środa, 24 lipca 2024

Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie

21.07.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać sporty wirtualne w Fortuna
 2. Fortuna zakłady na wirtuale
  1. Zakłady bukmacherskie na wirtualną piłkę nożną w Fortuna
  2. Zakłady na wirtualne wyścigi konne w Fortuna
  3. Fortuna zakłady na wirtualne wyścigi psów
  4. Fortuna zakłady na wirtualne wyścigi samochodowe
  5. Zakłady na wirtualny żużel w Fortuna
 3. FAQ
Sporty Wirtualne w Fortuna Zakłady Bukmacherskie | Bonusy, typy, kursy online

W Fortunie Zakłady Bukmacherskie można stawiać łącznie 5 wirtualnych dyscyplin sportowych. Dostępna jest nie tylko wirtualna piłka nożna, wirtualne wyścigi konne czy wirtualne wyścigi psów, ale również wirtualny żużel oraz wirtualne wyścigi samochodowe.

 SPORTY WIRTUALNE W FORTUNIE
6 dyscyplin z mega kursami i typami + bonus 2 335 zł

Wszystkie wirtualne sporty u tego legalnego i sprawdzonego bukmachera online dostępne są zarówno na platformie internetowej (strona www.efortuna.pl), jak i w systemie mobilnym (np. aplikacja mobilna na telefon komórkowy lub tablet). Oba bukmacherskie mechanizmy są dostępne za darmo dla każdego. Żeby z nich korzystać, trzeba posiadać tylko darmowe konto użytkownika. 

Jeśli nie macie jeszcze eKonta Online w Fortunie, to możecie je założyć W TYM MIEJSCU. Pamiętajcie, żeby podczas rejestracji wykorzystać nasz specjalny kod do premii LEGALSPORT. Wówczas zostaniecie przyłączeni do vipowskiego grona typerów, którzy mogą skorzystać z ponadstandardowego pakietu premii gotówkowych o łącznej wartości 335 zł.

SPORTY WIRTUALNE NA eFORTUNA.PLWysokie kursy, mega oferta i pewne typy onlineWirtuale u tego buka można stawiać za bonus startowy
SPORTY WIRTUALNE NA eFORTUNA.PL
Wysokie kursy, mega oferta i pewne typy online
Wirtuale u tego buka można stawiać za bonus startowy
GRAJ w

Jeśli mielibyśmy scharakteryzować zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne w Fortunie, to od razu przychodzi nam na myśl wielki profesjonalizm. "Virtuals" u tego koncesjonowanego i cenionego przez typerów operatora prezentują się wyśmienicie pod kątem wizualnym. W urealnieniu obstawionego spotkania pomaga system 3D. Warte pochwały są również kursy bukmacherskie oraz oferta internetowa, która występuje w edycji rozszerzonej.

Jak obstawiać sporty wirtualne w Fortunie? Czy warto obstawiać sporty wirtualne w Fortunie? Czy sporty wirtualne można typować za bonus internetowy? Jakie gry wirtualne ma Fortuna w swojej ofercie? Odpowiedzi na te i na inne pytania znajdziecie w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Jak obstawiać sporty wirtualne w Fortuna

Jeśli obstawialiście już kiedyś klasyczne zakłady bukmacherskie przez internet, to z typowaniem sportów wirtualnych w Fortunie nie będziecie mieć żadnych problemów. Zakłady na "virtuals" zawiera się bowiem tak samo, jak standardowe zakłady prematch czy LIVE. Jeden kupon bukmacherski singiel czy double na sporty wirtualne można postawić u tego buka w ciągu zaledwie kilku sekund. Jak typować sporty wirtualne w Fortunie?

