poniedziałek, 5 czerwca 2023
Najnowsze: UFC 289 kursy, typy

eToto Zakłady Bukmacherskie

Legalny bukmacher - oferta powitalna, bonusy z kodem promocyjnym

Odbierz kod promocyjny eToto
Oferta na bonus eToto VIP ważna do 30 czerwca 2023
Spis treści
Rozwiń
  1. Czy bukmacher eToto jest legalny?
  2. eToto Zakłady Bukmacherskie
  3. Punkty stacjonarne bukmachera eToto
  4. Etoto Zakłady Bukmacherskie
  5. Punkty stacjonarne eToto

Sprawdź między innymi, jaką ofertę bukmacherską online proponuje swoim klientom eToto, a także jakie bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych obstawiających przygotował ten sprawdzony bukmacher z koncesją MF. Serdecznie zapraszamy do lektury!

eToto Zakłady Bukmacherskie
  • Bonus 200% do max. 400 zł
  • Freebet  222 zł w aplikacji za depozyt

2222 zł

Bonus na start eToto kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
eToto kod promo: LEGALSPORT

Specjalny kod bonusowy LEGALSPORT należy wpisać bądź wkleić na internetowym formularzu rejestracyjnym online w polu "kod promocyjny". Zastosowanie tego kodu rejestracyjnego oznacza automatyczne odebranie bonusu powitalnego na start z kodem promocyjnym.

Czy bukmacher eToto jest legalny?

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher eToto, który świadczy swoje usługi nie tylko w punktach naziemnych, ale również przez internet, na co dzień legitymuje się oficjalną licencją Ministerstwa Finansów o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. A to oznacza, że każdy gracz może legalnie zawierać u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych online między innymi kupony akumulowane, zakłady systemowe, a także coraz bardziej popularne kupony pojedyncze (single), które wchodzą w skład rozbudowanej oferty bukmacherskiej eToto.

Bukmacher eToto swoją koncesję MF na organizowanie zakładów sportowych otrzymał 28 listopada 2014 roku. Warto w tym momencie dodać, jako swoistą ciekawostkę, że eToto Zakłady Bukmacherskie, jako jeden z pierwszych operatorów bukmacherskich uzyskał bez większych problemów od Ministerstwa Finansów licencję, która umożliwia oferowanie zakładów sportowych na terenie Polski.

Jest to o tyle istotne, że nie każda firma bukmacherska może otrzymać od ręki licencje MF. Aby uzyskać kompletne zezwolenie Ministerstwa Finansów i tym samym działać w Polsce zgodnie z prawem, należy najpierw spełnić szereg niezwykle szczegółowych zaleceń, które gwarantują graczom między innymi spokój i bezpieczeństwo podczas puszczania kolejnych zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu.

Dlaczego warto stawiać kupony online w eToto

I tutaj możemy wyróżnić, chociażby dyrektywę, która wymaga od każdego bukmachera, starającego się o koncesję na działalność w Polsce, stworzenia szczegółowego i klarownego regulaminu odpowiedzialnej gry. Dzięki niemu każdy bukmacherski typer, bez względu na stopień wiedzy o zakładach bukmacherskich, może w każdej chwili nałożyć na siebie tak zwane "eToto limity" kontrolujące grę.

Limity bukmacherskie podczas regularnego obstawiania zakładów sportowych są o tyle ważne, że gwarantują one typującemu pełną kontrolę nad indywidualną bukmacherską strategią gry. W efekcie zawieranie kolejnych zakładów bukmacherskich online staje się zdecydowanie prostsze i bezpieczniejsze. Podczas modyfikowania swoich indywidualnych limitów bukmacherskich, każdy typujący może ustalić nie tylko, ile w danym okresie chce on przeznaczyć pieniędzy na zakłady bukmacherskie, ale również może bez najmniejszych problemów określić, ile czasu chce przebywać na stronie internetowej bukmachera eToto Online.

gram u legalnego bukmachera
Stawiam internetowe kupony z wysokimi kursami

Oczywiście warto w tym momencie zaznaczyć, że ten przepis wpisany w regulamin odpowiedzialnej gry online jest rygorystycznie przestrzegany przez legalnego i wiarygodnego bukmachera eToto. Dlatego też, po przekroczeniu określonych wcześniej limitów, obstawianie kolejnych kuponów sportowych staje się niemożliwe - konto bukmacherskie zostaje częściowo zablokowane. Dostęp do wszystkich możliwości online zostaje przywrócony dopiero od następnego dnia lub miesiąca kalendarzowego. Wszystko zależy od tego, jaki limit bukmacherski został przekroczony (są dwa: dzienny i miesięczny).

Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo poważnie podchodzili do sprawy limitów bukmacherskich. Bardzo często zdarza się tak, że gracze ustawiają nieprzemyślane bariery, które później zdecydowanie utrudniają obstawianie kolejnych kuponów bukmacherskich na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, czy też baseball. Jeżeli chcecie tego uniknąć, poświęćcie kilka chwil i dobierzcie odpowiednie limity bukmacherskie. W dłuższej perspektywie na pewno na tym zyskacie.

eToto Zakłady Bukmacherskie

eToto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o na polskim rynku zakładów sportowych pojawiło się w 2011 roku. Trzy lata później, dokładnie 28 listopada 2014 roku, bukmacher eToto otrzymał od Ministerstwa Finansów oficjalną licencję o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 na organizację zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Od tego czasu obstawianie zakładów sportowych, na przykład kuponów AKO czy kuponów systemowych, u tego warszawskiego bukmachera jest w pełni legalne i bezpieczne.

Wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług bukmacherskich na terenie Polski sprawiło, że bukmacher eToto (KRS: 0000370248, REGON: 142666660, NIP: 5272639256) jest jednym z solidniejszych operatorów zakładów sportowych na rynku, który potrafi oferować non-stop swoim klientom nie tylko mega bonusy na start dla nowych graczy, czy też konkurencyjne kursy bukmacherskie na najważniejsze typy z oferty sportowej (korzystnymi współczynnikami opatrzona jest między innymi piłka nożna, hokej na lodzie, siatkówka, czy też Formuła 1), ale również udostępnia ekstra promocje bukmacherskie zapewniające nieocenione w świecie bukmacherskim freebety: zakłady bez depozytu to promocje, dzięki którym obstawia się kupony bukmacherskie na stronie internetowej etoto.pl za pieniądze bukmachera, nie trzeba wpłacać własnej kasy.

Siedziba eToto Zakłady Sportowe znajduje się w Stolicy pod adresem: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa. Prezesem Zarządu jest Andrzej Rogowski, zaś jedynym Członkiem Zarządu Tomasz Wróblewski. Warto na koniec zaznaczyć, że w internetowych zakładach bukmacherskich organizowanych przez bukmachera eToto Polska, u którego można wyszukać w ofercie sportowej surebety, valuebety i mega pewniaki, mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

Punkty stacjonarne bukmachera eToto

eToto Zakłady Bukmacherskie posiada obecnie około dziesięciu punktów stacjonarnych, które rozlokowane są na terenie całej Polski. Niewielka liczba punktów naziemnych eToto podyktowana jest tym, że ten legalny i sprawdzony bukmacher z Warszawy skupia się przede wszystkim na oferowaniu swoich usług bukmacherskich w internecie. Gdzie można znaleźć punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich eToto?

Punkty stacjonarne eToto rozlokowane są nie tylko w dużych polskich miastach, takich jak Kraków, Warszawa, Poznań czy Białystok, ale również w zdecydowanie mniejszych miejscowościach. I tutaj możemy wyróżnić Raszyn, Rumie oraz Wólkę Kosowską - najwięcej punktów jest w centralnej części Polski.

Jeżeli chcecie poznać dokładne lokalizacje poszczególnych punktów naziemnych bukmachera eToto, a także godziny otwarcia konkretnych lokali, to odszukacie je na kompletnej liście punktów stacjonarnych eToto Polska. Najnowsze zestawienie placówek eToto Online możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tego legalnego operatora zakładów sportowych >>> eToto.pl.

Etoto Zakłady Bukmacherskie

Firma eToto na rynku bukmacherskim pojawiła się w 2011 roku. 28 listopada 2014 roku Minister Finansów wydał zezwolenie o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 na organizację zakładów wzajemnych i to powoduje, że gra u tego buka jest w 100% legalna. Bukmacher swoją działalność prowadzi w Internecie, a także w punktach stacjonarnych, których obecnie posiada czterdzieści w całej Polsce. W ofercie można znaleźć nie tylko zakłady sportowe (z trzydziestu dyscyplin sportowych), ale także i polityczne czy społeczne.

Nowi gracze mogą skorzystać z bonusu na start 200% od pierwszego depozytu. Ponadto bukmacher oferuje promocję dla stałych graczy, w której do zdobycia są ciekawe nagrody. eToto swoją siedzibę ma w Warszawie przy ul. Żurawiej 8. – w Krajowym Rejestrze Sądowym widnieje pod numerem KRS 0000370248. Prezesem Zarządu jest Andrzej Rogowski, zaś Członkiem Zarządu Tomasz Wróblewski.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., Warszawa (00-503), ul. Żurawia 8, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer (KRS: 0000370248, REGON: 142666660, NIP: 5272639256).

Działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów na okres 6 lat.

