czwartek, 23 maja 2024

Fuksiarz - o bukmacherze

Strona bukmachera opis

Spis treści
Rozwiń
 1. Czy Fuksiarz jest legalny?
 2. Fuksiarz: jak stawiać zakłady
  1. Strona internetowa www.fuksiarz.pl
  2. Aplikacja mobilna Fuksiarz
 3. Fuksiarz - szybkie konto gracza
 4. Jak wpłacić pieniądze do Fuksiarza
 5. Fuksiarz: jak sprawdzić kupon
 6. Czy warto stawiać zakłady bukmacherskie w Fuksiarzu?
 7. Fuksiarz - jak wypłacić wygraną
 8. Punkty stacjonarne Fuksiarz
 9. FAQ - pytania i odpowiedzi
Fuksiarz - legalny bukmacher
Bukmacher
Numer licencji PS4.6831.1.2020
Kiedy wydana 9 grudnia 2020 roku
Strona internetowa www.fuksiarz.pl
Aplikacja mobilna Pobierz aplikację Fuksiarz
Jak zacząć grać Zarejestruj się lub zaloguj
Obstawiam w Fuksiarzu

Koncesjonowany bukmacher Fuksiarz pewnym krokiem wszedł na polski rynek zakładów sportowych, stanowiąc silną konkurencję dla operatorów z o wiele dłuższym stażem, jak STS, Fortuna czy TOTALbet. Ten w pełni legalny bukmacher przygotował dla typerów wszystko co najważniejsze: szeroką ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo i długoterminowych, rozbudowany system promocji, szybkie płatności oraz bardzo intuicyjną aplikację mobilną, dzięki czemu w Fuksiarzu bez trudu postawimy zakłady bukmacherskie przez telefon.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy wszystkie informacje dotyczące Fuksiarza, dzięki czemu odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania znajdziecie w jednym miejscu. Jesteście ciekawi, jak założyć konto typerskie u tego buka, jak wpłacić pieniądze do Fuksiarza lub jak wypłacić swoją wygraną na rachunek bankowy? Wszystkiego dowiecie się z poniższego tekstu.

Czy Fuksiarz jest legalny?

Fuksiarz - legalny polski bukmacher internetowy

Tak, Fuksiarz to w pełni legalny bukmacher internetowy, posiadający licencję na organizację zakładów bukmacherskich w Polsce o numerze PS4.6831.1.2020, wydaną przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. To oznacza, że Fuksiarz może legalnie i zgodnie z prawem oferować zakłady sportowe typerom, a grz u tego buka jest legalna i bezpieczna.

gram w fuksiarzu
Zakładam darmowe konto z premią 50 zł

Ponieważ Fuksiarz posiada koncesję MF na oferowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet, nie musicie się obawiać o bezpieczeństwo Waszych danych czy pieniędzy. Zgodnie z warunkami przyznanego zezwolenia, bukmacher stosuje zaawansowane systemy szyfrujące dla ochrony danych swoich klientów, wykorzystuje też bezpieczne protokoły szyfrujące podczas transakcji płatniczych.

Fuksiarz: jak stawiać zakłady

Legalny bukmacher internetowy Fuksiarz oferuje swoim graczom kilka kanałów, umożliwiających szybkie i wygodne obstawianie zakładów sportowych. To nie tylko przyjazna i funkcjonalna strona internetowa, którą znajdziecie pod adresem www.fuksiarz.pl, ale także jej mobilna wersja oraz dedykowana aplikacja bukmacherska, dzięki której Wasze kupony SOLO i AKO możecie stawiać w dowolnym miejscu i czasie, bez żadnych ograniczeń.

Strona internetowa www.fuksiarz.pl

Witryna internetowa legalnego bukmachera Fuksiarz dostępna jest pod adresem www.fuksiarz.pl. Zgodnie z polskim prawem, jest to adres zarejestrowany w polskiej domenie krajowej, co również świadczy o legalności zarówno witryny, jak i samego operatora zakładów sportowych.

Strona internetowa Fuksiarza jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu nawet początkujący gracz bez trudu znajdzie interesujące go sekcje czy zakłady. Za pośrednictwem strony www możecie nie tylko obstawiać wszystkie rodzaje zakładów sportowych z oferty Fuksiarza (typy pre-match, LIVE oraz długoterminowe), ale też dokonywać szybkich płatności i korzystać ze wszystkich przygotowanych dla typerów udogodnień, takich jak Fuks Kreator, czyli narzędzie do tworzenia własnych zakładów kombinowanych w ramach jednego spotkania.