 Typy na Wirtualne Sporty możesz kombinować tylko z innymi zdarzeniami z Wirtualnych Sportów 

Poniżej przedstawiamy Wam prosty poradnik online, jak stawiać w Fortunie zakłady na "virtuals". Pamiętajcie, aby przed rozpoczęciem procesu obstawiania zalogować się na swoje aktywne konto klienta u tego bukmachera z licencją MF. Wówczas będziecie mieć 100% pewność, że szybko postawicie swój zakład i żaden mega kurs internetowy nie przejdzie Wam koło nosa.

Jak obstawiać sporty wirtualne w Fortuna Zakłady Bukmacherskie?
Jak postawić kupon w Fortunie na sporty wirtualne?

Jak już wjedziecie na swój indywidualny profil gracza i przejdziecie do zakładki ze sportami wirtualnymi, to możecie przystąpić do typowania. Przeglądacie ofertę z pewnymi typami na wirtualny sport i wybieracie swoje pewniaki (numer 1 na fotce poniżej) na zakład internetowy. Po wybraniu kursu bukmacherskiego wskakuje on automatycznie do podglądowego kuponu (numer 2 na zdjęciu poniżej).

Następnie wybieracie stawkę pojedynczego zakładu (numer 3 na zdjęciu powyżej) i zawieracie kupon w eFortuna. Gracze najczęściej puszczają zakłady za stawkę 50 złotych. Takie kupony najczęściej składają się z około 3 typów z różnych wirtualnych dyscyplin sportowych. Kurs ogólny, czy jak ktoś woli łączny, takich zakładów to najczęściej 7,40.

Jak grać sporty wirtualne w Fortunie? - skrócony poradnik

- zaloguj się na konto i wejdź w zakładkę Wirtualne Sporty,
- wybierz interesującą Cię dyscyplinę sportową,
- wytypuj zwycięzcę zdarzenia, zajęte miejsca lub dokładny wynik,
- postaw zakład, śledź przebieg rozgrywki i dopinguj swojego faworyta.

System do obstawiania typów na sporty wirtualne działa w Fortunie bardzo sprawnie, tak więc gotowy zakład online pojawi się na Waszym koncie automatycznie. Jeśli chcecie przejrzeć swoje historyczne zakłady na "virtuals", to znajdziecie je w dziale "Moje kupony" (moje kupony >>> moje kupony Wirtualne Sporty). Wiemy już jak stawiać zakłady, zobaczmy więc teraz, co można w Fortunie obstawiać w ramach sportów wirtualnych.

Fortuna zakłady na wirtuale

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie oddaje do użytku swoim klientom pięć wirtualnych dyscyplin. Tak jak już wspomnieliśmy na początku, u tego operatora obstawiać można: wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi psów oraz wirtualny żużel i wirtualne wyścigi samochodowe.

Czym są Wirtualne Sporty? Wirtualne Sporty to rodzaj zakładów wzajemnych polegających na odgadywaniu generowanych komputerowo zdarzeń dotyczących sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt. Minimalna stawka zakładu to tylko 2 zł, a kursy i możliwa wygrana są bardzo atrakcyjne. Gwarantowana dawka emocji w każdej chwili. Zakłady oferowane są całą dobę na pięć różnych dyscyplin sportowych.

Ten bukmacher internetowy, jako jeden z pierwszych, wprowadził sporty wirtualne do swojej oferty. Zrobił to niemal na równi z STS-em i Totolotkiem. Dlatego też bez zawahania można stwierdzić, że posiada on ogromne doświadczenie w tej kwestii. A to oczywiście przekłada się na to, że eFortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje sporty wirtualne na naprawdę wysokim poziomie.

BONUS NA SPORTY WIRTUALNEZałóż konto w Fortunie i sprawdź ofertęKod do premii gotówkowych: LEGALSPORT
BONUS NA SPORTY WIRTUALNE
Załóż konto w Fortunie i sprawdź ofertę
Kod do premii gotówkowych: LEGALSPORT
ODBIERAM w

Oczywiście sporty wirtualne, które dostępne są przez 24/7, u tego buka spełniają wszystkie wymogi stawiane przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu macie pewność, że obstawiacie bezpiecznie i przede wszystkim zgodnie z prawem. Typowanie z lekką i nienaszpikowaną problemami głową jest naprawdę bardzo ważne i pomaga w trafianiu kolejnych zakładów bukmacherskich w wersji wirtualnej.

