niedziela, 16 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

LV BET Zakłady Bukmacherskie

Najlepsze informacje na temat bonusów, kodów i oferty LV BET

Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher LV BET jest legalny?
 2. Strona internetowa bukmachera LV BET
 3. LV BET aplikacja mobilna
 4. Jak założyć konto gracza w LV BET
 5. Oferta zakładów u bukmachera LV BET
 6. Bonusy i promocje w LV BET
 7. LV BET - metody płatności
 8. LV BET - jak sprawdzić kupon
 9. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w LV BET
 10. LV BET - jak wypłacić wygraną
 11. LV BET Zakłady Bukmacherskie
 12. Punkty stacjonarne bukmachera LV BET
 13. Bukmacher LV BET w pytaniach i odpowiedziach
 14. Dlaczego warto wybrać LV BET?
 15. Czy LV BET to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?
 16. Czy w LV BET warto założyć swoje pierwsze konto gracza?
 17. Ile trwa rejestracja konta w LV BET
 18. Czy do założenia konta gracza w LV BET potrzebny jest skan dowodu tożsamości?
 19. Czy Obsługa Klienta pomoże mi założyć konto gracza w LV BET?
 20. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego w LV BET – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?
 21. Jak wpłacić pieniądze do LV BET?
 22. Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w LV BET? 
 23. Jak wypłacić pieniądze z LV BET?
 24. Czy LV BET umożliwia grę bez podatku?
 25. Czy LV BET posiada własne kasyno?

Czy bukmacher LV BET jest legalny?

Operator zakładów wzajemnych LV BET, który na polskim rynku funkcjonuje od połowy 2016 roku, to w pełni legalny bukmacher, który posiada zezwolenia MF na działalność w naszym kraju. Bukmacher LV BET posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, przyznaną 13 maja 2016 roku na okres sześciu lat. Dzięki temu gracze mogą być pewni, że stawianie zakładów wzajemnych u tego buka jest zgodne z prawem, a ich dane osobowe oraz zdeponowane u operatora pieniądze są bezpieczne. Zezwolenie MF dla bukmachera LVBET dotyczy zarówno działalności w sieci, jak i oferowania zakładów wzajemnych za pośrednictwem punktów stacjonarnych.

Zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy o grach losowych, bukmacher LV BET wdrożył regulamin odpowiedzialnej gry, którego celem jest ochrona graczy przed negatywnymi skutkami hazardu. Reulmin, dostępny pod adresem https://lvbet.pl/odpowiedzialna-gra/ i zatwierdzony przez MF, zawiera m.n. informacje dotyczące ochrony nieletnich przez hazardem oraz porady w zakresie kontrolowania gry.

LV BET to legalny bukmacher z licencją MF na zakłady online i stacjonarne
Załóż darmowe konto gracza i odbierz najlepszy bonus z kodem bonusowym
Bonus na start LV BET z kodem: 1 500 zł od depozytu i freebet 20 zł

Jednym z mechanizmów, ułatwiających bezpieczne stawianie zakładów, są wprowadzone przez LV BET limity bukmacherskie. Limit środków, przeznaczonych na typowanie zakładów i ograniczenie czasu, spędzonego na stronie, pozwalają graczom kontrolować swoją aktywność w zakresie zakładów bukmacherskich i umożliwiają odpowiedzialną grę. Każdy nowy gracz zobowiązany jest uzupełnić swoje limity podczas rejestracji konta w LVBET - maksymalny dzienny i miesięczny obrót oraz dzienny i miesięczny czas sesji gry zamieszczone są w czwartym kroku formularza rejestracyjnego.

Strona internetowa bukmachera LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zatwierdzoną przez MF stronę internetową, za pośrednictwem której typerzy mogą zawierać zakłady wzajemne. Strona internetowa LV BET zawiera pełną, aktualną ofertę bukmacherską, a także informacje dotyczące bonusów i promocji tego operatora.

Za pośrednictrem strony internetowej nowy gracz może założyć  swoje konto gracza - LVkonto, umożliwiające mu całodobowy dostęp do pełnej oferty zakładów LV BET. Korzyści z konta internetowego LV BET to przede wszystki możliwość typowania zakładów wzajemnych w dowolnym czasie, niezależnie od godzin pracy punktów stacjonarnych bukmachera. LVkonto umożliwia także graczowi odbiór bonusu powitalnego LVBET i korzystanie z licznych promocji bukmacherskich, organizowanych przez operatora (więcej informacji na temat bonusów i promocji LV BET znajdziecie w aktualizowanej na bieżąco zakładce "Bonusy i promocje").

Odbierz freebet 20 zł w LV BET z kodem promocyjnym
Bonus bez depozytu 20 zł w LV BETFreebet 20 zł w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

LV BET strona internetowa jest przejrzysta i intuicyjna, a zebrane na niej informacje umożliwiają łatwe poruszanie się po ofercie bukmachera. Tworzenie kuponu bukmacherskiego w LV BET online również nie sprawia problemów nawet początkującym graczom. Na stronie www buka znajdziemy ofertę zakładów pre-match i LIVE a także LV BET zakłady na sporty wirtualne, dostępne są również informacje na temat metod płatności (konto gracza w LV BET można zasilić m.in. za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych Dotpay, Tpay i Przelewy24, a także Blik, Skrill i Paysafecard). Witryna umożliwia pobranie aplikacji mobilnej LV BET na Androida oraz zlokalizowanie punktów naziemnych bukmachera. Łtawo znaleźć również zakładkę "Pomoc", za pośrednictwem której każdy gracz łatwo i szybko znajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, dotyczące stawiania zakładów wzajemnych w LVBET.

