Forma w lidze
Javor w tabeli
4. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
20:7 bramki
2,86 gola/mecz
8 pkt
10:8 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Javor
Wartość drużyny: 4,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Serbia | 31 | napastnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Serbia | 22 | bramkarz | 13 | 350 tys. € |
Javor w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 25 |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 24 |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 24 |
Wyniki Javor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Grafičar
1
Javor
1
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Javor
3
Borac Cacak
1
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Dubočica
1
Javor
1
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Javor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
Javor
![]()
Bor 1919
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Metalac GM
Javor
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
![]()
Jedinstvo Krusevac
Javor
Puchar Serbii
|
Ostatnie transfery Javor
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Ghana |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Togo |
|
za darmo |
Javor to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Ivanjica, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Branko Mirjacic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Serbii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Javor?
Klub piłkarski Javor zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Serbii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Javor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Javor trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Djordje Skoko do Al Ain za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Javor w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Javor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 24 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Javor?
W wyjściowym ustawieniu Javor między słupkami staje D. Stevanović, a linię obrony najczęściej tworzą M. Bjeković, M. Kolaković, S. Vilotić oraz L. Konstantinov. W środku pola grają M. Maricić, N. Todosijević, B. Cande oraz B. Acquah, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Mirosavljev, K. Seliman. Trener Branko Mirjacic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Javor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Javor to spotkanie z Bor 1919, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadion Ivanjica w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Javor?
Ostatni mecz Javor to remis z Grafičar 1:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Todosijević (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Javor w tym sezonie?
Bilans Javor w tym sezonie to 13 meczów i wynik 6-6-1 przy 30 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Javor w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Javor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Javor




Javor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
Stadion Ivanjica U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 14:00
|
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
Stadion FK Metalac Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 16:00
|
![]() Puchar Serbii
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Sportski Centar Partizan-Teleoptik Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
Stadion Ivanjica U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 18. kolejka
|
Gradski Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 19. kolejka
|
Stadion Dragan Dzajić Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 20. kolejka
|
Stadion Ivanjica U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 21. kolejka
|
Stadion Mladost Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 22. kolejka
|
Stadion Ivanjica U siebie | Trudny |
Kiedy Javor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Javor to spotkanie z Bor 1919, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadion Ivanjica w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Javor w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Javor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Javor w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Javor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
1:1 | – | 3/5 | 3/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
3:1 | – | 2/6 | 5/6 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
1:1 | – | 2/8 | 3/5 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
4:2 | – | 1/5 | 1/3 | |
|
17 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
2:2 | – | 6/6 | 1/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
1:1 | – | 2/7 | 1/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
1:3 | – | 3/10 | 2/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
3:0 | – | 2/4 | 2/4 | |
|
24 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
2:2 | – | 3/3 | 6/10 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
3:0 | – | 6/8 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Javor?
Ostatni mecz Javor to remis z Grafičar 1:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Todosijević (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Javor – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Javor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Javor w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 4 | 3 | 21:14 | 7 | 25 | |
4
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
5
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 3 | 6 | 5 | 19:15 | 4 | 15 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Javor w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Javor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 24 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Javor w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Javor na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Javor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 15%
Strzelcy Javor
-
Milan Mirosavljev 6
-
Aleksa Radonjic 5
-
Botche Cande 4
-
Miroslav Maricić 3
-
Nemanja Djokic 2

-
Dusan Ristić 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Javor i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Javor to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Javor - Bor 1919 Po przerwie pada 53% bramek Javor.Przebieg meczu Javor i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-2-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Javor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Javor
87% bramek Javor pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Javor zdobywa w sezonie średnio 1,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Javor
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Javor, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Javor wygra mecz Javor - Bor 1919 Javor nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Javor
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 15%
W 69% meczów Javor padają co najmniej trzy bramki, a w 85% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Javor - Bor 1919 Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Javor.Javor – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Javor, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Javor zdobywa 2,29 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Javor wygra mecz Javor - Bor 1919 Javor zdobywa u siebie 76% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Javor ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Javor, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 13 meczów.
