piątek, 3 grudnia 2021
Najnowsze: Typy na mecz West Ham - Chelsea

Aplikacja mobilna Superbet

Superbet ma super apkę na telefon. Sprawdź, jak z niej korzystać i jak stawiać zakłady w każdych warunkach.

Freebet 34 zł na zakłady w apce Darmową gotówkę można wykorzystać na dowolne typy online z oferty
Spis treści
Rozwiń
 1. Skąd pobrać i jak zainstalować aplikację mobilną od Superbet
  1. Jak pobrać superbetowską apkę?
  2. Jak uruchomić aplikację na swoim telefonie?
 2. Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet?
  1. Rejestracja w apce online
  2. Kod promocyjny do rejestracji w aplikacji
 3. Jak wpłacić depozyt na konto w aplikacji Superbet
  1. Jak złożyć depozyt?
  2. Dlaczego nie mogę dokonać wpłaty?
  3. Jak odebrać bonusy na apce po wpłacie?
 4. Jak postawić kupon w aplikacji Superbet
 5. Jak wypłacić kasę z aplikacji mobilnej Superbet
  1. Jak dokonać wypłaty?
  2. Ile może trwać proces wypłaty?
  3. Dlaczego wypłata z aplikacji została odrzucona?
 6. Aplikacja mobilna Superbet: dodatkowe funkcjonalności
  1. Gdzie można zobaczyć na apce historię zakładów i transakcji?
  2. Jak mogę zobaczyć transmisję na żywo w aplikacji?
  3. Gdzie mogę znaleźć zakłady specjalne w aplikacji?
  4. Jak odzyskać w aplikacji hasło/nazwę użytkownika?
  5. Gdzie mogę sprawdzić saldo mojego konta w aplikacji?
 7. Aplikacja na telefon Superbet: opinie typerów
 8. FAQ: Pytania typerów o bukmachera Superbet i aplikację
Zdjęcie główne do artykułu o aplikacji mobilnej na telefon czy tablet od Superbet Zakłady Bukmacherskie
Aplikacja mobilna Superbet do stawiania kuponów

System do stawiania zakładów internetowych za pomocą małych, przenośnych sprzętów elektronicznych od Superbet chwalą nie tylko regularni miłośnicy obstawiania, ale również eksperci, którzy zwracają uwagę na płynność zawierania betów i niezawodność.

Bonus 1534 zł na typy w aplikacji
Premia do odbioru po rejestracji z kodem LEGALSPORT

Największą zaletą aplikacji mobilnej Superbet, którą z powodzeniem można pobrać za darmo na przykład na telefony Huawei, Sony, czy Xiaomi, jest to, że jest ona stuprocentowym odbiciem strony internetowej www.superbet.pl. Oznacza to, że działają na niej wszystkie dostępne u tego internetowego i stacjonarnego operatora funkcjonalności. Na Superbet App nie tylko zarejestrujecie bezpłatnie nowego użytkownika, aktywujecie nasz super polecający kod do maksymalnych bonusów LEGALSPORT, czy też odbierzecie promocje startowe, ale również wpłacicie depozyt, wypłacicie wysokie wygrane z kuponów i obejrzycie mecz za pomocą legalnego streamingu.

Zalety aplikacji mobilnej Superbet- płynne działanie bez opóźnień,- instalacja możliwa na systemach iOS i Android,- brak problemów technicznych.

Zalety aplikacji mobilnej Superbet
- płynne działanie bez opóźnień,
- instalacja możliwa na systemach iOS i Android,
- brak problemów technicznych.

ŚCIĄGAM APKĘ od

Jak bukmacherska aplikacja od Superbet prezentuje się od środka? Jak ją ściągnąć, zainstalować i użyć? Jakie dodatkowe funkcjonalności zawiera i jak je optymalnie wykorzystać, aby przełożyło się to na wyższe wygrane na kuponach solo, double czy treble? Na te oraz inne ważne pytania dotyczące apki od Superbet odpowiemy w naszym poniższym poradniku - wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do lektury!

Skąd pobrać i jak zainstalować aplikację mobilną od Superbet

Bukmacher internetowy Superbet zadbał w stu procentach o to, aby gracze w ekspresowym tempie mogli pobrać i zainstalować jego mobilną aplikację do betowania kuponów sportowych. Początkujący typer potrzebuje około 120 sekund, aby ściągnąć i uruchomić na swoim sprzęcie mega apkę od tego koncesjonowanego operatora. Wiemy już, że program do stawiania zakładów można szybko odpalić i to na pewno cieszy, ale jak to konkretnie zrobić?

