środa, 16 stycznia 2019
Najnowsze: Jaką ofertę bukmacherską ma PZBuk?

eToto Zakłady Bukmacherskie

Czy bukmacher eToto jest legalny?

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher eToto, który świadczy swoje usługi nie tylko w punktach naziemnych, ale również przez internet, na co dzień legitymuje się oficjalną licencją Ministerstwa Finansów o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. A to oznacza, że każdy gracz może legalnie zawierać u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych online między innymi kupony akumulowane, zakłady systemowe, a także coraz bardziej popularne kupony pojedyncze (single), które wchodzą w skład rozbudowanej oferty bukmacherskiej eToto.

Bukmacher eToto swoją koncesję MF na organizowanie zakładów sportowych otrzymał 28 listopada 2014 roku. Warto w tym momencie dodać, jako swoistą ciekawostkę, że eToto Zakłady Bukmacherskie, jako jeden z pierwszych operatorów bukmacherskich uzyskał bez większych problemów od Ministerstwa Finansów licencję, która umożliwia oferowanie zakładów sportowych na terenie Polski.

Jest to o tyle istotne, że nie każda firma bukmacherska może otrzymać od ręki licencje MF. Aby uzyskać kompletne zezwolenie Ministerstwa Finansów i tym samym działać w Polsce zgodnie z prawem, należy najpierw spełnić szereg niezwykle szczegółowych zaleceń, które gwarantują graczom między innymi spokój i bezpieczeństwo podczas puszczania kolejnych zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu. I tutaj możemy wyróżnić, chociażby dyrektywę, która wymaga od każdego bukmachera, starającego się o koncesję na działalność w Polsce, stworzenia szczegółowego i klarownego regulaminu odpowiedzialnej gry. Dzięki niemu każdy bukmacherski typer, bez względu na stopień wiedzy o zakładach bukmacherskich, może w każdej chwili nałożyć na siebie tak zwane "eToto limity" kontrolujące grę.

Limity bukmacherskie podczas regularnego obstawiania zakładów sportowych są o tyle ważne, że gwarantują one typującemu pełną kontrolę nad indywidualną bukmacherską strategią gry. W efekcie zawieranie kolejnych zakładów bukmacherskich online staje się zdecydowanie prostsze i bezpieczniejsze. Podczas modyfikowania swoich indywidualnych limitów bukmacherskich, każdy typujący może ustalić nie tylko, ile w danym okresie chce on przeznaczyć pieniędzy na zakłady bukmacherskie, ale również może bez najmniejszych problemów określić, ile czasu chce przebywać na stronie internetowej bukmachera eToto Online.

Oczywiście warto w tym momencie zaznaczyć, że ten przepis wpisany w regulamin odpowiedzialnej gry online jest rygorystycznie przestrzegany przez legalnego i wiarygodnego bukmachera eToto. Dlatego też, po przekroczeniu określonych wcześniej limitów, obstawianie kolejnych kuponów sportowych staje się niemożliwe - konto bukmacherskie zostaje częściowo zablokowane. Dostęp do wszystkich możliwości online zostaje przywrócony dopiero od następnego dnia lub miesiąca kalendarzowego. Wszystko zależy od tego, jaki limit bukmacherski został przekroczony (są dwa: dzienny i miesięczny).

Bukmacher eToto przygotował ofertę specjalną z kodem promocyjnym - zapmietaj kod do bonusu
eToto Zakłady Bukmacherskie Oferta powitalna eToto z kodem promocyjnym

Dlatego też rekomendujemy, abyście bardzo poważnie podchodzili do sprawy limitów bukmacherskich. Bardzo często zdarza się tak, że gracze ustawiają nieprzemyślane bariery, które później zdecydowanie utrudniają obstawianie kolejnych kuponów bukmacherskich na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, czy też baseball. Jeżeli chcecie tego uniknąć, poświęćcie kilka chwil i dobierzcie odpowiednie limity bukmacherskie. W dłuższej perspektywie na pewno na tym zyskacie.

*****************************

Firma eToto na rynku bukmacherskim pojawiła się w 2011 roku. 28 listopada 2014 roku Minister Finansów wydał zezwolenie o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 na organizację zakładów wzajemnych i to powoduje, że gra u tego buka jest w 100% legalna. Bukmacher swoją działalność prowadzi w Internecie, a także w punktach stacjonarnych, których obecnie posiada czterdzieści w całej Polsce. W ofercie można znaleźć nie tylko zakłady sportowe (z trzydziestu dyscyplin sportowych), ale także i polityczne czy społeczne.

