Forma w lidze
Dubočica w tabeli
6. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
6:6 bramki
1,00 gola/mecz
11 pkt
9:10 bramki
1,29 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dubočica
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Serbia | 21 | napastnik | 13 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1129 minut | Serbia | 35 | pomocnik | 13 | 50 tys. € |
Dubočica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
| ··· | |||||||
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 24 |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | 19 |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 18 |
Wyniki Dubočica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dubočica
2
FK Spartak Zdrepceva KRV
1
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Jedinstvo Ub
0
Dubočica
0
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Dubočica
1
Javor
1
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Dubočica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Napredak
Dubočica
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Semendrija 1924
Dubočica
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
Dubočica
Radnicki NIS
Puchar Serbii
|
Ostatnie transfery Dubočica
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Serbia |
|
za darmo |
Dubočica to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Gradski stadion pod Hisarom, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Albert Nadj. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Serbii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dubočica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dubočica trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dubočica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Dubočica zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 19 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Dubočica?
W wyjściowym ustawieniu Dubočica między słupkami staje M. Mladenović, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pavlović, M. Zlatković, M. Stojanović oraz M. Novaković. W środku pola grają P. Đuricković, M. Miraljemović, N. Tasić oraz D. Zivković, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ivić, M. Anđelković. Trener Albert Nadj ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Dubočica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dubočica to spotkanie z Napredak, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Mladost w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dubočica?
Ostatni mecz Dubočica to wygrana z FK Spartak Zdrepceva KRV 2:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Stojanović, Petrovic oraz Ela. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dubočica w tym sezonie?
Bilans Dubočica w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-4-4 przy 15 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dubočica w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dubočica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dubočica

Dubočica terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
Stadion Mladost Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
Sportski Kompleks FK Smederevo Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 16:00
|
Puchar Serbii
|
Gradski stadion pod Hisarom U siebie | – | |
|
01 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Gradski stadion pod Hisarom U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
Stadion Lagator Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 18. kolejka
|
Gradski stadion pod Hisarom U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 19. kolejka
|
Gradski stadion pod Hisarom U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 20. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 21. kolejka
|
Gradski stadion pod Hisarom U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 22. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Dubočica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dubočica to spotkanie z Napredak, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Mladost w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Dubočica w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dubočica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dubočica w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dubočica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
2:1 | – | 6/7 | 4/8 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
0:0 | – | 6/8 | 3/4 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
1:1 | – | 6/8 | 2/5 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
0:0 | – | 2/6 | 3/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
2:0 | – | 6/8 | 1/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
5:0 | – | 3/6 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
1:4 | – | 5/11 | 1/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
0:2 | – | 3/4 | 2/7 | |
|
19 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
2:1 | – | 5/18 | 6/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dubočica?
Ostatni mecz Dubočica to wygrana z FK Spartak Zdrepceva KRV 2:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramki zdobyli Stojanović, Petrovic oraz Ela. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dubočica – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Dubočica w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dubočica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 6 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 4 | 5 | 5 | 20:15 | 5 | 17 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Dubočica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Dubočica zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 19 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Dubočica w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dubočica na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dubočica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 3,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,23
- Czyste konta 38%
Strzelcy Dubočica
-
David Ivic 4
-
Petar Đuricković 3
-
Stojanovic Lazar 2