Jak pobrać superbetowską apkę?

Jeżeli jesteście zainteresowani tą wysoko ocenianą aplikacją w wersji na popularnego w Polsce Androida, to znajdziecie ją na oficjalnej stronie internetowej www.superbet.pl. Być może już wkrótce Superbet App będzie dostępny również w "Google Play", ale żeby tak się stało, to sklep musi najpierw zmienić swoją politykę i regulamin - w tym momencie każda promocja firm bukmacherskich jest blokowana przez Google'a. A co z posiadaczami systemów iOS?

Aplikacja mobilna - baner z przejściem do miejsca, w którym można pobrać darmową aplikację Superbet

Przy tej wersji proces pobrania plików również jest banalnie prosty. Wystarczy, że wejdziecie na swoim telefonie czy tablecie w App Store, następnie wpiszecie w polu "szukaj" Superbet aplikacja mobilna i już możecie przejść do procesu ściągania i instalacji. Oczywiście obie edycje aplikacji są takie same, tak więc nie musicie głowić się w nieskończoność, która wersja aplikacji - ta na Androida czy ta na iOS - jest lepsza ;)

Jak uruchomić aplikację na swoim telefonie?

Instalacja aplikacji mobilnej od Superbet Zakłady Bukmacherskie tak naprawdę zamyka się w kilku prostych krokach, które zaprezentujemy poniżej. W tym miejscu zaznaczamy, że skupimy się w pełni na wersji na Androida, ze względu na fakt, że obecnie większość typerów korzysta z urządzeń opartych na tym właśnie systemie operacyjnym. I jeszcze zanim przejdziemy do konkretów, to musimy uczulić Was, że jeżeli macie poprzednią wersję apki, to koniecznie musicie ją odinstalować, ponieważ nie zaktualizuje się ona automatycznie do najnowszej edycji.

Jak odblokować możliwość instalacji aplikacji mobilnej na Androida

Krok numer 1: Po rozpoczęciu instalowania aplikacji, koniecznie musicie wejść w ustawienia swojego telefonu komórkowego, aby zezwolić na instalację aplikacji mobilnej. Ściągnąć apkę Superbet możecie W TYM MIEJSCU. Tak jak już wspomnieliśmy, obecnie regulamin Google Play Store nie pozwala na promocję bukmacherów i dlatego wszelkie apki od buków nie są dostępne na platformie Google.

Krok numer 2: Żeby odblokować sobie instalację, musicie zaznaczyć checkbox "Zezwól z tego źródła". Jeżeli włączycie opcję "Nieznane aplikacje", to wówczas Wasze urządzenie automatycznie będzie gotowe do zainstalowania aplikacji mobilnej od bukmachera Superbet Polska.

Krok numer 3: Następnie musicie postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie Waszych telefonów czy tabletów. Cały proces prowadzący do pierwszego uruchomienia systemu Superbet trwa chwilę, tak więc od razu możecie zastanawiać się nad szybką rejestracją z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, który zapewnia maksymalny bonus 1534 zł, i wyborem nazwy użytkownika oraz hasła, które zabezpieczy Wasz profil.

Po premierowym uruchomieniu superbetowskiej aplikacji mobilnej możecie wybrać jedną z dwóch dostępnych ścieżek - albo logujecie się na już istniejące konto typerskie, założone przez witrynę www.superbet.pl, albo zakładacie nowy profil. Pamiętajcie, że u jednego bukmachera możecie mieć tylko jedno zweryfikowane i potwierdzone konto! Każde następne kwalifikowane jest jako "MultiKonto", a to skutkuje trwałym banem - blokowane są m.in. zgromadzone środki.

Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet?

Logowanie na profil jest banalnie proste, bo funkcjonuje ono na takich samych zasadach, jak logowanie do banku czy Facebooka/Twittera. Dlatego na potrzeby tego artykułu zakładamy, że jesteście nowymi klientami bukmachera Superbet i musicie założyć nowe konto, a więc do rzeczy - jak utworzyć nowy profil do stawiania kuponów u tego buka?