LV BET aplikacja mobilna

Legalny bukmacher LV BET umożliwia swoim graczom stawianie zakładów wzajemnych nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również przez aplikację mobilną. Aplikacja mobilna LV BET, działająca na systemach operacyjnych IOS i Android, umożliwia całodobowy dostęp do oferty bukmachera z poziomu telefonu czy tabletu oraz możliwość typowania zakładów z dowolnego miejsca.

LV BET aplikacja mobilna zawiera pełną ofertę zakładów pre-match LIVE oraz sportów wirtualnych i prosty proces tworzenia kuponów bukmacherskich. Postawione kupony można rozliczyć jeszcze w trakcie trwania typowanego spotkania dzięki opcji Cash-Out. Przydatną funckjonalnością, dostępną w aplikacji, jest LV BET match tracker, umożliwiający wizualizacje na żywo wszystkich wydarzeń sportowych. Również płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera są proste i szybkie - obsługuje ona LV BET Rapid Pay, dzięki której zlecone do wypłaty środki finansowe gracza znajdują się na jego koncie bankowym w czasie zaledwie dziesięciu minut.

LV BET posiada prostą i intuicyjną aplikację mobilną
Załóż darmowe konto i stawiaj zakłady wzajemne online w LV BET

Warto wiedzieć, że z powodu ograniczeń nałożonych przez Google, LVBET aplikacja mobilna nie jest dostępna w sklepie Google Play, więc jej pobranie dla systemu operacyjnego Android jest możliwe tylko poprzez stronę internetową bukmachera. Proces pobierania i instalacji aplikacji jest bardzo prosty - po ustawieniu na urządzeniu mobilnym zezwolenia na pobieranie aplikacji ze źródeł innych niż Google Play i kliknięciu guzika "Pobierz" należy jedynie wybrać w Centrum Powiadowiem "LVBET.apk", a aplikacja instaluje się automatycznie. Z kolei pobranie aplikacji mobilnej LV BET dla systemu operacyjnego ISO możliwe jest przez sklep App Store.

Jak założyć konto gracza w LV BET

Darmowe konto gracza w LV BET, nazywane LVkontem, można założyć prosto i szybko, a cały proces jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nie sprawi problemów również nowym graczom, rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. By rozpocząć proces rejestracji, wystarczy kliknąć guzik "rejestracja", znajdujący się w prawym górnym roku na stronie internetowej bukmachera. Jeszcze prościej można założyć darmowe konto poprzez nasz link - KLIK! --> ZAKŁADAM NOWE KONTO GRACZA W LV BET <-- Dzięki temu nastąpi automatyczna rejestracja LV BET z kodem bonusowym - nasz spejalny kod LEGALSPORT wpisany zostanie automatycznie, oszczędzając Wasz czas.

Rejestracja darmowego LVkonta z kodem bonusowym LEGALSPORT
to jeszcze większy bonus na start!
Załóż konto gracza i odbierz bonus na start w LV BET: 1 500 zł + freebet 20 zł

Proces zakładania LVkonta składa się z pięciu krótkich kroków, z których każdy wymaga podania przez gracza odpowiednich danych.

 • Krok pierwszy: w tym kroku należy podać podstawowe dane: imię nazwisko i płeć, a także wybrać narodowość (domyślnie wybrana jest narodowość polska);
 • Krok drugi: wymaga wprowadzenia danych adresowych gracza (m.in. miasto, kod, kraj);
 • Krok trzeci: należy załączyć wyraźny i czytelny skan dokumentu tożsamości (przednia strona w przypadku paszportu i obie strony w przypadku dowodu osobistego). 
 • Krok czwarty: w tym kroku rejestracji konta gracza w LV BET typer musi podać m.in. swój numer PESEL i numer konta bankowego, a także wpisać kod bonusowy (w przypadku rejestracji przez powyższy link, kod uzupełniony jest automatycznie). W tym kroku należy również ustawić swoje dzienne i miesięczne limity obrotu oraz czasu spędzanego na stronie.
 • Krok piąty: wymaga podania danych, dotyczących nowego konta gracza, w tym loginu i hasła.

Rejestracja online nowego konta gracza w LV BET to także potwierdzenie wymaganych przez bukmachera zgód (m.in. dotyczących legalnego pochodzenia przeznaczanych na grę środków oraz pełnoletności zakładającego konta gracza. Następnie dane weryfikowane są przez pracownika LVBET. Jeśli wszystkie informacje podane zostały prawidłowo, a załączony skan dokumentu tożsamości jest wyraźny i czytelny, proces weryfikacji trwa na ogół mniej niż pół godziny - po tym czasie gracz może już w pełni korzystać ze swojego darmowego konta i stawiać zakłady.

Oferta zakładów u bukmachera LV BET

Legalny bukmacher LV BET dysponuje rozbudowaną ofertą zakładów wzajemnych na ponad czterdzieści dyscyplin sportowych - od najbardziej popularnych, jak piłka nożna (m.in. zakłady na najpopularniejsze europejskie ligi, w tym ligę angielską, włoską, hiszpańską czy niemiecką), siatkówka (rozgrywki polskiej Plus Ligi i klubowe mistrzostwa świata w siatkówce) czy koszykówka, po mniej rozpowszechnione w naszym kraju, jak rzutki, hurling czy piłka wodna. W ramach oferty sportowej LV BET typować można również kolarstwo (m.in. zakłady na zwycięzcę Tour de France), futbol amerykański czy hokej na trawie.

