poniedziałek, 22 lipca 2024

GoPlusBet rejestracja konta

08.07.2024, 08:42
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. GoPlusBet rejestracja
  1. GOplusBet szybka rejestracja
  2. GOplusBet rejestracja pełna
 2. GOplusBet weryfikacja konta
 3. GOPlusBet rejestracja w aplikacji mobilnej
 4. GOplusBet pierwsze logowanie
 5. Pierwsza wpłata po rejestracji w GoPlusBet
 6. GoPlusBet rejestracja - informacje
 7. Rejestracja w GoPlusBet - oceny graczy
 8. FAQ

Pamiętaj, że konto zakładasz u bezpiecznego bukmachera, bowiem Go plus Bet posiada polską licencję na organizację zakładów (numer nadany przez Ministerstwo Finansów to PA11.6831.11.2021).

Rejestracja w Go Plus Bet

Przeczytaj, na co zwrócić uwagę w czasie rejestracji i jakie informacje będą potrzebne. Pamiętaj, że zgodnie z prawem posiadanie konta w GoPlusBet jest dozwolone tylko dla osób pełnoletnich (18+).

Podobnie jak u innych polskich bukmacherów z licencją, również Go+Bet przygotował dla każdego klienta otwierającego konto specjalny pakiet finansowy o wartości 925 zł. Otrzymasz go po pierwszym zalogowaniu do aktywnego konta.

GoPlusBet rejestracja

Rejestrację w GoPlusBet możesz przeprowadzić w sposób typowy dla innych polskich bukmacherów. Aby rozpocząć ten proces, wypełnij danymi formularz zgłoszeniowy i wyślij je do akceptacji.

GOplusBet szybka rejestracja

Otworzenie konta w GoPlusBet jest czynnością prostą, bowiem wymaga jedynie podania danych osobowych, PESELu i loginu. 

Jak założyć konto tymczasowe GoPlusBet:

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera goplusbet.pl.
 2. Uzupełnij formularz rejestracyjny i wyślij go.
 3. Aktywuj czasowe konto linkiem, jaki otrzymasz na mail. 

Cały proces przetworzenia podanych informacji i aktywacja konta czasowego w GoPlusBet trwa tylko 1-2 minuty. 

Instrukcja jak prawidłowo wypełnic formularz rejestracji GoPlusBet

Formularz rejestracyjny składa się z 3 części  które pojawiają się kolejno po wprowadzeniu danych i kliknięciu przycisku "dalej". 

Rejestracja szybka: krok 1 

Otwórz stronę internetową goplusbet.pl i naciśnij przycisk „Zarejestruj”, znajdujący w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się formularz rejestracyjny, w którym należy uzupełnić informacje potrzebne podczas logowania:

 • adres e-mail,
 • nazwa użytkownika,
 • unikalne hasło do konta.

W tym kroku powinieneś także wprowadzić odpowiedni kod do pakietu powitalnego. Rekomendujemy wpisać hasło o treści LEGALSPORT, aby otrzymać od GoPlusBet zestaw ponadstandardowych bonusów (według stanu na 22 lipiec 2024 wynosi on 925 zł).

Rejestracja szybka: krok 2 

Podaj podstawowe informacje osobowe i kontaktowe:

 • imię,
 • nazwisko,
 • kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • data urodzenia,
 • numer telefonu,
 • kraj (zamieszkania).

Rejestracja szybka: krok 3 

W ostatniej trzeciej części formularza GoPlusBet podaj źródło dochodu i ustal własne limity odnośnie stawek i czasu gry u bukmachera: 

 • dzienny limit stawek,
 • miesięczny limit stawek,
 • dzienny limit czasu,
 • miesięczny limit czasu.

Możesz też zaakceptować propozycje podane przez bukmachera:

 • 200 000 zł dziennie,
 • 800 000 zł miesięcznie,
 • 16 godzin dziennie,
 • 500 godzin miesięcznie.

Stawki i limity można zmodyfikować po aktywacji konta. 

Zakończenie rejestracji

Potwierdzenie podanego numeru telefonu zamyka szybką rejestrację w GoPlusBet. Naciśnij przycisk „Wyślij”, aby otrzymać SMS z kodem rejestracyjnym. Wpisz ten kod w odpowiednie pole formularza rejestracji GoPlusBet w ciągu 10 minut od jego otrzymania.

Poniżej pola na kod zobaczysz oświadczenia o ukończeniu 18 lat, akceptacji regulaminu oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych - należy je zaznaczyć celem zatwierdzenia.

