Forma w lidze
Wisła Kraków U19 w tabeli
5. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
9:6 bramki
2,25 gola/mecz
12 pkt
13:10 bramki
2,17 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Wisła Kraków U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 20 |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 17 |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | 15 |
Wyniki Wisła Kraków U19
Terminarz Wisła Kraków U19
Ostatnie transfery Wisła Kraków U19
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Lip 2023 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska |
|
za darmo |
Wisła Kraków U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów. Zespół prowadzi Patryk Jalocha.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Wisła Kraków U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Wisła Kraków U19 zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Wisła Kraków U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wisła Kraków U19 to spotkanie z Legia Warszawa U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wisła Kraków U19?
Ostatni mecz Wisła Kraków U19 to wygrana z Escola Varsovia U19 3:4 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wisła Kraków U19 w tym sezonie?
Bilans Wisła Kraków U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 22 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wisła Kraków U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Wisła Kraków U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Wisła Kraków U19

Wisła Kraków U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Wisła Kraków U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wisła Kraków U19 to spotkanie z Legia Warszawa U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Wisła Kraków U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Wisła Kraków U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Wisła Kraków U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wisła Kraków U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wisła Kraków U19?
Ostatni mecz Wisła Kraków U19 to wygrana z Escola Varsovia U19 3:4 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wisła Kraków U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Wisła Kraków U19 w sezonie 2026.
Miejsce Wisła Kraków U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Wisła Kraków U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Wisła Kraków U19 zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Wisła Kraków U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Wisła Kraków U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Wisła Kraków U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 10%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wisła Kraków U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wisła Kraków U19 to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Wisła Kraków U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Wisła Kraków U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Wisła Kraków U19
100% bramek Wisła Kraków U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wisła Kraków U19 zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Wisła Kraków U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Wisła Kraków U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Wisła Kraków U19
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 20%
W 70% meczów Wisła Kraków U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Wisła Kraków U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wisła Kraków U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wisła Kraków U19 zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Wisła Kraków U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Wisła Kraków U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Wisła Kraków U19 – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
Wisła Kraków U19 oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Wisła Kraków U19 – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 4
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 4 meczów. Średnio Wisła Kraków U19 utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Wisła Kraków U19 – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Wisła Kraków U19 to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Wisła Kraków U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,7
Wisła Kraków U19 wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Wisła Kraków U19 – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Wisła Kraków U19 ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Wisła Kraków U19 – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Wisła Kraków U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-4-0 | 1,40 | 2,20 | 1,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Wisła Kraków U19 zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Wisła Kraków U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 2,00 | 2,33 1,75 | 1,83 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,40 1,40 | 1,00 0,80 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 2,25 2,17 | 1,50 1,67 |
|
6.
|
1,75 1,33 | 1,50 1,83 | 0,75 2,67 |
|
7.
|
1,20 1,60 | 1,20 2,20 | 0,80 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Wisła Kraków U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wisła Kraków U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wisła Kraków U19 - Talent Warszawa Youth 4:0 Centralna Liga Juniorów, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Wisła Kraków U19 - Stal Rzeszów U19 0:1 Centralna Liga Juniorów, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Escola Varsovia U19 - Wisła Kraków U19 3:4, Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Górnik Zabrze U19 - Wisła Kraków U19 1:1, Centralna Liga Juniorów, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Escola Varsovia U19 - Wisła Kraków U19 3:4, Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Wisła Kraków U19 w tym sezonie?
Bilans Wisła Kraków U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 22 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wisła Kraków U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Wisła Kraków U19 w sezonie 2026.
Wisła Kraków U19 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wisła Kraków U19 w sezonie 2026.
Wisła Kraków U19 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Lip 2023 |
![]() |
Polska | – |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2023 |
|
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2023 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2023 |
![]() |
Polska | 20 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2023 |
![]() |
Polska | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2023 |
![]() |
Polska | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2023 |
|
Polska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2023 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Wisła Kraków U19
