środa, 28 lutego 2024

Cashout w BETFAN

18.10.2023, 15:10
Autor: R. Grycz
Dobierz do cashoutu bonus startowy 300 zł z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Cashout BETFAN
  1. Jak działa BETFAN cashout?
  2. BETFAN Cashout - jak wypłacić kasę z kuponu?
  3. Cashout BETFAN - regulamin
 2. Inne promocje dla graczy w BETFAN
  1. Premia gotówkowa dla nowych graczy 
 3. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Cashout w BETFAN - wcześniejsze zamknięcie kuponu bukmacherskiego

Sportowe emocje dla typerów to nie tylko te związane z oglądaniem meczu i kibicowaniem ulubionej drużynie. Wielu graczy uwielbia moment ekscytującego oczekiwania na zakończenie meczu oraz radość z wygranej.

Bonus 300 zł na start
Zestaw bonusów powitalnych z kodem LEGALSPORT

Nie tylko swoich ulubieńców, ale również ze swojej własnej wygranej na poprawnie wytypowanym kuponie bukmacherskim. Czasami jednak, gdy coś idzie nie po naszej myśli, emocje te można nieco wyciszyć i zdecydować się na mniejszą, ale pewną w danej chwili wygraną. Pozwala na to opcja Cashout, czyli bardzo korzystna dla graczy propozycja, dostępna u legalnego bukmachera internetowego BETFAN.

Cashout BETFAN

Na początek coś dla początkujących graczy. Warto uświadomić sobie, że cashout to nie to samo co cashback, choć brzmią podobnie. Jednak cashback to dosłownie "zwrot pieniędzy", a więc w przypadku zakładów bukmacherskich zwrot stawki za przegrany zakład. Z kolei cashout można przetłumaczyć jako "wypłacenie pieniędzy", choć w odniesieniu do zakładów lepszym sformułowaniem jest "możliwość wcześniejszej wypłaty pieniędzy z zakładu".

BETFAN CASHOUT- wysokie kwoty do wypłaty,- częste opcję zrealizowania cashoutu,- możliwość łączenia z innymi promocjami
BETFAN CASHOUT
- wysokie kwoty do wypłaty,
- częste opcję zrealizowania cashoutu,
- możliwość łączenia z innymi promocjami
GRAJ w

Cashout - podobnie zresztą jak cashback, czyli zakład bez ryzyka przegranej - to wyjątkowo korzystna dla gracza opcja. Możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu i wypłacenia wygranej pozwala uniknąć straty pieniędzy w sytuacji, gdy wszystkie dotychczasowe zdarzenia na kuponie były wygrane, ale jedno zapowiada się na przegraną.

Bez opcji Cashout w takim przypadku finalnie, po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie, nie tylko nic nie wygrywamy, ale też tracimy środki postawione na kupon. Tymczasem Cashout pozwala nam na zachowanie części wygranej - dzięki temu możemy cieszyć się mniejszymi od pierwotnie zakładanych, ale w danym momencie pewnymi zyskami.

Jak działa BETFAN cashout?

Cashout u legalnego bukmachera BETFAN pozwala graczowi na zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na kuponie wydarzeń. Warunkiem jest, by wszystkie dotychczas rozliczone zakłady były wygrane - jeśli jedna z selekcji jest przegrana, dla takiego kuponu nie będziemy mieli możliwości rozliczenia przed czasem.

Dlaczego warto założyć konto w BETFAN

Co ważne, u tego buka na kuponie, dla którego chcemy skorzystać z opcji cashout, mogą znajdować się zarówno wydarzenia z oferty przedmeczowej, jak i LIVE. Możliwością wcześniejszego rozliczenia objęte są kupony SOLO oraz AKO, jedynie zakłady systemowe nie podlegają opcji cashout. Istotne jest też to, skąd pochodzą środki na nasz kupon internetowy - możliwość wcześniejszego rozliczenia będziemy mieć tylko dla zakładów zawartych z salda głównego, a więc nie za bonusy bukmacherskie.

Pamiętajcie też, że opcja cashout w BETFAN jest oferowana tylko w sytuacji, gdy wszystkie zdarzenia z kuponu spełniają jeden z dwóch warunków: żadne ze zdarzeń na kuponie nie jest przegrane oraz każde z wybranych zdarzeń na kuponie ma dostępny do typowania kurs w ofercie przedmeczowej lub live.

Bardzo wygodny dla typerów jest fakt, że cashout w BETFAN jest dostępny bez żadnych ograniczeń. Nie musimy się więc obawiać, że jeśli danego dnia rozliczyliśmy jeden kupon przed czasem, to wszystkie pozostałe będą zamknięte dopiero po zakończeniu wszystkich typowanych zdarzeń. Nie ma też znaczenia, jakie sporty obstawiliśmy na kuponie, dla którego chcemy skorzystać z opcji cashout. Mogą się na nim znajdować wydarzenia z piłki nożnej, tenisa czy hokeja na lodzie, ale również e-sportu - tu więcej o esportowej ofercie BETFAN - czy darts.

Podobnie BETFAN nie stawia żadnych ograniczeń odnośnie minimalnej stawki kuponu czy minimalnego kursu - dla każdej opcji będziemy mieć możliwość wcześniejszego rozliczenia. Oczywiście cash-out w BETFAN online jest dostępny zarówno na witrynie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Nie ma więc znaczenia, czy swoje kupony bukmacherskie pojedyncze i akumulowane lubicie stawiać w domu, na desktopie czy laptopie, czy np. w drodze do pracy na komórce - możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu zawsze będzie dla Was dostępna.

BETFAN Cashout - jak wypłacić kasę z kuponu?

