sobota, 24 lutego 2024

Jak wpłacić pieniądze do Superbet

Wpłata depozytu do Superbet - sprawdź w jaki sposób zasilić swoje konto gracza w Superbet online.

Kasa dla nowych graczy w Superbet
Spis treści
Rozwiń
 1. Metody płatności w Superbet - jak zacząć
 2. Superbet: płatności przez BLIK
 3. Zasilenie depozytu szybkim przelewem - Przelewy24 i TPay
 4. Wpłata depozytu przez Paysafecard
 5. Wpłata do Superbet przez portfel elektroniczny
  1. Jak zrobić depozyt przez Skrill
  2. Wpłata depozytu przez Neteller
 6. Zasilenie konta Superbet kartą kredytową / debetową
 7. Płatności Open Banking
 8. Depozyt tradycyjnym przelewem bankowym
 9. FAQ - pytania typerów o płatności w Superbet
Wpłać depozyt i aktywuj mega pakiet bonusów
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 54 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Dawno minęły czasy, gdy przelewów dokonywaliśmy w banku lub na poczcie, korzystając ze specjalnych druczków. Nawet klasyczne przelewy internetowe są już dla wielu osób przeżytkiem.

Superbet - metody płatności u legalnego bukmachera online

Dziś zależy nam, żeby nasze pieniądze znalazły się u odbiorcy w ciągu minuty, a nie następnego dnia roboczego - i dotyczy to również zasilania swojego konta gracza, przeznaczonego do obstawiania zakładów sportowych online.

Freebet 34 zł na start
Darmowy zakład do odbioru tylko z kodem LEGALSPORT

Dlatego szybkie płatności u bukmachera internetowego są już standardem, a operatorzy udostępniają nam coraz więcej nowoczesnych metod wpłaty depozytu.

To bardzo istotne np. podczas typowania zdarzeń LIVE - gdy brakuje nam środków na kupon, który w danym momencie chcielibyśmy puścić, możemy zasilić swoje saldo w ciągu minuty za pomocą kilku kliknięć. Co ważne, wszystkie te techniki są bezpieczne, opatrzone odpowiednimi zabezpieczeniami i certyfikatami szyfrującymi, nie musimy się więc obawiać, że nasze pieniądze przepadną gdzieś po drodze.

Wiele opcji szybkich i bezpiecznych płatności+ E-portfele Skrill i Neteller+ Szybkie przelewy TPay i Przelewy24+ BLIK, Paysafecard i wiele innych
Wiele opcji szybkich i bezpiecznych płatności
+ E-portfele Skrill i Neteller
+ Szybkie przelewy TPay i Przelewy24
+ BLIK, Paysafecard i wiele innych
GRAJ w

Szczególnie dobrze pod tym względem prezentuje się legalny bukmacher Superbet, który mocno rozbudował swój wachlarz szybkich płatności, udostępniając typerom aż dziesięć różnych opcji. Nie ma więc znaczenia, czy na co dzień korzystamy z płatności przez BLIK, czy też wolimy szybkie przelewy TPay albo portfel elektroniczny Skrill - w Superbet zasilimy swoje konto każdą z tych metod, mamy też do wyboru inne opcje. A zatem, jak wpłacić pieniądze do Superbet? Przekonajcie się!

Metody płatności w Superbet - jak zacząć

By zasilić swoje konto depozytem, należy przede wszystkim zalogować się na swój profil typerski u tego licencjonowanego bukmachera internetowego. Jeśli chcesz korzystać z oferty sportowej Superbet, ale nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć w kilka minut - pod linkiem znajdziesz dokładną instrukcję, jak się zarejestrować w Superbet online.

Warto przy tym pamiętać, że czasu pełnej weryfikacji konta gracza maksymalna suma wszystkich wpłat wynosi 5000 zł - po przekroczeniu tej kwoty możliwość dalszego zasilania konta zostanie zablokowana aż do czasu uzupełnienia brakujących danych i przekształcenia profilu w konto stałe ze wszystkimi funkcjonalnościami (odblokuje to również m.in. opcję wypłaty wygranych na nasz rachunek bankowy).

Po zalogowaniu się należy kliknąć w button "Wpłata" - znajdziemy ją w prawym górnym rogu strony (na poniższym screenie zaznaczony na żółto.

Jak rozpocząć płatność na konto w Superbet

Kolejnym krokiem jest wybór opcji "Wpłata online" i ustalenie kwoty, jaką chcemy zasilić swój depozyt bukmacherski w Superbet. Domyślnie mamy do wyboru opcje 50 PLON, 150 PLN i 200 PLN, ale oczywiście możemy też zdecydować się na dowolną inną kwotę - wówczas ręcznie wpisujemy ją w polu znajdującym się obok domyślnie ustalonych kwot. Wybraną sumę zatwierdzamy kliknięciem w żółty button "WPŁATA".

