wtorek, 7 lutego 2023
Najnowsze: Sprint po sportach w BETFAN

LVBET Zakłady Bukmacherskie

Legalny bukmacher - opis i ocena na luty 2023.

Odbierz kod promocyjny LVBET
Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 28 lutego 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher LVBET jest legalny?
 2. Strona internetowa bukmachera LVBET
 3. LVBET aplikacja mobilna
 4. Jak założyć konto gracza w LVBET
 5. Oferta zakładów u bukmachera LVBET
 6. Bonusy i promocje w LVBET
 7. LVBET - metody płatności
 8. LVBET - jak sprawdzić kupon
 9. Czy warto stawiać zakłady sportowe w LVBET
 10. LVBET - jak wypłacić wygraną
 11. LVBET Zakłady Bukmacherskie
 12. Punkty stacjonarne bukmachera LVBET
 13. FAQ: Pytania graczy o bukmachera LVBET

Bukmacher LVBET posiada dla swoich graczy rozbudowaną ofertę sportową na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych (m.in. typy na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy hokej), a także ekskluzywny bonus powitalny w ponadstandardowej wysokości, powiększony z kodem promocyjnym VIP (tzw. MAX bonus LVBET).

   Rejestracja LVBET z kodem promocyjnym  
  Bonus VIP LVBET: 1500 zł od wpłat + freebet 20 zł  

Zakładając Szybkie LVKonto z kodem promocyjnym (hasło kodu to "LEGALSPORT" można zyskać ponadstandardowy bonus na start, który obejmuje nie tylko unikalne bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów (maksymalnie 1000 zł od pierwszej wpłaty oraz do 500 zł od drugiej wpłaty), ale również ekskluzywny darmowy zakład 20 zł.

Czy bukmacher LVBET jest legalny?

Operator zakładów sportowych LVBET, który na polskim rynku funkcjonuje od połowy 2016 roku, to w pełni legalny bukmacher, który posiada zezwolenia MF na działalność w naszym kraju. Bukmacher LVBET posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, przyznaną 13 maja 2016 roku na okres sześciu lat. Dzięki temu gracze mogą być pewni, że stawianie zakładów sportowych u tego buka jest zgodne z prawem, a ich dane osobowe oraz zdeponowane u operatora pieniądze są bezpieczne. Zezwolenie MF dla bukmachera LVBET dotyczy zarówno działalności w sieci, jak i oferowania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem punktów stacjonarnych.

Zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy o grach losowych, bukmacher LVBET wdrożył regulamin odpowiedzialnej gry, którego celem jest ochrona graczy przed negatywnymi skutkami hazardu. Regulamin, dostępny na stronie internetowej bukmachera i zatwierdzony przez MF, zawiera m.n. informacje dotyczące ochrony nieletnich przez hazardem oraz porady w zakresie kontrolowania gry.

LVBET to legalny bukmacher z licencją MF na zakłady online i stacjonarne
  Załóż darmowe LVkonto i odbierz najlepszy bonus z kodem promo  
1500 zł od depozytu i freebet 20 zł

Jednym z mechanizmów, ułatwiających bezpieczne stawianie zakładów, są wprowadzone przez LV BET limity bukmacherskie. Limit środków, przeznaczonych na typowanie zakładów i ograniczenie czasu, spędzonego na stronie, pozwalają graczom kontrolować swoją aktywność w zakresie zakładów bukmacherskich i umożliwiają odpowiedzialną grę. 

Fragment regulaminu odpowiedzialnej gry legalnego bukmachera LVBET:

 1. Zawieranie zakładów przez osoby, które nie ukończyły 18 lat jest zabronione. W tym celu przed dopuszczeniem potencjalnego uczestnika do gry Spółka dokona weryfikacji jego wieku i tożsamości.
 2. Udział w grach hazardowych oferowanych na stronie www.lvbet.pl mogą brać jedynie zarejestrowani Klienci, a ich rejestracja możliwa jest wyłącznie po zapoznaniu się z Regulaminem zakładów wzajemnych-bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet oraz Regulaminem odpowiedzialnej gry.

Strona internetowa bukmachera LVBET

LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zatwierdzoną przez MF stronę internetową, za pośrednictwem której typerzy mogą zawierać zakłady wzajemne. Strona internetowa LVBET zawiera pełną, aktualną ofertę bukmacherską, a także informacje dotyczące bonusów i promocji tego operatora.

Za pośrednictwem strony internetowej nowy gracz może założyć  swoje konto gracza - LVkonto, umożliwiające mu całodobowy dostęp do pełnej oferty zakładów LVBET. Korzyści z konta internetowego LV BET to przede wszystkim możliwość typowania zakładów sportowych w dowolnym czasie, niezależnie od godzin pracy punktów stacjonarnych bukmachera. LVkonto umożliwia także graczowi odbiór bonusu powitalnego LVBET i korzystanie z licznych promocji bukmacherskich, organizowanych przez operatora (więcej informacji na temat bonusów i promocji LVBET znajdziecie w aktualizowanej na bieżąco zakładce >>> LVBET bonusy i promocje).

Odbierz freebet 20 zł w LVBET z kodem promocyjnym
Bonus bez depozytu 20 zł w LVBET Freebet 20 zł w LVBET z kodem bonusowym LEGALSPORT

LVBET strona internetowa jest przejrzysta i intuicyjna, a zebrane na niej informacje umożliwiają łatwe poruszanie się po ofercie tego legalnego bukmachera. Tworzenie kuponu bukmacherskiego w LVBET online również nie sprawia problemów nawet początkującym graczom. Na stronie www buka znajdziemy ofertę zakładów pre-match i LIVE a także LV BET zakłady na sporty wirtualne, dostępne są również informacje na temat metod płatności (konto gracza w LV BET można zasilić m.in. za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych Dotpay, Tpay i Przelewy24, a także Blik, Skrill i Paysafecard).

Witryna umożliwia pobranie aplikacji mobilnej LVBET na Androida oraz zlokalizowanie punktów naziemnych bukmachera. Łatwo znaleźć również zakładkę "Pomoc", za pośrednictwem której każdy gracz łatwo i szybko znajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, dotyczące stawiania zakładów sportowych w LVBET. Oprócz rozbudowanej oferty sportowej i bousej, to m.in. właśnie prosta w obsłudze i intuicyjna strona www sprawiły, że LVBET zajmuje wysokie miejsce w rankingu TOP legalnych buków online, wyprzedzając wielu innych uznanych i rozpoznawalnych operatorów.