Zakłady bukmacherskie na wirtualną piłkę nożną w Fortuna

Bukmacher Fortuna udostępnia graczom rozgrywki Fortuna League, w ramach których można obstawiać mecze reprezentacji narodowych oraz międzynarodowe spotkania klubowe (piłka nożna plus). Mecze drużyn narodowych pod kątem zestawionych rywali przypominają trochę spotkania mundialowe - takie wirtualne mistrzostwa świata. Znajdziemy tu zatem takie klasyki jak spotkanie Brazylii z Portugalią czy mecz Argentyny z Niemcami. Nie brakuje również egzotycznych rywalizacji: Algieria vs Ghana czy Honduras vs Iran.

Z kolei w rozgrywkach klubowych (wirtualna Liga Mistrzów UEFA) spotkamy dobrze znane nam zespoły z czołówki europejskiej, występujące najczęściej pod nazwami swoich rodzimych miast, choć kilka ukrywa się pod bardziej skomplikowanymi pseudonimami. Mimo wszystko dość łatwo odgadnąć, że mecz Giallorossi z Lizbona Lions to tak naprawdę spotkanie AS Romy ze Sportingiem Lizbona, a pod rywalizacją Galaistanbul z Royal Madryt, kryje się mecz Galatasaray z Realem Madryt.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie umożliwia obstawienie 4 rodzajów zakładów: zwycięzca meczu i/lub remis (system 1,0,2, 10, 02, 12), dokładny wynik spotkania, liczba goli oraz dokładna liczba bramek w meczu. Minimalna stawka, za jaką można zagrać kupon internetowy, to 2 zł – maksymalna nie jest określona, lecz bukmacher ograniczył wysokość wygranej do 200 000 zł. Mecze rozpoczynają się co 4 minuty. Koniec przyjmowania zakładów online na dany mecz następuje na 10 sekund przed jego rozpoczęciem, tak więc pewne typy warto wyłuskać sobie trochę wcześniej.

Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: piłka nożna | Typy, kursy i streaming TV
Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: piłka nożna

Niewątpliwą zaletą oferty tego buka na wirtualną piłkę nożną są atrakcyjne kursy bukmacherskie, których wysokość wzrasta w miarę uszczegóławiania zakładu. Przykładowo, na spotkanie Anderlechtu z Manchester Town Fortuna oferowała kurs 5.30 na zwycięstwo gospodarzy, 3.39 na remis oraz 1.60 na wygraną Manchesteru. 

Najczęściej obstawiane typy na wirtualny futbol:

Wynik meczu: należy wytypować wynik końcowy spotkania
1 – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na pierwszym miejscu.
X – oznacza remis po ostatnim gwizdku sędziego.
2 – oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na drugim miejscu.

Liczba bramek w spotkaniu (mniej/więcej 2,5 - under/over 2,5 )
(-) –  oznacza, że liczba bramek w danym spotkaniu nie przekroczy 2,5. 
(+) – oznacza, że liczba bramek w danym spotkaniu przekroczy 2,5.

Co ciekawe, możemy jednocześnie podejrzeć kupony z najwyższymi wygranymi w ramach wirtualnych sportów. Tę statystykę znajdziemy na dole listy, w zakładce “info” z prawej strony ekranu. Dość jednoznacznie wynika z niej, że najwyższe wygrane w ramach wirtualnych rozgrywek piłkarskich ("virtual football") w Fortunie trafiają się na kuponach SOLO.