Coraz ważniejsze miejsce w ofercie LV BET zajmują sporty wirtualne: bukmacher umożliwia obstawianie rozgrywek we wszystkie najpopularniejsze gry e-sportowe, m.in. League of Legends (m.in. zwycięzca World Championship i jego pochodzenie), CS: GO, Dota 2, Starcraft 2 i Overwatch.

Uzupełnieniem oferty sportowej LV BET są zakłady dotyczące wydarzeń ze świata polityki, rozwyrki czy ekonomii, m.in. zakłady na Oscary, wybory prezydenckie w USA i Rosji oraz na personę roku brytysjkiego BBC Sports. W LV BET zakłady pozasportowe dotyczą również popularnych programów rozrywkowych, nagród Grammy oraz ważnych wydarzeń z życia znanych osób (np. brytyjskiej pary książęcej).

U bukmachera LV BET możemy obstawiać zarówno wydarzenia odbywające się w najbliższym czasie, jak i te bardziej odległe w czasie. LV BET oferta zawiera typy na dziś i jutro, a także zakłady długoterminowe, obejmujące m.in. rozstrzygnięcia najważniejszych europejskich pucharów (Liga Mistrzów, Liga Europy, Mistrzostwa świata w piłce nożnej) oraz inne wydarzenia ze świata sportu. Warto zwrócić uwagę również na to, że w LVBET kursy bukmacherskie stoją na całkiem przyzwoitym poziomie, dzięki czemu w wielu przypadkach możliwe jest stworzenie kuponu bukmacherskiego ze wspłczynnikami bardziej korzystnymi niż u innych legalnych operatorów.

Bonusy i promocje w LV BET

Bukmacher LV BET dużą wagę przykłada do swojej oferty bonusowej i promocyjnej, która obejmuje zarówno nowych graczy, jak i tych regularnie stawiających kupony bukmacherskie u tego operatora. Propozycje bonusowe LV BET są dobrze przemyślane i atrakcyjne, umożliwiając typerom uzyskanie w prosty sposób dodatkowych środków na grę, freebetów oraz nagród rzeczowych. Warto również dodać, że LV BET należy do najbardziej aktywnych pod tym względem bukmacherów w Polsce: akcje promocyjne pojawiają się u tego operator z dużą regularnością i związane są na ogół z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu (m.in. specjalne bonusy na rozgrywki Ligi Mistrzów, na kolejki polskiej Ekstraklasy, rozgrywki NBL i NHL czy skoki narciarskie).

Ważne miejsce w ofercie promocyjnej LV BET zajmuje bonus dla nowych graczy, który należy do najwyższych na rynku. LV BET bonus na start obejmuje bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów: od pierwszego można zyskać maksymalnie nawet 1 000 zł, a od drugiego dodatkowe 500 zł, co w sumie daje nawet 1 500 zł dodatkowych środków na grę. Warto dodać, że z kodem bonusowym LEGALSPORT można w LV BET zyskać jeszcze więcej na start: z naszym kodem, oprócz standardowego bonusu powitalnego, zyskasz dodatkowo unikalny, niedostępny w standardowej ofercie freebet o równowartości 20 zł, dzięki czemu pierwszy zakład w LV BET postawisz w całości za środki bukmachera! --> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ W LV BET <--

Jednym z najsilniejszych punktów LV BET są systematycznie organizowane promocje bukmacherskie dla stałych graczy. Regularnie potarzane są promocje dotyczące nocnych zakładów na amerykańskie rozgrywki NBL i NHL, na wiele rozgrywek piłkarskich organizowane są natomiast dłuższe akcje promocyjny, umożliwiające uzyskanie doładowania konta gracza zależnie od miejsca w rankingu za dany tydzień/kolejkę oraz za cały okres trwania promocji. Warto dodać, że regulaminy promocji bukmacherskich LVBET są zawsze jasne i przejrzyste, dzięki czemu gracz nie będzie miał problemu we właściwym wypełnieniu warunków akcji promocyjnej i zyskaniu dodatkowych środków na zakłady. Regulamin zawsze dostępny jest pod opisem promocji, co dodatkowo oszczędza czas gracza.

LV BET najczęściej organizuje promocje bukmacherskie!
Zyskuj dodatkow środki na grę i stawiaj zakłady z kursami wyższymi nawet o 20%
Odbierz bonus powitalny LV BET: 1 500 zł od depozytu i unikalny darmowy zakład 20 zł
--> ZAKŁADAM DARMOWE KONTO GRACZA W LV BET<--

Oprócz promocji i bonusów bukmacherskich LV BET oferuje też graczom wiele narzędzi, umożliwiających uzyskiwanie wyższych wygranych ze stawianych zakładów lub szybsze gromadzenie środków pieniężnych na bukmacherskim bankrollu. Warto tu wymienić chociażby LV BET Gruby Kupon, z pomocą którego zakłady na wybrane zdarzenia można stawiać z kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Godny zauważenia jest również Multikozak, premiujący wyższą wygraną trafione kupony kombi z określoną ilością selekcji (np. +7,5% do wygranej za kupon z czterema selekcjami i +15% za kupon z sześcioma selekcjami). Wspieranie bankrollu umożliwiają także LV Punkty, które gromadzone są podczas stawiania zakładów i które można wymienić na pieniądze. Trudno więc zaprzeczyć, że oferta bonusowa i promocyjna LV BET jest naprawdę solidna i zróżnicowana, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