Strona internetowa legalnego bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz udostępnił graczom praktyczną wyszukiwarkę i wygodny kalendarz (dostępne po lewej stronie witryny), dzięki któremu możemy szybko i wygodnie wybrać daty, w których rozgrywane są interesujące nas spotkania, co niewątpliwie ułatwia i usprawnia nawigowanie pomiędzy szeroką ofertą typów. Poruszanie się po stronie ułatwia również zakładka „Popularne” (również dostępna po lewej stronie witryny), gdzie buk zgromadził wszystkie kategorie, które są najchętniej i najczęściej obstawiane przez graczy – na przykład mecze Ligi Mistrzów, WTA French Open czy rozgrywki NBA. Zakładka „Popularne” jest aktualizowana na bieżąco, zależnie od aktualnej oferty i zainteresowania typerów. To sprawia, że zawsze znajdziemy tam najbardziej gorące typy w ofercie bukmacherskiej Fuksiarza.

Na swojej witrynie internetowej Fuksiarz udostępnił także graczom wygodną opcję Szybki Kupon (podobną funkcjonalność ma w swojej ofercie legalny bukmacher forBET), dzięki której w kilka chwil przygotujecie kupon bukmacherski na bazie zaproponowanych przez bukmachera selekcji.

Wystarczy tylko ustawić stawkę kuponu, wybrać zakres dat, w których rozgrywane są spotkania (oferta na dziś, na jutro lub na pojutrze) i określić zakres kursów, a bukmacher podsunie nam wydarzenia, które możemy wrzucić na swój internetowy kupon bukmacherski.

Na stronie internetowej bukmachera Fuksiarz znajdziemy też zyskowną opcję Boost, w ramach której każdego dnia ten koncesjonowany bukmacher udostępnia typerom zestaw typów z podniesionymi kursami, które są nawet o 30% wyższe niż w standardzie. W zakładce Boost znajdziemy najbardziej medialne typy dostępne danego dnia, dotyczące nie tylko piłki nożnej, ale też np. koszykówki, tenisa ziemnego czy e-sportu.

Mega Kursy Boost w Fuksiarzu - promocja na wysokie kursy

Dla nowych graczy Fuksiarz udostępnił dwie praktyczne zakładki – „Pomoc” i „Jak zacząć”. W pierwszej z nich znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące aktywności na stronie bukmachera, np. aktywacji profilu bukmacherskiego, dokonywania wpłat czy korzystania z promocji bukmacherskich. Centrum Pomocy Fuksiarz jest bardzo rozbudowane, więc każdy początkujący typer powinien bez trudu znaleźć tam odpowiedź na swoje pytania.

Jakie na przykład kwestie poruszone są w tej sekcji? Chociażby jaka jest minimalna kwota wpłaty depozytu, czy istnieje limit wpłat na konto, jakie dane trzeba podać podczas aktywacji nowego profilu do betowania czy jaka jest maksymalna liczba zdarzeń na internetowym kuponie u tego bukmachera. Oczywiście, jeśli odpowiedź nas nie satysfakcjonuje lub mamy dodatkowe pytania, możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta – do wyboru mamy komunikator (prawy dolny róg witryny) oraz formularz kontaktowy, dostępny pod hasłem Wyślij zapytanie.

Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej zanim aktywujemy swój profil typerski na Fuksiarzu, możemy odwiedzić zakładkę „Jak zacząć”, która stanowi krótki przewodnik po zakładach bukmacherskich. Z zakładki dowiemy się, jakie kroki należy wykonać po kolei, by móc postawić swój pierwszy internetowy kupon u tego buka.

Aplikacja mobilna Fuksiarz

Gracze korzystający z usług Fuksiarza mogą stawiać swoje kupony SOLO i AKO nie tylko na desktopie przy pomocy strony internetowej – buk udostępnia im również bardzo praktyczną i intuicyjną aplikację mobilną, która wyposażona jest w wiele wartościowych funkcjonalności. Gracze chwalą przyjazny interfejs aplikacji, dzięki czemu można łatwo nawigować po interesujących nas funkcjach, oraz szybki i wygodny dostęp do zakładów oraz promocji bukmacherskich.

Fuksiarz - aplikacja mobilna dla graczy

Mówiąc w skrócie, za pośrednictwem aplikacji bukmacherskiej na telefon Fuksiarz zyskujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności, które dostępne są z poziomu strony internetowej. Możemy więc szybko i wygodnie nawigować pomiędzy typami i podtypami z oferty sportowej, możemy dokonywać szybkich płatności, stawiać szybkie kupony czy korzystać z promocji i premii finansowych dla graczy.

