czwartek, 23 maja 2024

Rejestracja konta w PZBuk

08.01.2024, 13:49
Autor: R. Grycz
Nawet 2023 zł na start z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - legalny bukmacher
 2. Jak założyć konto gracza w PZBuk - krok po kroku
  1. PZBuk rejestracja - krok 1
  2. PZBuk rejestracja - krok 2
  3. PZBuk rejestracja - krok 3
 3. PZBuk - opinie po rejestracji konta
 4. Korzyści rejestracji konta w PZBuk
  1. Bonus za rejestrację z kodem
  2. Promocje dla stałych graczy
 5. FAQ - pytania o rejestrację w PZBuk
 6. Rejestracja konta PZBUK - warto zapamiętać
Po rejestracji darmowego konta do odbioru jest bonus na start
PZBuk Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy za wpłaty 2000 zł
 • Freebet za depozyt 23 zł
 • Regularne promocje "Happy Hours"

2023 zł

Bonus na start

Przygotowaliśmy praktyczny poradnik, w którym opisujemy krok po kroku, w jaki sposób szybko i bezproblemowo zarejestrować konto online z kodem bonusowym i założyć profil na PZBuk.

Baner z informacją o rejestracji z kodem promocji

Dzięki temu gracz  uzyskuje dostęp do szerokiej oferty bukmacherskiej PZBuk, która obejmuje zyskowne typy i podtypy na około 30 dyscyplin sportowych.

Powitalny cashback 1000 zł
Po rejestracji możesz ubezpieczyć swój kupon od przegranej

Oczywiście, po rejestracji konta typerskiego z kodem gracz może również skorzystać ze wszystkich promocji powitalnych i bonusów na start, jakie ma w swojej ofercie ten bezpieczny bukmacher - z kodem LEGALSPORT łącznie do odbioru jest nawet 2023 zł za założenie konta.

Chcesz aktywować darmowy profil typerski w PZBuk i obstawiać internetowe zakłady wzajemne u tego legalnego polskiego bukmachera? Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się, jakie to proste!

 

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - legalny bukmacher

Polskie Zakłady Bukmacherskie nie prowadzą punktów stacjonarnych, buk realizuje swoją działalność jedynie w sieci – strona internetowa znajduje się pod adresem www.pzbuk.pl i jest dostępna dla graczy którzy skończyli 18 lat. Z otwarciem pierwszego Punktu Przyjmowania Zakładów będziemy musieli zapewne nieco poczekać, ponieważ bezpieczny bukmacher PZBuk stawia na rozwój zakładów sportowych w sieci internet i chce skupić się przede wszystkim na najwyższej jakości gry poprzez strony www, aplikacje mobilne na system Andoid i IOS, a nawet przez przeglądarki w TV (Smart TV).

Dlaczego warto stawiać zakłady sportowe w PZBuk - rekomendacje

PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) to marka należąca do Cherry Online Polska Sp. z o.o, która otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie o numerze PS4.6831.26.2017 . Oznacza to, że zawieranie kuponów sportowych w PZBuk jest w pełni legalne i bezpieczne. To bardzo ważna informacja dla wszystkich typerów, którzy obawiają się, że ich dane będę niewłaściwie przetwarzane lub będą mieć problem z wypłatą wygranych – PZBuk jest wiarygodnym bukmacherem, a dane osobowe i wpłacone po rejestracji pieniądze są bezpieczne.

Skoro mamy pewność, że chcemy się zarejestrować w PZBuk, żeby legalnie obstawiać mecze, sprawdźmy co znajduje się w ofercie tego warszawskiego bukmachera i co możemy obstawiać po założeniu konta. Liderem pod względem ilości typów i podtypów jest, tak jak u konkurencji piłka nożna – nic więc dziwnego to przecież sport uprawiany na całym świecie. Oprócz futbolu całkiem dobrze rozbudowane są inne dyscypliny drużynowe, tj. siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie czy piłka ręczna.

Dla koneserów zakładów sportowych PZBuk przygotował zakłady na mniej rozpoznawalne dyscypliny: krykiet, rugby, kolarstwo czy nawet surfing. Dodatkowym atutem są zakłady specjalne w PZBuk, w których znajdziemy typy ze świata polityki (np. zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie) czy rozrywki (najlepszy celebryta).

