Forma w lidze
Atvidabergs FF w tabeli
3. miejsce / 47 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
30:14 bramki
2,31 gola/mecz
17 pkt
20:22 bramki
1,54 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Atvidabergs FF
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Szwecja | 40 | napastnik | 23 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Szwecja | 25 | pomocnik | 23 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1536 minut | Szwecja | 23 | pomocnik | 24 | – |
Atvidabergs FF w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 57 |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 48 |
3
|
Atvidabergs FF
|
26 | 13 | 8 | 5 | 50:36 | 47 |
4
|
Lund
|
26 | 12 | 8 | 6 | 50:32 | 44 |
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 44 |
Wyniki Atvidabergs FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rosengård
1
Atvidabergs FF
1
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Atvidabergs FF
1
Trollhättan
1
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Laholm
1
Atvidabergs FF
2
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz Atvidabergs FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Atvidabergs FF
Hässleholms IF
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Trelleborgs FF
Atvidabergs FF
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:00
|
Atvidabergs FF
Utsikten
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Atvidabergs FF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szwecja | – | za darmo | |
| 12 Maj 2026 |
|
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 23 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo |
Atvidabergs FF to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Kopparvallen, który może pomieścić 8 600 widzów. Zespół prowadzi Dennis Bilanovic.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Atvidabergs FF?
Klub piłkarski Atvidabergs FF zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo Szwecji. Ponadto triumfował w Puchar Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atvidabergs FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Atvidabergs FF trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Atvidabergs FF w tabeli Dywizji 1?
Atvidabergs FF zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 47 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Trelleborgs FF wynosi 10 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Atvidabergs FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atvidabergs FF to spotkanie z Hässleholms IF, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Kopparvallen w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atvidabergs FF?
Ostatni mecz Atvidabergs FF to remis z Rosengård 1:1 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Kamf. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Atvidabergs FF w tym sezonie?
Bilans Atvidabergs FF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-8-5 przy 50 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Atvidabergs FF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Atvidabergs FF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Atvidabergs FF
Atvidabergs FF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
Kopparvallen U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 28. kolejka
|
Vångavallen Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Kopparvallen U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Harlyckans IP Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Atvidabergs FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atvidabergs FF to spotkanie z Hässleholms IF, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Kopparvallen w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki Atvidabergs FF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Atvidabergs FF w sezonie 2026.
Forma i bramki Atvidabergs FF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Atvidabergs FF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
1:1 | – | 3/10 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 25. kolejka
|
1:1 | – | 2/7 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
1:2 | – | 6/8 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 23. kolejka
|
1:0 | – | 5/12 | 2/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
1:0 | – | 6/13 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
3:2 | – | 1/12 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
2:2 | – | 4/6 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 19. kolejka
|
5:2 | – | 6/10 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 18. kolejka
|
4:1 | – | 2/9 | 0/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 17. kolejka
|
2:1 | – | 8/13 | 1/2 |
Atvidabergs FF ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 11 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atvidabergs FF?
Ostatni mecz Atvidabergs FF to remis z Rosengård 1:1 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Kamf. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Atvidabergs FF – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje Atvidabergs FF w sezonie 2026.