Aplikacja mobilna Fuksiarz dostępna jest w wersji zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, jak i na te z Androidem, a jej instalacja jest bardzo prosta i szybka. Po wykonaniu kilku prostych czynności możemy bez problemu obstawiać nasze kupony SOLO i AKO z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Fuksiarz - szybkie konto gracza

Legalny bukmacher Fuksiarz umożliwia typerom aktywację tzw. Szybkiego Konta, co znacznie ułatwia proces rejestracji u tego koncesjonowanego operatora zakładów sportowych. Szybkie Konto wymaga od nas minimum formalności, dzięki czemu profil do obstawiania możemy aktywować w zaledwie dwie minuty.

Podczas zakładania Szybkiego Konta w Fuksiarzu musimy podać tylko kilka danych, w tym adres e-mail, numer telefonu, imię czy nazwisko i numer PESEL. Wszystkie pola wypełnimy w dwie minuty, a ponieważ na etapie aktywacji profilu nie musimy podawać żadnych szczegółowych danych, nie musimy mieć pod ręką naszego dowodu osobistego czy numeru rachunku bankowego. Wszystkie te dane możemy uzupełnić później – gdy będziemy przekształcać nasz profil w Konto Stałe z aktywnymi wszystkimi funkcjonalnościami (np. wypłata wygranych na nasz rachunek bankowy – dla szybkiego konta nie ma takiej możliwości).

Rejestracja profilu do betowania w Fuksiarzu - formularz rejestracyjny

Szybkie Konto gracza w Fuksiarzu ma dostęp do zdecydowanej większości funkcjonalności. Jedyne ograniczenia to brak możliwości stawiania zakładów na łączną kwotę wyższą niż 5000 zł, brak możliwości wypłaty środków na rachunek bankowy oraz brak opcji postawienia zakładu z wygraną powyżej 2279,99 zł.

Szybkie Konto w Fuksiarzu jest aktywne przez 90 dni – po tym czasie, jeśli nie przekształcimy go w Konto Stałe, utracimy możliwość obstawiania zakładów sportowych u bukmachera. Oczywiście zaraz po uzupełnieniu wymaganych danych oraz weryfikacji konta (trwa to zazwyczaj do kilkunastu minut) wszystkie funkcjonalności zostają odblokowane.

Jak wpłacić pieniądze do Fuksiarza

Fuksiarz udostępnia typerom wiele opcji płatności, dzięki czemu nasz bukmacherski bankroll będziemy mogli bez trudu zasilić w taki sposób, jaki jest dla nas najwygodniejszy. By dokonać płatności, wystarczy zalogować się na nasz profil typerski, a następnie wybrać opcję „Wpłata” – wówczas wyświetli się lista dostępnych metod płatności, która obejmuje kilka opcji: to PayU, Dotpay, Tpay.com, mobilny kod Blik oraz Przelewy24. Są to szybkie płatności, dzięki czemu niemal od razu po dokonaniu przelewu środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie.

Co ważne, wpłata środków do Fuksiarza jest bardzo prosta i intuicyjna, a po dokonaniu wyboru metody płatności i naszego banku zostaniemy przez cały proces przeprowadzeni niemal za rękę. Przyjazny panel zapewni nam wszystkie podpowiedzi, przez co nawet początkujący typer nie ma szans popełnić błędu podczas dokonywania wpłaty, a cały proces obejmuje zaledwie kilka kliknięć.

Metody płatności u legalnego buka Fuksiarz

Warto dodać, że Fuksiarz nie pobiera żadnej prowizji od płatności, niezależnie od wybranej metody. To oznacza, że jeśli zlecimy zasilenie konta kwotą 200 z, to na naszym saldzie głównym u bukmachera znajdzie się dokładnie 200 zł. Minimalna kwota wpłaty wynosi zaledwie 1 zł.

Fuksiarz: jak sprawdzić kupon

Każdy z postawionych przez nas kuponów możemy sprawdzić na naszym koncie bukmacherskim, po zalogowaniu się na nie. Każdy kupon jest zachowany na naszym koncie i czytelnie oznaczony, dzięki czemu bez trudu sprawdzisz, czy jest on wygrany czy przegrany, a także które typy okazały się trafione, a które nie.

Czy warto stawiać zakłady bukmacherskie w Fuksiarzu?