-
Martin Andjelkovic 1

-
Noe Ela 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dubočica i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dubočica to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Napredak - Dubočica Po przerwie pada 64% bramek Dubočica.Przebieg meczu Dubočica i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Dubočica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dubočica
93% bramek Dubočica pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dubočica zdobywa w sezonie średnio 1,46 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Dubočica
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dubočica, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dubočica wygra mecz Napredak - Dubočica Dubočica nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Dubočica
- Powyżej 0,5 77%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 0%
W 46% meczów Dubočica padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Napredak - Dubočica Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Dubočica.Dubočica – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dubočica, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dubočica zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,57 na wyjeździe.
Dubočica wygra mecz Napredak - Dubočica Dubočica zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 52%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Dubočica ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Dubočica, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Dubočica wygra drugą połowę meczu Napredak - Dubočica Drugą połowę Dubočica wygrywał w 4 z 13 meczów.Dubočica – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Dubočica oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Napredak - Dubočica Dubočica oddaje 10,1 strzałów na mecz.Dubočica – posiadanie piłki
- U siebie 52,4%
- Na wyjeździe 44,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 12
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 12 meczów. Średnio Dubočica utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Dubočica wygra mecz Napredak - Dubočica Dubočica utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.Dubočica – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 3 z 7
- Stracone / mecz 1,23
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Dubočica to 38% meczów sezonu (5 z 13), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Napredak - Dubočica Czyste konto Dubočica zachowuje w 38% meczów.Dubočica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Dubočica wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Dubočica – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Dubočica ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Dubočica – 2,7.
Dubočica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,50 | 1,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 0,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Dubočica zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dubočica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,29 1,33 | 2,86 1,67 | 1,00 1,33 |
|
5.
|
2,29 1,33 | 1,86 1,33 | 1,14 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,57 | 1,00 1,29 | 1,00 1,43 |
|
7.
|
1,43 1,33 | 0,86 1,17 | 0,71 1,00 |
|
8.
|
1,17 1,57 | 1,67 0,86 | 1,83 0,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Dubočica
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dubočica w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Grafičar - Dubočica 1:4 Prva Liga (Serbia), 31.08.2026
- Najwyższa porażka Metalac GM - Dubočica 5:0 Prva Liga (Serbia), 11.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Naftagas - Dubočica 2:3, Prva Liga (Serbia), 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 14. minuta Stojanović, Dubočica - FK Spartak Zdrepceva KRV 2:1, Prva Liga (Serbia), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Đuricković, Dubočica - Javor 1:1, Prva Liga (Serbia), 28.09.2026
Jakie statystyki ma Dubočica w tym sezonie?
Bilans Dubočica w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-4-4 przy 15 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dubočica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dubočica w sezonie 2026/2027.
Kadra Dubočica
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
21 | Serbia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 4 | 0 | 1 118' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Szwecja | 200 tys. € | 96 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Serbia | 50 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 617' | 3 | 0 | |||||||
| 41 |
|
23 | Gwinea Równikowa | – | – | 5 | 38% | 1 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
35 | Ukraina | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
– | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
35 | Serbia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 129' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 331' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
30 | Serbia | 50 tys. € | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
31 | Serbia | 0 € | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
36 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
27 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
26 | Japonia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 73 |
![]() |
19 | Serbia | 150 tys. € | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Serbia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
34 | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Serbia | 50 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 908' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Hiszpania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
36 | Serbia | 25 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
34 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | 96 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Serbia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 898' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
36 | Serbia | 25 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
19 | Serbia | – | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Serbia | 125 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 1 061' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Serbia | 350 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Serbia | 225 tys. € | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 428' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Serbia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
26 | Serbia | 25 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
34 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dubočica
2,2 mln €
śr. 52 tys. € / zawodnika
Ile Dubočica wydaje na pensje
192 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Serbia (36 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dubočica w sezonie 2026/2027
Dubočica wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dubočica
Jak wygląda skład Dubočica?
W wyjściowym ustawieniu Dubočica między słupkami staje M. Mladenović, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pavlović, M. Zlatković, M. Stojanović oraz M. Novaković. W środku pola grają P. Đuricković, M. Miraljemović, N. Tasić oraz D. Zivković, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ivić, M. Anđelković. Trener Albert Nadj ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Dubočica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dubočica w sezonie 2026/2027.
Dubočica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Serbia | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Szwecja | 23 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Serbia | 29 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Serbia | 19 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Serbia | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Serbia | 19 |
![]() |
za darmo |
Dubočica bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +43 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Dubočica
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dubočica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dubočica trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.