Wpisanie kodu smsowego spowoduje, że przycisk "Zarejestruj" stanie się aktywny i będziesz mógł go kliknąć kończąc rejestrację szybką w GoPlusBet. 

Ile jest ważne w Go+Bet konto tymczasowe? 

Utworzone konto posiada status tymczasowego, ważne 30 dni od momentu jego utworzenia. Po tym okresie zostanie zawieszone, o ile nie zostanie wcześniej przekształcone w konto stałe.

GOplusBet rejestracja pełna

Dokonaj rejestracji pełnej w celu odblokowania wszystkich opcji przypisanych do Twojego konta GO Bet. Dzięki temu procesowi całkowicie zlikwidujesz limity finansowe na zakłady. Zamiana profilu czasowego na stały polega na uzupełnieniu wszystkich brakujących danych i przesłaniu fotokopii dokumentu tożsamości do bukmachera.

Konto stałe w GoBet – jakie korzyści?

Zarejestrowanie w GoPlusBet konta ze statusem stałym zapewni Ci szereg udogodnień, które usprawnią zarządzanie nim. Zyskasz możliwość wypłaty swoich środków i wygranych do wysokości salda. Aktywacja pełna pozwoli Ci stawiać zakłady sportowe o maksymalnej stawce łącznej większej niż 5000 zł. Posiadając konto stałe będziesz mógł również skorzystać z promocyjnego prezentu dla nowo zarejestrowanych typerów w kwocie 925 zł.

Jaki pakiet startowy odbierzesz po rejestracji w GoBet?

Po stworzeniu konta stałego w GOPlusbet otrzymasz nagrodę finansową o łącznej wartości 925 zł. To ekstra kasa za wpłatę 300 zł, środki na grę bez ryzyka 500 zł oraz 125 zł na darmowe obstawianie.

Aby aktywować każdy z wymienionych benefitów finansowych, należy pamiętać o zaakceptowaniu wszystkich zgód marketingowych podczas rejestracji u tego bukmachera.

GOplusBet weryfikacja konta

Weryfikacja jest zakończeniem całego procesu rejestracji, co pozwoli na odblokowanie konta stałego bez żadnych ograniczeń. Czynność tę wykonuje uprawniony pracownik GoPlusBet. Robi to na podstawie przedstawionych dokumentów przesłanych drogą elektroniczną.

Jak zweryfikować konto w GOplusBet?

W celu weryfikacji konta zaloguj się na swój profil w Go+Bet, by następnie przejść do zakładki z ustawieniami użytkownika. Załącz i prześlij skan dokumentu, który posłuży do potwierdzenia informacji o Tobie. Na koniec poczekaj na informację o pozytywnie zakończonej analizie.

Co należy uzupełnić podczas weryfikowania konta GOplusBet?

Przy weryfikacji użytkownika GoBet w zakładce "Mój profil" należy wypełnić puste pola oznaczone czerwona gwiazdką:

 • numer dokumentu tożsamości,
 • ulica i numer domu,
 • miasto,
 • kod pocztowy,
 • numer konta bankowego.

Na koniec trzeba uzupełnić status PEP (Politically Exposed Persons), który brzmi:

„Oświadczam, że nie jestem/jestem osobą zajmujące eksponowane stanowisko polityczne lub pełniące znaczące funkcje publiczne, członkiem rodziny lub osobą znaną jako bliski współpracownik osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne”.

Powyższy zapis dotyczy wyjątkowej grupy osób narażonych w szczególny sposób na korupcję lub wykorzystanie do działań przestępczych.

Ile trwa weryfikacja konta w GoPlusBet?

Według informacji umieszczonych na stronie internetowej bukmachera proces weryfikowania przesłanych danych maksymalnie trwa do 2 godzin. Czas ten jest zazwyczaj krótszy w dni powszednie, natomiast dłuższy w weekendy i święta. 

Jakie dokumenty są wymagane do zatwierdzenia konta w GO Bet?

W celu pełnej weryfikacji konta w GoPlusBet należy w zakładce „Dokumenty” dołączyć wyraźne zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Bukmacher akceptuje dowód osobisty lub paszport.

Czy konieczne jest przesłanie skanu dokumentu do GoPlusBet?

W Go Plus Bet przekazanie kopii dowodu tożsamości w formie elektronicznej jest niezbędne, ponieważ jest to jedyna możliwa opcja dla tego bukmachera na zweryfikowanie, że dana osoba rejestruje konto. 

Jak zrobić zdjęcie dowodu do GO+BET?