Darmowa aplikacja u bukmachera Superbetdziała zarówno na systemie iOS, jak i Android

Darmowa aplikacja u bukmachera Superbet
działa zarówno na systemie iOS, jak i Android

Pobieram apkę od

Cała procedura przebiega w podobny sposób do procesu darmowej rejestracji na stronie internetowej. Jeśli kiedykolwiek graliście już u legalnego polskiego bukmachera online, takiego jak chociażby Fortuna, STS czy forBET, to nie powinniście mieć żadnych problemów z rejestracją w Superbet. 

Rejestracja w apce online

Po włączeniu aplikacji mobilnej musicie przejść do sekcji "Logowanie". Następnie klikacie w przycisk "Zarejestruj się", widoczny na poniższym zdjęciu. To działanie pozwoli Wam przejść do formularza zgłoszeniowego, na który musicie nanieść podstawowe dane o sobie. Jest to standardowa procedura, nad którą czuwa Ministerstwo Finansów.

Grafika z formularzem rejestracyjnym na aplikacji Superbet

Jakie informacje musicie nanieść na rejestracyjny wniosek? Bukmacher Superbet poprosi Was o wpisanie tylko podstawowych danych - jest to możliwe, ponieważ ten organizator online posiada na swoich platformach tak zwaną szybką rejestrację bez dowodu.

rejestracja online w superbet
Załóż konto z kodem LEGALSPORT i ciesz się max. bonusami

O jakie dane osobowe chodzi? Superbet poszedł, zgodnie z zaleceniami MF, w klasykę, a więc: imię i nazwisko, e-mail, hasło do konta oraz numer PESEL, kraj zamieszkania i kod promocyjny. Zanim przejdziecie dalej, musicie bardzo dokładnie sprawdzić, czy wszystkie pola zostały prawidłowo wypełnione. Jest to ważne, ponieważ po rejestracji modyfikacja danych nie będzie możliwa.

Jeśli pomylicie na przykład internetowy kod promocyjny do Superbet Zakłady Bukmacherskie, to wówczas nie będziecie mogli sięgnąć po maksymalne premie gotówkowe. Obecnie na start można zgarnąć między innymi bonus bez ryzyka 1300 zł, bonus za depozyt 200 zł oraz freebet od depozytu 34 zł.

Do tego całego innowacyjnego pakietu nagród gotówkowych, które opatrzone są spoko warunkami regulaminowymi, dochodzą jeszcze promocje zwiększające wygrane, jak chociażby Super Mecz (wybrane przedmeczowe zakłady z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie) oraz SuperSpin (nawet 10 000 zł w bonusach na sporty wirtualne).

Kod promocyjny do rejestracji w aplikacji

Wspomnieliśmy o kodzie promocyjnym, który można wbić podczas rejestracji w aplikacji Superbet, tak więc przy okazji chcielibyśmy zaznaczyć, że wyżej wymienione bonusy, o łącznej wartości 1534 zł, można zgarnąć z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT. Gdybyście mieli jakieś wątpliwości, to informujemy, że kod jest w stu procentach darmowy i nie generuje żadnych ukrytych kosztów. Co najwyższej produkuje dodatkowe extra bonusy i promocje ;)

Baner z kodem promocyjnym do bukmachera internetowego Superbet - najlepszy kod do najwyższych bonusów online

Jako ciekawostkę możemy dodać, że nasz ekskluzywny kod promocyjny, czy jak ktoś woli kod bonusowy, działa u każdego legalnego bukmachera w Polsce, włącznie z takimi operatorami jak BETFAN, eWinner i STS. Wystarczy, że zapamiętacie ten ciąg liter - LEGALSPORT - i wbijecie go u dowolnego buka z licencją MF, a możecie być pewni, że otrzymacie mega startowe bonusy internetowe - nasze hasło i nasze specjalne premie pieniężne działają zarówno na stronach bukmacherów, jak i w aplikacjach.

Jak wpłacić depozyt na konto w aplikacji Superbet

Po rejestracji, z naszym kodem LEGALSPORT, warto przejść od razu do wpłaty pieniędzy na typerskie konto. Ten ruch pozwoli Wam nie tylko postawić pierwszy kupon przez aplikację, ale również umożliwi odbiór extra bonusów powitalnych, które w sumie zapewniają 1534 zł na start. Jakie metody płatności ma Superbet na swojej aplikacji?