Infografika - wybór kwoty depozytu w Superbet

Następnie zostaniemy przeniesieni do nowego okna i poproszeni o wybór określonej metody płatności oraz postępowanie zgodnie z instrukcją. Jak zatem wpłacić pieniądze do Superbet za pomocą Skrill a jak wykonać przelew korzystając z opcji szybkich płatności? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej!

Superbet: płatności przez BLIK

BLIK umożliwia nam zasilenie bukmacherskiego bankrollu dowolną kwotą - minimalny depozyt to 1 zł, natomiast górna granica wpłaty nie została ustalona. Bukmacher ani bank nie pobierają również żadnych opłata za tę metodę płatności, a pieniądze na naszym saldzie depozytowym pojawiają się praktycznie natychmiast - w kilka chwil po zatwierdzeniu przelewu.

By wpłacić pieniądze do Superbet przez popularny BLIK należy wybrać tę metodę płatności w oknie, w którym wyświetlą się wszystkie dostępne opcje. Po zaznaczeniu BLIK tuż obok wyświetli się pole, w które należy wpisać specjalny sześciocyfrowy kod kod BLIK z aplikacji mobilnej naszego banku. Trzeba przy tym pamiętać, że kod BLIK jest ważny tylko przez dwie minuty! Po upływie tego czasu należy wygenerować nowy kod.

Infografika - zasilenie depozytu w Superbet BLIKiem

Po kliknięciu w zielony button „DEPOZYT” (widoczny w dolnej części powyższego screena) musimy jeszcze tylko zatwierdzić transakcję w mobilnej aplikacji swojego banku. To wszystko - po kilku chwilach zadeklarowana kwota pojawi się na naszym saldzie depozytowym Superbet i będziemy mogli wykorzystać ją na obstawianie dowolnych zakładów SOLO i AKO z bogatej oferty sportowej bukmachera.

Zasilenie depozytu szybkim przelewem - Przelewy24 i TPay

Wpłata depozytu na nasze konto gracza za pomocą błyskawicznych płatności jest bardzo prosta i umożliwia natychmiastowe zasilenie salda kwotą od 1 zł w górę (bez limitu maksymalnej wpłaty), bez żadnych opłat i w ciągu paru sekund. Szybkie przelewy w Superbet obsługuje dwóch bezpiecznych i sprawdzonych operatorów płatności - to Przelewy24 i TPay.

W obu przypadkach po zatwierdzeniu kwoty przelewu musimy wybrać odpowiedniego operatora - w przypadku korzystania z pośrednika Przelewy24 zostaniemy od razu przeniesieni do okna, w którym wybieramy obsługujący nasz indywidualny rachunek bank, a wybierając TPAY musimy najpierw wybrać opcję "Przelew" (do wyboru jest jeszcze BLIK), a dopiero potem wybieramy bank.

Infografika - przelew depozytu metodą Przelewy24

Następnie logujemy się do naszego banku i potwierdzamy transakcję, stosując standardową metodę weryfikacji (np. kod SMS). Gdy transakcja zostanie zaakceptowana, w obu przypadkach wystarczy już tylko kliknąć „Wyloguj się, aby powrócić do Sklepu”. Po upływie kilku chwil (zwykle trwa to mniej niż minutę) zadeklarowana kwota zasili nasz depozyt.

Wpłata depozytu przez Paysafecard

Paysafecard to karta przedpłacona, wykorzystywana głównie do płatności elektronicznych w sklepach internetowych czy u bukmachera. Co ważne, nie wymaga posiadania konta bankowego - można ją zasilić podczas zakupu w punkcie sprzedaży (wybieramy kartę o określonej wartości) lub później za pomocą kodu kreskowego karty - a płatności dokonane taką kartą są całkowicie anonimowe (nie podajemy żadnych swoich danych osobowych).

Płatności przez Paysafecard do Superbet można zrealizować w kilku prostych krokach. Po wyborze kwoty w przeglądarce otworzy się nowe okno, w które należy wpisać dane do logowania na koncie Paysafecard lub 16-cyfrowy kod karty.

Jak uzupełnić stan konta Superbet kartą Paysafecard

Po zatwierdzeniu transakcji nasze saldo w Superbet zostanie doładowane wybraną kwotą w ciągu mniej więcej minuty. Koncesjonowany bukmacher Superbet oferuje również depozyt za pomocą Scan2Pay, oferowany przez Paysafecard. Swoje wygrane będziesz mógł wypłacić na swoje internetowe konto paysafecard.

