Forma w lidze
Jagiellonia U19 w tabeli
3. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
14:11 bramki
2,33 gola/mecz
8 pkt
7:3 bramki
1,75 gola/mecz
Równy bilans
Jagiellonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 20 |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 17 |
Wyniki Jagiellonia U19
Terminarz Jagiellonia U19
Ostatnie transfery Jagiellonia U19
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2008 |
![]() |
Polska |
|
nieujawniona |
Jagiellonia U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów.
Które miejsce zajmuje Jagiellonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Jagiellonia U19 zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Jagiellonia U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jagiellonia U19 to spotkanie z Stal Rzeszów U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jagiellonia U19?
Ostatni mecz Jagiellonia U19 to wygrana z Lech Poznań U19 5:3 w Centralnej Lidze Juniorów, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jagiellonia U19 w tym sezonie?
Bilans Jagiellonia U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 21 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jagiellonia U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Jagiellonia U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Jagiellonia U19
Jagiellonia U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Jagiellonia U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jagiellonia U19 to spotkanie z Stal Rzeszów U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Jagiellonia U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Jagiellonia U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Jagiellonia U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jagiellonia U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jagiellonia U19?
Ostatni mecz Jagiellonia U19 to wygrana z Lech Poznań U19 5:3 w Centralnej Lidze Juniorów, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jagiellonia U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Jagiellonia U19 w sezonie 2026.
Miejsce Jagiellonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Jagiellonia U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Jagiellonia U19 zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Jagiellonia U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Jagiellonia U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Jagiellonia U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 40%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jagiellonia U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jagiellonia U19 to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Jagiellonia U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 5-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Jagiellonia U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Jagiellonia U19
100% bramek Jagiellonia U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jagiellonia U19 zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Jagiellonia U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jagiellonia U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Jagiellonia U19
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 70% meczów Jagiellonia U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Jagiellonia U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jagiellonia U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jagiellonia U19 zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Jagiellonia U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 95% goli Jagiellonia U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 10 meczów.
Jagiellonia U19 – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Jagiellonia U19 oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Jagiellonia U19 – posiadanie piłki
- U siebie 42,3%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Jagiellonia U19 utrzymuje przy piłce 44,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Jagiellonia U19 – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Jagiellonia U19 to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Jagiellonia U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Jagiellonia U19 wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Jagiellonia U19 – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 17%
Jagiellonia U19 ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Jagiellonia U19 – 2,0.
Jagiellonia U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 3,25 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Jagiellonia U19 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Jagiellonia U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 3,20 1,80 | 2,00 1,00 |
|
2.
|
2,50 1,50 | 2,33 1,25 | 0,67 1,25 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 2,33 1,75 | 1,83 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,40 1,40 | 1,00 0,80 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 2,25 2,17 | 1,50 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Jagiellonia U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jagiellonia U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Jagiellonia U19 - Escola Varsovia U19 3:0 Centralna Liga Juniorów, 6.09.2026
- Najwyższa porażka Jagiellonia U19 - Górnik Zabrze U19 0:4 Centralna Liga Juniorów, 9.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Jagiellonia U19 - Lech Poznań U19 5:3, Centralna Liga Juniorów, 14.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 39. minuta Jagiellonia U19 - Lech Poznań U19 5:3, Centralna Liga Juniorów, 14.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Arka Gdynia U19 - Jagiellonia U19 2:2, Centralna Liga Juniorów, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Jagiellonia U19 w tym sezonie?
Bilans Jagiellonia U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 21 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jagiellonia U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jagiellonia U19 w sezonie 2026.
Jagiellonia U19 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jagiellonia U19 w sezonie 2026.
Jagiellonia U19 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2008 |
![]() |
Polska | 35 |
|
nieujawniona |
