Forma w lidze
Borac Cacak w tabeli
1. miejsce / 28 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
11:7 bramki
1,83 gola/mecz
15 pkt
13:10 bramki
1,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Borac Cacak
Wartość drużyny: 925 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Serbia | 33 | pomocnik | 13 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Serbia | 30 | pomocnik | 13 | 50 tys. € |
Borac Cacak w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 25 |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 24 |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 24 |
Wyniki Borac Cacak
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Borac Cacak
3
![]()
Jedinstvo Ub
1
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Javor
3
Borac Cacak
1
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Borac Cacak
2
Backa Topola
2
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Borac Cacak
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
Borac Cacak
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Borac Cacak
Napredak
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
Borac Cacak
Radnik Surdulica
Puchar Serbii
|
Ostatnie transfery Borac Cacak
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Serbia |
![]() |
za darmo |
Borac Cacak to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Borca kraj Morave, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Nemanja Krtolica. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 925 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Serbii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borac Cacak w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Borac Cacak trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Borac Cacak w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Borac Cacak zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 28 punktów po 13 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Borac Cacak?
W wyjściowym ustawieniu Borac Cacak między słupkami staje N. Petric, a linię obrony najczęściej tworzą N. Nikić, L. Janković. W środku pola grają M. Vidović, V. Zivadinovic, I. Adamu oraz I. Dembele, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Jevtović, M. Spasojević, U. Kilibarda oraz O. Alempijević. Trener Nemanja Krtolica ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Borac Cacak gra następny mecz?
Najbliższy mecz Borac Cacak to spotkanie z FK Spartak Zdrepceva KRV, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Borac Cacak?
Ostatni mecz Borac Cacak to wygrana z Jedinstvo Ub 3:1 w Prvej Lidze (Serbia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Spasojević, Denzell oraz Desancić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Borac Cacak w tym sezonie?
Bilans Borac Cacak w tym sezonie to 13 meczów i wynik 9-1-3 przy 24 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Borac Cacak w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Borac Cacak w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Borac Cacak

Borac Cacak terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
Gradski Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 16:00
|
Puchar Serbii
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | – | |
|
01 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
Stadion Event Place Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 18. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 19. kolejka
|
Stadion FK Naftagas Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 20. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 21. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 22. kolejka
|
Stadion Grafičara Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Borac Cacak gra następny mecz?
Najbliższy mecz Borac Cacak to spotkanie z FK Spartak Zdrepceva KRV, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Borac Cacak w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Borac Cacak w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Borac Cacak w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Borac Cacak wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
3:1 | – | 5/6 | 0/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
3:1 | – | 4/6 | 1/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
2:2 | – | 2/5 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
1:2 | – | 8/10 | 2/9 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
0:1 | – | 4/5 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
2:1 | – | 4/5 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
1:2 | – | 7/17 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
0:2 | – | 1/4 | 5/7 | |
|
19 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
2:1 | – | 6/13 | 1/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Borac Cacak?
Ostatni mecz Borac Cacak to wygrana z Jedinstvo Ub 3:1 w Prvej Lidze (Serbia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Spasojević, Denzell oraz Desancić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Borac Cacak – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Borac Cacak w sezonie 2026/2027.
Miejsce Borac Cacak w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 6 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 4 | 5 | 5 | 20:15 | 5 | 17 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Borac Cacak w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Borac Cacak zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 28 punktów po 13 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Borac Cacak w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Borac Cacak na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Borac Cacak na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,8
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,31
- Czyste konta 23%
Strzelcy Borac Cacak
-
Milan Jevtović 8
-
Stefan Djuric 5
-
Aleksandar Desancić 3
-
Mihajlo Spasojevic 2
-
Nenad Nikic 1
-
Milos Vidovic 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Borac Cacak i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Borac Cacak to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Po przerwie pada 63% bramek Borac Cacak.Przebieg meczu Borac Cacak i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 3-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Borac Cacak otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Borac Cacak
96% bramek Borac Cacak pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Borac Cacak zdobywa w sezonie średnio 2,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Borac Cacak
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Borac Cacak, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Borac Cacak wygra mecz FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Borac Cacak nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Borac Cacak
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 0%
W 77% meczów Borac Cacak padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Powyżej 2,5 bramki padło w 77% meczów Borac Cacak.Borac Cacak – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Borac Cacak, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Borac Cacak zdobywa 2,17 punktu na mecz wobec 2,14 na wyjeździe.