LVBET aplikacja mobilna

Legalny bukmacher LVBET umożliwia swoim graczom stawianie zakładów sportowych nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również przez aplikację mobilną. Aplikacja mobilna LVBET, działająca na systemach operacyjnych IOS i Android, umożliwia całodobowy dostęp do oferty bukmachera z poziomu telefonu czy tabletu oraz możliwość typowania zakładów sportowych z dowolnego miejsca w bardzo wygodny i intuicyjny sposób.

LVBET aplikacja mobilna na telefon i tablet zawiera pełną ofertę zakładów pre-match LIVE oraz sportów wirtualnych i prosty proces tworzenia kuponów bukmacherskich. Postawione kupony można rozliczyć jeszcze w trakcie trwania typowanego spotkania dzięki opcji Cash-Out. Przydatną funkcjonalnością, dostępną w aplikacji, jest LVBET match tracker, umożliwiający wizualizacje na żywo wszystkich wydarzeń sportowych. Również płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera są proste i szybkie - obsługuje ona LV BET Rapid Pay, dzięki której zlecone do wypłaty środki finansowe gracza znajdują się na jego koncie bankowym w czasie zaledwie dziesięciu minut.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Prosta i intuicyjna aplikacja mobilna LVBET na telefon i tablet

LVBET rejestracja online

Warto wiedzieć, że z powodu ograniczeń nałożonych przez Google, LVBET aplikacja mobilna nie jest dostępna w sklepie Google Play, więc jej pobranie dla systemu operacyjnego Android jest możliwe tylko poprzez stronę internetową tego legalnego bukmachera. Proces pobierania i instalacji aplikacji jest bardzo prosty - po ustawieniu na urządzeniu mobilnym zezwolenia na pobieranie aplikacji ze źródeł innych niż Google Play i kliknięciu guzika "Pobierz" należy jedynie wybrać w Centrum Powiadomień "LVBET.apk", a aplikacja instaluje się automatycznie. Z kolei pobranie aplikacji mobilnej LVBET dla systemu operacyjnego ISO możliwe jest przez sklep App Store.

Jak założyć konto gracza w LVBET

Darmowe konto bukmacherskie w LVBET, nazywane LVkontem, można założyć prosto i szybko, a cały proces jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nie sprawi problemów również nowym graczom, rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. By rozpocząć proces rejestracji, wystarczy kliknąć guzik "rejestracja", znajdujący się w prawym górnym roku na stronie internetowej bukmachera. Jeszcze prościej można założyć darmowe konto poprzez nasz link - KLIK! --> ZAKŁADAM NOWE KONTO GRACZA W LVBET <-- Dzięki temu nastąpi automatyczna rejestracja LV BET z kodem bonusowym - nasz specjalny kod LEGALSPORT wpisany zostanie automatycznie, oszczędzając Wasz czas.

Rejestracja darmowego LVkonta z kodem bonusowym LEGALSPORT to jeszcze większy bonus na start!

LVBET rejestracja z kodem promo

  Do odbioru extra bonus na start LVBET: 1 500 zł + freebet 20 zł  

LVBET udostępnia graczom opcję tzw. szybkiej rejestracji, dzięki czemu na etapie zakładania konta nie musimy podawać np. numeru rachunku bankowego czy przesyłać skanu dowodu osobistego (tzw. LVBET rejestracja bez skanu dowodu - te dane uzupełniamy na późniejszym etapie, przekształcając Szybkie LVKonto w standardowe konto bukmacherskie LVBET). Dzięki temu dostęp do oferty sportowej i bonusowej LVBET mamy już po kilku minutach, bez zbędnych formalności!

Proces zakładania Szybkiego LVkonta składa się z dwóch krótkich kroków,a całość nie zajmie nam więcej niż 2-3 minuty.

 • Krok pierwszy: w tym kroku należy podać podstawowe dane: imię i nazwisko, a także wybrać narodowość (domyślnie wybrana jest narodowość polska) i podać numer PESEL;
 • Krok drugi: wymaga podania naszego adresu e-mail (zostanie na niego przesłany link aktywacyjny), a także ustalenia danych do konta bukmacherskiego LVBET: loginu i hasła. W tym kroku musimy również podać swój numer telefonu i wpisać akceptowany przez LVBET kod promocyjny VIP (hasło kodu brzmi "LEGALSPORT"), dzięki któremu zgarniemy ponadstandardowy bonus na start u tego legalnego polskiego bukmachera.

Rejestracja online nowego konta gracza w LVBET to także potwierdzenie wymaganych przez bukmachera zgód (m.in. dotyczących legalnego pochodzenia przeznaczanych na grę środków oraz pełnoletności zakładającego konta gracza - wszystkie zgody znajdują się w drugim kroku panelu rejestracyjnego). Jeśli wszystkie informacje podane zostały prawidłowo, już po chwili możemy korzystać ze swojego darmowego konta typerskiego i stawiać zakłady bukmacherskie w LVBET.

Rejestracja na stronie i w aplikacji mobilnej w LVBET Zakłady Bukmacherskie
Jak założyć konto LVBET z kodem VIP

Warto jednak pamiętać, że rejestracja szybkiego konta LVBET nie daje nam możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności konta standardowego: nie możemy na przykład wypłacać naszych wygranych bukmacherskich, a łączna kwota depozytów, na którą możemy zawierać zakłady sportowe w LVBET, to 5200 zł. Nie możemy również korzystać z oferty darmowych zakładów u tego legalnego buka, a więc nasz extra freebet 20 PLN za kod promocyjny LVBET otrzymamy dopiero po przekształceniu Szybkiego LVKonta w konto standardowe. Warto więc to zrobić jak najszybciej, by móc postawić swój darmowy zakład bukmacherski w LVBET! Jeśli nie jesteś pewien, co dokładnie zrobić by skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj ==> Jak odebrać bonus na start LVBET z kodem VIP.