Część graczy zastanawia się, czy warto grać kupony bukmacherskie w Fuksiarzu. Naszym zdaniem odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że warto! Fuksiarz, mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów bukmacherskich, przygotował dla graczy naprawdę solidnie rozbudowaną ofertę sportową i promocyjną, dzięki czemu każdy gracz bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Warto dodać, że bukmacher Fuksiarz cieszy się doskonałymi opiniami typerów, zbiera też bardzo pozytywne recenzje od ekspertów bukmacherskich. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak gracze oceniają ofertę kursową Fuksiarza, jego propozycje bonusowe czy system wpłat i wypłat, to zapraszamy Was do zakładki Fuksiarz opinie, gdzie będziecie mogli się zapoznać z recenzjami na temat tego koncesjonowanego buka online.

Fuksiarz - jak wypłacić wygraną

Zgromadzone na naszym saldzie finansowych pieniądze możemy szybko i prosto wypłacić na indywidualny rachunek bankowy. Możemy to zrobić po zalogowaniu się na nasze konto i kliknięciu w zakładkę Wypłata. Fuksiarz udostępnia graczom opcję tzw. Szybkich wypłat, co oznacza, że środki znajdą się na naszym rachunku bankowym maksymalnie w ciągu 15 minut od zlecenia wypłaty przez bukmachera.

Wypłaty realizowane są w godzinach pracy biura operatora (codziennie między 08:00 a 23:00) zgodnie z kolejnością wpłynięcia zgłoszeń. Opcja szybkich wypłat jest dostępna dla większości banków działających na terenie naszego kraju, w tym m.in. mBank, Konto Inteligo, Santander Bank, ING Bank Śląski, PKO BP, Bank PEKAO S.A., BNP Paribas.

Jak wypłacić wygraną z Fuksiarza

Warto przy tym pamiętać, że opcja wypłaty wygranych na konto bankowe dostępna jest tylko dla konta stałego, dla którego uzupełniliśmy już wszystkie wymagane dane i które zostało zweryfikowane przez pracowników bukmachera. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy i dysponujemy tylko kontem tymczasowym, wypłata wygranych na konto bankowe będzie dla nas niedostępna.

Punkty stacjonarne Fuksiarz

Koncesjonowany bukmacher Fuksiarz nie rozpoczął na razie działalności stacjonarnej, co oznacza, że nie znajdziemy lokali naziemnych tego operatora. Obecnie zakłady bukmacherskie w Fuksiarzu można obstawiać za pomocą kanałów internetowych, takich jak strona www i jej mobilna wersja oraz aplikacja bukmacherska Fuksiarz na telefon i tablet. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości Fuksiarz uruchomi w Polsce sieć popularnych „ziemniaków” – jeśli buk podejmie taką decyzję, z pewnością Was o tym poinformujemy.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?

Tak, bukmacher internetowy Fuksiarz jest w pełni legalny, a więc może oferować zakłady bukmacherskie polskim graczom. Typerzy mogą obstawiać kupony SOLO i AKO w Fuksiarzu nie obawiając się żadnych konsekwencji prawnych, ponieważ buk posiada licencję na zakłady online o numerze PS4.6831.1.2020, wydaną przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku.

2️⃣ Czy Fuksiarz ma aplikację mobilną?

Tak, legalny bukmacher internetowy Fuksiarz udostępnia swoim graczom bardzo praktyczną i intuicyjną aplikację mobilną, któa zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcjonalności, jakie są dostępne z poziomu strony www. Za pomocą aplikacji bukmacherskiej Fuksiarz możemy wygodnie stawiać zakłady SOLO i AKO, korzystać z promocji bukmacherskich czy zasilać konto depozytem lub zlecać wypłaty wygranych na nasz rachunek bankowy.

3️⃣ Jak założyć konto w Fuksiarzu?

By aktywować profil typerski w Fuksiarzu wystarczy przejść przez uproszczony proces, który zajmuje graczom średnio dwie minuty. Podczas zakładania szybkiego konta gracza musimy podać tylko kilka podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, numer PESEL czy numer telefonu, na który zostanie wysłany kod aktywacyjny. W ten sposób aktywujemy w Fuksiarzu Konto Stałe, w którego możemy korzystać przez 90 dni.

4️⃣ Czy Fuksiarz posiada opcję szybkich płatności?

Tak, koncesjonowany bukmacher internetowy Fuksiarz umożliwia graczom korzystanie z szybkich płatności. Do wyboru mamy wiele różnych opcji, w tym PayU, Dotpay, Tpay.com, mobilny kod Blik oraz Przelewy24. Dzięki tak szerokiemu i różnorodnemu wyborowi każdy może zasilić swój bukmacherski bankroll w ciągu kilku minut, korzystając z takiej opcji, jaka jest dla niego najwygodniejsza.

do góry
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Fuksiarz - o bukmacherze
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.