Forma w lidze
Rosengård w tabeli
6. miejsce / 39 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
26:22 bramki
2,00 gola/mecz
18 pkt
16:16 bramki
1,23 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rosengård
Wartość drużyny: 100 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Szwecja | 23 | napastnik | 21 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szwecja | 23 | napastnik | 21 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1846 minut | Szwecja | 24 | napastnik | 23 | – |
Rosengård w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 57 |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 48 |
| ··· | |||||||
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 44 |
6
|
Rosengård
|
26 | 10 | 9 | 7 | 42:38 | 39 |
7
|
Trollhättan
|
26 | 10 | 8 | 8 | 45:41 | 38 |
Wyniki Rosengård
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rosengård
1
Atvidabergs FF
1
Dywizja 1, 26. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Angelholms FF
3
Rosengård
0
Dywizja 1, 25. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Rosengård
2
Hässleholms IF
1
Dywizja 1, 24. kolejka
|
Terminarz Rosengård
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Tvååker
Rosengård
Dywizja 1, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Rosengård
Kristianstad
Dywizja 1, 28. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:00
|
Skövde AIK
Rosengård
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Rosengård
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Dania |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia |
Rosengård to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 1. Swoim domowym obiektem jest Rosengårds IP (Södra), który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi William Bergendahl. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rosengård w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rosengård trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Rosengård w tabeli Dywizji 1?
Rosengård zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 39 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Trelleborgs FF wynosi 18 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:38, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Rosengård?
W wyjściowym ustawieniu Rosengård między słupkami staje A. Vaporakis, a linię obrony najczęściej tworzą K. Larsson, G. Ankamafio, K. Robert oraz R. Bonde. W środku pola grają L. Carlius, M. Ritari, A. Malaj oraz G. Backaliden, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Soderberg, Joel Voelkerling Persson. Trener William Bergendahl ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Kiedy Rosengård gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rosengård to spotkanie z Tvååker, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Övrevi w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rosengård?
Ostatni mecz Rosengård to remis z Atvidabergs FF 1:1 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Kamf. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rosengård w tym sezonie?
Bilans Rosengård w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 42 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rosengård w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Rosengård w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Rosengård
Rosengård terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Dywizja 1, 27. kolejka
|
Övrevi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 16:00
|
Dywizja 1, 28. kolejka
|
Rosengårds IP (Södra) U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 29. kolejka
|
Södermalms IP Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 16:00
|
Dywizja 1, 30. kolejka
|
Rosengårds IP (Södra) U siebie | Trudny |
Kiedy Rosengård gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rosengård to spotkanie z Tvååker, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Övrevi w ramach Dywizji 1 (27. kolejka).
Wyniki Rosengård w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Rosengård w sezonie 2026.
Forma i bramki Rosengård w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rosengård wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 26. kolejka
|
1:1 | – | 7/10 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 1, 25. kolejka
|
3:0 | – | 7/12 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 24. kolejka
|
2:1 | – | 3/8 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 23. kolejka
|
1:1 | – | 10/13 | 0/2 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 22. kolejka
|
3:4 | – | 4/7 | 1/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 21. kolejka
|
2:0 | – | 5/12 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Dywizja 1, 20. kolejka
|
4:2 | – | 7/10 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 19. kolejka
|
3:2 | – | 3/16 | 4/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 18. kolejka
|
0:0 | – | 4/6 | 0/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Dywizja 1, 17. kolejka
|
1:1 | – | 4/7 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rosengård?
Ostatni mecz Rosengård to remis z Atvidabergs FF 1:1 w Dywizji 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Kamf. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rosengård – tabela Dywizja 1
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 1 zajmuje Rosengård w sezonie 2026.