Szybka rejestracja jest bardzo popularna u legalnych bukmacherów w Polsce i wprowadza ją coraz większa liczba operatorów bukmacherskich online. Konto bukmacherskie w kilka minut można założyć m.in. u legalnego bukmachera Betclic, u którego rejestracja konta typerskiego trwa niewiele dłużej niż w przypadku LVBET. Możliwość założenia konta bukmacherskiego online w mniej niż 5 minut dostępna jest też m.in. w STS, w eWinner online czy  Milenium Zakłady Bukmacherskie.

Oferta zakładów u bukmachera LVBET

Legalny bukmacher LVBET dysponuje rozbudowaną ofertą zakładów sportowych na ponad czterdzieści dyscyplin - od najbardziej popularnych, jak piłka nożna (m.in. zakłady na najpopularniejsze europejskie ligi, w tym ligę angielską, włoską, hiszpańską czy niemiecką), siatkówka (rozgrywki polskiej Plus Ligi i klubowe mistrzostwa świata w siatkówce) czy koszykówka, po mniej rozpowszechnione w naszym kraju, jak rzutki, hurling czy piłka wodna. W ramach oferty sportowej LVBET typować można również kolarstwo (m.in. zakłady na zwycięzcę Tour de France), futbol amerykański czy hokej na trawie.

Coraz ważniejsze miejsce w ofercie LVBET zajmują sporty wirtualne: bukmacher umożliwia obstawianie rozgrywek we wszystkie najpopularniejsze gry e-sportowe, m.in. typy na League of Legends (m.in. zwycięzca World Championship i jego pochodzenie), CS: GO, Dota 2, Starcraft 2 i Overwatch.

Uzupełnieniem oferty sportowej LVBET są zakłady dotyczące wydarzeń ze świata polityki, rozrywki czy ekonomii, m.in. zakłady na Oscary, wybory prezydenckie w USA i Rosji oraz na personę roku brytyjskiego BBC Sports. W LVBET zakłady pozasportowe dotyczą również popularnych programów rozrywkowych, nagród Grammy oraz ważnych wydarzeń z życia znanych osób (np. brytyjskiej pary książęcej).

Zakłady bukmacherskie LV BET

LVBET posiada ofertę na ponad 40 dyscyplin sportowych 
Piłka nożna | Hokej | Koszykówka | Siatkówka | E-sport | F1 | Kolarstwo | Zakłady polityczne

Aktywny kod do bonusu

U bukmachera LVBET możemy obstawiać zarówno wydarzenia odbywające się w najbliższym czasie, jak i te bardziej odległe w czasie. LVBET oferta bukmacherska zawiera typy na dziś i jutro, a także zakłady długoterminowe, obejmujące m.in. rozstrzygnięcia najważniejszych europejskich pucharów (Liga Mistrzów, Liga Europy, Mistrzostwa świata w piłce nożnej) oraz inne wydarzenia ze świata sportu. Warto zwrócić uwagę również na to, że w LVBET kursy bukmacherskie stoją na całkiem przyzwoitym poziomie, dzięki czemu w wielu przypadkach możliwe jest stworzenie kuponu bukmacherskiego ze współczynnikami bardziej korzystnymi niż u innych legalnych operatorów.

Bonusy i promocje w LVBET

Legalny polski bukmacher LV BET dużą wagę przykłada do swojej oferty bonusowej i promocyjnej, która obejmuje zarówno nowych graczy, jak i tych regularnie stawiających kupony bukmacherskie u tego operatora. Propozycje bonusowe LVBET są dobrze przemyślane i atrakcyjne, umożliwiając typerom uzyskanie w prosty sposób dodatkowych środków na grę, freebetów oraz nagród rzeczowych. Warto również pamiętać, że LVBET należy do najbardziej aktywnych pod tym względem bukmacherów w Polsce: akcje promocyjne pojawiają się u tego operator z dużą regularnością i związane są na ogół z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu (m.in. specjalne bonusy na rozgrywki Ligi Mistrzów, na kolejki polskiej Ekstraklasy, rozgrywki NBL i NHL czy skoki narciarskie).

Ważne miejsce w ofercie promocyjnej LV BET zajmuje bonus dla nowych graczy, który należy do najwyższych na rynku. LV BET bonus na start obejmuje bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów: od pierwszego można zyskać maksymalnie nawet 1 000 zł, a od drugiego dodatkowe 500 zł, co w sumie daje nawet 1 500 zł dodatkowych środków na zakłady sportowe u tego legalnego bukmachera online! Warto dodać, że z LVBET kod bonusowy, który brzmi LEGALSPORT, pozwala zyskać jeszcze więcej na start: z naszym kodem, oprócz standardowego bonusu powitalnego, zyskasz dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie freebet o równowartości 20 zł, dzięki czemu pierwszy zakład w LV BET postawisz w całości za środki bukmachera! --> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ W LV BET <--

Bonusy bukmacherskie dla graczy z kodem w LVBET Zakłady Bukmacherskie
Bonusy dla graczy w LVBET z kodem promo VIP

Jednym z najsilniejszych punktów LV BET są systematycznie organizowane promocje bukmacherskie dla stałych graczy. Regularnie potarzane są promocje dotyczące nocnych zakładów na amerykańskie rozgrywki NBL i NHL, na wiele rozgrywek piłkarskich organizowane są natomiast dłuższe akcje promocyjne, umożliwiające uzyskanie doładowania konta gracza zależnie od miejsca w rankingu za dany tydzień/kolejkę oraz za cały okres trwania promocji. Regulaminy promocji bukmacherskich LVBET są zawsze jasne i przejrzyste, dzięki czemu gracz nie będzie miał problemu we właściwym wypełnieniu warunków akcji promocyjnej i zyskaniu dodatkowych środków na zakłady. Regulamin zawsze dostępny jest pod opisem promocji, co dodatkowo oszczędza czas gracza.