Jak złożyć depozyt?

Superbet uzbroił swoją aplikację mobilną na telefon komórkowy czy tablet we wszystkie ekspresowe i bezpieczne metody płatności online. Gotówkę można wpłacić na przykład za pomocą opcji BLIK, czy też tradycyjnego przelewu bankowego. Ponadto wykorzystać można portal Przelewy24 i kartę przedpłaconą Paysafecard. Szczegóły dotyczące internetowych metod płatności na aplikacji Superbet znajdziecie poniżej w tabelce.

Metoda płatności Min. depozyt Max. depozyt Opłata Czas księgowania  
BLIK 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast BLIK: wpłacam kasę na apkę >>
Przelewy24 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast Przelewy24: wpłacam na apkę >>
Tpay 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast Tpay: wpłacam kasę na apkę >>
Karta płatnicza 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast Karta: wpłacam kasę na apkę >>
Skrill 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast Skrill: wpłacam kasę na apkę >>
Neteller 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast Neteller: wpłacam kasę na apkę >>
Paysafecard 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast PSC: wpłacam kasę na apkę >>
Open Banking 1 zł brak limitu 0 zł natychmiast OB: wpłacam kasę na apkę >>
Przelew 1 zł brak limitu 0 zł zależy od banku Przelew: wpłacam kasę na apkę >>

A jak dokładnie "krok po kroku" wpłacić pieniądze na apkę mobilną od Superbet? Proces deponowania gotówki pokażemy Wam na przykładzie kodu BLIK, który jest najczęściej wykorzystywany przez bukmacherskich typerów (obecnie z mobilnych płatności BLIK mogą korzystać klienci m.in. Alior Banku, Banku Millenium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Inteligo oraz Getin Banku).

Krok numer 1: Na początku, w panelu gracza, wybieracie "Wpłata Online" i wprowadzacie kwotę, którą chcecie zasilić swoje konto do betowania.

Krok numer 2: W kolejnym etapie wybieracie metodę BLIK oraz wypełniacie krótki formularz. W szczegółach płatności wprowadzacie wygenerowany na aplikacji swojego banku kod składający się z 6 cyfr.

Krok numer 3: Na koniec klikacie "depozyt" i potwierdzacie całą transakcję na swojej bankowej aplikacji. 

Podsumowując, jeżeli kiedykolwiek używaliście kodu BLIK, na przykład do zapłacenia za zakupy w sklepie, to na pewno dacie sobie radę z zasileniem portfela w aplikacji Superbet. Jesteśmy tego pewni, albowiem ogólny schemat wpłaty w obu wyżej pokazanych przykładach jest identyczny.

Dlaczego nie mogę dokonać wpłaty?

Przyczyn, które blokują wpłatę depozytu na Wasze indywidualne konto typerskie może być kilka. Najważniejsze z nich to:

 • konto jest nieaktywne lub proces weryfikacji konta nie został zakończony,
 • upłynął termin ważności Waszego dowodu osobistego / paszportu,
 • podaliście złą nazwę użytkownika,
 • ustawiliście limit depozytu na swoim koncie i transakcja, którą próbujecie dokonać, przekracza ten limit,
 • macie nieaktualną wersję aplikacji,
 • nie zweryfikowaliście w pełni swojego konta - konto tymczasowe pozwala na wpłatę max. 5000 zł.

Jak odebrać bonusy na apce po wpłacie?

Z promocji powitalnej z naszym kodem LEGALSPORT, która w sumie generuje benefity o wartości maksymalnej 1534 zł, może skorzystać każdy gracz posiadający aktywną aplikację mobilną Superbet. Aby otrzymać wyjątkową nagrodę na start 1534 zł, w skład której wchodzi na przykład bonus bez ryzyka 1300 zł (promocja ważna jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni), należy po zalogowaniu na konto zaakceptować komunikat o bonusie powitalnym oraz dokonać wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 20 złotych do 14 dni od czasu akceptacji bonusu.

