o sobie (np. przesyłać skany dokumentu tożsamości). Warto przekształcić status konta na stałe w tym momencie, aby nie czekać na ostatnią chwilę.

Jeśli chcesz premierowo wejść na swój profil przez aplikację mobilną Betclic, proces wygląda bardzo podobnie do tego z wykorzystaniem strony internetowej. Wpisz na smartfonie podane wcześniej podczas rejestracji dane, a już po chwili będziesz mógł sprawdzić informacje dotyczące salda lub przeczytać przychodzące do Ciebie powiadomienia. 

Jak dokonać pierwszej wpłaty po rejestracji w Betclic?

 1. Zaloguj się na swój profil.
 2. Wybierz zakładkę "Wpłać".
 3. Wpisz kwotę, jaką chcesz zasilić depozyt.
 4. Wybierz metodę płatności.
 5. Postępuj według instrukcji danego systemu wpłat. 

W Betclic możesz wpłacić pieniądze za pomocą: Przelewy24, Blik, karta kredytowa Visa/Mastecard, Paysafecard, Skrill czy Apple Pay. Minimalna kwota transakcji wynosi 1 zł. Wszystkie oferowane możliwości zasilania konta charakteryzują się natychmiastowym czasem realizacji.

Rekomendujemy wpłacić pierwszy depozyt w wysokości 228 zł, aby otrzymać maksymalną wartość premii powitalnej.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Betclic rejestracja bez konta bankowego - czy jest możliwa?

Możesz założyć konto na Betclic bez podawania numeru rachunku bankowego, ale nie będziesz mógł wypłacać wtedy pieniędzy. Musisz wpisać poprawny i aktualny numer swojego konta w banku, aby bukmacher mógł przekazywać na nie Twoje wygrane. Podanie tego typu danych jest konieczne do pełnego korzystania z serwisu bukmacherskiego.

2️⃣ Czy w Betclic rejestracja jest bezpieczna?

Tak, bukmacher posiada licencję o nr PS4.6831.11.2017 otrzymaną od Ministerstwa Finansów, a więc podane podczas rejestracji dane osobowe są bezpieczne zgodnie z regulacjami prawnymi odnośnie ochrony informacji o klientach. 

3️⃣ Jak zaktualizować dane osobowe na Betclic?

Dane mogą być zmieniane tylko przez pracownika Betclic po przesłaniu aktualnych dokumentów. W przypadku nowego numeru dowodu tożsamości przekaż ponownie skan dokumentu. Do aktualizacji nazwiska zmienionego po ślubie doślij odpis skrócony aktu małżeństwa.

4️⃣ Czy w Betclic mogę zarejestrować się bez podawania PESELu

Nie, podanie tej informacji jest obowiązkowe. Numer PESEL potwierdzi, że osoba zakładająca konto ma 18 lub więcej lat.

5️⃣ Czy w Betclic można korzystać z Revoluta?

Jeśli konto Revolut posiada polski numer IBAN, wtedy może być wykorzystywane u tego bukmachera. Dozwolone jest jedynie użycie konta, który należy do osoby rejestrującej się w Betclic. 

6️⃣ Jak mogę zamknąć konto w Betclic?

Bukmacher oferuje dwie opcje zamknięcia konta - tymczasową lub stałą. W pierwszym przypadku wejdź na swój profil i samemu zdecyduj, na jaki okres chciałbyś zablokować konto. Po tym czasie zostanie ono automatycznie wznowione. 

Jeśli chcesz zamknąć konto permanentnie, wykorzystaj do tego dedykowaną funkcję na stronie internetowej Betclic. Drugim sposobem jest wysłanie e-maila z prośbą o wykonanie tej czynności na adres kontakt@betclic.pl. Całkowite zamknięcie nie pozwala na reaktywację profilu.

7️⃣ Czy cudzoziemiec może zarejestrować się w Betclic?

Tak, obcokrajowiec może założyć konto w Betclic, ale po spełnieniu obowiązkowych warunków. Cudzoziemcy muszą posiadać swój numer PESEL oraz adres zamieszkania na terenie Polski. W sytuacji braku podania tych danych w formularzu zgłoszeniowym rejestracja nie będzie możliwa.

8️⃣ Jak mogę zmienić IBAN na Betclic?

Zmiany numeru konta bankowego IBAN dokonasz na podstawie kopii wyciągu bankowego lub dowodu wpłaty na depozyt. Dokument powinien zawierać Twoje imię i nazwisko, co potwierdzi, że rachunek należy do Ciebie. Załącz wybrany plik w sekcji "Dokumenty opcjonalne" na swoim profilu w Betclic. 

9️⃣ Czy jest możliwa rejestracja w Betclic bez dowodu?

Tak, posiadanie dowodu osobistego nie jest wymagane do założenia konta w Betclic. Rejestrację można przeprowadzić też przy użyciu paszportu. 

Komentarze (3)
Skomentuj artykuł pt. Betclic rejestracja – poradnik jak założyć konto
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tomek
skomentowano ponad miesiąc temu
Jeszcze tylko Bet365 i będzie git. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i będą wszyscy bukmacherzy na rynku. Wtedy się granie na nowo rozpocznie. Bo na razie bida z nędzą.
ProFan
skomentowano ponad miesiąc temu
Jest szansa, że Betclic wystartuje 1 czerwca? Już nie mogę się doczekać :/
Despero
skomentowano ponad miesiąc temu
nie lubie stawiać online przez mojego laptopa >>> czy bede mogl sobie w punktach stacjonarnych betclic puszczac zaklady? czy tylko ONLINE???????? jakos udostepnianie danych mnie nie kreci
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.