Javor wygra drugą połowę meczu Javor - Bor 1919 Drugą połowę Javor wygrywał w 6 z 13 meczów.Javor – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Javor oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Javor - Bor 1919 Javor oddaje 12,8 strzałów na mecz.Javor – posiadanie piłki
- U siebie 50,6%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 13
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 13 meczów. Średnio Javor utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Javor wygra mecz Javor - Bor 1919 Javor utrzymuje średnio 48,3% posiadania piłki.Javor – czyste konta
- U siebie 2 z 7
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Javor to 15% meczów sezonu (2 z 13), z czego 2 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Javor - Bor 1919 Czyste konto Javor zachowuje w 15% meczów.Javor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 46%
- Pow. 8,5 w meczu 23%
- Pow. 10,5 w meczu 15%
- Rożne u siebie / mecz 2,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Javor wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 23% spotkań.
Javor – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 54%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Javor ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Javor – 2,6.
Javor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-4-0 | 1,40 | 1,80 | 1,20 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 3,25 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Javor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Javor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,86 2,33 | 1,86 2,50 | 0,71 1,50 |
|
3.
|
2,29 1,29 | 1,43 1,00 | 0,57 1,29 |
|
4.
|
2,29 1,33 | 2,86 1,67 | 1,00 1,33 |
|
5.
|
2,29 1,33 | 1,86 1,33 | 1,14 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,57 | 1,00 1,29 | 1,00 1,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Javor
Skrajne wyniki i osiągnięcia Javor w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Javor - Teleoptik 5:1 Prva Liga (Serbia), 1.08.2026
- Najwyższa porażka Javor - OFK Vršac 1:2 Prva Liga (Serbia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Javor - Teleoptik 5:1, Prva Liga (Serbia), 1.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Mirosavljev, Javor - Teleoptik 5:1, Prva Liga (Serbia), 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Grafičar - Javor 1:1, Prva Liga (Serbia), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Javor w tym sezonie?
Bilans Javor w tym sezonie to 13 meczów i wynik 6-6-1 przy 30 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Javor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Javor w sezonie 2026/2027.
Kadra Javor
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
19 | Togo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
23 | Serbia | 500 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 580' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Nigeria | 500 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 602' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Serbia | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
31 | Serbia | 200 tys. € | – | 10 | 77% | 6 | 0 | 766' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Serbia | 175 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
22 | Gwinea Bissau | – | – | 12 | 92% | 4 | 0 | 888' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Serbia | 225 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 1 147' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
20 | Francja | – | 180 tys. € | 4 | 31% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Serbia | 200 tys. € | – | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 135' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Ghana | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 435' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Serbia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 25' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 28 |
|
29 | Ghana | 300 tys. € | 346 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Serbia | 150 tys. € | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 491' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Serbia | 400 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 519' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
26 | Serbia | 500 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 120' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Bośnia | 200 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 687' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Serbia | 250 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Bośnia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Serbia | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 706' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Serbia | 350 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Serbia | 200 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Javor
5,2 mln €
śr. 198 tys. € / zawodnika
Ile Javor wydaje na pensje
526 tys. € rocznie
śr. 20 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Serbia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Javor w sezonie 2026/2027
Javor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Javor
Jak wygląda skład Javor?
W wyjściowym ustawieniu Javor między słupkami staje D. Stevanović, a linię obrony najczęściej tworzą M. Bjeković, M. Kolaković, S. Vilotić oraz L. Konstantinov. W środku pola grają M. Maricić, N. Todosijević, B. Cande oraz B. Acquah, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Mirosavljev, K. Seliman. Trener Branko Mirjacic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Javor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Javor w sezonie 2026/2027.
Javor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja | 20 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Ghana | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Togo | 19 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 21 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Bośnia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 25 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Gwinea Bissau | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
1,5 mln € |
Kluczowe transfery Javor
Javor bilans transferowy
- +3,1 mln € 2026
- +100 tys. € 2025
- +500 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Javor
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Javor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Javor trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Djordje Skoko do Al Ain za 1,5 mln €.
Javor – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Javor? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Javor?
Klub piłkarski Javor zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Serbii.