LV BET - metody płatności

Legalny bukmacher LV BET udostępnia swoim graczom szeroki wachlarz metod płatności, dzięki czemu doładowanie konta jest proste i szybkie. Najpopularniejszą metodą zasilenia konta gracza w LV BET są szybkie przelewy bankowe, obsługiwane przez Tpay, Przelewy24 oraz Dotpay. Typerzy mogą także wpłacić środki na swoje konto za pomocą karty kredytowej, płatności Blik, Bank Transfer i przez Paysafecard. Jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów LV BET daje możliwość wpłaty środków przez Paymenticon, udostępnia także opcję zasilenia konta gracza przez portfel elektroniczny Skrill, szczególnie ceniony przez typerów za anionimowość i szybkość transakcji. Tak duży wyór sprawia, że każdy typer znajdzie najbardziej odpowiadającą mu metodę płatności. Warto również dodać, że za żadną z nich nie są pobierane dodatkowe opłaty. Szczegółowe informacje na temat tego, jak wpłacić pieniądze do LVBET, dostępne są na stronie internetoej bukmachera, znajdziecie je też w tym tekście --> Jak zasilić konto gracza LV BET.

Minimalna kwota przelewu przy większości opcji to 10 zł. Z kolei wpłata na konto gracza w LV BET za pośrednictwem Skrill to 40 zł.

LV BET - jak sprawdzić kupon

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój kupon bukmacherski, postawiony w LV BET okazał się wygrany czy przegrany, możesz to zrobić dwiema metodami. Wybór metody zależny jest od tego, czy kupon postawiony był za pośrednictwem strony internetowej LV BET, czy też w jednym z punktów stacjonarnych operatora. Warto przy tym dodać, że oba kupony można sprawdzić w bardzo prosty i szybki sposób.

Kod rejestracyjny LEGALSPORT - najlepszy bonus na start w LV BET Zakłady Bukmacherskie
Odbierz bonus w LV BET z kodem LEGALSPORTBonus na start w LV BET z kodem promocyjnym

W pierwszym przypadku wystarczy zalogować się na swoje LVkonto i sprawdzić historię postawionych kuponów bukmacherskich. Zakłady już rozliczone oraz jeszcze trwające dostępne są w zakładce "Moje zakłady", dostępnej pod głównym menu. Klikając w poszczególny zakład możesz łatwo sprawdzić wszystkie dotyczące go szczegóły, łącznie z jego statusem oraz wygraną kwotą w przypadku kuponów rozliczonych jako trafione.

Równie łatwo można na stronie internetowej LV BET sprawdzić kupon, postawiony w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę główną LV BET i po lewej stronie, w sekcji "Informacje" kliknąć przycisk "Sprawdź zakład" (piąty od góry). W okno, które się pojawi, należy wpisać kod naszego kuponu, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, wyświetlającymi się na ekranie. Po uzupełnieniu kilku danych z kuponu bez trudu będziemy mogli sprawdzić, czy okazał się on trafiony.

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w LV BET

LV BET to jeden z najlepiej rozpoznawalnych operatorów bukmacherskich w Polsce, a rzesza zadowolonych graczy, korzystających z jego usług, systematycznie rośnie. Z tego powodu na pytanie "Czy warto typować zakłady w LV BET" otrzymamy wiele twierdzących odpowiedzi, podkreślających bogatą ofertę bukmacherską tego operatora, a także doskonale rozbudowany system promocyjny i satysfakcjonujące kursy bukmacherskie. Na dotyczących LV BET forach bukmacherskich typerzy polecają LVBET zarówno dla nowych graczy, jak i dla tych, którzy posiadają już spore doświadczenie w typowaniu zakładów wzajemnych. Pozytywne opinie otrzymuje również LV BET bonus powitalny, który należy do najwyższych na polskim rynku bukmacherskim --> ZAKŁADAM KONTO GRACZA W LV BET I ODBIERAM BONUS NA START <--

Część graczy rozważa założenie konta w LV BET i porównuje tego operatora z innymi działającymi w Polsce bukami. Typerzy, którzy zastanawiają się "LV BET czy STS" na forach bukmacherskich znajdują wiele rekomendacji, dotyczących konta gracza w LV BET. Na korzyść tego buka w porównaniu z STS przemawia przede wszystkim znacznie bardziej rozbudowana oferta bonusowa. Z kolei odpowiedzi na pytanie "LVBET czy forBET" są bardzo zróżnicowane, podkreślając bogatą ofertę sportową obu bukmacherów oraz liczne podtypy, dostępne u każdego z nich.

Duża część graczy rozważa też, czy założyć darmowe konto w LV BET czy też w Betclic. Odpowiedź na pytanie "LV BET czy Betclic" nie jest na razie znana, jednak z wejściem Betclic na polski rynek wiążą się spore oczekiwania. Wielu typerów podejrzewa, że Betclic okaże się sporą konkurencją dla polskich operatorów, ofrując wysokie kursy bukmacherskie i bardzo rozbudowaną ofertę sportową. Póki jednak propozycje Betclic nie są znane, rekomendujemy założyć darmowe konto gracza w LV BET, który pod każdym z tych względów prezentuje się więcej niż zadowalająco.

Graczy stawiających zakłady wzajemne u tego operatora nie zrażają nawet nakładane przez LV BET limity bukmacherskie, dotyczące np. maksymalnych wygranych z jednego kuponu (zgodnie z regulaminem bukmachera, jednorazowa wygrana nie może być wyższa niż 300 000 zł, niezależnie od tego, czy postawiony kupon był pojedynczy czy kombi) czy maksymalnych kwot, możliwych do postawienia w ramach danego zakładu (takie limity dotyczą najczęściej niższych lig i zakładów o wysokich kursach bukmacherskich). Wynika to z faktu, że limity bukmacherskie stosowane są przez każdego bukmachera, podobnie u każdego typer może się czasem spotkać z limitami indywidualnymi (które wynikają na ogół z techniki gry).

