czwartek, 20 czerwca 2024

Zakłady na baseball w Superbet

08.03.2024, 16:32
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
  1. Zakłady na baseball w Superbet – porady
  2. Zakład na baseball w Superbet - przykłady
  3. FAQ
Pakiet powitalny Superbet do wykorzystania na typowanie baseballu
  • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
  • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
  • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Superbet to bukmacher, który na polski rynek zakładów wzajemnych wkroczył wyjątkowo pewnym krokiem i już dziś z jego usług korzysta wielu obstawiających.

Jak typować baseball w Superbet - poradnik dla typerów

My także zaliczamy się do tego grona, ponieważ praktycznie każdy element sponsora Polonii Bytom prezentuje się wręcz znakomicie. Doskonale widać to w szczególności po propozycji samych typów obejmującej praktycznie wszystkie rodzaje rywalizacji sportowej.

Oznacza to, że aktualnie obstawiać można u niego nie tylko piłkę nożną, koszykówkę, czy siatkówkę, ale także m.in. baseball. Jeśli więc interesuje Was, jakie dokładnie możliwości zapewnia Wam Superbet w kwestii betowania tej iście amerykańskiej rywalizacji, to po prostu zostańcie z nami.

Analizując baseballową ofertę w Superbet rzuca się w oczy przede wszystkim bogata lista rozgrywek do typowania. Dzięki temu na Waszych kuponach umieszczać możecie wydarzenia związane z rywalizacją w USA (np. MLB), ale też w innych krajach. Mowa tutaj m.in. o Japonii, Tajwanie, Korei Południowej, czy Meksyku.

Ogromną zaletą tych wszystkich selekcji jest to, że dotykają one znacznie więcej, niż tylko klasycznych rozstrzygnięć. W związku z tym każdy z Was spróbować może swoich sił np. w typowaniu końcowych wyników, liczby punktów czy poszczególnych fragmentów gry (inning). Dodatkowo w Superbet sprawdzić możecie się również w puszczaniu zakładów handicapowych oraz zakładów łączonych, które jak wiadomo są gwarancją wysokich współczynników.

Oferta na baseball w Superbet+ Atrakcyjne zakłady główne+ Intratne podtypy+ Zyskowne promocje bukmacherskie na baseball

Oferta na baseball w Superbet
+ Atrakcyjne zakłady główne
+ Intratne podtypy
+ Zyskowne promocje bukmacherskie na baseball

Jeżeli zatem przemawiają do Was te wszystkie możliwości, to nie traćcie czasu i już dziś wejdźcie do gry. Pamiętajcie, że jest to o tyle proste, że do dyspozycji macie zarówno wyjątkowo intuicyjną i perfekcyjnie działającą stronę internetową (www.superbet.pl), jak i witrynę mobilną. Co więcej, zawsze skorzystać możecie też z dopracowanej w najmniejszych szczegółach aplikacji bukmacherskiej dedykowanej urządzeniom z system iOS oraz Android.

Zakłady na baseball w Superbet – porady

U każdego licencjonowanego bukmachera wskazać się da mocne punkty oferty. Identycznie wygląda to w przypadku podmiotu Superbet i jego propozycji na baseball. W związku z tym poniżej postanowiliśmy zebrać kilka takich porad. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one w skutecznym typowaniu, a tym samym wygrywaniu kolejnych pieniędzy.

Porównując baseballową ofertę Superbet z innymi podmiotami bukmacherskimi uwagę przykuwa w szczególności jeden fakt. Mianowicie chodzi tutaj o czas dodawania poszczególnych selekcji wzajemnych, w czym akurat sponsor Polonii Bytom wypada bardzo dobrze. Co istotne, aby się o tym przekonać, nie trzeba wcale bardzo się nad tym pochylać.

gram kupony na baseball
Korzystam z rozbudowanej oferty zakładów w Superbet

Wystarczy tak naprawdę popatrzeć choćby na typy dopisane do rywalizacji w Stanach Zjednoczonych. I tak np. do starcia Chicago W.Sox vs LA Angels Superbet już kilka dni wcześniej dopisał ponad 18 różnych zakładów.  Z kolei w tym samym czasie gracze korzystający na co dzień z usług Fortuny mają tylko do dyspozycji  typy na rozstrzygnięcie spotkania, zakłady na liczbę punktów i selekcje handicapowe. Oznacza to po prostu, że u operatora typów sportowych kojarzonego ze Sławomirem Peszko pozwolić możecie sobie na znacznie więcej.

Sporą zaletą całej baseballowej oferty Superbet jest wysokość mnożników bukmacherskich, które w wielu przykładach wręcz biją konkurencję na głowę. Myślcie, że to wszystko? To co powiecie na to, że w wielu wypadkach wspomniane współczynniki wyglądają jeszcze lepiej? Tak, i to wcale nie są żarty. Jak pewnie się domyślacie, stoi za tym specjalna akcja windująca kursy w górę (promocja Super Kurs w Superbet). Naturalnie wydarzanie baseballowe nie stanowią jej głównej siły, ale tych także nie brakuje. Tym samym nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko regularnie zaglądać na stronę tego renomowanego buka. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie tego nawet przez moment.

Aby przekonać się o tym, że do wielu baseballowych selekcji Superbet dopisuje naprawdę podniesione współczynniki, wystarczy pochylić się nad klasycznymi zakładami na mecz. Za przykład niech posłuży nam tutaj rywalizacja w lidze tajwańskiej (CPBL), a dokładnie zmagania Uni-President Lions vs Fubon Guardians.

Klasyczne typy na baseball w Superbet

U sponsora piłkarzy z Bytomia wygraną gospodarzy postawić możecie za 1.60, a zwycięstwo gości za 2.20. O takich wartościach pomarzyć mogą chociażby użytkownicy bukmachera TOTALbet, którzy pierwszy scenariusza zagrać mogą za 1.56, a drugi za 2.16.

