Forma w lidze
Korona Kielce U19 w tabeli
15. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:13 bramki
0,83 gola/mecz
4 pkt
4:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Korona Kielce U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
| ··· | |||||||
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | 8 |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | 7 |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 6 |
Wyniki Korona Kielce U19
Terminarz Korona Kielce U19
Korona Kielce U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów. Zespół prowadzi Paweł Przybył.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Korona Kielce U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Korona Kielce U19 zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 7 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 14 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Korona Kielce U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Korona Kielce U19 to spotkanie z Talent Warszawa Youth, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Korona Kielce U19?
Ostatni mecz Korona Kielce U19 to remis z Lech Poznań U19 2:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Korona Kielce U19 w tym sezonie?
Bilans Korona Kielce U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-4-5 przy 9 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Korona Kielce U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Korona Kielce U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Korona Kielce U19

Korona Kielce U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
![]() ![]() Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Korona Kielce U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Korona Kielce U19 to spotkanie z Talent Warszawa Youth, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Korona Kielce U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Korona Kielce U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Korona Kielce U19 w ostatnich 12 meczach
zdobyte stracone



Korona Kielce U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Korona Kielce U19?
Ostatni mecz Korona Kielce U19 to remis z Lech Poznań U19 2:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Korona Kielce U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Korona Kielce U19 w sezonie 2026.
Miejsce Korona Kielce U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Korona Kielce U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Korona Kielce U19 zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 7 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 14 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Korona Kielce U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Korona Kielce U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Korona Kielce U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,20
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Korona Kielce U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Korona Kielce U19 to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Korona Kielce U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 0-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Korona Kielce U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Korona Kielce U19
100% bramek Korona Kielce U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Korona Kielce U19 zdobywa w sezonie średnio 0,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Korona Kielce U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Korona Kielce U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Korona Kielce U19
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Korona Kielce U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Korona Kielce U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Korona Kielce U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Korona Kielce U19 zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Korona Kielce U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Korona Kielce U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Korona Kielce U19 – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 8,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 19,5
Korona Kielce U19 oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 19,5 strzału.
Korona Kielce U19 – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Korona Kielce U19 utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Korona Kielce U19 – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,20
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Korona Kielce U19 to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Korona Kielce U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,7
Korona Kielce U19 wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Korona Kielce U19 – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 17%
Korona Kielce U19 ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Korona Kielce U19 – 2,3.
Korona Kielce U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 1,00 | 2,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Korona Kielce U19 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Korona Kielce U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,25 1,67 | 0,75 1,33 | 2,25 1,33 |
|
13.
|
1,20 0,80 | 1,80 1,40 | 2,20 2,20 |
|
14.
|
1,40 0,20 | 1,00 0,20 | 1,00 2,00 |
15.
![]() |
0,50 1,00 | 0,83 1,00 | 2,17 2,25 |
|
16.
|
0,83 0,25 | 1,33 1,00 | 1,67 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Korona Kielce U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Korona Kielce U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Arka Gdynia U19 - Korona Kielce U19 0:1 Centralna Liga Juniorów, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Korona Kielce U19 - Raków Częstochowa U19 0:5 Centralna Liga Juniorów, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Miedź Legnica U19 - Korona Kielce U19 6:1, Centralna Liga Juniorów, 27.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Arka Gdynia U19 - Korona Kielce U19 0:1, Centralna Liga Juniorów, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 68. minuta Korona Kielce U19 - Lech Poznań U19 2:2, Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Korona Kielce U19 w tym sezonie?
Bilans Korona Kielce U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-4-5 przy 9 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Korona Kielce U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Korona Kielce U19 w sezonie 2026.