Oprócz promocji i bonusów bukmacherskich LV BET oferuje też graczom wiele narzędzi, umożliwiających uzyskiwanie wyższych wygranych ze stawianych zakładów lub szybsze gromadzenie środków pieniężnych na bukmacherskim bankrollu. Warto tu wymienić chociażby LV BET Gruby Kupon, z pomocą którego zakłady na wybrane zdarzenia można stawiać z kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Godny zauważenia jest również Multikozak w LVBET, premiujący wyższą wygraną trafione kupony kombi z określoną ilością selekcji (np. +7,5% do wygranej za kupon z czterema selekcjami i +15% za kupon z sześcioma selekcjami). Wspieranie bankrollu umożliwiają także LV Punkty, które gromadzone są podczas stawiania zakładów i które można wymienić na pieniądze. Trudno więc zaprzeczyć, że oferta bonusowa i promocyjna LV BET jest naprawdę solidna i zróżnicowana, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

LVBET - metody płatności

Legalny bukmacher LVBET udostępnia swoim graczom szeroki wachlarz metod płatności, dzięki czemu doładowanie konta jest proste i szybkie. Najpopularniejszą metodą zasilenia konta gracza w LV BET są szybkie przelewy bankowe, obsługiwane przez Tpay, Przelewy24 oraz Dotpay. Typerzy mogą także wpłacić środki na swoje konto za pomocą karty kredytowej, płatności Blik, Bank Transfer i przez Paysafecard. Jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów LV BET daje możliwość wpłaty środków przez Paymenticon, udostępnia także opcję zasilenia konta gracza przez portfel elektroniczny Skrill, szczególnie ceniony przez typerów za anonimowość i szybkość transakcji.

Zakłady bukmacherskie LV BET

LVBET udostępnia graczom szybkie i bezpieczne metody płatności
Skrill | Paymenticon | Paysafecard | TPay | Przelewy24 | BLIK | VISA

Idę do LVBET online

Tak duży wybór sprawia, że każdy typer znajdzie najbardziej odpowiadającą mu metodę płatności. Warto również dodać, że za żadną z nich nie są pobierane dodatkowe opłaty. Szczegółowe informacje na temat tego, jak wpłacić pieniądze do LVBET, dostępne są na stronie internetowej bukmachera, znajdziecie je też w tym tekście --> Jak zasilić konto gracza LV BET.

Minimalna kwota przelewu przy większości opcji to 10 zł. Z kolei wpłata na konto gracza w LV BET za pośrednictwem Skrill to 40 zł.

LVBET - jak sprawdzić kupon

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój kupon bukmacherski, postawiony w LVBET okazał się wygrany czy przegrany, możesz to zrobić dwiema metodami. Wybór metody zależny jest od tego, czy kupon postawiony był za pośrednictwem strony internetowej LVBET, czy też w jednym z punktów stacjonarnych operatora. Warto przy tym dodać, że oba kupony można sprawdzić w bardzo prosty i szybki sposób.

W pierwszym przypadku wystarczy zalogować się na swoje LVkonto i sprawdzić historię postawionych kuponów bukmacherskich. Zakłady już rozliczone oraz jeszcze trwające dostępne są w zakładce "Moje zakłady", dostępnej pod głównym menu. Klikając w poszczególny zakład możesz łatwo sprawdzić wszystkie dotyczące go szczegóły, łącznie z jego statusem oraz wygraną kwotą w przypadku kuponów rozliczonych jako trafione.

Równie łatwo można na stronie internetowej LVBET sprawdzić kupon, postawiony w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę główną LVBET i po lewej stronie, w sekcji "Informacje" kliknąć przycisk "Sprawdź zakład" (piąty od góry). W okno, które się pojawi, należy wpisać kod naszego kuponu, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, wyświetlającymi się na ekranie. Po uzupełnieniu kilku danych z kuponu bez trudu będziemy mogli sprawdzić, czy okazał się on trafiony.

Czy warto stawiać zakłady sportowe w LVBET

LVBET to jeden z najlepiej rozpoznawalnych operatorów bukmacherskich w Polsce, a rzesza zadowolonych graczy, korzystających z jego usług, systematycznie rośnie. Z tego powodu na pytanie "Czy warto typować zakłady w LV BET" otrzymamy wiele twierdzących odpowiedzi, podkreślających bogatą ofertę bukmacherską tego operatora, a także doskonale rozbudowany system promocyjny i satysfakcjonujące kursy bukmacherskie. Na dotyczących LVBET forach bukmacherskich typerzy polecają LVBET zarówno dla nowych graczy, jak i dla tych, którzy posiadają już spore doświadczenie w typowaniu zakładów sportowych, a opinie o LVBET są bardzo dobre. Pozytywne głosy otrzymuje również LVBET bonus powitalny, który należy do najwyższych na polskim rynku bukmacherskim.

Część graczy rozważa założenie konta w LVBET i porównuje tego operatora z innymi działającymi w Polsce bukami. Typerzy, którzy zastanawiają się "LV BET czy STS" na forach bukmacherskich znajdują wiele rekomendacji, dotyczących konta gracza w LV BET. Na korzyść tego buka w porównaniu z STS przemawia przede wszystkim znacznie bardziej rozbudowana oferta bonusowa.

LV BET to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce
Gracze chwalą bukmachera zwłaszcza za rozbudowany system bonusów
Zakładam darmowe LVkonto i odbieram bonus na start 1 500 zł + freebet 20 zł

Z kolei odpowiedzi na pytanie "LVBET czy forBET" są bardzo zróżnicowane, podkreślając bogatą ofertę sportową obu bukmacherów oraz liczne podtypy, dostępne u każdego z nich. LVBET udostępnia graczom więcej dyscyplin sportowych i częstsze promocje i bonusy bukmacherskie, z kolei bukmacher online forBET zachęca niestandardowymi rozwiązaniami dla typerów, jak chociażby Szybki Kupon Bukmacherski czy giełda kuponów Betmarket, czym zdobywa uznanie wielu miłośników zakładów sportowych w sieci.

Duża część graczy rozważa też, czy założyć darmowe konto w LV BET czy też w Betclic. Odpowiedź na pytanie "LVBET czy Betclic" naszym zdaniem przeważa się na rzecz legalnego bukmachera LVBET. Ten buk wygrywa chociażby wysokością bonusu powitalnego: w LVBET bonus na start z kodem promocyjnym to nawet 1520 zł, podczas gdy w Betclic nowy gracz może zyskać cashback 500 zł, jednak bez żadnego bonusu od depozytu.

