Forma w lidze
Zagłębie Lubin U19 w tabeli
6. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:3 bramki
1,50 gola/mecz
8 pkt
11:16 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zagłębie Lubin U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 21 |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 21 |
| ··· | |||||||
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 17 |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | 15 |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 14 |
Wyniki Zagłębie Lubin U19
Terminarz Zagłębie Lubin U19
Ostatnie transfery Zagłębie Lubin U19
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lut 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
nieujawniona | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Polska |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2025 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 29 Maj 2025 |
|
Polska |
|
za darmo |
Zagłębie Lubin U19 to klub piłkarski z Polski występujący w Centralna Liga Juniorów. Swoim domowym obiektem jest Stadion Zagłębia Lubin, który może pomieścić 16 068 widzów. Zespół prowadzi Przemyslaw Zatwarnicki.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zagłębie Lubin U19?
Klub piłkarski Zagłębie Lubin U19 zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski U19.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026?
W sezonie 2026 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Zagłębie Lubin U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Zagłębie Lubin U19 zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Zagłębie Lubin U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zagłębie Lubin U19 to spotkanie z Śląsk Wrocław U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zagłębie Lubin U19?
Ostatni mecz Zagłębie Lubin U19 to remis z Escola Varsovia U19 0:0 w Centralnej Lidze Juniorów, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zagłębie Lubin U19 w tym sezonie?
Bilans Zagłębie Lubin U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 17 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Zagłębie Lubin U19

Zagłębie Lubin U19 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 11. kolejka
|
Stadion Zagłębia Lubin U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 12:00
|
![]() Centralna Liga Juniorów, 12. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 13. kolejka
|
Stadion Zagłębia Lubin U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 14. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 12:00
|
Centralna Liga Juniorów, 15. kolejka
|
Stadion Zagłębia Lubin U siebie | Trudny |
Kiedy Zagłębie Lubin U19 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zagłębie Lubin U19 to spotkanie z Śląsk Wrocław U19, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin w ramach Centralnej Ligi Juniorów (11. kolejka).
Wyniki Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026.
Forma i bramki Zagłębie Lubin U19 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zagłębie Lubin U19 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zagłębie Lubin U19?
Ostatni mecz Zagłębie Lubin U19 to remis z Escola Varsovia U19 0:0 w Centralnej Lidze Juniorów, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zagłębie Lubin U19 – tabela Centralna Liga Juniorów
Jakie miejsce w tabeli Centralna Liga Juniorów zajmuje Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026.
Miejsce Zagłębie Lubin U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa U19
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:15 | 10 | 21 | |
2
|
Miedź Legnica U19
|
10 | 7 | 0 | 3 | 19:9 | 10 | 21 | |
3
|
Jagiellonia U19
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 7 | 20 | |
4
|
Śląsk Wrocław U19
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
5
|
Wisła Kraków U19
|
10 | 4 | 5 | 1 | 22:16 | 6 | 17 | |
6
|
Zagłębie Lubin U19
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | 15 | |
7
|
Górnik Zabrze U19
|
10 | 3 | 5 | 2 | 17:11 | 6 | 14 | |
8
|
Polonia Warszawa U19
|
10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 14 | |
9
|
Raków Częstochowa U19
|
10 | 4 | 1 | 5 | 18:15 | 3 | 13 | |
10
|
Arkonia U19
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
11
|
Talent Warszawa Youth
|
10 | 4 | 0 | 6 | 16:19 | -3 | 12 | |
12
|
Stal Rzeszów U19
|
10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
13
|
Lech Poznań U19
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:22 | -6 | 10 | |
14
|
Escola Varsovia U19
|
10 | 2 | 2 | 6 | 6:15 | -9 | 8 | |
15
|
Korona Kielce U19
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:22 | -13 | 7 | |
16
|
Arka Gdynia U19
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Miedź Legnica U19
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Jagiellonia U19
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | 3 | 12 | |
| 3 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 4 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 5 |
Polonia Warszawa U19
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 9 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 7 |
Raków Częstochowa U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Arkonia U19
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 12 |
Lech Poznań U19
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Wisła Kraków U19
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 5 | |
| 14 |
Arka Gdynia U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 15 |
Korona Kielce U19
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 16 |
Stal Rzeszów U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków U19
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:10 | 3 | 12 | |
| 2 |
Legia Warszawa U19
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 3 |
Stal Rzeszów U19
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 4 |
Jagiellonia U19
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 5 |
Śląsk Wrocław U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Zagłębie Lubin U19
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 7 |
Górnik Zabrze U19
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Arkonia U19
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
Miedź Legnica U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 10 |
Raków Częstochowa U19
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 11 |
Talent Warszawa Youth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 12 |
Polonia Warszawa U19
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lech Poznań U19
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Korona Kielce U19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 15 |
Escola Varsovia U19
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 16 |
Arka Gdynia U19
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Zagłębie Lubin U19 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów?