Przewagi kursowej spodziewać się możecie też w innych baseballowych zakładach. Szczególnie dobrze oddają to typy na sumę punktów i to praktycznie wszystkie z nich. Aby było nam łatwiej, skupmy się na meczu NC Dinos vs Hanwha E. i zakładzie uner/over 7.5 punktu. Do tych możliwości Superbet dopisał kolejno mnożniki na poziomie 2.35 i 1.60.

Typy na sumy w baseballu w Superbet

Zdecydowanie niższymi wartościami pocieszyć się muszą m.in. typerzy bukmachera BETFAN, bo im wytypowanie pierwszego scenariuszu zapewni kurs 2.20, a drugiego 1.52. Jak więc widać, różnice są naprawdę spore.

Wszystkim amatorom tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportowej Superbet polecić możemy także z powodu rozpiętości samej oferty. Warto zaznaczyć, że ta rekomendacja odnosi się przede wszystkim do zmagań w lokalizacjach bardziej egzotycznych, czyli np. w Meksyku.

Doskonale widać to na przykładzie ligi meksykańskiej, do której sponsor Polonii Bytom praktycznie za każdym razem dopisuje więcej selekcji, niż konkurencja. I tak np. potyczka Tabasco vs El Aguila de V. w Superbet obwarowana została sześcioma różnymi rodzajami zakładów. Z kolei PZBuk ograniczył się zaledwie do trzech podstawowych typów.

Spore wrażenie powinna na Was zrobić również informacja, że bukmacher łączony z Jurkiem Dudkiem na wiele baseballowych wydarzeń oferuje zakłady specjalne. Jest to o tyle istotne, że te naprawdę rzadko pojawiają się u innych licencjonowanych operatorów typów wzajemnych. Dodatkowo pozwalają one Wam na naprawdę wiele. Idealnie obrazuje to chociażby mecz Atlanta vs Chicago Cubs. W ramach tego pojedynku i selekcji specjalnych w Superbet stawiać możecie m.in. na różnicę zwycięstwa, najwyżej punktujący inning oraz ekipę z większą liczbą wygranych inningów.

Zakłady specjalne na baseball w Superbet

Omawiając zakłady wykraczające poza standardy polskiego rynku bukmacherskiego, nie sposób nie wspomnieć też o selekcjach SuperUltra. One podobnie jak typy specjalne dotykają sfer rzadko poruszanych przez innych bukmacherów. Dzięki temu w Superbet obstawić możecie np. czy która drużyna wygra w inningach 1 do 5 przy uwzględnieniu wybranego handicapu.

Selekcje SuperUltra w Superbet na baseball

Naszym zdaniem to zupełności wystarczy do tego, aby przekonać Was, że baseball zdecydowanie najlepiej grać u legalnego bukmachera Superbet. Jesteśmy wręcz przekonani, że podane przez nas wskazówki zostaną przez Was skrupulatnie wykorzystane i już niedługo pochwalić się będziecie mogli sporą wygraną.

Na koniec raz jeszcze przypominamy, że w celu skutecznego puszczenia kuponu wcale nie musicie odpalać swoich laptopów i odwiedzać oficjalnej strony tego renomowanego organizatora selekcji sportowych. Równie dobrze ściągnąć możecie w pełni funkcjonalną apkę Superbet, która pozwoli Wam typować praktycznie z dowolnego miejsca. Oznacza to tym samym, że dodatkowe pieniądze zarobić możecie w czasie drogi do pracy lub odpoczywając na fotelu. A więc do dzieła!

Zakład na baseball w Superbet - przykłady

Jak już wiecie, stworzenie intratnego kuponu poświęconego tylko i wyłącznie tej amerykańskiej rywalizacji w Superbet to nic trudnego. Aby jednak nikt z Was nie miał co do tego najmniejszych wątpliwości, to poniżej stworzyliśmy nasz przykładowy kupon AKO. Wierzymy, że dzięki temu także i Wy zdecydujecie się na taki krok.

Na naszym kuponie kombi znalazło się miejsce łącznie dla sześciu baseballowych zakładów. Najwięcej z nich, bo aż trzy to klasyczne selekcje na zwycięstwo z kursami od 1.50 do 1.67. Do tego dorzuciliśmy jeden typ na sumy (mnożnik 1.65) oraz jeden zakład specjalny (współczynnik 1.67). Całość zamknęliśmy selekcją SuperUltra z kursem 1.80. Taki dobór sprawił, że łączny kurs całego kuponu wyniósł aż 19.01, który w połączeniu ze stawką w kwocie 100 zł, pozwolił nam stanąć przed szansą zgarnięcia aż 1840.12 zł. Chyba zgodzicie się z nami, że nagroda wypada całkiem okazale, prawda?

Kupon AKO na baseball w Superbet

Warto dodać, że u innych bukmacherów moglibyśmy tylko pomarzyć o takich profitach. W Superbet jest inaczej, ponieważ ten rumuński operator zakładów wzajemnych pozwolił puścić nam ten kupon z bonusem w postaci 10% wygranej, która w tym wypadku wynosiła dokładnie 167.28 zł. To wszystko dzięki promocji Super Bonus stworzonej właśnie z myślą o graczach sięgających po kupony bardziej rozbudowane.

FAQ

1️⃣ Jakie baseballowe zakłady wypadają najlepiej w Superbet?

U sponsora Polonii Bytom szczególną wagę poświęcić powinniście klasycznym typom na zwycięstwo, selekcjom na sumy oraz zakładom specjalnym. Dodatkowo zachęcić Was możemy do sięgania po bardzo opłacalne typy SuperUltra.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Zakłady na baseball w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.