Graczy stawiających zakłady bukmacherskie u tego operatora nie zrażają nawet nakładane przez LVBET limity bukmacherskie, dotyczące np. maksymalnych wygranych z jednego kuponu (zgodnie z regulaminem bukmachera, jednorazowa wygrana nie może być wyższa niż 300 000 zł, niezależnie od tego, czy postawiony kupon był pojedynczy czy kombi) czy maksymalnych kwot, możliwych do postawienia w ramach danego zakładu (takie limity dotyczą najczęściej niższych lig i zakładów o wysokich kursach bukmacherskich). Wynika to z faktu, że limity bukmacherskie stosowane są przez każdego bukmachera, podobnie u każdego typer może się czasem spotkać z limitami indywidu 50% drugiej wpłatyalnymi (które wynikają na ogół z techniki gry). 

LVBET - jak wypłacić wygraną

Wypłata wygranej bukmacherskiej w LV BET to prosty i szybki proces. Na początku warto zaznaczyć, że doliczenie wygranej z trafionego kuponu do naszego bukmacherskiego bankrollu następuje w sposób automatyczny - nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych czynności, by pieniądze z wygranego kuponu "doliczyć" do naszego konta gracza. Następuje to bezpośrednio po ogłoszeniu wyniku obstawianego spotkania i opublikowaniu go na stronie internetowej LV BET. Jedyne działania, jakie musimy podjąć, dotyczą przelewu środków z bukmacherskiego konta gracza na nasze konto bankowe. Co więc zrobić, by wypłacić wygrane LVBET na nasze konto?

Wypłata wygranej na konto bankowe, realizowana w PLN, dokonywana jest na żądanie gracza, czyli po złożeniu przez niego dyspozycji przelewu. Gracz może zlecić taką dyspozycję w dowolnym czasie, a czas pomiędzy dyspozycją a zaksięgowaniem środków na jego koncie bankowym zależny jest m.in. od ilości dyspozycji, wydanych danego dnia (są one realizowane w kolejności ich spływania do bukmachera). Zgodnie z regulaminem bukmachera, każde polecenie wypłaty musi zostać zatwierdzone przez Dział Finansowy, a zlecenia obsługiwane są na bieżąco. Jedynie w przypadku bardzo wysokich wygranych czas ich wypłaty może się przedłużyć - w skrajnych przypadkach nawet do siedmiu dni roboczych. Na ogół jednak wypłaty realizowane są znacznie szybciej - jeszcze tego samego dnia roboczego (zwykle w czasie krótszym niż godzina).

LVBET oferuje błyskawiczną wypłatę wygranych - LVBET Rapid Pay
Konto gracza LVBET = wygrana na koncie bankowym nawet w 10 minut

Gracze, którym zależy na szybkiej wypłacie wygranej, mogą skorzystać z opcji LVBET Rapid Pay - błyskawicznej metody, dzięki kórej środki znajdują się na koncie bankowym typera w ciągu zaledwie dziesięciu minut. Metoda LV BET Rapid Pay dostępna jest 365 dni w roku przez 17 godzin  na dobę - pomiędzy 8.00 a 1.00 - i zapewnia szybki i bezpieczny transfer środków na konta bankowe aż w siedmiu bankach (m.in. PKO BP, Nest Bank, Alior Bank i mBank).

Warto dodać, że wypłata wygranej w LV BET może być zrealizowana jedynie na przypisane do konta gracza konto bankowe lub do należącego do niego elektronicznego portfela Paymenticon, a minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Maksymalna wygrana LVBET, zgodnie z regulaminem bukmachera, może wynieść 300 000 zł z jednego kuponu, niezależnie od jego rodzaju (czy był to kupon Solo czy Kombi).

LVBET Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher LVBET, którego pełna nazwa brzmi LVBET Zakłady Bukmacherskie spółka z o.o., to legalny operator zakładów sportowych w Polsce, który na polskim rynku funkcjonuje od połowy 2016 roku. Jego siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3. Spółka wpisana jest do KRS pod numerem 0000534588, jej NIP to 9542751776, a REGON: 360297047. Prezesem zarządu jest Rafał Wójowicz.

Odbierz najlepszy bonus powitalny z kodem bonusowym LEGALSPORT
Kod bonusowy do bukmachera LV BETBonus na start w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

Oferowane przez LVBET zakłady sportowe są w pełni legalne - operator posiada wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów licencję na działalność bukmacherską o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, wydaną 13 maja 2016 roku. Przyznana przez MF koncesja dotyczy działalności stacjonarnej i online, dlatego LVBET może zgodnie z prawem oferować zakłady bukmacherskie za pośrednictwem zatwierdzonej przez Ministerstwo strony internetowej www.lvbet-pl, aplikacji mobilnej na telefon i tablet (działa m.in. na smartfonach iPhone, Samsung czy Xiaomi) oraz sieci punktów stacjonarnych.

Punkty stacjonarne bukmachera LVBET

Firma bukmacherska LV BET umożliwia zawieranie zakładów sportowych w punktach stacjonarnych, których obecnie posiada ponad trzydzieści. Punkty stacjonarne LVBET rozlokowane są w kilkunastu polskich miastach, przy czym najwięcej lokali znajduje się w stolicy - jest ich tam aż 11. Poza stolicą punkty naziemne tego operatora znajdziemy m.in. w Krakowie, Łodzi, Opolu i Radomiu. Pełna lista punktów wraz z adresami dostępna jest na stronie internetowej operatora.

W porównaniu do wielu innych operatorów liczba lokali stacjonarnych LVBET jest niewielka, co wynika z faktu, że bukmacher skupia się na działalności internetowej. Dostrzegając tendencję graczy do stawiania zakładów bukmacherskich online, LV BET posiada tylko nieliczne punkty naziemne, z których pierwsze zaczęły funkcjonować w 2017 roku, poświęcając jednocześnie wiele pracy funkcjonowaniu strony internetowej oraz aplikacji mobilnej LVBET. Warto przy tym dodać, że wszystkie punkty naziemne LVBET to nowoczesne lokale, a oferta bukmacherska w punktach nie różni się niczym od tej, którą LVBET udostępnia graczom online.

FAQ: Pytania graczy o bukmachera LVBET

Specjalnie dla Was zebraliśmy w tym dziale najczęściej powtarzające się pytania na temat bukmachera LVBET, a nasi eksperci przygotowali na nie wyczerpujące odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, czy opłaca się założyć swoje pierwsze konto gracza właśnie w LVBET albo w jaki sposób można odebrać swoją wygraną u tego buka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie właśnie tutaj!