Nowi gracze mogą skorzystać z bonusu na start, który jest darmowym zakładem („Kasozwrot”) maksymalnie do 100 złotych. Ponadto bukmacher oferuje promocję dla stałych graczy, w której do zdobycia są ciekawe nagrody. eToto swoją siedzibę ma w Warszawie przy ul. Żurawiej 8. – w Krajowym Rejestrze Sądowym widnieje pod numerem KRS 0000370248. Prezesem Zarządu jest Andrzej Rogowski, zaś Członkiem Zarządu Tomasz Wróblewski.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., Warszawa (00-503), ul. Żurawia 8, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów na okres 6 lat.

 

eToto - najczęstsze pytania i odpowiedzi

 1. Czy bukmacher eToto działa w Polsce legalnie?
  Tak, eToto w Polsce funkcjonuje w pełni legalnie. Działa na podstawie licencji numer AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17, którą Minister Finansów wydał 28 listopada 2014 roku. Dzięki temu gracze obstawiający wydarzenia sportowe i inne u tego buka mają gwarancję, że nie grożą im żadne sankcje ze strony Urzędu Skarbowego.
 2. Czy bukmacher posiada stronę internetową?
  Zawieranie zakładów wzajemnych możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej eToto. Witryna jest czytelna i przejrzysta. W górnej części strony znajdują się zakładki zakładów (w tym live), promocji oraz pomoc. Po lewej stronie rozmieszczone są wszystkie dostępne dyscypliny sportowe oraz wybrane ligi piłkarskie. W dolnej części znajdziemy wyniki oraz statystyki. Poruszanie się po stronie nie powinno sprawiać żadnych trudności – można to robić intuicyjnie.
 3. Czy bukmacher eToto umożliwia obstawianie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych?
  Oczywiście, warszawski bukmacher posiada 40 placówek stacjonarnych rozmieszczonych w całym kraju. Najwięcej takich miejsc możemy spotkać w Krakowie (6) oraz w Łodzi (4). Trzy punkty stacjonarne znajdują się w Poznaniu. Niestety np. na Podkarpaciu oraz Warmii i Mazurach nie ma żadnego lokalu eToto. Więcej szczegółów znajdziemy w zakładce Punkty.
 4. Czy eToto posiada aplikację mobilna dla graczy?
  Bukmacher eToto jako jeden z nielicznych nie posiada jeszcze własnej aplikacji mobilnej. Jeżeli będziemy chcieli postawić jakiś zakład u tego buka, możemy to zrobić w punkcie stacjonarnym lub też w sieci.
 5. Jak założyć konto w eToto?
  Po wejściu na stronę internetową buka, należy kliknąć w okienko Załóż konto, które znajduje się w prawym górnym rogu witryny. Pojawią się nam trzy kolumny, w których na początku musimy podać informacje osobiste takie jak: imię nazwisko, data urodzenia, PESEL, numer i datę ważności dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport), dokładny adres, e-mail oraz numer telefonu. W drugiej kolumnie należy podać dane logowania do serwisu, czyli nazwę użytkownika i hasło. W tej części ustalamy także walutę w jakiej będziemy obstawiać mecze oraz zapis kursów. W ostatniej kolumnie trzeba wpisać kod bezpieczeństwa i zaznaczyć obowiązkowe zgody. W celu weryfikacji konta należy przesłać skan dowodu osobistego (dwie strony) lub paszportu (strona ze zdjęciem). Cała rejestracja trwa maksymalnie 10 minut.
 6. Jak wpłacić pieniądze do eToto?
  Firma eToto udostępniła dla swoich graczy tylko jedną metodę płatności w celu doładowania swojego konta gracza. Jest nią szybki przelew bankowy za pośrednictwem Przelewy 24. Aby tego dokonać należy wejść w Moje konto, a następnie Wpłata i postępować według instrukcji wyświetlanej na ekranie. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 złoty. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, co powoduje że gracz może wykorzystać pełną kwotę wpłaty na grę. Realizacja depozytu trwa zaledwie kilka minut. Istnieją przypadki, że czas oczekiwania może wydłużyć się do 60 minut.
 7. Gdzie można odebrać wygraną w eToto?
  Wygrane uzyskane poprzez grę w sieci można wypłacić tylko przelewem na własny rachunek bankowy. Aby zlecić wypłatę środków na konto trzeba wejść w Moje konto, a później w zakładkę Wypłaty. Bukmacher nie wprowadził limitu minimalnej kwoty wypłaty. Z kolei wygranej uzyskanej w punkcie stacjonarnym nie będziemy mogli wypłacić na konto gracza, ani przelewem. Jedyną możliwością odebrania swojej wygranej z punktu naziemnego jest odbiór osobisty całej kwoty w gotówce. Maksymalna wygrana z jednego zawartego zakładu wynosi 500 000 złotych.

