Forma w lidze
Polonia Warszawa U19 w tabeli
8. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
12:7 bramki
3,00 gola/mecz
5 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Polonia Warszawa U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
| ··· | |||||||
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 14 |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 14 |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 13 |
Wyniki Polonia Warszawa U19
Terminarz Polonia Warszawa U19
Ostatnie transfery Polonia Warszawa U19
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Lip 2024 |
![]() |
Polska |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2024 |
![]() |
![]() |
za darmo | ||
| 30 Kwi 2024 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 23 Sie 2023 |
![]() |
Polska |
|
za darmo |
Polonia Warszawa U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów. Zespół prowadzi Mateusz Piwko.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Polonia Warszawa U19?
Klub piłkarski Polonia Warszawa U19 zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski U19.
Które miejsce zajmuje Polonia Warszawa U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Polonia Warszawa U19 zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 7 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Polonia Warszawa U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polonia Warszawa U19 to spotkanie z Raków Częstochowa U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polonia Warszawa U19?
Ostatni mecz Polonia Warszawa U19 to wygrana z Śląsk Wrocław U19 0:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Polonia Warszawa U19 w tym sezonie?
Bilans Polonia Warszawa U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 19 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 14,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Polonia Warszawa U19


Polonia Warszawa U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
U siebie | Łatwy |
Kiedy Polonia Warszawa U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polonia Warszawa U19 to spotkanie z Raków Częstochowa U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Polonia Warszawa U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Polonia Warszawa U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polonia Warszawa U19?
Ostatni mecz Polonia Warszawa U19 to wygrana z Śląsk Wrocław U19 0:2 w Centralnej Lidze Juniorów, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Polonia Warszawa U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026.
Miejsce Polonia Warszawa U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Polonia Warszawa U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Polonia Warszawa U19 zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 7 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Polonia Warszawa U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Polonia Warszawa U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,7
- Strzały celne / mecz 5,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Polonia Warszawa U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Polonia Warszawa U19 to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Polonia Warszawa U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-2-2 |
Gdy Polonia Warszawa U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Polonia Warszawa U19
100% bramek Polonia Warszawa U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Polonia Warszawa U19 zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Polonia Warszawa U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Polonia Warszawa U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Polonia Warszawa U19
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 50%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Polonia Warszawa U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Polonia Warszawa U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Polonia Warszawa U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Polonia Warszawa U19 zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Polonia Warszawa U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Polonia Warszawa U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Polonia Warszawa U19 – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 9,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Polonia Warszawa U19 oddaje 14,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Polonia Warszawa U19 – posiadanie piłki
- U siebie 49,7%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Polonia Warszawa U19 utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Polonia Warszawa U19 – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Polonia Warszawa U19 to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Polonia Warszawa U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Polonia Warszawa U19 wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Polonia Warszawa U19 – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Polonia Warszawa U19 ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Polonia Warszawa U19 – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Polonia Warszawa U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,75 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Polonia Warszawa U19 zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Polonia Warszawa U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,33 | 1,50 1,83 | 0,75 2,67 |
|
7.
|
1,20 1,60 | 1,20 2,20 | 0,80 1,40 |
|
8.
|
2,25 0,83 | 3,00 1,17 | 1,75 1,33 |
9.
![]() |
1,17 1,50 | 1,50 2,25 | 1,33 1,75 |
|
10.
|
1,50 1,17 | 1,25 1,17 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Polonia Warszawa U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Polonia Warszawa U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Polonia Warszawa U19 - Zagłębie Lubin U19 5:1 Centralna Liga Juniorów, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Lech Poznań U19 - Polonia Warszawa U19 3:2 Centralna Liga Juniorów, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Polonia Warszawa U19 - Zagłębie Lubin U19 5:1, Centralna Liga Juniorów, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Polonia Warszawa U19 - Zagłębie Lubin U19 5:1, Centralna Liga Juniorów, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Polonia Warszawa U19 - Zagłębie Lubin U19 5:1, Centralna Liga Juniorów, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Polonia Warszawa U19 w tym sezonie?
Bilans Polonia Warszawa U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 19 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 14,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Polonia Warszawa U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026.
Polonia Warszawa U19 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Polonia Warszawa U19 w sezonie 2026.
Polonia Warszawa U19 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Lip 2024 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2024 |
![]() |
19 |
![]() |
za darmo | ||
| 30 Kwi 2024 |
![]() |
Polska | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Sie 2023 |
![]() |
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2023 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Mar 2023 |
|
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2022 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
nieujawniona | |
| 11 Sie 2022 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2022 |
![]() |
Polska | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2022 |
|
Polska | 21 |
|
za darmo |
Polonia Warszawa U19 – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Polonia Warszawa U19? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Polonia Warszawa U19?
Klub piłkarski Polonia Warszawa U19 zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski U19.