Warto przy tym pamiętać, że dokonując wpłaty depozytu poprzez użycie 16-cyfrowego kodu Paysafecard nie będziemy mieli możliwości dokonania wypłaty tą samą metodą. Aby dokonywać wypłat za pomocą Paysafecard należy dokonać płatności za pomocą konta „my Paysafecard”.

Wpłata do Superbet przez portfel elektroniczny

Jedną z najchętniej wybieranych form zasilania bukmacherskiego bankrollu w Superbet jest wpłata prze e-portmonetkę. Superbet akceptuje dwa najpopularniejsze w Polsce rodzaje portfeli elektronicznych - to Skrill i Neteller. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy bukmacherskich, ponieważ gwarantują anonimowość, szybkość transakcji i bezpieczeństwo.

Choć Skrill nie jest klasyczną instytucją bankową, jego działalność podlega Financial Conduct Authority (FCA - angielski odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego) a transfery finansowe są szyfrowane w technologii SSL. Bezpieczne i szybkie są również płatności do bukmachera poprzez e-portfen Neteller.

Jak zrobić depozyt przez Skrill

By rozpocząć płatność tą metodą, należy tradycyjnie wybrać kwotę, jaką chcemy przelać na nasz bukmacherski bankroll, a następnie spośród dostępnych form płatności wybrać opcję "Skrill" i nacisnąć button "Depozyt". Wówczas w przeglądarce internetowej pojawi się nowe okno, w którym musimy podać dane do naszego konta Skrill (jest to adres e-mail i hasło).

Płatności przez Skrill do Superbet - infografika

Po zatwierdzeniu płatności wybrana kwota pojawi się na naszym saldzie w Superbet w ciągu kilku minut, a dane karty mogą zostać zapisane w celu szybszej realizacji kolejnych płatności przez Skrill.

Wpłata depozytu przez Neteller

Rozpoczynając zasilenie depozytu bukmacherskiego w Superbet przez Neteller musimy wprowadzić kwotę, a następnie wybrać odpowiednią metodę płatności oraz wprowadzić identyfikator zabezpieczeń do swojego konta Neteller oraz powiązany z nim adres e-mail i kliknąć button "Depozyt".

Jak zasilić konto gracza Superbet metodą Neteller?

Po sprawdzeniu poprawności deponowanej kwoty wystarczy już tylko zatwierdzić transakcję.

Zasilenie konta Superbet kartą kredytową / debetową

Płatności do bukmachera za pomocą karty debetowej lub kredytowej są przez wielu graczy uważane za szczególnie bezpieczne, ponieważ podczas weryfikacji należy podać specjalny kod CVV. Zasilenie konta tą metodą możliwe jest już od kwoty 1 zł, pieniądze pojawiają się na koncie niemal natychmiast, nie są również pobierane żadne opłaty od wpłaty. W Superbet możliwe jest uzupełnienie salda kartami VISA i MasterCard.

Po standardowym określeniu kwoty przelewu i kliknięciu buttona "Wpłata" musimy podać dane naszej karty:

 • Imię i nazwisko
 • 16-cyfrowy indywidualny numer karty
 • Datę ważności karty (miesiąc i rok - podane na odwrocie)
 • Kod CVV / CVC - specjalny trzycyfrowy kod widoczny na odwrocie karty (koło miejsca na podpis), wprowadzany jako środek bezpieczeństwa. Różnica w nazewnictwie wynika ze standardów przyjętych przez danego operatora - na kartach VISA znajdziemy kod CVV, a na kartach MasterCard - CVC.

Po uzupełnieniu wymaganych pól należy już tylko potwierdzić transakcję - zlecony przelew zasili nasz bukmacherski bankroll w ciągu kilku minut ((zazwyczaj w mniej niż minutę).

Infografika - jak przelać pieniądze do Superbet z karty bankowej

Co ważne, partner przetwarzający płatności Superbet może bezpiecznie zapisać dane karty płatniczej, dzięki czemu kolejne zasilenie depozytu tą metodą będzie przebiegało znacznie szybciej (nie trzeba wpisywać numeru karty)

Wybierając tę metodę płatności w Superbet pamiętajcie, że karty Mastercard można użyć tylko w celu dokonania wpłaty, natomiast nie ma możliwości wypłaty wygranych za pośrednictwem karty Mastercard.