Jak postawić kupon w aplikacji Superbet

No dobrze, wiecie już jak ściągnąć bezpłatną apkę, zarejestrować na niej darmowe konto i wpłacić depozyt, tak więc czas najwyższy zaprezentować Wam, jak postawić pierwszy kupon sportowy w aplikacji mobilnej Superbet. Nie jest to trudne zadanie, ponieważ obstawianie przez aplikację jest bardzo podobne do zawierania kuponów na stronie internetowej w podstawowej wersji przeglądarkowej.

Przykładowy kupon w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Ogólnie rzecz ujmując, puszczanie zakładów w Superbet przypomina zakupy online w popularnych e-sklepach, jak Lidl, Carrefour czy Biedronka - wystarczy, że dodacie wybrane typy bukmacherskie do specjalnego "koszyka" nazywanego internetowym kuponem, wybierzecie stawkę, za którą chcecie zagrać kupon, i naciśniecie przycisk "Obstaw Online" - pole widoczne jest na zdjęciu po lewej stronie, jeżeli korzystacie z komputera/laptopa, lub poniżej, jeśli przeglądacie naszą stronę za pomocą telefonu komórkowego.

stawiam kupon w betclic
Pierwszy zakład bez ryzyka 1300 zł za kod LEGALSPORT

I to wszystko. Finalizacja zakładu trwa w Superbet Zakłady Bukmacherskie dosłownie 10 sekund. Oczywiście po obstawieniu kuponu otrzymacie specjalny komunikat potwierdzający, że zakład został przyjęty. Jeśli go nie otrzymaliście, może to oznaczać, że prawdopodobnie na Waszym zakładzie doszło do drobnej korekty kursów (może ona powodować zwiększenie bądź zmniejszenie mnożnika) i trzeba jeszcze raz potwierdzić chęć sfinalizowania kuponowej transakcji.

Powyżej zaprezentowaliśmy, jak zawrzeć prosty kupon SOLO (pojedynczy) i AKO (wielokrotny kombi) na aplikacji Superbet. A jak w takim razie postawić rozbudowany systemowy zakład bukmacherski, na przykład 5 z 8? Wszystko wykonujecie dokładnie tak samo, jak wyżej, z tym wyjątkiem, że na górnym panelu zaznaczacie opcję "system" - z automatu ustawiony jest prosty wariant.

Jak wypłacić kasę z aplikacji mobilnej Superbet

Jak już postawiliście kupon bukmacherski na superbetowskiej aplikacji mobilnej, to na pewno chcielibyście zainkasować wygraną nie tylko na swoje konto depozytowe, ale również i to bankowe. Zobaczmy więc, jak szybko i sprawnie wypłacić gotówkę z aplikacji Superbet Zakłady Bukmacherskie. Wszystko przedstawiliśmy w formie prostej tabelki, tak abyście mieli wszystkie potrzebne informacje w jednym skonsolidowanym miejscu.

Jak dokonać wypłaty?

I w tym momencie ważna informacja. Swoją gotówkę możecie wypłacić tylko tymi samymi metodami, których użyliście wcześniej przy wpłacie. Jeśli skorzystaliście z kodu BLIK, to wówczas wypłatę realizujecie na konto bankowe. A jeżeli zdeponowaliście środki za pomocą Netellera, to wówczas wypłatę dostaniecie na swój profil na tej platformie.

Metoda płatności Min. wypłata Max. wypłata  
Przelewy24 5 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>
Karta bankowa 1 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>
Skrill 1 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>
Neteller 1 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>
Paysafecard 1 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>
Przelew bankowy 1 zł nie ma limitu Instaluję aplikację Superbet >>

Ogólny schemat realizacji wypłaty w Superbet Zakłady Sportowe wygląda w ten sposób: wybieracie opcję "Wypłata" z menu głównego konta gracza. W kolejnym kroku wybieracie z listy odpowiednią dla siebie metodę płatności (transfer bankowy lub wypłata online) i wpisujecie kwotę, którą chcecie na konto bankowe sobie wypłacić. Na koniec wciskacie żółty przycisk "Wypłata" i wówczas system automatycznie zleca depozytowe polecenie wychodzące. Jeśli podczas realizacji wypłaty napotkacie na jakiekolwiek trudności, to niezwłocznie skontaktujecie się z Działem Customer Support na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: customer.support@superbet.pl.

Ile może trwać proces wypłaty?

Czas realizacji wypłaty jest w stu procentach uzależniony od metody online, którą użyliście. Poniżej możecie zapoznać się z przybliżonym czasem realizacji wypłaty. Pod uwagę wzięliśmy wszystkie topowe i dostępne opcje.