Jak założyć konto gracza w PZBuk - krok po kroku

Jeżeli zainteresowała Cię internetowa propozycja legalnego bukmachera PZBuk i chciałbyś obstawiać zakłady online u tego operatora, na początek musisz założyć konto internetowego typera w PZBuk.

Bonus powitalny PZBuk z kodem promocyjnym

Nie jesteś pewien, jak to zrobić? Czytaj dalej i postępuj według naszych wskazówek – wówczas bez trudu dołączysz do grona zadowolonych użytkowników PZBuk, którzy korzystają z atrakcji, bonusów powitalnych i promocji okazjonalnych u legalnego buka!

PZBuk rejestracja - krok 1

By wykonać pierwszy krok, rozpoczynający rejestrację darmowego konta gracza w PZBuk, kliknij w powyższy baner, a zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza rejestracyjnego PZBuk. Na cały proces zakładania konta przeznaczysz zaledwie 2-3 minuty – tyle czasu potrzebujesz, aby przejść przez trzy części formularza i resztę formalności.

Po przejściu do panelu logowania na naszym ekranie otworzy się pierwszy krok rejestracji – Dane logowania (dla ułatwienia podgląd tego okna zamieściliśmy na zdjęciu poniżej). Do uzupełnienia są tylko trzy okienka: adres e-mail, numer telefonu oraz hasło, przy pomocy których będziemy mogli zalogować się do serwisu.

Formularz rejestracyjny PZBuk - krok 1

Wymagane jest również zaznaczenie zgody na przetwarzanie naszych danych, a dodatkowo możemy zaznaczyć też drugie pole, dzięki czemu będziemy na bieżąco otrzymywać informacje o aktualnych bonusach i akcjach promocyjnych w PZBuk. Jeśli uzupełniłeś wszystkie pola, kliknij w zielone pole z napisem "Kontynuuj”.

PZBuk rejestracja - krok 2

Drugi krok rejestracji darmowego konta typerskiego w PZBuk obejmuje potwierdzenie naszych danych osobowych. Możemy to zrobić na dwa sposoby - preferowanym jest potwierdzenie tożsamości przez bank (Moje ID). Ten sposób warto wykorzystać, jeśli jesteśmy klientem jednego ze wskazanych banków - PKO BP, ING, SGB, Grupa BPS, mBank, Get In Bank, BOŚ lub BGŻ BNP Paribas. Wówczas wystarczy zalogować się do banku, klikając button "Skorzystaj z MojeID" i potwierdzić tożsamość przez tę usługę, by drugi krok rejestracji został wypełniony automatycznie.

PZBuk rejestracja przez Moje ID

Jeżeli jesteśmy klientem innego banku lub nie chcemy potwierdzać danych przez bank, to możemy uzupełnić pola drugiego kroku formularza ręcznie. W tym celu należy kliknąć napis "Naciśnij tutaj i wypełnij formularz ręcznie", znajdujący się pod zielonym buttonem - wówczas otworzy nam się formularz z polami na podanie swoich danych osobowych.

Pamiętajcie, że uzupełnienie swoich danych jest najważniejszym elementem całego procesu, dlatego warto zachować szczególną ostrożność - ważne, by wszystkie pola zostały wypełnione poprawnie.

Rejestracja PZBuk - ręczne uzupełnienie kroku2

Dane osobowe w tym kroku obejmują:

 • Imię i nazwisko
 • Serię i numer dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty, paszport)
 • Datę urodzenia
 • PESEL

Po wypełnieniu wszystkich pól należy jeszcze zaznaczyć potwierdzenie, że zapoznaliśmy się z regulaminem usługi oraz mamy ukończone 18 lat.