Borac Cacak wygra mecz FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Borac Cacak zdobywa u siebie 72% możliwych punktów, na wyjeździe 71%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Borac Cacak ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Borac Cacak, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 13 meczów.
Borac Cacak wygra drugą połowę meczu FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Drugą połowę Borac Cacak wygrywał w 7 z 13 meczów.Borac Cacak – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 8,8
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Borac Cacak oddaje 13,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Borac Cacak oddaje 13,8 strzałów na mecz.Borac Cacak – posiadanie piłki
- U siebie 52,8%
- Na wyjeździe 52,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 13
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 13 meczów. Średnio Borac Cacak utrzymuje przy piłce 52,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Borac Cacak wygra mecz FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Borac Cacak utrzymuje średnio 52,7% posiadania piłki.Borac Cacak – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,31
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Borac Cacak to 23% meczów sezonu (3 z 13), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FK Spartak Zdrepceva KRV - Borac Cacak Czyste konto Borac Cacak zachowuje w 23% meczów.Borac Cacak – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 46%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Borac Cacak wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Borac Cacak – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 77%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 54%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 8%
Borac Cacak ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Borac Cacak – 3,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Borac Cacak według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,75 | 2,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,75 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Borac Cacak zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Borac Cacak na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,17 2,14 | 1,83 1,86 | 1,17 1,43 |
|
2.
|
1,86 2,33 | 1,86 2,50 | 0,71 1,50 |
|
3.
|
2,29 1,29 | 1,43 1,00 | 0,57 1,29 |
|
4.
|
2,29 1,33 | 2,86 1,67 | 1,00 1,33 |
|
5.
|
2,29 1,33 | 1,86 1,33 | 1,14 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Borac Cacak
Skrajne wyniki i osiągnięcia Borac Cacak w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dubočica - Borac Cacak 0:2 Prva Liga (Serbia), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Javor - Borac Cacak 3:1 Prva Liga (Serbia), 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Semendrija 1924 - Borac Cacak 3:2, Prva Liga (Serbia), 1.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Jevtović, Bor 1919 - Borac Cacak 0:1, Prva Liga (Serbia), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Semendrija 1924 - Borac Cacak 3:2, Prva Liga (Serbia), 1.08.2026
Jakie statystyki ma Borac Cacak w tym sezonie?
Bilans Borac Cacak w tym sezonie to 13 meczów i wynik 9-1-3 przy 24 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Borac Cacak – zawodnicy
Jak wygląda kadra Borac Cacak w sezonie 2026/2027.
Kadra Borac Cacak
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
20 | Serbia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 599' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Serbia | 175 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 591' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
|
22 | Serbia | 150 tys. € | – | 11 | 85% | 2 | 0 | 398' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Serbia | 200 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 367' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
33 | Serbia | 100 tys. € | 651 tys. € | 13 | 100% | 8 | 0 | 1 158' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Nigeria | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 334' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Serbia | 125 tys. € | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
37 | Serbia | 50 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 946' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Nigeria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Bośnia | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 98' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
35 | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Bośnia | 250 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 1 159' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 41 |
![]() |
21 | Serbia | – | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
35 | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Borac Cacak
1,7 mln €
śr. 70 tys. € / zawodnika
Ile Borac Cacak wydaje na pensje
651 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Serbia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Borac Cacak w sezonie 2026/2027
Borac Cacak wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Borac Cacak
Jak wygląda skład Borac Cacak?
W wyjściowym ustawieniu Borac Cacak między słupkami staje N. Petric, a linię obrony najczęściej tworzą N. Nikić, L. Janković. W środku pola grają M. Vidović, V. Zivadinovic, I. Adamu oraz I. Dembele, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Jevtović, M. Spasojević, U. Kilibarda oraz O. Alempijević. Trener Nemanja Krtolica ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Borac Cacak – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Borac Cacak w sezonie 2026/2027.
Borac Cacak transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Serbia | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | – |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Serbia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Borac Cacak
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borac Cacak w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Borac Cacak trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.