Zakłady na wirtualne wyścigi konne w Fortuna

Wirtualne wyścigi konne ("horse racing game") są bardzo popularne wśród bukmacherskich graczy. Prawdopodobnie ma na to wpływ prostota zakładów. Bukmacher Fortuna oferuje zakłady na wirtualne gonitwy w trzech wariantach: zwycięzca, pozycja 1-2 (top2), pozycja 1-3 (top3). Kursy online na te selekcje bukmacherskie są różnorodne i gwarantują wysokie wygrane.

Można znaleźć zarówno współczynniki oscylujące w granicach 2.00, które są dobre na AKO lub SOLO, jak i kursy grubo przekraczające 20,00 - super okazja na singiel. Oczywiście zakłady na wirtualne gonitwy u tego wysoko ocenianego buka można obstawiać bez limitów zarówno na kuponach pojedynczych, jak i akumulowanych. Czyli występuje identyczna sytuacja, co przy zakładach prematch czy LIVE (na żywo).

Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wyścigi konne | Typy, kursy i streaming TV
Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wyścigi konne

Jeśli decydujecie się na obstawianie wirtualnych wyścigów konnych w Fortunie, to podczas zawierania zakładów zwróćcie uwagę na rodzaj gonitwy. Poszczególne wyścigi różnią się bowiem liczbą uczestników (np. w jednej gonitwie bierze udział 8 koni, natomiast w drugiej 13). Ma to wpływ oczywiście na kursy bukmacherskie. Im mniejsza liczba uczestników, tym większe prawdopodobieństwo trafienia postawionego typu.

Najczęściej obstawiane typy na wirtualne wyścigi konne:

Który koń wygra daną gonitwę
Nr X - oznacza, że koń o numerze X wygra kolejny wirtualny wyścig (każdy koń ma inny numer).

Który koń zakończy zmagania w pierwszej trójce? (TOP3)
Nr X - oznacza, że koń o numerze X ukończy wyścig na podium (każdy koń ma inny numer).

Sporą zaletą wyścigów konnych u tego operatora jest również to, że prezentowane są one na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej na telefon z polskim komentarzem. Dodatkowo cały czas mamy wyświetlone imię konia + dżokej jest wyróżniony kolorem, tak więc bez problemów można kontrolować sytuację przez cały wirtualny wyścig.

Takie proste udogodnienie, a realnie wpływa na wczucie się w zawody i poszczególne gonitwy. A to z kolei przekłada się na jeszcze większą radość z trafionych zakładów online. I na koniec trzeba jeszcze dodać, że wygrane z kuponów na wirtualne wyścigi konne, a także inne "virtuals", są oczywiście zwolnione z obrotu i trafiają od razu na saldo depozytowe.

Fortuna zakłady na wirtualne wyścigi psów

W ofercie bukmacherskiej Fortuny dostępne są również bardzo dochodowe gonitwy psów. Podobnie jak w przypadku piłki nożnej czy wyścigów konnych są one udostępniane z profesjonalnym polskim komentarzem. Dodatkowo ten bukmacher z licencją MF wyświetla obraz każdego wyścigu w sposób dokładny i dynamiczny. Dzięki temu czujemy się tak, jakbyśmy oglądali prawdziwe gonitwy w TV czy na streamingu online.

Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wyścigi psów| StreamingTV gonitw, ciekawe kursy i pewne typy
Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wyścigi psów

Jeżeli chodzi o ofertę bukmacherską na wirtualne wyścigi psów, to w Fortunie można obstawiać tę dyscyplinę online na trzech rynkach: zwycięzca, pozycja 1-2 oraz pozycja 1-3. Jeśli wyłapiecie udoskonalone i atrakcyjne kursy bukmacherskie w ofercie na dany wyścig, to w pierwszej kolejności pobierajcie typy na TOP3. Polecamy takie rozwiązanie, albowiem daje ono największe szanse na zwycięstwo i trafienie kuponu.