Miejsce Rosengård w tabeli Dywizji 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 29 | 57 | |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 17 | 48 | |
3
|
Atvidabergs FF
|
26 | 13 | 8 | 5 | 50:36 | 14 | 47 | |
4
|
Lund
|
26 | 12 | 8 | 6 | 50:32 | 18 | 44 | |
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 12 | 44 | |
6
|
Rosengård
|
26 | 10 | 9 | 7 | 42:38 | 4 | 39 | |
7
|
Trollhättan
|
26 | 10 | 8 | 8 | 45:41 | 4 | 38 | |
8
|
Tvååker
|
26 | 9 | 7 | 10 | 34:40 | -6 | 34 | |
9
|
Jonkopings Sodra
|
26 | 9 | 6 | 11 | 29:27 | 2 | 33 | |
10
|
BK Olympic
|
26 | 10 | 3 | 13 | 48:50 | -2 | 33 | |
11
|
Skövde AIK
|
26 | 8 | 9 | 9 | 33:42 | -9 | 33 | |
12
|
Eskilsminne
|
26 | 9 | 5 | 12 | 42:51 | -9 | 32 | |
13
|
Kristianstad
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:39 | -10 | 27 | |
14
|
Laholm
|
26 | 7 | 5 | 14 | 33:44 | -11 | 26 | |
15
|
Angelholms FF
|
26 | 5 | 9 | 12 | 33:47 | -14 | 24 | |
16
|
Utsikten
|
26 | 2 | 6 | 18 | 23:62 | -39 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trelleborgs FF
|
26 | 17 | 6 | 3 | 57:28 | 29 | 57 | |
2
|
Hässleholms IF
|
26 | 15 | 3 | 8 | 47:30 | 17 | 48 | |
3
|
Atvidabergs FF
|
26 | 13 | 8 | 5 | 50:36 | 14 | 47 | |
4
|
Lund
|
26 | 12 | 8 | 6 | 50:32 | 18 | 44 | |
5
|
Ariana
|
26 | 12 | 8 | 6 | 49:37 | 12 | 44 | |
6
|
Rosengård
|
26 | 10 | 9 | 7 | 42:38 | 4 | 39 | |
7
|
Trollhättan
|
26 | 10 | 8 | 8 | 45:41 | 4 | 38 | |
8
|
Tvååker
|
26 | 9 | 7 | 10 | 34:40 | -6 | 34 | |
9
|
Jonkopings Sodra
|
26 | 9 | 6 | 11 | 29:27 | 2 | 33 | |
10
|
BK Olympic
|
26 | 10 | 3 | 13 | 48:50 | -2 | 33 | |
11
|
Skövde AIK
|
26 | 8 | 9 | 9 | 33:42 | -9 | 33 | |
12
|
Eskilsminne
|
26 | 9 | 5 | 12 | 42:51 | -9 | 32 | |
13
|
Kristianstad
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:39 | -10 | 27 | |
14
|
Laholm
|
26 | 7 | 5 | 14 | 33:44 | -11 | 26 | |
15
|
Angelholms FF
|
26 | 5 | 9 | 12 | 33:47 | -14 | 24 | |
16
|
Utsikten
|
26 | 2 | 6 | 18 | 23:62 | -39 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atvidabergs FF
|
13 | 9 | 3 | 1 | 30:14 | 16 | 30 | |
| 2 |
Trelleborgs FF
|
13 | 8 | 4 | 1 | 30:16 | 14 | 28 | |
| 3 |
Lund
|
13 | 9 | 0 | 4 | 30:16 | 14 | 27 | |
| 4 |
Jonkopings Sodra
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:8 | 13 | 26 | |
| 5 |
Hässleholms IF
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:12 | 10 | 25 | |
| 6 |
Skövde AIK
|
13 | 6 | 5 | 2 | 17:16 | 1 | 23 | |
| 7 |
Ariana
|
13 | 6 | 3 | 4 | 26:23 | 3 | 21 | |
| 8 |
Rosengård
|
13 | 6 | 3 | 4 | 26:22 | 4 | 21 | |
| 9 |
BK Olympic
|
13 | 6 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 20 | |
| 10 |
Eskilsminne
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 11 |
Trollhättan
|
13 | 4 | 5 | 4 | 25:21 | 4 | 17 | |
| 12 |
Tvååker
|
13 | 4 | 4 | 5 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
Kristianstad
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 14 |
Laholm
|
13 | 3 | 4 | 6 | 17:23 | -6 | 13 | |
| 15 |
Angelholms FF
|
13 | 2 | 6 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
| 16 |
Utsikten
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:22 | -12 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trelleborgs FF
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:12 | 15 | 29 | |
| 2 |
Hässleholms IF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 3 |
Ariana
|
13 | 6 | 5 | 2 | 23:14 | 9 | 23 | |
| 4 |
Trollhättan
|
13 | 6 | 3 | 4 | 20:20 | 0 | 21 | |
| 5 |
Rosengård
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:16 | 0 | 18 | |
| 6 |
Tvååker
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 18 | |
| 7 |
Atvidabergs FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:22 | -2 | 17 | |
| 8 |
Lund
|
13 | 3 | 8 | 2 | 20:16 | 4 | 17 | |
| 9 |
Eskilsminne
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Kristianstad
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:23 | -8 | 14 | |
| 11 |
BK Olympic
|
13 | 4 | 1 | 8 | 20:28 | -8 | 13 | |
| 12 |
Laholm
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:21 | -5 | 13 | |
| 13 |
Angelholms FF
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 12 | |
| 14 |
Skövde AIK
|
13 | 2 | 4 | 7 | 16:26 | -10 | 10 | |
| 15 |
Jonkopings Sodra
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:19 | -11 | 7 | |
| 16 |
Utsikten
|
13 | 1 | 2 | 10 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Rosengård w tabeli Dywizji 1?