LV BET - jak wypłacić wygraną

Wypłata wygranej bukmacherskiej w LV BET to prosty i szybki proces. Na początku warto zaznaczyć, że doliczenie wygranej z trafionego kuponu do naszego bukmacherskiego bankrollu następuje w sposób automatyczny - nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych czynności, by pieniądze z wygranego kuponu "doliczyć" do naszego konta gracza. Następuje to bezpośrednio po ogłoszeniu wyniku obstawianego spotkania i opublikowaniu go na stronie internetowej LV BET. Jedyne działania, jakie musimy podjąć, dotyczą przelewu środków z bukmacherskiego konta gracza na nasze konto bankowe. Co więc zrobić, by wypłacić wygrane LVBET na nasze konto?

Wypłata wygranej na konto bankowe, realizowana w PLN, dokonywana jest na żądanie gracza, czyli po złożeniu przez niego dyspozycji przelewu. Gracz może zlecić taką dyspozycję w dowolnym czasie, a czas pomiędzy dyspozycją a zaksięgowaniem środków na jego koncie bankowym zależny jest m.in. od ilości dyscpozycji, wydanych danego dnia (są one realizowane w kolejności ich spływania do bukmachera). Zgodnie z regulminem bukmachera, każde polecenie wypłaty musi zostać zatwierdzone przez Dział Finansowy, a zlecenia obsługiwane są na bieżąco. Jedynie w przypadku bardzo wysokich wygranych czas ich wypłaty może się przedłużyć - w skrajnych przypadkach nawet do siedmiu dni roboczych. Na ogół jednak wypłaty realizowane są znacznie szybciej - jeszcze tego samego dnia roboczego (zwykle w czasie krótszym niż godzina).

Gracze, którym zależy na szybkiej wypłacie wygranej, mogą skorzystać z opcji LV BET Rapid Pay - błyskawicznej metody, dzięki kórej środki znajdują się na koncie bankowym typera w ciągu zaledwie dziesięciu minut. Metoda LV BET Rapid Pay dostępna jest 365 dni w roku przez 17 godzin  na dobę - pomiędzy 8.00 a 1.00 - i zapewnia szybki i bezpieczny transfer środków na konta bankowe aż w siedmiu bankach (m.in. PKO BP, Nest Bank, Alior Bank i mBank).

Warto dodać, że wypłata wygranej w LV BET może być zrealizowana jedynie na przypisane do konta gracza konto bankowe lub do należącego do niego elektronicznego portfela Paymenticon, a minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Maksymalna wygrana LVBET, zgodnie z regulaminem bukmachera, może wynieść 300 000 zł z jednego kuponu, niezależnie od jego rodzaju (czy był to kupon Solo czy Kombi).

LV BET Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher LV BET, którego pełna wazwa brzmi LV BET Zakłady Bukmacherskie spółka z o.o., to legalny operator zakładów wzajemnych w Polsce, który na polskim rynku funckjonuje od połowy 2016 roku. Jego siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3. Spółka wpisana jest do KRS pod numerem 0000534588, jej NIP to 9542751776, a REGON: 360297047. Prezesem zarządu jest Rafał Wójowicz.

Odbierz najlepszy bonus powitalny z kodem bonusowym LEGALSPORT
Kod bonusowy do bukmachera LV BETBonus na start w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

Oferowane przez LV BET zakłady sportowe są w pełni legalne - operator posiada wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów licencję na działalność bukmacherską o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, wydaną 13 maja 2016 roku. Przyznana przez MF koncesja dotyczy działalności stacjonarnej i online, dlatego LV BET może zgodnie z prawem oferować zakłady bukmacherskie za pośrednictwem zatwierdzonej przez Ministerstwo strony internetowej www.lvbet.pl, aplikacji mobilnej oraz sieci punktów stacjonarnych.

Punkty stacjonarne bukmachera LV BET

Firma bukmacherska LV BET umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, których obecnie posiada ponad trzydzieści. Punkty stacjonarne LV BET rozlokowane są w kilkunastu polskich miastach, przy czym najwięcej lokali znajduje się w stolicy - jest ich tam aż 11. Poza stolicą punkty naziemne tego operatora znajdziemy m.in. w Krakowie, Łodzi, Opopu i Radomiu. Pełna lista punktów wraz z adresami dostępna jest na stronie internetowej operatora.

W porównaniu do wielu innych operatorów liczba lokali stacjonarnych LV BET jest niewielka, co wynika z faktu, że bukmacher skupia się na działalności internetowej. Dostrzegając tendencję graczy do stawiania zakładów wzajemnych online, LV BET posiada tylko nieliczne punkty naziemne, z których pierwsze zaczęły funkcjonować w 2017 roku, poświęcając jednocześnie wiele pracy funkcjonowaniu strony internetowej oraz aplikacji mobilnej LVBET. Warto przy tym dodać, że wszystkie punkty naziemne LV BET to nowoczesne lokale, a oferta bukmacherska w punktach nie różni się niczym od tej, którą LVBET udostępnia graczom online.

Bukmacher LV BET w pytaniach i odpowiedziach

Specjalnie dla Was zebraliśmy w tym dziale najczęściej powtarzające się pytania na temat bukmachera LV BET, a nasi eksperci przygotowali na nie wyczerpujące odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, czy opłaca się założyć swoje pierwsze konto gracza właśnie w LV BET albo w jaki sposób można odebrać swoją wygraną u tego buka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie właśnie tutaj!