Metoda wypłaty Czas potrzebny na wypłaty depozytu   
Karta płatnicza do 3 dni roboczych Instaluję aplikację Superbet >>
Skrill natychmiast Instaluję aplikację Superbet >>
Neteller natychmiast Instaluję aplikację Superbet >>
Paysafecard natychmiast Instaluję aplikację Superbet >>
Przelew bankowy zależny od godzin księgowań w bankach Instaluję aplikację Superbet >>

Oczywiście w wyjątkowych okolicznościach, niezależnych od koncesjonowanego i na bieżąco kontrolowanego przez Ministerstwo Finansów bukmachera Superbet, czas realizacji depozytu może się nieco wydłużyć. Gdybyście napotkali na drobne opóźnienia przy wypłacie, to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Dlaczego wypłata z aplikacji została odrzucona?

Według najnowszych informacji, które przekazał nam bukmacher internetowy Superbet, obecnie ponad 99% wypłat realizowanych jest od tak zwanej "ręki". Zdarzają się jednak jednostkowe przypadki, w których proces wypłaty ugranego kapitału na bankrollu jest na chwilę wstrzymywany. Jeżeli jesteście w tym niecałym 1% typerów, to sprawdźcie koniecznie poniższą listę z najczęstszymi "problemami" utrudniającymi zdeponowanie konkretnej kwoty na koncie w banku.

 • Wpisywane błędne dane - upewnijcie się, że wszystkie dane do wypłaty zostały poprawnie naniesione na formularz.
 • Ograniczenia banku - jeżeli wypłacacie gotówkę poprzez kartę bankową, sprawdźcie czy Wasz bank akceptuje przelewy od bukmacherów.
 • Pełna weryfikacja konta - częstym "problemem" jest również brak pełnej weryfikacji konta na aplikacji. Jeśli chcecie zaktualizować swój profil do maksymalnego poziomu, to informujemy, że pełną weryfikację konta można przeprowadzić w dowolnej chwili poprzez konto gracza.

Aplikacja mobilna Superbet: dodatkowe funkcjonalności

Bukmacherska aplikacja mobilna od operatora zakładów sportowych Superbet to nie tylko instalacja, rejestracja, puszczanie kuponów, czy też wpłaty i wypłaty. Superbet App ma do zaoferowania znacznie więcej! Poniżej wyszczególniliśmy najważniejsze funkcjonalności, które zdecydowanie ułatwią Wam nie tylko analizę bukmacherską, ale również wspomogą codzienne obstawianie kuponów online. Jeśli jesteście zainteresowani kompletem dogodności, jakie oferuje aplikacja od Superbet, to zachęcamy do instalacji (możecie ją przeprowadzić W TYM MIEJSCU) i testowania.

Gdzie można zobaczyć na apce historię zakładów i transakcji?

Fotka pokazująca, gdzie znaleźć zakładkę z historiami transakcji (Superbet Zakłady Bukmacherskie)

Żeby przejrzeć historię internetowych zakładów bukmacherskich na aplikacji mobilnej Superbet Polska, należy w pierwszej kolejności wcisnąć "trzy kropki", które zlokalizowane są w lewym górnym roku apki.

Następnie z dostępnej listy wybieracie zakładkę "Konto", a później "Historia transakcji" - tę pozycję bardzo wyraźnie widać na screenie, który umieściliśmy po lewej stronie (jeśli przeglądacie naszą stronę www przez przeglądarkę) lub powyżej (jeśli korzystacie z telefonu komórkowego).

stawiam kupon w apce superbet
Po rejestracji z tego linku, przez tydzień gracie bez ryzyka

Jeśli przebrniecie przez te wszystkie punkty, to wówczas finalnie do wyboru będziecie mieć dwie opcje "zakłady" lub "historię transakcji". Wybierając pierwszą z nich otworzy Wam się specjalne okno ze wszystkimi postawionymi kuponami internetowymi w Superbet, a jeśli skorzystacie z zakładki numer dwa (historia transakcji), to wtedy Waszym oczom ukaże się pełna lista z dokonanymi depozytami.

Jak mogę zobaczyć transmisję na żywo w aplikacji?

Jak obstawiać i oglądać mecze na aplikacji Superbet?