Korzystając z telefonu z aparatem sfotografuj przód i tył dowodu osobistego, gdyż bukmacher wymaga obu stron do sprawdzenia. Zdjęcie awersu i rewersu powinno być zrobione w wysokiej rozdzielczości, aby było czytelne dla weryfikatora.

GOPlusBet rejestracja w aplikacji mobilnej

Wygodna opcja rejestracji mobilnej na telefonie lub tablecie jest zbliżona do tej na stronie internetowej GoPlusBet. Wystarczy pobrać i zainstalować specjalną apkę, by następnie założyć konto wypełniając wniosek na swoim smartfonie.

Jeśli do rejestracji będziesz używać telefonu z systemem operacyjnym Android, ściągnij goplusbet.ap ze strony mobilnej bukmachera. Jeśli chcesz założyć konto przy pomocy komórki z systemem iOS, w celu instalacji aplikacji GO+bet wyszukaj jej w sklepie App Store.

GOplusBet pierwsze logowanie

Zaraz po dokonaniu szybkiej rejestracji możesz po raz pierwszy zalogować się w Go Bet. Należy nacisnąć przycisk „Zaloguj” znajdujący się w prawym górnym rogu strony internetowej bukmachera. Pojawi się okno do logowania, w którym trzeba podać login lub e-mail oraz hasło wprowadzone podczas rejestrowania.

Logowanie do Go Plus Bet

Po prawidłowym debiutanckim zalogowaniu na konto w GOplusBet zostaniesz przeniesiony na stronę bukmachera, na której po prawej stronie pojawią się informacje dotyczące salda Twojego konta oraz kwoty otrzymanych nagród.

Obok znajduje się przycisk, po wciśnięciu którego znajdziesz się na swoim profilu, gdzie będziesz mógł pierwszy raz edytować dane. W tej samej zakładce znajduje się też przycisk „Wyloguj”, którego możesz użyć, gdy będziesz chciał poprawnie wylogować się z serwisu bukmachera.

Pierwsza wpłata po rejestracji w GoPlusBet

Depozyt na koncie GoPlusBet można zasilać zaraz po jego założeniu. Za obsługę przesyłania pieniędzy odpowiada operator płatności internetowych Przelewy24. Dla zarejestrowanych użytkowników istnieje możliwość dokonywania wpłat za pomocą: przelewu, Blika, karty płatniczej lub Google Pay.

Zarówno pierwsze wpłacone środki, jak i kolejne, muszą pochodzić z rachunku bankowego przypisanego do konta gracza. Aby rozpocząć typowanie, musisz wpłacić do swojego wirtualnego portfela kwotę pomiędzy 2 zł a 100 000 zł.

GoPlusBet rejestracja - informacje

Co należy zrobić w przypadku problemu z rejestracją u bukmachera GoPlusBet?

W sytuacji pojawienia się kłopotów podczas zakładania konta w GoBet (zbyt długi czas aktywacji,  nieotrzymanie kodu SMS itp.) polecamy kontakt z Biurem Obsługi Klienta tego bukmachera poprzez czat, maila na adres pomoc@goplusbet.pl lub formularz kontaktowy na stronie internetowej goplusbet.pl w zakładce Pomoc.

Czy mogę usunąć konto w GOPlusBet?

Nie, nie ma takiej opcji. Bukmacher informuje o tym w swoim regulaminie: "Nie ma możliwości usunięcia konta. Zapisy Ustawy O Grach Hazardowych obligują nas do przechowywania danych osobowych przez okres 5 lat”.

Czy polecacie założyć konto w GoPlusBet?

Według naszej opinii warto zarejestrować się w Go+Bet, ponieważ jest on jednym z 24 legalnych polskich bukmacherów. Posiada on zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów sportowych online i jest bezpiecznym, sprawdzonym bukmacherem.

Czy podawanie swoich danych w czasie zakładania konta w GOPlusBet jest bezpieczne?

Wszystkie dane przekazywane w celach rejestracji są szyfrowane, dzięki temu Twoje informacje nie wyciekną na zewnątrz. Wykorzystując najnowocześniejsze algorytmy do kodowania, GoBet zapewnia ochronę i bezpieczeństwo. 

Kto jest administratorem danych które podawane są w trakcie rejestracji w GoPlusBET?

Zgodnie z licencją bukmacherską administratorem Twoich danych jest Go Plus bet sp. z o.o.. Ten podmiot odpowiada za ich ochronę.

