Forma w lidze
Arkonia U19 w tabeli
10. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
7 pkt
7:10 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Arkonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
| ··· | |||||||
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 13 |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | 13 |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | 12 |
Wyniki Arkonia U19
Terminarz Arkonia U19
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Arkonia U19
Arka Gdynia U19
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:00
|
Jagiellonia U19
Arkonia U19
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 12:00
|
Arkonia U19
Miedź Legnica U19
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Arkonia U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów.
Które miejsce zajmuje Arkonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Arkonia U19 zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Arkonia U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arkonia U19 to spotkanie z Arka Gdynia U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arkonia U19?
Ostatni mecz Arkonia U19 to wygrana z Raków Częstochowa U19 1:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Arkonia U19 w tym sezonie?
Bilans Arkonia U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Arkonia U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Arkonia U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Arkonia U19

Arkonia U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
U siebie | Łatwy |
Kiedy Arkonia U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arkonia U19 to spotkanie z Arka Gdynia U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Arkonia U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Arkonia U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Arkonia U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Arkonia U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arkonia U19?
Ostatni mecz Arkonia U19 to wygrana z Raków Częstochowa U19 1:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Arkonia U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Arkonia U19 w sezonie 2026.
Miejsce Arkonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Arkonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Arkonia U19 zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Arkonia U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Arkonia U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Arkonia U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 2,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 10%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Arkonia U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Arkonia U19 to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Arkonia U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Arkonia U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Arkonia U19
100% bramek Arkonia U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Arkonia U19 zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Arkonia U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Arkonia U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Arkonia U19
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Arkonia U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Arkonia U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Arkonia U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Arkonia U19 zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Arkonia U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Arkonia U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Arkonia U19 – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 31%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Arkonia U19 oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 31% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Arkonia U19 – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 43,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Arkonia U19 utrzymuje przy piłce 43,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Arkonia U19 – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Arkonia U19 to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Arkonia U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Arkonia U19 wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Arkonia U19 – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Arkonia U19 ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Arkonia U19 – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Arkonia U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,20 | 1,20 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Arkonia U19 zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Arkonia U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,25 0,83 | 3,00 1,17 | 1,75 1,33 |
9.
![]() |
1,17 1,50 | 1,50 2,25 | 1,33 1,75 |
|
10.
|
1,50 1,17 | 1,25 1,17 | 1,00 1,67 |
11.
![]() |
1,20 1,20 | 1,80 1,40 | 1,40 2,40 |
|
12.
|
0,25 1,67 | 0,75 1,33 | 2,25 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Arkonia U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Arkonia U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Talent Warszawa Youth - Arkonia U19 1:2 Centralna Liga Juniorów, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Zagłębie Lubin U19 - Arkonia U19 3:0 Centralna Liga Juniorów, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Legia Warszawa U19 - Arkonia U19 3:2, Centralna Liga Juniorów, 26.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Raków Częstochowa U19 - Arkonia U19 1:2, Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Raków Częstochowa U19 - Arkonia U19 1:2, Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Arkonia U19 w tym sezonie?
Bilans Arkonia U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Arkonia U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Arkonia U19 w sezonie 2026.