Aplikacja mobilna od internetowego operatora Superbet została tak skonstruowana, że za jej pomocą można jednocześnie obserwować wydarzenia sportowe w formie relacji telewizyjnej na żywo i je obstawiać w ramach zakładów Super LIVE! Przykładowy mecz "oglądaj i graj" możecie zobaczyć na dołączonym do tej sekcji screenie. Jak stawiać i oglądać mecze w apce Superbet Zakłady Bukmacherskie?

oglądam i stawiam mecze na apce
Superbet udostępnia streamingi m.in. z piłki nożnej i tenisa

Żeby to zrobić, należy w pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto do betowania kuponów i przejść do sekcji z zakładami na żywo. Następnie wystarczy wybrać konkretne wydarzenie, które chcecie oglądać i obstawiać jednocześnie. Bukmacher Superbet ma bogatą streamingową ofertę - oglądać można nie tylko piłkę nożną, ale również tenis, koszykówkę i czasami hokej.

Finalnie, po wejściu w dany mecz, klikacie w prawym górnym rogu przycisk symbolizujący kamerę i już możecie cieszyć się zarówno płynną relacją ze spotkania, jak i super ciekawymi zakładami bukmacherskie w wersji LIVE.

Gdzie mogę znaleźć zakłady specjalne w aplikacji?

Zakłady specjalne w aplikacji mobilnej Superbet - jak je znaleźć (infografika ze ścieżką)

Superbet Zakłady Bukmacherskie bardzo dba o to, aby regularnie dostarczać graczom mega zakłady specjalne z wysokimi, bardzo atrakcyjnymi kursami online. Dlatego też nie dziwi nas w ogóle, że są one zarówno na stronie internetowej, jak i aplikacji mobilnej bardzo dobrze wyróżnione.

Zakłady specjalne na apce są u tego bukmachera promowane na samej górze ekranu głównego. Dodatkowo warto pamiętać, że każdy mecz w Superbet wzbogacony o zakłady specjalne jest oznaczony ikoną "słońca z literą S".

stawiam zakłady specjalne
W Superbet obejmują one zdarzenia krótko i długoterminowe

Jakie vipowskie zakłady dokładnie można obstawiać u tego operatora? Znajdziecie tam nie tylko długoterminowe pozycje na zwycięzcę danej ligi czy pucharu, ale również krótkoterminowe, jak chociażby typy na rzuty rożne czy spalone. I tutaj taka mała ciekawostka. Zakłady krótkoterminowe można betować w dwóch wariantach: selekcje na dany mecz (np. Liverpool - Man City powyżej 9,5 RR) i pozycje na daną kolejkę ligową (np. we wszystkich meczach X. kolejki Ekstraklasy zostanie wykonanych over 48,5 RR).

Jak odzyskać w aplikacji hasło/nazwę użytkownika?

Żeby zmienić hasło lub nazwę użytkownika w aplikacji mobilnej na telefon w Superbet, trzeba wykonać następujące czynności (cały proces trwa dosłownie minutę):

Krok numer 1: W aplikacji Superbet klikacie "trzy kropki", znajdujące się w lewym górnym rogu.

Krok numer 2: Tam znajdziecie specjalny formularz logowania. Na ekranie szukacie "Zapomniałeś hasła?" - ta pozycja ulokowana jest tuż pod przyciskiem "zaloguj się".

Baner z bonusami na start od bukmachera internetowego Superbet Zakłady Bukmacherskie

Krok numer 3: W kolejnym swoim ruchu klikacie na link z napisem "Zapomniałeś hasła". Dzięki temu aplikacja przeprowadzi Was przez proces resetowania hasła do konta w Superbet. Po wykonaniu wszystkich poleceń na nowo będziecie mogli cieszyć się grą i zakładami bukmacherskimi w wersji prematch i LIVE (od czasu do czasu możecie pobawić się również wirtualnymi sportami).

Gdzie mogę sprawdzić saldo mojego konta w aplikacji?