Najczęściej obstawiane typy na wirtualne gonitwy psów:

Który pies wygra daną gonitwę
Nr X - oznacza, że pies o numerze X wygra kolejny wirtualny wyścig (każdy pies ma inny numer).

Który pies zakończy zmagania w pierwszej dwójce? (TOP2)
Nr X - oznacza, że pies o numerze X ukończy wyścig na dwóch pierwszych miejscach.

Bardzo efektownie wyglądają także stopklatki, które prezentowane są po wyścigu. Za ich pomocą gracz może w bardzo prosty sposób zweryfikować, czy jego postawiony typ w ostatecznym rozrachunku okazał się trafiony, czy też nie. Taka realizacja podnosi profesjonalizm i oczywiście emocje, które piętrzą się z każdą upływającą sekundą.

Fortuna zakłady na wirtualne wyścigi samochodowe

Wirtualne zmagania kierowców na torze wyścigowym w Fortunie do złudzenia przypominają wyścigi Formuły 1. Bardziej doświadczeni gracze, lub motoryzacyjni fani, mogą przyrównywać je również do Formuły E czy też Formuły 3. Kształt bolidów, dźwięki wydobywające się z silnika, czy też cała otoczka zawodów sprawiają, że chce się obstawiać wirtualne wyścigi samochodowe u tego operatora zakładów bukmacherskich.

A jak one wyglądają od strony technicznej? W wyścigu udział bierze 12 samochodów. Każdy bolid ma inny kolor, tak więc śledzenie rywalizacji na bieżąco jest bardzo łatwe. Jeden przejazd/wyścig to dwa okrążenia. Jedna pętla na wirtualnym torze trwa 30 sekund, tak więc, jak łatwo policzyć, jeden wyścig u tego bukmachera internetowego zamyka się w jednej minucie. Jest to idealny model rozgrywki dla graczy, którzy planują taśmowo obstawiać zakłady SOLO i AKO.

Wyścigi samochodowe w Fortunie - podstawowe typy i wysokie kursy online
Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wyścigi samochodowe

Wyścigi samochodowe rozgrywane są przez napisany program komputerowy, dlatego też często można wyłapać w ofercie na tę dyscyplinę wysokie kursy bukmacherskie. Najlepsze współczynniki zgarnia się za wytypowanie zwycięzcy. Czasami współczynniki na triumfatora przekraczają grubo ponad 40.00, tak więc warto się temu przyjrzeć. Jak to mówią bukmacherscy typerzy, analiza bukmacherska może zdziałać cuda.

Najczęściej obstawiane typy na wirtualne wyścigi samochodowe

Który samochód/bolid wygra dany wyścig
Nr X - oznacza, że samochód o numerze X wygra kolejny wirtualny wyścig.

Który samochód/bolid zakończy zmagania w pierwszej trójce? (TOP3)
Nr X - oznacza, że samochód o numerze X ukończy wyścig na pierwszych trzech miejscach.

A niespodzianek w wirtualnych wyścigach samochodowych w Fortunie nie brakuje. Szczególnie, jak passa zwycięstw po stronie faworytów się przeciąga. Wówczas można wejść ze swoją niespodzianką i zgarnąć ogromną gotówkę na zakładzie pojedynczym. Jeśli kurs 40,00 postawicie za stawkę 10 zł, to zgarniecie 400 złotych minus podatek, więc nie jest źle.

Zakłady na wirtualny żużel w Fortuna

Ostatnim sportem wirtualnym w Fortunie, który możecie obstawiać na platformie internetowej oraz mobilnej, jest żużel. Ogromna popularność czarnego sportu w wersji komputerowej (najczęściej zakłady obstawiane są przez aplikację online) jest powiązana ze sporymi sukcesami polskich zawodników w rzeczywistości. No i oczywiście wpływ na to ma również liga polska, która uchodzi na jedną z lepszych w Europie.