Płatności Open Banking

Chcąc zasilić saldo w Superbet dodatkowymi środkami możemy też skorzystać z opcji wpłaty błyskawicznym przelewem Open Baking. Podobnie jak w przypadku innych szybkich płatności, środki przelane tą metodą pojawiają się na naszym koncie niemal natychmiast, nie ma również ustalonego żadnego limitu minimalnej wpłaty, możemy więc przelać nawet 1 zł.

Po wyborze opcji "Wpłata online" i określeniu kwoty, jaką chcemy zasilić swoje konto typerskie Superbet, wybieramy metodę "Przelew błyskawiczny" (Open Banking) - na poniższej grafice jest ona obwiedziona.

Jak zasilić konto Superbet metodą Open Banking - infografika

Następnie należy sprawdzić, czy wybrana przez nas kwota jest prawidłowa oraz kliknąć zielony button "Depozyt" - zostanie wówczas wyświetlone okno (jak na zdjęciu poniżej) poprzez które trzeba wybrać kraj w którym mamy konto oraz nasz bank.

Zasilenie depozytu Metodą Open Banking - krok 2

Po sprawdzeniu szczegółów płatności wystarczy tylko kliknąć guzik "Zaakceptuj" - pojawi się wtedy strona naszego banku, na której trzeba dokończyć przelew, postępując zgodnie z pojawiającymi się na ekranie instrukcjami.

Depozyt tradycyjnym przelewem bankowym

Swoje konto typerskie w Superbet możemy również zasilić poprzez tradycyjny przelew bankowy, choć jest to sposób najrzadziej wykorzystywany przez graczy ze względu na najdłuższy czas oczekiwania na pojawienie się środków na saldzie głównym. Jest to związane z godzinami pracy poszczególnych banków - z tego względu przelew może zostać zaksięgowany nawet po kilku godzinach czy następnego dnia. Dodatkowo większość banków nie obsługuje transferów pieniężnych w niedziele, dlatego opłacenie tradycyjnym przelewem kuponu, który chcemy puścić za kilka minut, zdecydowanie nie jest polecanym rozwiązaniem.

Infografika z danymi do tradycyjnego przelewu na konto Superbet

Klasycznego przelewu bankowego na saldo gracza w Superbet dokonujemy bezpośrednio przez stronę swojego banku, uzupełniając wszystkie wymagane pola oraz określając kwotę przelewu. By rozpocząć, należy kliknąć button "Dokonaj wpłaty" i wybrać opcję Transfer bankowy - znajdziecie tam dane Superbet, które trzeba skopiować do formularza przelewu na stronie bankowości internetowej. Pamiętajcie przy tym, że tytuł przelewu musi zawierać nazwę użytkownika, a przelew powinien być dokonany z konta bankowego, podanego podczas procesu rejestracji konta typerskiego u tego wiarygodnego buka online.

FAQ - pytania typerów o płatności w Superbet

Ponieważ temat płatności u bukmacherów zawsze budził spore zainteresowanie graczy, również i na temat metod zasilania depozytu w Superbet pojawia się wiele pytań. Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jakie metody płatności dla graczy przygotował Superbet?

Superbet akceptuje aż dziesięć różnych metod płatności, w tym Paysafecard, portfele elektroniczne Skrill i Neteller czy BLIK. >> Więcej metod zasilania konta w Superbet

2️⃣ Jak szybko pieniądze pojawią się na koncie gracza?

To zależy od wybranej metody, ale w zdecydowanej większości przypadków jest to kilka chwil. Jedynie tradycyjny przelew bankowy uzależniony jest od godzin księgowania poszczególnych banków. >> Jak zasilić depozyt w Superbet?

3️⃣ Jaka jest minimalna wysokość depozytu?

Dla wszystkich metod płatności, akceptowanych przez Superbet, minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.  >> Więcej o płatnościach w Superbet

4️⃣ Czy Superbet ma premię za wpłatę?

Tak, w Superbet możemy otrzymać aż dwie premie finansowe za wpłacony depozyt.

5️⃣ Czy wpłatę do Superbet można wykonać tradycyjnym przelewem?

Tak, Superbet akceptuje tradycyjne przelewy bankowe. Warto przy tym pamiętać, że szybkość zasilenia konta jest tu uzależniona od godzin pracy banku, w którym mamy konto.

6️⃣ Dlaczego nie mogę wpłacić pieniędzy do Superbet?

Powodów może być kilka, w tym brak środków na koncie, przekroczenie limitu depozytów ustawionych dla konta lub niepełna aktywacja profilu - wówczas limit depozytów wynosi 5000 zł.

07.11.2022, 17:33
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Jak wpłacić pieniądze do Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.