1. Dlaczego warto wybrać LVBET?

LVBET to legalny bukmacher, który swoim graczom udostępnia zakłady sportowe na ponad 40 dyscyplin, w tym piłkę nożną (kilkadziesiąt lig europejskich i światowych, w tym premier League, La Liga, zakłady na 1. i 2. ligę holenderską oraz 1 ligę ekwadorską), siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę bukmacherską, dotyczącą zarówno najpopularniejszych sportów, jak i tych bardziej niszowych, jak snooker czy rzutki (m.in. PDC World Championship), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. LVBET ma także dobre kursy bukmacherskie, które dają realną szansę na wysokie wygrane.

Bonus powitalny z kodem promo VIP w LVBET Zakłady Bukmacherskie
Bonusy na start LVBET z kodem promocyjnym

Zakłady sportowe w LVBET wato stawiać również dlatego, że operator regularnie organizuje promocje i bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych graczy - jest jednym z najbardziej aktywnych buków na tym polu, a nowe akcje promocyjne pojawiają się z dużą regularnością. Dla nowych typerów operator ma jeden z najwyższych na rynku bonusów powitalnych (nawet 1 500 zł od dwóch pierwszych depozytów, a z akceptowanym przez LVBET kodem bonusowym LEGALSPORT dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie --> ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W LV BET), natomiast dla stałych graczy systematycznie organizuje atrakcyjne promocje, w których wygrać można freebety lub dodatkowe środki na zakłady.

2. Czy LVBET to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, LVBET Zakłady Bukmacherskie to legalny operator zakładów sportowych, działający na podstawie licencji MF o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, wydanej 13 maja 2016 roku. Zezwolenie MF dotyczy działalności internetowej i naziemnej, W ramach działalności online LVBET udostępnia graczom stronę internetową i aplikację mobilną, natomiast działalność stacjonarna odbywa się za pośrednictwem kilkudziesięciu lokali naziemnych.

Posiadając licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych w Polsce LVBET musi przestrzegać ścisłych regulacji, m.in. zapewniać graczom bezpieczeństwo danych i płatności a także udostępniać regulamin odpowiedzialnej gry i związane z nim narzędzia (m.in. LVBET limity bukmacherskie), umożliwiające kontrolowanie swojej aktywności bukmacherskiej oraz bezpieczną grę. 

Dzięki temu, że LVBET to legalny bukmacher, typujący u tego operatora gracze nie muszą się obawiać oszustwa lub zaniżania wygranych, nie grożą im również żadne konsekwencje karno-skarbowe, związane z grą u bukmacherów bez licencji MF (m.in. przepadek całości wygranej, niepomniejszonej o postawioną stawkę, oraz kara grzywny).

3. Czy w LVBET warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Tak, LVBET to dobry bukmacher na start, ponieważ graczom oferuje intuicyjną, prostą w obsłudze stronę internetową i sprawnie działający system pomocy, obejmujący m.in. czat na żywo. Dzięki temu początkujący typer będzie mógł szybko rozwiać wszystkie swoje wątpliwości oraz otrzymać niezbędną pomoc dotyczącą każdego aspektu, dotyczącego stawiania zakładów bukmacherskich.

Strona internetowa LVBET jest przejrzysta i zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kursów bukmacherskich, które są logicznie i jasno uporządkowane, ułatwiając nowym graczom poruszanie się po witrynie i wyszukiwanie niezbędnych danych. Proces zakładania nowego konta gracza również jest prosty i intuicyjny, dotyczy to także zasilania konta i tworzenia kuponów bukmacherskich.

Gracz, potrzebujący pomocy na którymkolwiek z tych etapów, bez trudu otrzyma ją od kompetentnych pracowników bukmachera, którzy do każdego typera i jego problemów podchodzą w sposób indywidualny. Po pomoc można zgłosić się poprzez działający całą dobę czat na żywo, a także dostępny na stronie formularz kontaktowy i mailowo (eksperci LV BET wiadomości mailowe i wysłane przez formularz również odbierają całodobowo) oraz za pośrednictwem profilu bukmachera na Facebooku. Na stronie internetowej LVBET, w sekcji "Pomoc", znajduje się również rozbudowany dział FAQ, zawierający wyczerpujące, podane przystępnym językiem odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania.

4. Ile trwa rejestracja konta w LVBET

Proces zakładania darmowego konta gracza u bukmachera LVBET jest prosty i trwa zaledwie kilka minut - wszystko dlatego, że LVBET udostępnia typerom możliwość szybkiej rejestracji. Nie musimy podczas procesu rejestracyjnego podawać np. numeru swojego konta bankowego ani przesyłać skanu dowodu osobistego, dzięki czemu od razu mamy dostęp do oferty sportowej i bonusowej LVBET (tu przeczytasz dokładne informacje o tym, jak się zarejestrować w LVBET). 

Pełna rejestracja LVBET składa się z dwóch etapów: pierwszym z nich jest założenie szybkiego konta LVBET, a drugim - uzupełnienie wymaganych danych, by aktywować standardowe LVKonto bukmacherskie.

Pierwszy etap, czyli uzupełnianie danych gracza i stworzenie Szybkiego LVKonta, składa się z dwóch krótkich kroków, w ramach których trzeba podać odpowiednie dane: w pierwszym kroku imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL), w drugim dane konta (login i hasło), a także numer telefonu i LVBET kod promocyjny na MAX bonus - kod brzmi LEGALSPORT. Jeśli klikniesz w nasz specjalny link aktywacyjny, kod promocyjny LVBET VIP wprowadzony zostanie automatycznie, a Ty otrzymasz unikalny freebet 20 zł, niedostępnego w standardowej ofercie bukmachera! Po prostu kliknij w poniższy baner lub ten link -->  ZAKŁADAM DARMOWE KONTO W LVBET .

Drugi etap rejestracji Szybkiego LVKonta z kodem promocyjnym LEGALSPORT
LVBET rejestracja z kodem promo VIP - etap drugi

 

By móc w pełni korzystać z funkcjonalności konta typerskiego LVBET, trzeba przejść drugi etap rejestracji, czyli uzupełnić wymagane przez tego legalnego bukmachera dane - możemy to zrobić w każdej chwili, a proces ten trwa kilka-kilkanaście minut. Na tym etapie musimy m.in. załączyć skan dokumentu tożsamości (może być to paszport lub dowód osobisty, przy czym w przypadku tego drugiego wymagany jest wyraźny skan obu stron dokumentu), a także podać numer konta bankowego, na który przelane będą wygrane. 