U tego bukmachera internetowego z oficjalną i zatwierdzoną koncesją Ministerstwa Finansów jeden wyścig żużlowy składa się z dwóch okrążeń (w realnym świecie zawodnicy jadą trzy kółka). Dzięki temu każdy kolejny przejazd jest dynamiczny i gwarantuje najwyższe emocje. No i oczywiście gracze nie muszą długo czekać na swoje pieniądze po trafionym typie bukmacherskim.

Wirtualny żużel w zakładach bukmacherskich w Fortunie
Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna: wirtualny żużel

W każdym wirtualnym wyścigu udział bierze czterech zawodników. Skład personalny każdego przejazdu nie różni się od tego rzeczywistego. Mamy faworyta oraz resztę stawki, która chce pokrzyżować plany numerowi 1. Bardzo często w wirtualnych wyścigach padają sensacje, tak więc opłaca się wybierać żużlowców, którzy są opatrzeni wyższymi kursami bukmacherskimi.

Najczęściej obstawiane typy na wirtualne wyścigi żużlowe

Który żużlowiec wygra dany wyścig
Nr X - oznacza, że wirtualny żużlowiec o numerze X wygra kolejny wyścig.

Jakie typy online można w Fortuna Zakłady Bukmacherskie stawiać na wirtualny żużel? U tego operatora mamy dwie wersje: typy na ostatecznego zwycięzcę oraz typy na miejsca 1-2. Typujący najczęściej korzystają z pierwszej opcji, ze względu na konkretne kursy bukmacherskie, ale my ze swojej strony polecamy selekcje TOP2. Dają one większe szanse na zwycięstwo, no i przede wszystkim w rozsądny sposób uzupełniają kupony akumulowane.

FAQ

Poniżej prezentujemy zestaw najczęściej pojawiających się pytań, które dotyczą sportów wirtualnych w Fortunie. Jeśli po przeczytaniu całej sekcji wciąż macie jakieś wątpliwości, to z chęcią je rozwiejemy. Wystarczy tylko, że swoje zapytanie wpiszecie w poniższych komentarzach.

1. Czy Fortuna ma sporty wirtualne?

Tak, bukmacher internetowy Fortuna oferuje swoim klientom sporty wirtualne. >> Sprawdź ofertę na virtuals w Fortunie

2. Jakie sporty wirtualne można obstawiać w Fortunie?

Obecnie u tego operatora zakładów online można typować 5 dyscyplin sportowych. W Fortunie dostępna jest nie tylko wirtualna piłka nożna, wirtualne wyścigi samochodowe czy wirtualne wyścigi psów, ale również wirtualne wyścigi konne i wirtualny żużel. >> Wirtualne sporty w Fortunie - zobacz dostępne opcje

3. Czy Wirtualne Sporty można łączyć z tradycyjną ofertą na zakłady sportowe?

Wirtualnych Sportów w Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie można łączyć z ofertą na zakłady sportowe. Na zakłady AKO można wrzucać tylko typy związane z wirtualnymi zmaganiami sportowców. Na przykład można połączyć typy z wirtualnego żużla z selekcjami na wirtualny futbol. >> TU informacje jak obstawiać kupony na virtuals

4. Wirtualne sporty Fortuna - jak wygrywać?

Wygrywanie na sportach wirtualnych w Fortunie jest możliwe. Żeby to osiągnąć, trzeba bardzo wnikliwie analizować wyniki zakończonych meczów czy wyścigów. Dodatkowo na swoje zakłady pojedyncze lub rozbudowane należy wrzucać tylko pewne typy z dużym prawdopodobieństwem (nie należy sugerować się kursami). >> Sprawdź jak grać wirtuale

5. Czy wygrane kupony z ofertą na Wirtualne Sporty są wliczane do Mistrzostw Typerów?

Nie. W ramach zakładów na Wirtualne Sporty nie można zdobywać punktów do klasyfikacji MT.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Osobiście uważam,że dużo lepszą ofertę na zaklady wirtualne ma Sts :)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.