Zagłębie Lubin U19 zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Legia Warszawa U19 wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Zagłębie Lubin U19 na tle ligi w sezonie 2026.
Zagłębie Lubin U19 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,3
- Strzały celne / mecz 5,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,90
- Czyste konta 30%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zagłębie Lubin U19 i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zagłębie Lubin U19 to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Zagłębie Lubin U19 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Zagłębie Lubin U19 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Zagłębie Lubin U19
100% bramek Zagłębie Lubin U19 pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zagłębie Lubin U19 zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Zagłębie Lubin U19
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Zagłębie Lubin U19, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Zagłębie Lubin U19
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 40%
W 70% meczów Zagłębie Lubin U19 padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Zagłębie Lubin U19 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zagłębie Lubin U19, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zagłębie Lubin U19 zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Zagłębie Lubin U19 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Zagłębie Lubin U19, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Zagłębie Lubin U19 – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 8,4
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
Zagłębie Lubin U19 oddaje 14,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Zagłębie Lubin U19 – posiadanie piłki
- U siebie 51,5%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Zagłębie Lubin U19 utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Zagłębie Lubin U19 – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,90
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Zagłębie Lubin U19 to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Zagłębie Lubin U19 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Zagłębie Lubin U19 wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Zagłębie Lubin U19 – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 38%
Zagłębie Lubin U19 ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Zagłębie Lubin U19 – 1,3.
Zagłębie Lubin U19 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Zagłębie Lubin U19 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Zagłębie Lubin U19 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,40 1,40 | 1,00 0,80 |
|
5.
|
1,25 2,00 | 2,25 2,17 | 1,50 1,67 |
|
6.
|
1,75 1,33 | 1,50 1,83 | 0,75 2,67 |
|
7.
|
1,20 1,60 | 1,20 2,20 | 0,80 1,40 |
|
8.
|
2,25 0,83 | 3,00 1,17 | 1,75 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Zagłębie Lubin U19
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zagłębie Lubin U19 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zagłębie Lubin U19 - Arkonia U19 3:0 Centralna Liga Juniorów, 13.09.2026
- Najwyższa porażka Talent Warszawa Youth - Zagłębie Lubin U19 5:1 Centralna Liga Juniorów, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Talent Warszawa Youth - Zagłębie Lubin U19 5:1, Centralna Liga Juniorów, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Zagłębie Lubin U19 - Górnik Zabrze U19 1:0, Centralna Liga Juniorów, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Stal Rzeszów U19 - Zagłębie Lubin U19 2:4, Centralna Liga Juniorów, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Zagłębie Lubin U19 w tym sezonie?
Bilans Zagłębie Lubin U19 w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 17 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zagłębie Lubin U19 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026.
Zagłębie Lubin U19 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026.
Zagłębie Lubin U19 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lut 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
nieujawniona | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Polska | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2025 |
|
Polska | 18 |
|
za darmo | |
| 29 Maj 2025 |
|
Polska | 18 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2024 |
|
Polska | 19 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2024 |
![]() |
Polska | 20 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2024 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2024 |
|
Polska | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Maj 2024 |
|
Polska | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Kwi 2024 |
![]() |
Polska | 19 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zagłębie Lubin U19 w sezonie 2026?
W sezonie 2026 klub opuścił 1 piłkarz.
Zagłębie Lubin U19 – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Zagłębie Lubin U19? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zagłębie Lubin U19?
Klub piłkarski Zagłębie Lubin U19 zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski U19.