Po uzupełnieniu danych przeprowadzana jest weryfikacja ich poprawności przez wykwalifikowanego pracownika LVBET. Jeśli typer wszystkie informacje wprowadził prawidłowo, a przesłane przez niego skany dokumentu tożsamości są wyraźne i czytelne, proces weryfikacji LVkonta trwa na ogół mniej niż pół godziny, może jednak ulec wydłużeniu jeśli dane są niepoprawne. Weryfikację konta gracza można przyspieszyć, kontaktując się z konsultantem LVBET za pośrednictwem całodobowego czatu lub na Facebooku.

Podsumowując, cały proces rejestracji konta gracza, obejmujący prawidłowe wypełnienie wszystkich danych oraz ich weryfikację przez pracownika LV BET, nie powinien zająć więcej niż godzinę, a w większości przypadków jest znacznie krótszy (do 30 minut), podczas gdy Szybkie Konto LVBET, umożliwiające obstawianie zakładów sportowych i korzystanie z bonusów, trwa zaledwie kilka minut.

5. Czy do założenia konta gracza w LVBET potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

By założyć podstawowe LVKonto nie musisz przesyłać skanu dokumentu tożsamości - jest to tzw. Szybka Rejestracja LVBET, dzięki której dostęp do pełnej oferty sportowej i bonusowej LVBET masz już po kilku minutach. Proces rejestracji Szybkiego Konta jest bardzo prosty i składa się z zaledwie dwóch kroków podczas których musisz podać jedynie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer PESEL czy dane do logowania.

Warto jednak pamiętać, że w LVBET, podobnie jak u innych legalnych polskich bukmacherów, przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości jest wymagane do weryfikacji gracza. Nie musimy przesyłać go podczas rejestracji, jednak w późniejszym etapie musimy uzupełnić te dane, by móc w pełni korzystać z naszego konta (m.in. wypłacać wygrane czy odbierać freebety) - wówczas wymagany jest wyraźny i czytelny skan dokumentu tożsamości typera. Może to być dowód osobisty (wówczas do formularza rejestracyjnego należy dołączyć skan obu stron dokumentu) lub paszport (wymagany jest skan pierwszej strony). Ważne, by załączony skan był wyraźny i by były na nim widoczne wszystkie wymagane przez buka dane.

Warto jednak dodać, że nie wszystkie dane z dowodu są do założenia konta gracza w LVBET potrzebne: część z nich, jak wzór podpisu, imiona rodziców czy zdjęcie można zakryć, używając w tym celu edytora graficznego. Dane, które bezwzględnie muszą być widoczne, jeśli chcemy, by nasze konto gracza zostało zweryfikowane pozytywnie, to: numer PESEL, data urodzenia, numeru dokumentu tożsamości oraz adresu zamieszkania (nie dotyczy osób posiadających nowy dowód osobisty).

Rekomendacje dla legalnego bukmachera LVBET Zakłady Bukmacherskie
Dlaczego warto założyć konto LVBET z kodem promo VIP

Konieczność dołączenia skanu dokumentu tożsamości to nie wymysł LVBET, lecz konieczność, jaką na bukmachera nakłada polskie prawo, w tym znowelizowana ustawa hazardowa. Zgodnie z polskimi przepisami, gra u bukmachera nie jest dozwolona dla osób poniżej osiemnastego roku życia, i właśnie skan dowodu, podobnie jak numer PESEL, który również jest przy rejestracji konta wymagany, pozwala bukmacherowi zweryfikować wiek gracza.

6. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego w LVBET?

Tak, u legalnego bukmachera internetowego LVBET możemy założyć konto gracza bez podawania numeru konta bankowego. Jest to możliwe podczas tzw. Szybkiej Rejestracji, podczas której podajemy tylko podstawowe dane - imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu czy dane do logowania.

Trzeba jednak wiedzieć, że podanie rachunku bankowego będzie konieczne na późniejszym etapie - podczas przekształcania Szybkiego Konta w standardowe konto typerskie LVBET. Jest to warunek konieczny, by weryfikacja konta gracza w LVBET przebiegła pozytywnie. Numer konta bankowego gracza jest bukmacherowi potrzebny do przelewania wygranych, dlatego ważne, by podać poprawny numer.

Dodatkowo sprawdzenie danych konta bankowego to jeden ze sposobów weryfikacji wieku i tożsamości graczy, który to obowiązek nakłada na LVBET i każdego innego legalnego operatora polskie prawo. Nie wymaga tego wprawdzie ustawa hazardowa, jednak odpowiedni zapis znajduje się w rozporządzeniu MF w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet - gracze mogą więc być spokojni, że LVBET wymaga od nich podania numeru konta bankowego zgodnie z prawem. Tu znajdziecie więcej informacji o tym, dlaczego podczas rejestracji u bukmachera trzeba podać numer konta i z jakich przepisów prawnych to wynika.

7. Jak wpłacić pieniądze do LVBET?

Legalny bukmacher LVBET oferuje swoim graczom kilka różnych metod wpłaty pieniędzy, przy czym za żadną z nich operator nie pobiera dodatkowej prowizji. Najpopularniejszą są tzw. szybkie przelewy internetowe, obsługiwane przez platformy Tpay, Dotpay i Przelewy24 - za ich pomocą możemy szybko, łatwo i bez dodatkowych opłat zasilić swoje konto gracza z LV BET z kont w kilkudziesięciu polskich bankach. 

Pod względem liczby metod płatności LVBET wyprzedza wielu innych legalnych buków internetowych (np. u bukmachera PZBuk można zasilić konto tylko przez BLIK, szybkie płatności Dotpay i Przelewy24 oraz karty VISA i MasterCard). Jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów LVBET umożliwia graczom wpłatę pieniędzy przez Skrill, który jest szczególnie lubiany przez typerów. Kolejna metoda płatności, obsługiwana przez LV BET, to portfel elektroniczny Paymenticon, gracze mogą również zasilić swoje konto przez Blik, płatność kartą kredytową Visa i Mastercard, jak również przez Paysafecard i Bank Transfer.

8. Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w LVBET? 

Odbiór wygranej z kuponu bukmacherskiego LVBET, rozumiany jako "dopisanie" wygranej do salda na koncie gracza, nie wymaga od nas żadnych dodatkowych działań. W momencie, gdy wyniki obstawianego wydarzenia pojawią się na stronie internetowej LVBET a nasz kupon okaże się wygrany, uzyskana kwota w sposób automatyczny zostanie dopisana do naszego bukmacherskiego bankrollu. Nie trzeba nic klikać ani wydawać żadnych dyspozycji, by to nastąpiło - wygrana dodawana jest do konta bez potrzeby podejmowania żadnych akcji.

9. Jak wypłacić pieniądze z LVBET?

Wypłata wygranych, zgromadzonych na naszym koncie gracza LVBET, możliwa jest po zleceniu dyspozycji przelewu. Gracz może dokonać takiej dyspozycji w dowolnym czasie - warto przy tym pamiętać, że minimalna kwota wypłaty w LVBET to 25 zł, a przelewy realizowane są tylko na konto bankowe gracza lub do portfela elektronicznego Paymenticon i tylko w polskich złotych.

W większości przepadków realizacja przelewu trwa mniej niż pół godziny, jedynie w przypadku szczególnie dużych wygranych ten czas może się wydłużyć (niekiedy nawet do siedmiu dni). Gracz może również skorzystać z opcji LVBET Rapid Pay, która zapewnia transfer środków z konta bukmacherskiego na konto bankowe gracza w czasie nie dłuższym niż 10 minut. Możliwość wypłaty metodą Rapid Pay dostępna jest 365 dni w roku przez 17 godzin na dobę (pomiędzy 8.00 a 1.00), a transfery są dokonywane na konta w siedmiu polskich bankach (m.in. PKO BP, Alior Bank czy mBank).

10. Czy LVBET umożliwia grę bez podatku?

Każdy postawiony kupon bukmacherski, zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, obłożony jest 12% podatkiem od gier, który odliczany jest od kwoty zakładu, a więc obniża potencjalną wygraną. Przykładowo, stawiając kupon bukmacherski za 10 zł, ewentualna wygrana liczona jest nie od pełnej kwoty, ale od 8,8 zł. Z tego względu tak bardzo cenione są przez graczy wszystkie promocje, które umożliwiają grę bez podatku.

W standardowej ofercie promocyjnej bukmachera LVBET nie ma możliwości gry bez podatku, jednakże taka opcja może się pojawić za pośrednictwem promocji bukmacherskich, których LVBET organizuje wyjątkowo dużo. Dlatego warto na bieżąco śledzić ofertę bonusową i promocyjną LVBET - ułatwi Wam to aktualizowana na bieżąco zakładka "Bonusy i promocje", w której informujemy o wszystkich akcjach promocyjnych LVBET - również tych, które dają możliwość gry bez podatku.

11. Czy LVBET posiada własne kasyno?

Legalny bukmacher LVBET umożliwia graczom obstawianie zakładów sportowych, jednak nie dysponuje kasynem online ani stacjonarnym. Wynika to z faktu, że LVBET posiada licencję MF na oferowanie usług bukmacherskich - na kasyno wymagana jest odrębna licencja, której operator nie posiada.

Stacjonarne kasyno LVBET być może kiedyś powstanie - nie są znane plany bukmachera, dotyczące tej gałęzi działalności hazardowej. Wiadomo jednak, że nie będzie możliwości grania w gry kasynowe LVBET za pośrednictwem strony internetowej - zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, legalne kasyno online może być prowadzone tylko przez Totalizator Sportowy, który ma w tym zakresie państwowy monopol.

do góry
Komentarze (1)
LVBET Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
MichałCFC
skomentowano ponad miesiąc temu
Pytanie za 100 pkt :D Czy w punktach stacjonarnych można grać bez podatku?

Przeczytaj artykuły o bukmacherze LVBET

Jak się zarejestrować w LVBET

Jak się zarejestrować w LVBET

7625
120
Praktyczny poradnik, jak założyć darmowe konto nowego użytkownika w LVBET i odebrać najwyższe bonusy na rynku z kodem promocyjnym. Przeczytaj, jak się zarejestrować za darmo i  jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać darmową kasę na zakłady sportowe i bonus powitalny dla nowych typerów.
LVBET – oferta na mecze piłki nożnej

LVBET – oferta na mecze piłki nożnej

1741
38
LVBET Zakłady Bukmacherskie posiada licencję na oferowanie zakładów wzajemnych i jest to zezwolenie Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK. Bukmacher, znany wcześniej jako Las Vegas Bet, jest mocno rozpoznawalny w środowisku kibiców piłkarskich pod obecną nazwą LVBET Zakłady Bukmacherskie.
Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.2

Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.2

1086
35
Mistrzostwa Świata budzą tym większe emocje, im mniej czasu pozostało do ich rozpoczęcia. Systematycznie zwiększa się też oferta zakładów bukmacherskich, dotyczących tego najważniejszego w światowym futbolu wydarzenia. Sprawdźmy, co w tym temacie dla swoich graczy przygotował legalny bukmacher internetowy LVbet.
Oferta zakładów LVBET na mundial cz.1

Oferta zakładów LVBET na mundial cz.1

976
25
Do rozpoczęcia mundialu pozostało coraz mniej czasu! Warto zatem sprawdzić, jakie gry na najważniejszy piłkarski turniej świata przygotowali legalni polscy bukmacherzy. Zaczynamy od operatora, którego marka kojarzona jest z naszą Reprezentacją z racji sponsoringu. Przedstawiamy ofertę LVbet na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – Rosja.
Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.8)

Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.8)

1691
45
Czas na ostatni rozdział cyklu o legalnych firmach bukmacherskich, działających na terenie naszego kraju. Na sam koniec zajmiemy się bukmacherem, którego możecie kojarzyć przede wszystkim z tego, że w punktach stacjonarnych „robi” się kupony tylko za pomocą komputera. Mowa tutaj oczywiście o LVbet. Na co mogą liczyć gracze, obstawiający na co dzień u tego operatora zakładów wzajemnych? Zobaczcie sami!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.