Miejsce Atvidabergs FF w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 29 | 57 | |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 17 | 48 | |
3
|
Atvidabergs FF
|
26 | 13 | 8 | 5 | 50:36 | 14 | 47 | |
4
|
Lund
|
26 | 12 | 8 | 6 | 50:32 | 18 | 44 | |
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 12 | 44 | |
6
|
Rosengård
|
26 | 10 | 9 | 7 | 42:38 | 4 | 39 | |
7
|
Trollhättan
|
26 | 10 | 8 | 8 | 45:41 | 4 | 38 | |
8
|
Tvååker
|
26 | 9 | 7 | 10 | 34:40 | -6 | 34 | |
9
|
Jonkopings Sodra
|
26 | 9 | 6 | 11 | 29:27 | 2 | 33 | |
10
|
BK Olympic
|
26 | 10 | 3 | 13 | 48:50 | -2 | 33 | |
11
|
Skövde AIK
|
26 | 8 | 9 | 9 | 33:42 | -9 | 33 | |
12
|
Eskilsminne
|
26 | 9 | 5 | 12 | 42:51 | -9 | 32 | |
13
|
Kristianstad
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:39 | -10 | 27 | |
14
|
Laholm
|
26 | 7 | 5 | 14 | 33:44 | -11 | 26 | |
15
|
Angelholms FF
|
26 | 5 | 9 | 12 | 33:47 | -14 | 24 | |
16
|
Utsikten
|
26 | 2 | 6 | 18 | 23:62 | -39 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 29 | 57 | |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 17 | 48 | |
3
|
Atvidabergs FF
|
26 | 13 | 8 | 5 | 50:36 | 14 | 47 | |
4
|
Lund
|
26 | 12 | 8 | 6 | 50:32 | 18 | 44 | |
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 12 | 44 | |
6
|
Rosengård
|
26 | 10 | 9 | 7 | 42:38 | 4 | 39 | |
7
|
Trollhättan
|
26 | 10 | 8 | 8 | 45:41 | 4 | 38 | |
8
|
Tvååker
|
26 | 9 | 7 | 10 | 34:40 | -6 | 34 | |
9
|
Jonkopings Sodra
|
26 | 9 | 6 | 11 | 29:27 | 2 | 33 | |
10
|
BK Olympic
|
26 | 10 | 3 | 13 | 48:50 | -2 | 33 | |
11
|
Skövde AIK
|
26 | 8 | 9 | 9 | 33:42 | -9 | 33 | |
12
|
Eskilsminne
|
26 | 9 | 5 | 12 | 42:51 | -9 | 32 | |
13
|
Kristianstad
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:39 | -10 | 27 | |
14
|
Laholm
|
26 | 7 | 5 | 14 | 33:44 | -11 | 26 | |
15
|
Angelholms FF
|
26 | 5 | 9 | 12 | 33:47 | -14 | 24 | |
16
|
Utsikten
|
26 | 2 | 6 | 18 | 23:62 | -39 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atvidabergs FF
|
13 | 9 | 3 | 1 | 30:14 | 16 | 30 | |
| 2 |
Trelleborgs FF
|
13 | 8 | 4 | 1 | 30:16 | 14 | 28 | |
| 3 |
Lund
|
13 | 9 | 0 | 4 | 30:16 | 14 | 27 | |
| 4 |
Jonkopings Sodra
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:8 | 13 | 26 | |
| 5 |
Hässleholms IF
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 25 | |
| 6 |
Skövde AIK
|
13 | 6 | 5 | 2 | 17:16 | 1 | 23 | |
| 7 |
Ariana
|
13 | 6 | 3 | 4 | 26:23 | 3 | 21 | |
| 8 |
Rosengård
|
13 | 6 | 3 | 4 | 26:22 | 4 | 21 | |
| 9 |
BK Olympic
|
13 | 6 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 20 | |
| 10 |
Eskilsminne
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 11 |
Trollhättan
|
13 | 4 | 5 | 4 | 25:21 | 4 | 17 | |
| 12 |
Tvååker
|
13 | 4 | 4 | 5 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
Kristianstad
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 14 |
Laholm
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:23 | -6 | 13 | |
| 15 |
Angelholms FF
|
13 | 2 | 6 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
| 16 |
Utsikten
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:22 | -12 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trelleborgs FF
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:12 | 15 | 29 | |
| 2 |
Hässleholms IF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 3 |
Ariana
|
13 | 6 | 5 | 2 | 23:14 | 9 | 23 | |
| 4 |
Trollhättan
|
13 | 6 | 3 | 4 | 20:20 | 0 | 21 | |
| 5 |
Rosengård
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:16 | 0 | 18 | |
| 6 |
Tvååker
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 18 | |
| 7 |
Atvidabergs FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:22 | -2 | 17 | |
| 8 |
Lund
|
13 | 3 | 8 | 2 | 20:16 | 4 | 17 | |
| 9 |
Eskilsminne
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Kristianstad
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:23 | -8 | 14 | |
| 11 |
BK Olympic
|
13 | 4 | 1 | 8 | 20:28 | -8 | 13 | |
| 12 |
Laholm
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:21 | -5 | 13 | |
| 13 |
Angelholms FF
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 12 | |
| 14 |
Skövde AIK
|
13 | 2 | 4 | 7 | 16:26 | -10 | 10 | |
| 15 |
Jonkopings Sodra
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:19 | -11 | 7 | |
| 16 |
Utsikten
|
13 | 1 | 2 | 10 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Atvidabergs FF w tabeli Dywizji 1?