Jak skorzystać z cashoutu dla swojego kuponu bukmacherskiego online w BETFAN? To bardzo proste! Wystarczy śledzić przebieg spotkań, które wytypowaliśmy, i sprawdzać, jak rozwija się sytuacja. Jeśli któreś ze zdarzeń idzie nie po naszej myśli i obawiamy się przegranej, warto sprawdzić, jaką w danej chwili kwotę cashoutu oferuje BETFAN. Ta kwota jest wyliczana na podstawie współczynnika, stawki kuponu oraz ustalonego przez bukmachera kursu.

korzystam z cashout w betfan
Mam pełną kontrolę nad swoimi kuponami online

Jeśli proponowany przez bukmachera cashout wydaje się nam atrakcyjny, wystarczy kliknąć przycisk „wypłać” – wówczas kupon zostanie zamknięty, a ustalona kwota dopisana do naszego bankrollu. Pamiętajcie przy tym, że kliknięcie w ten button to zgoda na wykonanie usługi cashoutu bez możliwości cofnięcia tej decyzji, nie będziecie więc mogli wycofać się, jeśli ryzykowny mecz jednak zostanie rozegrany zgodnie z Waszym typem.

Cashout BETFAN - regulamin

Wszystkie ważne informacje dotyczące opcji Cashout oferowanej przez legalnego bukmachera BETFAN są ujęte w regulaminie promocji. I tak można z niego dowiedzieć się, że maksymalna kwota możliwa do wypłaty przy pomocy usługi Cashout wynosi 2279,99 zł. Promocja jest natomiast aktywna tylko w sytuacji, gdy kwota proponowanej wypłaty będzie w danym momencie wyższa od stawki kuponu.

Fragment regulaminu promocji cashout w BETFAN:

 1. Decyzja o skorzystaniu z usługi „Cashout” i wcześniejszym zamknięciu kuponu jest podejmowana przez użytkownika. Użytkownik poprzez kliknięcie przycisku „wypłać” zgadza się na wykonanie usługi oraz akceptuje brak możliwości cofnięcia tej decyzji. Skorzystanie z usługi każdorazowo wymaga zatwierdzenia przez Organizatora.
 2. Organizator zastrzega sobie do prawo do dowolnego ograniczania usługi „Cashout” do wybranych zdarzeń oraz zawartych kuponów.
 3. Usługa zostaje uznana za wykonaną w momencie otrzymania przez użytkownika komunikatu informującego o rozliczeniu kuponu.
 4. Do usługi Cashout zaliczają się wybrane przez organizatora zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo typu SOLO i AKO. (...)

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto zajrzeć na stronę bukmachera www.betfan.pl. Można tam znaleźć pełen regulamin promocji Cashout w Betfan i upewnić się co do szczegółowych zasad jej obowiązywania!

Inne promocje dla graczy w BETFAN

Betfan to legalny polski bukmacher, który przykłada olbrzymią wagę do różnorodności dostępnych w ofercie promocji. Bez względu na to, czy gracz decyduje się na obstawienie zakładu sportowego, zakładu na wydarzenia rozrywkowe czy zakładu e-sportowego lub typu z oferty na sporty wirtualne, możliwości urozmaicenia gry lub zwiększenia swoich szans na wygraną jest naprawdę sporo!

Matchday Boost w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Chcecie przykładów? W ramach promocji MatchDay Boost BETFAN codziennie podwyższa kurs na najbardziej atrakcyjne zdarzenie, dzięki czemu możecie znacznie podnieść Waszą wygraną. A do tego liczne promocje okazjonalne z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń - zakłady bez ryzyka przegranej, freebety, wysokie kursy. Trudno się dziwić, że BETFAN jest jednym z TOP bukmacherów w większości rankingów (sprawdź aktualne zestawienie buków online na luty 2024) i z powodzeniem konkuruje m.in. z Fortuną, STS, Betclic czy forBET.

Premia gotówkowa dla nowych graczy 

BETFAN nie zapomina też o nowych graczach - typerzy, którzy dopiero rejestrują swoje BETkonto u tego buka, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnego zestawu premii powitalnych - maksymalnie 300 zł. W skład tego zestawu benefitów wchodzą: 200% od depozytu do 300 zł.

Bonus powitalny dla nowych graczy
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

By zyskać dostęp do tych nagród finansowych, wystarczy zarejestrować darmowy profil typerski w BETFAN, wykorzystując przy tym nasz kod LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w formularzu rejestracyjnym (więcej o kodzie do BETFAN). Pamiętajcie, że najlepszy kod promocyjny LEGALSPORT działa też u innych buków online - z tym hasłem odbierzecie ponadstandardowe pakiety powitalne również w eWinner, TOTALbet i PZBuk, a także w Totolotku i LVBET.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1. Co to jest BETFAN cashout?

BETFAN cashout to opcja zamknięcia kuponu bukmacherskiego przed czasem (przed rozliczeniem wszystkich typów). Szczegóły znajdziecie powyżej w naszym tekście.

2. Jak działa cashout BETFAN?

Propozycja wcześniejszego zamknięcia kuponu pojawia się na liście z aktywnymi zakładami. Wchodzicie w kupon, analizujecie dostępną ofertę i jeśli na nią przystajecie, klikacie odpowiedni przycisk akceptujący zlecenie zamknięcia zakładu. Szczegóły w naszym powyższym artykule. 

3. Czy z opcji Cashout BETFAN można skorzystać tylko raz?

Jak informuje BETFAN, każdy gracz może korzystać z opcji Cashout wiele razy – bukmacher udostępnia tę opcję w przypadku każdego kuponu, który spełnia warunki promocji. Dokładne info umieściliśmy w naszym tekście powyżej.

Komentarze (0)
Cashout w BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.