Forma w lidze
Miedź Legnica U19 w tabeli
2. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
14:4 bramki
2,33 gola/mecz
6 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Miedź Legnica U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 20 |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 17 |
Wyniki Miedź Legnica U19
Terminarz Miedź Legnica U19
Miedź Legnica U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów.
Które miejsce zajmuje Miedź Legnica U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Miedź Legnica U19 zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Miedź Legnica U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Miedź Legnica U19 to spotkanie z Górnik Zabrze U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Miedź Legnica U19?
Ostatni mecz Miedź Legnica U19 to wygrana z Talent Warszawa Youth 2:0 w Centralnej Lidze Juniorów, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Miedź Legnica U19 w tym sezonie?
Bilans Miedź Legnica U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-0-3 przy 19 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Miedź Legnica U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Miedź Legnica U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Miedź Legnica U19
Miedź Legnica U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
Stadion im. Ernesta Pohla Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
Stadion Zagłębia Lubin Wyjazd | Trudny |
Kiedy Miedź Legnica U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Miedź Legnica U19 to spotkanie z Górnik Zabrze U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Miedź Legnica U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Miedź Legnica U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Miedź Legnica U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Miedź Legnica U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Miedź Legnica U19?
Ostatni mecz Miedź Legnica U19 to wygrana z Talent Warszawa Youth 2:0 w Centralnej Lidze Juniorów, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Miedź Legnica U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Miedź Legnica U19 w sezonie 2026.
Miejsce Miedź Legnica U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Miedź Legnica U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Miedź Legnica U19 zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Miedź Legnica U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Miedź Legnica U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Miedź Legnica U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 6,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 60%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Miedź Legnica U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Miedź Legnica U19 to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Miedź Legnica U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-0-3 |
Gdy Miedź Legnica U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Miedź Legnica U19
100% bramek Miedź Legnica U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Miedź Legnica U19 zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Miedź Legnica U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Miedź Legnica U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Miedź Legnica U19
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 40% meczów Miedź Legnica U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Miedź Legnica U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Miedź Legnica U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Miedź Legnica U19 zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Miedź Legnica U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Miedź Legnica U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Miedź Legnica U19 – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Miedź Legnica U19 oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Miedź Legnica U19 – posiadanie piłki
- U siebie 42,0%
- Na wyjeździe 40,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Miedź Legnica U19 utrzymuje przy piłce 41,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Miedź Legnica U19 – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Miedź Legnica U19 to 60% meczów sezonu (6 z 10), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
Miedź Legnica U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 83%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Miedź Legnica U19 wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 7,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Miedź Legnica U19 – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 17%
Miedź Legnica U19 ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Miedź Legnica U19 – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Miedź Legnica U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Miedź Legnica U19 zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Miedź Legnica U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 3,20 1,80 | 2,00 1,00 |
|
2.
|
2,50 1,50 | 2,33 1,25 | 0,67 1,25 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 2,33 1,75 | 1,83 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,40 1,40 | 1,00 0,80 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 2,25 2,17 | 1,50 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Miedź Legnica U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Miedź Legnica U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Miedź Legnica U19 - Korona Kielce U19 6:1 Centralna Liga Juniorów, 27.09.2026
- Najwyższa porażka Legia Warszawa U19 - Miedź Legnica U19 4:1 Centralna Liga Juniorów, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Miedź Legnica U19 - Korona Kielce U19 6:1, Centralna Liga Juniorów, 27.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Miedź Legnica U19 - Arka Gdynia U19 1:0, Centralna Liga Juniorów, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Miedź Legnica U19 - Escola Varsovia U19 2:0, Centralna Liga Juniorów, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Miedź Legnica U19 w tym sezonie?
Bilans Miedź Legnica U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 7-0-3 przy 19 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Miedź Legnica U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Miedź Legnica U19 w sezonie 2026.
