
Teleoptik w tabeli
11. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
4 pkt
6:8 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Teleoptik
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Serbia | 36 | napastnik | 4 | 25 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 399 minut | Serbia | 19 | pomocnik | 5 | – |
Teleoptik w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:7 | 15 | |
2
|
Semendrija 1924
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:6 | 12 | |
| ··· | ||||||||
10
|
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 | |
11
|
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | 5 | |
12
|
Bor 1919
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | 5 | |
Wyniki Teleoptik
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 01.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
1:2 P | |
| 24.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
1:1 R | |
| 19.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
1:1 R |
Terminarz Teleoptik
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
20:00 | |
| 12.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
18:00 | |
| 16.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
18:00 |
Ostatnie transfery Teleoptik
| Data | Zawodnik | Narodowość | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06 2026 |
|
Serbia | bramkarz |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29.06 2026 |
![]() |
Serbia | obrońca |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16.02 2026 |
![]() |
Serbia | napastnik |
|
za darmo | |
| 13.02 2026 |
![]() |
Serbia | pomocnik |
![]() |
za darmo |
Teleoptik to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Sportski Centar Partizan-Teleoptik, który może pomieścić 2 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Terminarz Teleoptik w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Teleoptik w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Teleoptik

Teleoptik terminarz
| Data | Mecz | Godzina | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
20:00 | Stadion Lagator wyjazd | Umiarkowany | |
| 12.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
18:00 | Sportski Centar Partizan-Teleoptik u siebie | Łatwy | |
| 16.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
18:00 | Gradski stadion pod Hisarom wyjazd | Trudny | |
| 20.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
18:00 | Sportski Centar Partizan-Teleoptik u siebie | Trudny | |
| 26.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
18:00 | Stadion Grafičara wyjazd | Łatwy | |
| 10.10 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
18:00 | Stadion FK Metalac wyjazd | Łatwy | |
| 17.10 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
18:00 | Gradski Stadion wyjazd | Trudny | |
| 24.10 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
18:00 | Sportski Centar Partizan-Teleoptik u siebie | Trudny | |
| 01.11 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
18:00 | Sportski Centar Partizan-Teleoptik u siebie | Trudny | |
| 07.11 2026 |
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
18:00 | Stadion Dragan Dzajić wyjazd | Łatwy |
Kiedy Teleoptik gra następny mecz?
Najbliższy mecz Teleoptik to spotkanie z Loznica, które odbędzie się 6 września 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadion Lagator w ramach Prvej Ligi (Serbia) (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Teleoptik w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął Teleoptik w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Teleoptik w ostatnich 6 meczach
zdobyte stracone
Teleoptik wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
1:2 | – | 4/7 | 2/3 | |
| 24.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
1:1 | – | 3/13 | 2/5 | |
| 19.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
1:1 | – | 5/9 | 2/4 | |
| 14.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 3. kolejka
|
2:4 | – | 3/7 | 2/6 | |
| 08.08 2026 |
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 2. kolejka
|
0:2 | – | 8/17 | 0/0 | |
| 01.08 2026 |
![]() Prva Liga (Serbia), 1. kolejka
|
5:1 | – | 1/3 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Teleoptik?
Ostatni mecz Teleoptik to porażka z FK Vozdovac 1:2 w Prvej Lidze (Serbia), 1 września 2026. Bramkę zdobył Milosev. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Teleoptik – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Teleoptik w sezonie 2026/2027.
Miejsce Teleoptik w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 15 | |
2
|
Semendrija 1924
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:6 | 5 | 12 | |
3
|
Backa Topola
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:7 | 3 | 12 | |
4
|
OFK Vršac
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 12 | |
5
|
Javor
|
6 | 3 | 2 | 1 | 15:6 | 9 | 11 | |
6
|
Dubočica
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Napredak
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 2 | 3 | 1 | 14:11 | 3 | 9 | |
9
|
Loznica
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
10
|
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 | 7 | |
11
|
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
12
|
Bor 1919
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 5 |
|
13
|
Naftagas
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | -3 | 4 | |
14
|
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
15
|
Metalac GM
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
16
|
Grafičar
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 15 | |
2
|
Semendrija 1924
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:6 | 5 | 12 | |
3
|
Backa Topola
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:7 | 3 | 12 | |
4
|
OFK Vršac
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 12 | |
5
|
Javor
|
6 | 3 | 2 | 1 | 15:6 | 9 | 11 | |
6
|
Dubočica
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Napredak
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 2 | 3 | 1 | 14:11 | 3 | 9 | |
9
|
Loznica
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
10
|
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 | 7 | |
11
|
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
12
|
Bor 1919
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 5 |
|
13
|
Naftagas
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | -3 | 4 | |
14
|
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
15
|
Metalac GM
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 | |
16
|
Grafičar
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Javor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 9 | |
| 2 |
Semendrija 1924
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 3 |
Borac Cacak
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 4 |
Backa Topola
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 6 |
Napredak
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 8 |
Bor 1919
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 |
|
| 9 |
FK Vozdovac
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 10 |
Naftagas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Loznica
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 12 |
Dubočica
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 13 |
Teleoptik
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 14 |
Jedinstvo Ub
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 15 |
Metalac GM
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 16 |
Grafičar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 2 |
Dubočica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 3 |
Backa Topola
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
OFK Vršac
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Semendrija 1924
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 6 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 7 |
Loznica
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 8 |
Napredak
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 9 |
FK Vozdovac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Teleoptik
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 11 |
Jedinstvo Ub
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Metalac GM
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Grafičar
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Javor
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 15 |
Bor 1919
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 |
|
| 16 |
Naftagas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Teleoptik w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Teleoptik zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Teleoptik – zawodnicy
Jak wygląda kadra Teleoptik w sezonie 2026/2027.
Wyróżniający się zawodnicy Teleoptik w sezonie 2026/2027
Jak wygląda skład Teleoptik?
W wyjściowym ustawieniu Teleoptik między słupkami staje V. Popovic, a linię obrony najczęściej tworzą D. Cvetinović, A. Mohammed oraz D. Obrenović. W środku pola grają D. Makevic, D. Bacanović oraz F. Markisić, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Sćepović, V. Zivojinović, M. Ninic oraz V. Jovanović.
Teleoptik – transfery
Jakie transfery przeprowadził Teleoptik w sezonie 2026/2027.
Teleoptik transfery
| # | Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29.06 2026 |
|
Serbia | 34 | bramkarz |
|
koniec wypożyczenia | |
| 2 | 29.06 2026 |
![]() |
Serbia | – | obrońca |
|
koniec wypożyczenia | |
| 3 | 16.02 2026 |
![]() |
Serbia | 24 | napastnik |
|
za darmo | |
| 4 | 13.02 2026 |
![]() |
Serbia | 26 | pomocnik |
![]() |
za darmo | |
| 5 | 12.02 2026 |
![]() |
Serbia | 19 | obrońca |
|
za darmo | |
| 6 | 12.02 2026 |
![]() |
Serbia | 27 | pomocnik |
![]() |
za darmo | |
| 7 | 24.01 2026 |
|
Serbia | 28 | pomocnik | – | za darmo | |
| 8 | 30.12 2025 |
![]() |
Serbia | 19 | pomocnik |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 9 | 30.12 2025 |
|
Serbia | 32 | obrońca |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 | 17.09 2025 |
|
Serbia | 32 | obrońca |
|
wypożyczenie |