Rosengård zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Dywizji 1 z dorobkiem 39 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Trelleborgs FF wynosi 18 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:38, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Rosengård w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Rosengård na tle ligi w sezonie 2026.
Rosengård na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Rosengård
-
Joel Voelkerling Persson 10
-
Mattias Andersson 8

-
Ludvig Carlius 4
-
Niklas Soderberg 4
-
Argjend Malaj 3
-
Jens Lynard 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Rosengård i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rosengård to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Rosengård i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-5-6 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 6-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-2-5 |
Gdy Rosengård otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rosengård
98% bramek Rosengård pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rosengård zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Rosengård
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rosengård, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rosengård
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 15%
W 58% meczów Rosengård padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Rosengård – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rosengård fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rosengård, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rosengård zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Rosengård ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Rosengård, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 26 meczów.
Rosengård – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Rosengård oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Rosengård – posiadanie piłki
- U siebie 53,8%
- Na wyjeździe 52,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio Rosengård utrzymuje przy piłce 52,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Rosengård – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Rosengård wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Rosengård – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Rosengård to 19% meczów sezonu (5 z 26), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Rosengård – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Rosengård wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Rosengård – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 35%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 23%
Rosengård ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Rosengård – 1,3.
Rosengård według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-5-3 | 0,89 | 1,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 1,88 | 0,88 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 1,33 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Rosengård zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Rosengård na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,08 1,31 | 2,31 1,54 | 1,23 1,23 |
|
5.
|
1,62 1,77 | 2,00 1,77 | 1,77 1,08 |
|
6.
|
1,62 1,38 | 2,00 1,23 | 1,69 1,23 |
|
7.
|
1,31 1,62 | 1,92 1,54 | 1,62 1,54 |
|
8.
|
1,23 1,38 | 1,15 1,46 | 1,23 1,85 |
Ciekawe rekordy w meczach Rosengård
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rosengård w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rosengård - Skövde AIK 3:0 Dywizja 1, 14.06.2026
- Najwyższa porażka Rosengård - Eskilsminne 0:3 Dywizja 1, 25.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Rosengård - Trelleborgs FF 3:4, Dywizja 1, 17.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Laholm - Rosengård 1:3, Dywizja 1, 18.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Rosengård - Lund 2:2, Dywizja 1, 4.04.2026
Jakie statystyki ma Rosengård w tym sezonie?
Bilans Rosengård w tym sezonie to 26 meczów i wynik 10-9-7 przy 42 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rosengård – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rosengård w sezonie 2026.
Kadra Rosengård
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
|
23 | Szwecja | 0 € | 152 tys. € | 21 | 81% | 10 | 1 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Szwecja | – | – | 23 | 88% | 8 | 0 | 1 846' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Ghana | 75 tys. € | 21 tys. € | 9 | 35% | 0 | 0 | 365' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
31 | Szwecja | 0 € | 87 tys. € | 3 | 12% | 0 | 1 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Finlandia | 0 € | 26 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
30 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | Kosowo | 0 € | – | 23 | 88% | 3 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Szwecja | 0 € | 45 tys. € | 8 | 31% | 4 | 0 | 699' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Nigeria | 0 € | – | 17 | 65% | 1 | 0 | 141' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Szwecja | 0 € | – | 19 | 73% | 4 | 1 | 68' | 6 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
29 | Szwecja | 0 € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 61' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Szwecja | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Szwecja | – | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 483' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | 18 | 69% | 1 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 1 025' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Szwecja | 0 € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 82' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Szwecja | – | – | 19 | 73% | 2 | 0 | 1 459' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Szwecja | 0 € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 130' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
39 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
19 | Dania | – | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 990' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 1 |
|
25 | Gambia | 0 € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
19 | Dania | – | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Szwecja | 0 € | 71 tys. € | 17 | 65% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
31 | Dania | 25 tys. € | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rosengård
325 tys. €
śr. 9 tys. € / zawodnika
Ile Rosengård wydaje na pensje
402 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Szwecja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rosengård w sezonie 2026
Rosengård wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rosengård
Jak wygląda skład Rosengård?
W wyjściowym ustawieniu Rosengård między słupkami staje A. Vaporakis, a linię obrony najczęściej tworzą K. Larsson, G. Ankamafio, K. Robert oraz R. Bonde. W środku pola grają L. Carlius, M. Ritari, A. Malaj oraz G. Backaliden, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Soderberg, Joel Voelkerling Persson. Trener William Bergendahl ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Dywizja 1 i pucharach.
Rosengård – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rosengård w sezonie 2026.
Rosengård transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 18 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Dania | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Gambia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 22 | – | za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Dania | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 19 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rosengård w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rosengård trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.