Saldo na aplikacji w Superbet możecie sprawdzić w sekcji "Konto". Wykaz dostępny jest po zalogowaniu. W docelowej zakładce znajdziecie zarówno stan konta depozytowego, jak i bonusowego. Jeśli po przeczytaniu tego artykułu w całości doszliście do wniosku, że chcecie pobrać apkę od Superbet na swój telefon czy tablet, to możecie to zrobić TUTAJ. Pamiętajcie, że aplikacja od tego buka jest w pełni darmowa, podobnie jak nasz kod promocyjny LEGALSPORT ;)

Aplikacja na telefon Superbet: opinie typerów

Na koniec prezentujemy Wam wybrane opinie typerów na temat aplikacji mobilnej dostępnej u bukmachera Superbet.

- Superbet ma najlepszą aplikację na rynku! Działa bez zacięć i nie ma notorycznych przerw technicznych. Nie potrzebuję cudów, samo dobre działanie mi wystarczy. Bo co z tego, jak są cuda, jak nie można ich realnie wykorzystać. Superbet spełnia moje oczekiwania, polecam każdemu, kto chce bez nerwów obstawiać kupony na swoim koncie - opinia dodana przez Patryk88.

- Charakterystyczne dla aplikacji Superbet jest to, że działa mega poprawnie, ale zwróciłbym jeszcze uwagę na wysokie kursy i bogatą ofertę. Nic tak nie cieszy, jak podróż tramwajem do pracy i jednoczesna analiza zakładów specjalnych :D :D :D - opinia dodana przez PROtyper.

- Solidna aplikacja mobilna, która nie potrzebuje dodatkowej promocji. Wystarczy, że raz ją wrzucicie na warsztat i już z Wami zostanie, bo jest po prostu dobra. Czasami jest tak, że jakaś apka od razu odpycha, a tutaj jest odwrotnie. Prostota wygrywa i jest na propsie! - opinia dodana przez Hobbit.

FAQ: Pytania typerów o bukmachera Superbet i aplikację

Poniższą sekcję tekstową przeznaczyliśmy na odpowiedzi na pytania związane z bukmacherem Superbet i aplikacją mobilną, za pomocą której możecie, o każdej porze dnia lub nocy, obstawiać zakłady sportowe.

1️⃣ Jak pobrać aplikację mobilną od bukmachera Superbet?

Bukmacher Superbet udostępnił swoim klientom dwie ścieżki, za pomocą których mogą oni zainstalować apkę na swoim telefonie czy tablecie. Szczegółowy opis obu dróg rejestracyjnych znajdziecie TUTAJ.  

2️⃣ Jak zainstalować aplikację Superbet na telefonie komórkowym?

Wystarczy w stu procentach podążać za instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Pełny opis schematu instalacji aplikacji od Superbet znajdziecie W TYM MIEJSCU.

3️⃣ Jak postawić kupon w superbetowskiej aplikacji bukmacherskiej?

Wystarczy przebrnąć przez trzy proste kroki, aby cieszyć się zawartym kuponem bukmacherskim. Dokładny opis "jak postawić kupon w Superbet na apce" przeczytacie TUTAJ. 

4️⃣ Czy Superbet ma specjalne bonusy na aplikacji?

Tak, po uruchomieniu aplikacji mobilnej można sobie ściągnąć na swój profil gracza kilka bonusów (benefit podstawowy - premie 1534 zł za kod LEGALSPORT). Zgarnąć można nie tylko na przykład SuperSpin , w ramach którego można wygrać dodatkowe nagrody pieniężne, ale również SuperBonus (150% więcej od wygranej na zakładach akumulowanych). Rejestracji w aplikacji możesz dokonać TUTAJ.

5️⃣ Czy do rejestracji konta w Superbet na telefonie potrzebny jest kod promocyjny?

Jeżeli chcecie zyskać ekskluzywne bonusy startowe, to tak - kod promocyjny jest potrzebny. Możecie na przykład skorzystać z naszego hasła promocyjnego LEGALSPORT, które zapewnia na powitanie bonusy o łącznej wartości 1534 zł. Na tę sumę składa się m.in. bonus bez ryzyka 1300 zł (promocja ważna jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni).

6️⃣ Aplikacja mobilna Superbet - wymagania systemowe

Żeby odpalić aplikację, wystarczy posiadać jeden z dwóch mobilnych systemów operacyjnych: Android lub iOS. Jeśli jesteście posiadaczami sprzętu, który opatrzony jest właśnie takim systemem, to wówczas bez problemów odpalicie na nim darmową apkę od Superbet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Aplikacja mobilna Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.