Punkty stacjonarne eToto

eToto posiada 40 lokali stacjonarnych na terenie Polski. Największa ilość punktów naziemnych, bo aż 6 jest w Krakowie. Dużo, bo cztery znajdują się w Łodzi, zaś w Poznaniu zlokalizowane są trzy stacjonarki. W czterech miastach: we Wrocławiu, Szczecinie, Opolu i Będzinie możemy znaleźć po 2 punkty stacjonarne eToto. Co może być trochę zaskakujące – w stolicy spotkamy tylko jeden punkt naziemny bukmachera, tak samo jak np. w Dąbrowie Górniczej, Raciborzu czy w Raszynie. Graczom z województw Warmińsko-Mazurskiego oraz Podkarpackiego pozostaje tylko możliwość zawierania kuponów w sieci.

do góry
Komentarze (0)
eToto Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj artykuły o bukmacherze eToto

Weekendogranie w eToto

Weekendogranie w eToto

1295
44
Spora grupa graczy typuje wyniki sportowe przede wszystkim w weekendy. To właśnie do nich skierowane jest Weekendogranie - promocja legalnego bukmachera eToto. Wystarczy postawić w weekend co najmniej trzy zakłady wzajemne u tego buka, każdy minimum za 50 zł, a bez względu na ich wynik operator przyzna nam darmowy freebet - bonus 50 zł!
25 zł w eToto za nietrafiony kupon na rożne

25 zł w eToto za nietrafiony kupon na rożne

1282
48
Kolejna atrakcyjna promocja czeka na graczy, którzy stawiają zakłady wzajemne u legalnego polskiego bukmachera eToto. Tym razem dotyczy ona zakładów za minimum 50 zł, związanych z rzutami rożnymi – jeśli taki kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzyma od buka freebet 25 zł.
TOP 3 – obstawiaj mecze i zgarnij kasę w eToto

TOP 3 – obstawiaj mecze i zgarnij kasę w eToto

1301
33
Różnego rodzaju ubezpieczanie nietrafionych kuponów zyskuje wśród legalnych bukmacherów coraz większą popularność. Z podobną propozycją promocji wyszedł do swoich starych i stałych graczy legalny bukmacher eToto: 50 zł mogą otrzymać od eToto typerzy, którzy za co najmniej 100 zł postawią na wygraną lub remis (1x2) w określonym przez tego bukmachera spotkaniu, a ich typ okaże się nietrafiony.
eToto rejestracja konta

eToto rejestracja konta

3779
71
Bukmacher eToto należy do topowych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Powstają nowe bonusy bukmacherskie online, na lepsze zmienia się też strona internetowa bukmachera, co przekłada się na wzrost liczby graczy. 
Piłka nożna w eToto

Piłka nożna w eToto

1718
62
Zakłady związane z piłką nożną to najbardziej rozbudowany element oferty bukmacherskiej. Dlatego też nie da się jednoznacznie stwierdzić, u którego bukmachera stawianie futbolu jest najkorzystniejsze. Trzeba więc skupić się na konkretnym wycinku całości. I my to dzisiaj zrobimy. Jeżeli na co dzień szukasz interesujących podtypów o świetnych kursach, to ten tekst jest dla Ciebie! Zaczynamy.
Cash-out w eToto

Cash-out w eToto

1296
43
Stawianie wielokrotnych zakładów bukmacherskich zawsze wiąże się z ryzykiem: każdy typer przynajmniej raz spotkał się z sytuacją, kiedy dobrze zapowiadający kupon bukmacherski okazywał się "spalony" z powodu jednego spotkania. Przed taką sytuacją zabezpieczać ma opcja Cash-Out, którą udostępnił graczom legalny bukmacher eToto.
Jaką ofertę zakładów ma bukmacher eToto?

Jaką ofertę zakładów ma bukmacher eToto?

1621
35
Legalny bukmacher eToto oferuje  graczom typowanie zakładów wzajemnych zarówno przez internet, jak i w punktach stacjonarnych. Do promowania swojej nowej, odświeżonej oferty zakładów wzajemnych operator zaprosił czterech fachowców, kojarzonych głównie z piłką nożną: Roberta Kołtonia, Mateusza Borka, Michała Pola oraz Tomasza Hajtę. Czy to oznacza, że udostępnione przez eToto zakłady skupiają się wyłącznie na piłce nożnej, czy jednak operator proponuje zakłady również na inne dyscypliny? Przekonajmy się.
Oferta eToto na piłkę nożną

Oferta eToto na piłkę nożną

1672
65
Strona internetowa eToto została poprawiona, a oferta zakładów piłkarskich online znacząco rozszerzona. Do promowania zmian bukmacher zatrudnił znanych futbolowych ekspertów: Tomasza Hajtę, Roberta Kołtonia i Mateusza Borka. Czy warto obstawiać piłkę nożną w eToto? Które typy bukmacherskie z oferty są najlepsze?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.