Forma w lidze
Śląsk Wrocław U19 w tabeli
4. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
7:5 bramki
1,40 gola/mecz
8 pkt
7:4 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Śląsk Wrocław U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 20 |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 17 |
Wyniki Śląsk Wrocław U19
Terminarz Śląsk Wrocław U19
Śląsk Wrocław U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów.
Które miejsce zajmuje Śląsk Wrocław U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Śląsk Wrocław U19 zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 18 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Śląsk Wrocław U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Śląsk Wrocław U19 to spotkanie z Zagłębie Lubin U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Śląsk Wrocław U19?
Ostatni mecz Śląsk Wrocław U19 to porażka z Polonia Warszawa U19 0:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Śląsk Wrocław U19 w tym sezonie?
Bilans Śląsk Wrocław U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-3-2 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 17,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Śląsk Wrocław U19

Śląsk Wrocław U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
Stadion Zagłębia Lubin Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Legia Training Center Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Śląsk Wrocław U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Śląsk Wrocław U19 to spotkanie z Zagłębie Lubin U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Śląsk Wrocław U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Śląsk Wrocław U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Śląsk Wrocław U19?
Ostatni mecz Śląsk Wrocław U19 to porażka z Polonia Warszawa U19 0:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Śląsk Wrocław U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026.
Miejsce Śląsk Wrocław U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Śląsk Wrocław U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Śląsk Wrocław U19 zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 18 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Śląsk Wrocław U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Śląsk Wrocław U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 17,3
- Strzały celne / mecz 8,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 40%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Śląsk Wrocław U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Śląsk Wrocław U19 to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Śląsk Wrocław U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Śląsk Wrocław U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Śląsk Wrocław U19
89% bramek Śląsk Wrocław U19 pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Śląsk Wrocław U19 zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Śląsk Wrocław U19
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Śląsk Wrocław U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Śląsk Wrocław U19
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 30% meczów Śląsk Wrocław U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Śląsk Wrocław U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Śląsk Wrocław U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Śląsk Wrocław U19 zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Śląsk Wrocław U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Śląsk Wrocław U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Śląsk Wrocław U19 – strzały
- Celne / mecz 8,0
- Niecelne / mecz 9,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,0
Śląsk Wrocław U19 oddaje 17,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,0 strzału.
Śląsk Wrocław U19 – posiadanie piłki
- U siebie 60,5%
- Na wyjeździe 59,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 6
- Najniższe w sezonie 55%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 6 meczów. Średnio Śląsk Wrocław U19 utrzymuje przy piłce 60,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 55%.
Śląsk Wrocław U19 – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Śląsk Wrocław U19 to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Śląsk Wrocław U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Śląsk Wrocław U19 wykonuje średnio 7,2 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Śląsk Wrocław U19 – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 33%
Śląsk Wrocław U19 ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Śląsk Wrocław U19 – 1,3.
Śląsk Wrocław U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Śląsk Wrocław U19 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Śląsk Wrocław U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 1,50 | 2,33 1,25 | 0,67 1,25 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 2,33 1,75 | 1,83 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,40 1,40 | 1,00 0,80 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 2,25 2,17 | 1,50 1,67 |
|
6.
|
1,75 1,33 | 1,50 1,83 | 0,75 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Śląsk Wrocław U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Śląsk Wrocław U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lech Poznań U19 - Śląsk Wrocław U19 0:2 Centralna Liga Juniorów, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Śląsk Wrocław U19 - Polonia Warszawa U19 0:2 Centralna Liga Juniorów, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Śląsk Wrocław U19 - Stal Rzeszów U19 4:2, Centralna Liga Juniorów, 26.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 26. minuta Śląsk Wrocław U19 - Stal Rzeszów U19 4:2, Centralna Liga Juniorów, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 77. minuta Górnik Zabrze U19 - Śląsk Wrocław U19 0:2, Centralna Liga Juniorów, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Śląsk Wrocław U19 w tym sezonie?
Bilans Śląsk Wrocław U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-3-2 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 17,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Śląsk Wrocław U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Śląsk Wrocław U19 w sezonie 2026.