Dlaczego warto wybrać LV BET?

LV BET to legalny bukmacher, który swoim graczom udostępnia zakłady sportowe na ponad 40 dyscyplin, w tym piłkę nożną (kilkadziesiąt lig europejskich i światowych, w tym premier League, La Liga, zakłady na 1. i 2. ligę holenderską oraz 1 ligę ekwadorską), siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę bukmacherską, dotyczącą zarówno najpopularniejszych sportów, jak i tych bardziej niszowych, jak snooker czy rzutki (m.in. PDC World Championship), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. LVBET ma także dobre kursy bukmacherskie, które dają realną szansę na wysokie wygrane.

Zakłady wzajemne w LV BET wato stawiać również dlatego, że operator regularnie organizuje promocje i bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych graczy - jest jednym z najbardziej aktywnych buków na tym polu, a nowe akcj promocyjne pojawiają się z dużą regularnością. Dla nowych typerów operator ma jeden z najwyższych na rynku bonusów powitalnych (nawet 1 500 zł od dwóch pierwszych depozytów, a z kodem bonusowym LEGALSPORT dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie --> ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W LV BET), natomiast dla tałych graczysystematycznie organizuje atrakcyjne promocje, w których wygrać można freebety lub dodatkowe środki na zakłady.

Czy LV BET to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, LV BET Zakłady Bukmacherskie to legalny operator zakładów sportowych, działający na podstawie licencji MF o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, wydanej 13 maja 2016 roku. Zezwolenie MF dotyczy działalności internetowej i naziemnej, W ramach działalności online LVBET udostępnia graczom stronę internetową i aplikację mobilną, natomiast działalność stacjonarna odbywa się za pośrednictwem kilkudziesięciu lokali naziemnych.

Posiadając licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce LV BET musi przestrzegać ścisłych regulacji, m.in. zapewniać graczom bezpieczeństwo danych i płatności a także udostępniać regulamin odpowiedzialnej gry i związane z nim narzędzia (m.in. LV BET limity bukmacherskie), umożliwiające kontrolowanie swojej aktywności bukmacherskiej oraz bezpieczną grę. 

Dzięki temu, że LV BET to legalny bukmacher, typujący u tego operatora gracze nie muszą się obawiać oszustwa lub zaniżania wygranych, nie grożą im również żadne konsekwencje karno-skarbowe, związane z grą u bukmacherów bez licencji MF (m.in. przepadek całości wygranej, niepomniejszonej o postawioną stawkę, oraz kara grzywny).

Czy w LV BET warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Tak, LV BET to dobry bukmcher na start, ponieważ graczom oferuje intuicyjną, prostą w obsłudze stronę internetową i sprawnie działający system pomocy, obejmujący m.in. czat na żywo. Dzięki temu początkujący typer będzie mógł szybko rozwiać wszystkie swoje wątpliwości oraz otrzymać niezbędną pomoc dotyczącą każdego aspektu, dotyczącego stawiania zakłdów bukmacherskich.

Strona internetowa LVBET jest przejrzysta i zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kursów bukmacherskich, które są logicznie i jasno uporządkowane, ułatwiając nowym graczom poruszanie się po witrynie i wyszukiwanie niezbędnych danych. Proces zakładania nowego konta gracza również jest prosty i intuicyjny, dotyczy to także zasilania konta i tworzenia kuponów bukmacherskich.

Gracz, potrzebujący poocy na którymkolwiek z tych etapów, bez trudu otrzyma ją od kompetentnych pracowników bukmachera, którzy do każdego typera i jego problemów podchodzą w sposób indywidualny. Po pomoc można zgłosić się poprzez działający całą dobę czat na żywo, a także dostępny na stronie formularz kontaktowy i mailowo (eksperci LV BET wiadomości mailowe i wysłane przez formularz również odbierają całodobowo) oraz za pośrednictwem profilu bukmachera na Facebooku. Na stroie internetowej LV BET, w sekcji "Pomoc", znajduje się również rozbudowany dział FAQ, zawierający wyczerpujące, podane przystępnym językiem odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania.

Ile trwa rejestracja konta w LV BET

Proces zakładania darmowego konta grcza u bukmachera LV BET jest prosty i trwa na ogół nie więcej niż pół godziny. Całość sprowadza się do przejścia przez dwa etapy: pierwszym z nich jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i dołączenie skanu odpowiednich dokumentów, a drugim - proces weryfikacji konta gracza.

Pierwszy etap, czyli uzupełnianie danych gracza i nowego konta, składa się z pięciu krótkich kroków, w ramach których trzeba podać odpowiednie dane: w pierwszym kroku podstawowe (imię i nazwisko, płeć czy narodowość), w drugim dane adresowe gracza, w trzecim należy załączyć skan dokumentu tożsamości (może być to paszport lub dowód osobisty, przy czym w przypadku tego drugiego wymagany jest wyraźny skan obu stron dokumentu), w czwartym - podać informacje dodatkowe, m.in. PESEL czy numer konta bankowego, na który przelane będą wygrane. W tym kroku znajduje się również pole "Kod promocyjny", na które warto zwrócić szczególną uwagę. Zakładając konto gracza za pośrednictwem naszego serwisu, w pole "Kod promocyjny" wpisany zostanie specjalny kod LEGALSPORT, uprawniający do otrzymania unikalnego darmowego zakładu o równowartości 20 zł, niedostępnego w standardowej ofercie bukmachera! --> ZAKŁADAM DARMOWE KONTO W LV BET

Drugi etap rejestracji konta gracza w LV BET to weryfikacja poprawności wprowadzonych danych, którą przeprowadza wykwalifikowany pracownik LVBET. Jeśli typer wszystkie informacje wprowadził prawidłowo, a przesłane przez niego skany dokumentu tożsamości są wyraźne i czytelne, proces weryfikacji LVkonta trwa na ogół mniej niż pół godziny, może jednak ulec wydłużeniu jeśli dane są niepoprawne. Weryfikację konta gracza można przyspieszyć, kontaktując się z konsultantem LV BET za pośrednictwem całodobowego czatu lub na Facebooku.