Atvidabergs FF zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 47 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Trelleborgs FF wynosi 10 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Atvidabergs FF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Atvidabergs FF na tle ligi w sezonie 2026.
Atvidabergs FF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Atvidabergs FF
-
Haris Radetinac 7
-
Victor Kamf 7

-
Erik Grandelius 6
-
Ali Kachmar 2

-
Ali Riyadh Majeed Saedi 2

-
Joel Hedstrom 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Atvidabergs FF i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Atvidabergs FF to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Atvidabergs FF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 12-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-3-4 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 9-3-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy Atvidabergs FF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Atvidabergs FF
88% bramek Atvidabergs FF pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Atvidabergs FF zdobywa w sezonie średnio 1,81 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Atvidabergs FF
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Atvidabergs FF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Atvidabergs FF
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 12%
W 69% meczów Atvidabergs FF padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Atvidabergs FF – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Atvidabergs FF fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Atvidabergs FF, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Atvidabergs FF zdobywa 2,31 punktu na mecz wobec 1,31 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Atvidabergs FF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Atvidabergs FF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 26 meczów.
Atvidabergs FF – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Atvidabergs FF oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Atvidabergs FF – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 54,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio Atvidabergs FF utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Atvidabergs FF – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Atvidabergs FF wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Atvidabergs FF – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Atvidabergs FF to 23% meczów sezonu (6 z 26), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Atvidabergs FF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Atvidabergs FF wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Atvidabergs FF – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 23%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 27%
Atvidabergs FF ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Atvidabergs FF – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Atvidabergs FF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,17 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 5-6-1 | 1,75 | 1,75 | 1,42 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 6-1-1 | 2,38 | 2,75 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz Atvidabergs FF zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Atvidabergs FF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,15 2,23 | 2,31 2,08 | 1,23 0,92 |
|
2.
|
1,92 1,77 | 1,69 1,92 | 0,92 1,38 |
|
3.
|
2,31 1,31 | 2,31 1,54 | 1,08 1,69 |
|
4.
|
2,08 1,31 | 2,31 1,54 | 1,23 1,23 |
|
5.
|
1,62 1,77 | 2,00 1,77 | 1,77 1,08 |
Ciekawe rekordy w meczach Atvidabergs FF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Atvidabergs FF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Atvidabergs FF - Eskilsminne 4:0 Dywizja 1, 13.06.2026
- Najwyższa porażka Kristianstad - Atvidabergs FF 5:2 Dywizja 1, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Kristianstad - Atvidabergs FF 5:2, Dywizja 1, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Atvidabergs FF - Eskilsminne 4:0, Dywizja 1, 13.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Atvidabergs FF - Laholm 3:1, Dywizja 1, 24.05.2026
Jakie statystyki ma Atvidabergs FF w tym sezonie?
Bilans Atvidabergs FF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-8-5 przy 50 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Atvidabergs FF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Atvidabergs FF w sezonie 2026.
Kadra Atvidabergs FF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
26 | Szwecja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
29 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Atvidabergs FF
50 tys. €
śr. 13 tys. € / zawodnika
Ile Atvidabergs FF wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Szwecja (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Atvidabergs FF w sezonie 2026
Atvidabergs FF wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Atvidabergs FF
Atvidabergs FF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Atvidabergs FF w sezonie 2026.
Atvidabergs FF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 | – | za darmo | |
| 12 Maj 2026 |
|
Szwecja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
za darmo | |
| 24 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 22 |
|
nieujawniona | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 22 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Atvidabergs FF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atvidabergs FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Atvidabergs FF trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Atvidabergs FF – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Atvidabergs FF? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Atvidabergs FF?
Klub piłkarski Atvidabergs FF zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo Szwecji. Ponadto triumfował w Puchar Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.