PZBuk rejestracja - krok 3

Na koniec, jako trzeci krok rejestracji w PZBuk, jesteśmy zobligowani do ustawienia limitów czasu gry i obrotu środków na koncie (wynika z zasad odpowiedzialnej gry). Dzięki temu będziemy mieli pełną kontrolę nad naszą grą – jeżeli np. ustawiony czas gry zostanie przekroczony, dalszy dostęp do serwisu zostanie może zostać zablokowany. Warto podejść do tego aspektu bardzo rozsądnie i grać odpowiedzialnie.

Ustawiając swoje limity możesz przejść do pola z napisem „OTWÓRZ KONTO”, ale nie oznacza to, że możesz już w pełni korzystać z usług Polskich Zakładów Bukmacherskich – przed Tobą jeszcze drobne formalności.

Odpal skrzynkę mailową (adres podany przez Ciebie w pierwszym kroku) i wejdź w maila, przesłanego od PZBuk. Następnie kliknij w bezpieczny link aktywacyjny PZBuk, aby ostatecznie potwierdzić założenie nowego konta gracza – jest to zabezpieczenie przed tzw. bugami i pozwala uniknąć utworzenia wirtualnych kont.

Od tego momentu możemy już przejść do zakładki Wpłata, zlecić przelew i dokonać pierwszego depozytu oraz przeżywać emocje, związane z obstawianiem zakładów sportowych w PZBuk!

PZBuk - opinie po rejestracji konta

Bukmacher PZBuk Polska cieszy się w internecie bardzo dobrymi opiniami. Typujący u tego operatora zakładów sportowych online cenią sobie przede wszystkim wysokie kursy bukmacherskie, bogatą ofertę internetowych zakładów sportowych na stronie www oraz fantastyczne podejście do klienta. Dodatkowo typerzy, którzy na co dzień puszczają w Polskie Zakłady Bukmacherskie swoje kupony bukmacherskie, zwracają uwagę na innowacyjny bonus powitalny na start dla nowych graczy. 

Chcecie poznać opinie graczy o PZBuk? Poniżej zebraliśmy kilka z nich.

Jak gracze oceniają legalnego polskiego bukmachera PZBuk? 

- Bukmacher PZBuk prezentuje bardzo wysoki poziom, mimo że pierwsze wrażenie robi raczej średnie. Jego bonusy bez obrotu czy wysokie kursy bukmacherskie robią jednak swoje, więc jak tylko możecie, to się tam z kodem promocyjnym rejestrujcie od razu. Żadne opinie nie zastąpią Wam indywidualnego testu, pamiętajcie o tym | opinia dodana przez HenrykFCB

- Mam konta prawie u wszystkich legalnych bukmacherów, ale PZBuk bije ich na głowę. Szczególnie polecam ich typy na handicapy oraz zakłady specjalne na ligę angielską, które mają przypisane wysokie kursy. Jak można na lajcie stawiać kursy rzędu 8.00 czy 9.00, no to już jest bajka | opinia dodana przez mUTD

Rejestracja darmowego konta w PZBuk - dlaczego warto

- Po raz kolejny powiedzenie, że książki nie powinno się oceniać po okładce się sprawdziło i to w 100%! PZBuk to całkiem solidny bukmacher z ciekawymi pomysłami. Ich bonus na start jest świetny, bo nie narzuca gry na kursy czy obroty. Ja nie do końca kumam, o co w nich chodzi, więc takie wpłacam i wypłacam z salda mi jak najbardziej odpowiada | opinia dodana przez Asterix22

- Na PZBuka czy Zbuka namówił mnie znajomy. Gram już przez kawał czasu i jeszcze nie napotkałem na żadne problemy. Obstawiam sobie kupony akumulowane i nawet wchodzą mi od czasu do czasu. Najlepiej chyba w PZBuku obstawiać hokej na lodzie oraz piłkę nożną, ale sprawdźcie sobie sami, bo to zależy od tego, co lubicie grać | opinia dodana przez AmatorBuka

Gracze podkreślają, że zakłady bukmacherskie PZBuk dobrze czują się w nowych technologiach, strona automatycznie optymalizuje się na wszystkie urządzenia - tablety, Smart TV, laptopy, komputery stacjonarne, czy komórki bez względu na system operacyjny Android lub IOS - większość grających pozytywnie oceniła grę przez internet na wymienionych urządzeniach.