Podsumowując, cały proces rejestracji konta gracza, obejmujący prawidłowe wypełnienie wszystkich danych oraz ich weryfikację przez pracownika LV BET, nie powinien zająć więcej niż godzinę, a w większości przypadków jest znacznie krótszy (do 30 minut).

Czy do założenia konta gracza w LV BET potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

By założyć darmowe konto gracza w LV BET wymagany jest wyraźny i czytelny skan dokumentu tożsamości typera. Może to być dowód osobisty (wówczas do formularza rejestracyjnego należy dołączyć skan obu stron dokumentu) lub paszport (wymagany jest skan pierwszej strony). Ważne, by załączony skan był wyraźny i by były na nim widoczne wszystkie wymagane przez buka dane. Warto jednak dodać, że nie wszystkie dane z dowodu są do założenia konta gracza w LVBET potrzebne: część z nich, jak wzór podpisu, imiona rodziców czy zdjęcie można zakryć, używając w tym celu edytora graficznego. Dane, które bezwzględnie muszą być widoczne, jeśli chcemy, by nasze konto gracza zostało zweryfikowane pozytywnie, to: numer PESEL, data urodzenia, numeru dokumentu tożsamości oraz adresu zamieszkania (nie dotyczy osób posiadających nowy dowód osobisty).

Odbierz powiększony bonus powitalny w LV BET z kodem promocyjnym
Odbierz bonus na start LV BET z kodem promocyjnymUnikalny freebet 20 zł w LV BET z kodem bonusowym LEGALSPORT

Konieczność dołączenia skanu dokumentu tożsamości to nie wymysł LV BET, lecz konieczność, jaką na bukmachera nakłada polskie prawo, w tym znowelizowana ustawa hazardowa. Zgodnie z polskimi przepisami, gra u bukmahera nie jest dozwolona dla osób poniżej osiemnastego roku życia, i właśnie skan dowodu, podobnie jak numer PESEL, który również jest przy rejestracji konta wymagany, pozwala bukmacherowi zweryfikować wiek gracza.

Czy Obsługa Klienta pomoże mi założyć konto gracza w LV BET?

Każdy gracz, który natrafi na problm na którymkolwiek etapie rejestracji darmowego konta gracza w LV BET, może się zwrócić o pomoc do wykwalifikowanych pracowników Obsługi Klienta. Pomoc można uzyskać poprzez aktywny całą dobę czat, formularz kontaktowy na stronie internetowej bukmachera oraz kontaktując się z operatorem mailowo, jak również za pomocą profilu LV BET na Facebooku. LV BET Obsługa Klienta na pytania odpowiada szybko i sprawnie, udzielając rzetelnych informacji, podanych w przystępny sposób. Proces zakładania konta nie ma przed specjalistami LV BET tajemnic, dlatego każdy gracz może się spodziewać przydatnych porad oraz odpowiedzi na swoje pytania, dotycząe każdego etapu.

Warto wiedzieć, że z Obsługą Klienta LV BET można się skontaktować równiż wówczas, gdy zależy nam na przyspieszeniu procesu weryfikacji konta gracza lub jeśli chcemy się upewnić, że wszystkie dane podaliśmy prawidłowo.

Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego w LV BET – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?

Każdy gracz, chcący założyć konto w LVBET, musi podać w formularzu rejestracyjnym prawidłowy numer swojego konta bankowego. Jest to warunek konieczny, by weryfikacja konta gracza w LV BET przebiegła pozytywnie. Numer konta bankowego gracza jest bukmacherowi potrzebny do przelewania wygranych, dlatego ważne, by podać poprawny numer.

Dodatkowo sprawdzenie danych konta bankowego to jeden ze sposobów weryfikcji wieku i tożsamości graczy, który to obowiązek nakłada na LV BET i każdego inngo legalnego operatora polskie prawo. Nie wymaga tego wprawdzie ustawa hazardowa, jednak odpowiedni zapis znajduje się w rozporządzeniu MF w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet - gracze mogą więc być spokojni, że LV BET wymaga od nich podania numeru konta bankowego zgodnie z prawem. Tu znajdziecie więcej informacji o tym, dlaczego podczas rejestracji u bukmachera trzeba podać numer konta.

Jak wpłacić pieniądze do LV BET?

Legalny bukmacher LV BET oferuje swoim graczo kilka różnych metod wpłaty pieniędzy, przy czym za żadną z nich operator nie pobiera dodatkowej prowizji. Najpopularniejszą są tzw. szybkie przelewy internetowe, obsługiwane przez platformy Tpay, Dotpay i Przelewy24 - za ich pomoą możemy szybko, łatwo i bez dodatkowych opłat zasilić swoje konto gracza z LV BET z kont w kilkudziesięciu polskich bankach. 

Jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów LV BET umożliwia graczom wpłatę pieniędzy przez Skrill, który jest szczególnie lubiany przez typerów. Kolejna metoda płatności, obsługiwana przez LV BET, to portfel elektroniczny Paymenticon, gracze mogą również zasilić swoje konto przez Blik, płatność kartą kredytową Visa i Mastercard, jak również przez Paysafecard i Bank Transfer.

Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w LV BET? 

Odbiór wygranej z kuponu bukmacherskiego LV BET, rozumiany jako "dopisanie" wygranej do salda na koncie gracza, nie wymaga od nas żadnych dodatkowych działań. W momencie, gdy wyniki obstawianego wydarzenia pojawią się na stronie internetowej LV BET a nasz kupon okaże się wygrany, uzyskana kwota w sposób automatyczny zostanie dopisana do naszego bukmacherskiego bankrollu. Nie trzeba nic klikać ani wydawać żadnych dyspozycji, by to nastąpiło - wygrana dodawana jest do konta bez potrzeby podejmowania żadnych akcji.

Jak wypłacić pieniądze z LV BET?

Wypłata wygranych, zgromadzonych na naszym koncie gracza LVBET, możliwa jest po zleceniu dyspozycji przelewu. Gracz może dokonać takiej dyspozycji w dowolnym czasie - warto przy tym pamiętać, że minimalna kwota wypłaty w LV BET to 25 zł, a przelewy realizowane są tylko na konto bankowe gracza lub do portfela elektronicznego Paymenticon i tylko w polskich złotych.

W większości przepadków realizacja przelewu trwa mniej niż pół godziny, jedynie w przypadku szczególnie dużych wygranych ten czas może się wydłużyć (niekiedy nawet do siedmiu dni). Gracz może również skorzystać z opcji LV BET Rapid Pay, która zapewnia transfer środków z konta bukmacherskiego na konto bankowe gracza w czasie nie dłuższym niż 10 minut. Możliwość wypłaty metodą Rapid Pay dostępna jest 365 dni w roku przez 17 godzin na dobę (pomiędzy 8.00 a 1.00), a transfery są dokonywane na konta w siedmiu polskich bankach (m.in. PKO BP, Alior Bank czy mBank).

Czy LV BET umożliwia grę bez podatku?

Każdy postawiony kupon bukmacherski, zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, obłożony jest 12% podatkiem od gier, który odliczany jest od kwoty zakładu, a więc obniża potencjalną wygraną. Przykładowo, stawiając kupon bukmacherski za 10 zł, ewentualna wygrana liczona jest nie od pełnej kwoty, ale od 8,8 zł. Z tego względu tak bardzo cenione są przez graczy wszystkie promocje, które umożliwiają grę bez podatku.

W standardowej ofercie promocyjnej bukmachera LV BET nie ma możliwości gry bez podatku, jednakże taka opcja może się pojawić za pośrednictwem promocji bukmacherskich, których LV BET organizuje wyjątkowo dużo. Dlatgo warto na bieżąco śledzić ofertę bonusową i promocyjną LV BET - ułatwi Wam to aktualizowana na bieżąco zakładka "Bonusy i promocje", w której informujemy o wszystkich akcjach promocyjnych LVBET - również tych, które dają możliwość gry bez podatku.

Czy LV BET posiada własne kasyno?

Legalny bukmacher LVBET umożliwia graczom obstawianie zakładów wzajemnych, jednak nie dysponuje kasynem online ani stacjonarnym. Wynika to z faktu, że LV BET posiada licencję MF na oferowanie usług bukmacherskich - na kasyno wymagana jest odrębna licencja, której operator nie posiada.

Stacjonarne kasyno LVBET być może kiedyś powstanie - nie są znane plany bukmachera, dotyczące tej gałęzi działalności hazardowej. Wiadomo jednak, że nie będzie możliwości grania w gry kasynowe LV BET za pośrednictwem strony internetowej - zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, legalne kasyno online może być prowadzone tylko przez Totalizator Sportowy, który ma w tym zakresie państwowy monopol.

do góry

Przeczytaj artykuły o bukmacherze LV BET

LVBET – oferta na mecze piłki nożnej

LVBET – oferta na mecze piłki nożnej

LVBET Zakłady Bukmacherskie posiada licencję na oferowanie zakładów wzajemnych i jest to zezwolenie Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK. Bukmacher, znany wcześniej... przeczytaj
Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.2

Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.2

Mistrzostwa Świata 2018 budzą tym większe emocje, im mniej czasu pozostało do ich rozpoczęcia. Systematycznie zwiększa się też oferta zakładów bukmacherskich, dotyczących tego najważniejszego... przeczytaj
Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.1

Oferta zakładów LVbet na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 cz.1

Do rozpoczęcia mundialu pozostało coraz mniej czasu! Warto zatem sprawdzić, jakie gry na najważniejszy piłkarski turniej świata przygotowali legalni polscy bukmacherzy. Zaczynamy od... przeczytaj
Jak się zarejestrować w LV BET

Jak się zarejestrować w LV BET

Praktyczny poradnik, jak założyć konto nowego użytkownika w LVBET i odebrać najwyższe bonusy na rynku z kodem promocyjnym. Przeczytaj, jak się zarejestrować za darmo i  jakie warunki... przeczytaj
Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.8). Jaką ofertę i opinie ma LVbet?

Firmy bukmacherskie w Polsce (cz.8). Jaką ofertę i opinie ma LVbet?

Czas na ostatni rozdział cyklu o legalnych firmach bukmacherskich, działających na terenie naszego kraju. Na sam koniec zajmiemy się bukmacherem, którego możecie kojarzyć przede... przeczytaj

Komentarze i opinie (1)

LV BET Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
MichałCFC
30.04.2019, godz. 07:58
Pytanie za 100 pkt :D Czy w punktach stacjonarnych można grać bez podatku?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.