Punkty stacjonarne eToto

eToto posiada 40 lokali stacjonarnych na terenie Polski. Największa ilość punktów naziemnych, bo aż 6 jest w Krakowie. Dużo, bo cztery znajdują się w Łodzi, zaś w Poznaniu zlokalizowane są trzy stacjonarki. W czterech miastach: we Wrocławiu, Szczecinie, Opolu i Będzinie możemy znaleźć po 2 punkty stacjonarne eToto. Co może być trochę zaskakujące – w stolicy spotkamy tylko jeden punkt naziemny bukmachera, tak samo jak np. w Dąbrowie Górniczej, Raciborzu czy w Raszynie. Graczom z województw Warmińsko-Mazurskiego oraz Podkarpackiego pozostaje tylko możliwość zawierania kuponów w sieci.

Więcej informacji o eToto

Bonus powitalny z kodem bonusowym u bukmachera eToto

Bonus powitalny z kodem bonusowym u bukmachera eToto

 Jednak to nie wszystko: wspólnie z eToto przygotowaliśmy dla Was specjalny kod promocyjny, przy pomocy którego podczas zakładania konta... Zobacz artykuł
Opinie o bukmacherze eToto

Opinie o bukmacherze eToto

eToto Zakłady Bukmacherskie Sp.z o.o. na polskim rynku działa od 2011 roku. W ostatnim czasie, oprócz otwarcia punktów stacjonarnych w całym kraju, spółka... Zobacz artykuł
Jaką ofertę zakładów ma bukmacher eToto?

Jaką ofertę zakładów ma bukmacher eToto?

Legalny bukmacher eToto, który na polskim rynku bukmacherskim działa od 2011 roku, oferując graczom typowanie zakładów wzajemnych zarówno przez internet,... Zobacz artykuł
Rejestracja konta gracza u bukmachera eToto

Rejestracja konta gracza u bukmachera eToto

Zobacz artykuł
Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 3

Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 3

Mundialowa gorączka nabiera temperatury, a oferta bukmacherów objętości. Z dnia na dzień operatorzy zakładów wzajemnych udostępniają nowe gry, chcąc zachęcić... Zobacz artykuł
Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 4

Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 4

Mundial to nie tylko mecze i niesamowite emocje z nimi związane. Turniej Mistrzostw Świata to także klasyfikacje drużyn i zawodników, które bukmacherzy... Zobacz artykuł
Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 2

Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 2

Dla tych, którzy jak Franz Beckenbauer uważają, że “piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych”, bukmacherzy prześcigają się w tworzeniu jak... Zobacz artykuł
Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 5

Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 5

Powoli rozkręca się mundialowa gorączka. W mediach pojawia się coraz więcej reklam nawiązujących do Mistrzostw Świata, a u bukmacherów coraz więcej kategorii... Zobacz artykuł
Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 1

Oferta bukmachera eToto na Mundial w Rosji – część 1

Emocje związane z Mistrzostwami Świata w Rosji są coraz większe. Do meczu otwarcia oraz pierwszego spotkania Polaków pozostały dni. Jakie zakłady przedmeczowe... Zobacz artykuł
eTOTO – oferta bukmachera na mecze piłki nożnej

eTOTO – oferta bukmachera na mecze piłki nożnej

W grudniu 2017 r. strona internetowa eToto została poprawiona, a oferta zakładów piłkarskich znacząco rozszerzona. Do promowania zmian bukmacher zatrudnił... Zobacz artykuł
Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.5). Jaką ofertę i opinie ma eToto?

Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.5). Jaką ofertę i opinie ma eToto?

Rezultaty analizy mogą niejednego typującego zadziwić, dlatego też zapraszamy do lektury artykułu na temat oferty bonusowej i opinii bukmacherskiej eToto,... Zobacz artykuł
do góry

eToto Zakłady Bukmacherskie

Komentarze i opinie (0)

eToto Zakłady Bukmacherskie
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.