Korzyści rejestracji konta w PZBuk

Podstawową korzyścią z rejestracji darmowego konta gracza w PZBuk jest pełen i nieograniczony dostęp do wszystkich zakładów i akcji specjalnych, jakie przygotował ten koncesjonowany buk. A warto dodać, że legalny bukmacher PZBuk stale udoskonala swoją ofertę - zarówno bukmacherską, jak i bonusową. Zwłaszcza bonusy i promocje PZBuk robią wrażenie - zarówno pakiet startowy dla nowych graczy, jak i promocje dla regularnych typerów.

Bonus za rejestrację z kodem

Bonus powitalny PZBuk z kodem LEGALSPORT to nawet 2023 zł - w skład pakietu wchodzi bonus bez ryzyka 1000 zł + bonusy za wpłaty max. 1000 zł + freebet 23 zł. Jak widać, oferta na start w PZBuk jest w bardzo korzystna i z pewnością warto się nią zainteresować!

Kod LEGALSPORT do najlepszego bonusu powitalnego PZBuk

Również ze względu na bardzo atrakcyjne warunki regulaminowe - jeśli chodzi o  cashback 1000 zł, to zwrotem objęty jest pierwszy przegrany kupon po rejestracji konta - nie ma znaczenia, ile wygranych kuponów gracz zawarł wcześniej. Natomiast freebet powitalny 50 zł nie wymaga obrotu. 

Promocje dla stałych graczy

W ofercie bonusowej legalnego bukmachera PZBuk, do której dostęp otwiera nam rejestracja darmowego konta gracza,  znajdziemy też liczne bukmacherskie, które umożliwiają zdobycie nam wyższych wygranych oraz dodatkowych bonusów w Polskich Zakładach Bukmacherskich. To na przykład Kombo+ w PZBuk, czyli boost kursowy dla kuponów AKO, czy Zakłady Kardio, pozwalające obstawiać w jakim przedziale czasowym padnie gol w meczu piłkarskim.

W PZBuk funkcjonuje również program lojalnościowy, w którym gracze za każdą wykonaną czynność na stronie zdobywają punkty, zaczynając od codziennego logowania, dokonania depozytu po obstawianie zakładów kończąc. Jednorazowo dostaniemy punkty również za rejestrację, pierwszą wpłatę i skany dokumentów. Wszystkie uzbierane punkty będzie można wymienić w specjalnym sklepie PZBuk online – tam czekają już bonusy i darmowe zakłady! 

FAQ - pytania o rejestrację w PZBuk

1️⃣ Czy w trakcie rejestracji muszę podać kod promocyjny?

Tak, podczas zapisywania się do klubu graczy PZBuk, należy podać kod promocyjny w drugim kroku rejestracji. W polu opisanym jako "kod bonusowy" należy wpisać słowo LEGALSPORT (to kod do PZBuk na rok 2024. Prawidłowo wpisany lub wklejony kod maksymalizuje korzyści finansowe po rejestracji.

2️⃣ Czy rejestrację mogę zrobić na telefonie?

Tak, strona internetowa PZBuk jest responsywna i dopasowuje się do rozdzielczości ekranu w telefonie, umożliwiając szybkie przejście rejestracji i aktywację konta online.

3️⃣ Czy podczas rejestracji przez telefon podaje się te same dane co na komputerze?

Tak, formularz rejestracji PZBuk na telefon i komputer jest identyczny i wymaga podania tych samych danych osobowych, adresowych i logowania.

Rejestracja konta PZBUK - warto zapamiętać

 1. Założenie  i rejestracja nowego konta w PZBuk nie wiąże się z żadnymi opłatami – jest całkowicie za darmo, po rejestracji gracze uczestniczą w organizowanej promocji startowej z bonusem 2023 zł na urządzenia mobilne (w systemach Android i IOS), aplikacje na telefon i tablet oraz desktop.
 2. Polskie Zakłady Bukmacherskie  PZBuk są legalnym organizatorem zakładów sportowych i posiadają licencję MF na oferowanie zakładów bukmacherskich online oraz promocji bonusowych.
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Rejestracja konta w PZBuk
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.