Rejestracja w GoPlusBet - oceny graczy

Nowi gracze bardzo pochlebnie wypowiadają się o procesie rejestracji u tego bukmachera, przyznając mu pozytywną ocenę 8/10. Zakładanie konta jest łatwe i intuicyjne, choć mimo wszystko wymaga trzech etapów. Weryfikacja danych i aktywacja statusu stałego trwa do dwóch godzin, co jest dobrym wynikiem na tle innych polskich bukmacherów.

Dużym atutem Go+Bet, podnoszącym ocenę typerów, jest możliwość rejestracji przez aplikację mobilną na telefonie, dzięki czemu możesz zacząć obstawiać zakłady bez posiadania komputera o każdej porze dnia.

FAQ

1️⃣ Czy jest możliwa rejestracja w Goplusbet bez dowodu?

Tak, u tego buka możesz założyć konto, w którym podczas jego rejestracji skan dowodu (lub innego dokumentu) nie jest potrzebny.

2️⃣ Jak zmienić dane w Go+Bet?

Adres zamieszkania można zaktualizować samemu, wchodząc w zakładkę "Mój profil" na swoim koncie GoPlusBet. Zmiana pozostałych danych, takich jak nowy numer dowodu osobistego lub przejęte po ślubie nazwisko małżonka, jest możliwa poprzez wysłanie wiadomości e-mail z informacjami na adres pomoc@goplusbet.pl

3️⃣ Czy w Go Plus Bet można zarejestrować się przez bank?

U tego bukmachera nie ma możliwości otwarcia konta przez bank.

4️⃣ Jak prawidłowo wpisać nazwę tego bukmachera, aby trafić na bezpieczną rejestrację?

Wpisz w wyszukiwarkę wyrażenie GO+bet, jeżeli chcesz zarejestrować lub zalogować się poprzez bezpieczne łącze na legalnej stronie bukmachera. Będziesz pewny, że zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę goplusbet.pl. Gracze wpisują też do przeglądarek internetowych hasła, takie jak: GoBet, Go + Bet, Go Plus Bet lub Go Bet itp. Nie sugerujemy jednak modyfikowania oryginalnej nazwy, aby uniknąć przekierowania na nieodpowiednią domenę.

5️⃣ Po co PESEL w GoPlusBet?

Numer PESEL należy wpisać podczas rejestracji konta tymczasowego w GoBet. Dzięki niemu wiadomo, czy nowy gracz jest osobą pełnoletnią. Świadczą o tym dwa pierwsze elementy tego numeru, które oznaczają rok urodzenia gracza. Na etapie weryfikacji profilu podany wcześniej zestaw cyfr porównywany jest z przesłanym skanem dowodu, aby potwierdzić tożsamość rejestrującego się użytkownika. 

6️⃣ Czy cudzoziemiec może zarejestrować się w GoPlusBet?

Bukmacher GoBet umożliwia założenie konta również osobom pochodzącym z innych krajów niż Polska. Aby dokonać rejestracji, obcokrajowcy muszą spełniać konkretne warunki:

 • posiadać PESEL, który jest niezbędny przy szybkiej rejestracji,
 • mieć konto w polskim banku,
 • mieszkać na terenie Polski.

Cudzoziemcy do weryfikacji otwieranego konta mogą wykorzystać swój paszport lub kartę pobytu.

7️⃣ Jak zmienić IBAN w GoPlusBet?

W celu zmiany numeru bankowego użytkownik powinien wysłać wiadomość mailową z prośbą o aktualizację IBAN na adres pomoc@goplusbet.pl. W treści maila należy wpisać: swoje ID lub login do konta GoBet, cztery ostatnie cyfry PESELu, nowy numer rachunku w banku. Równocześnie w zakładce "Dokumenty" na swoim profilu trzeba załączyć PDF-a z potwierdzeniem wpłaty na depozyt dokonanej z nowego konta bankowego (minimalnie 2 zł). Taką zmianę można przeprowadzić raz na trzy miesiące.

8️⃣ Jak można zamknąć konto w GOPlusBet?

Wysyłając prośbę na adres pomoc@goplusbet.pl, klient ma możliwość zamknięcia konta w Go+Bet w każdym momencie. W treści maila trzeba podać ID konta oraz 4 ostatnie cyfry numeru PESEL. Nie jest wymagane wyjaśnienie przyczyny rezygnacji.

9️⃣ Czy w Go+Bet można korzystać z Revoluta?

Niestety bukmacher nie wprowadził możliwości dokonywania wpłat i wypłat za pomocą konta Revolut.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. GoPlusBet rejestracja konta
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.