Forma w lidze
Loznica w tabeli
9. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:6 bramki
1,14 gola/mecz
8 pkt
9:13 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Loznica
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Serbia | 31 | napastnik | 13 | 10 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Bośnia | 31 | bramkarz | 13 | 175 tys. € |
Loznica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
| ··· | |||||||
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 18 |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | 18 |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | 18 |
Wyniki Loznica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
![]()
Loznica
1
Semendrija 1924
0
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
Napredak
3
![]()
Loznica
0
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
![]()
Loznica
2
FK Spartak Zdrepceva KRV
0
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Loznica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
FK Vozdovac
![]()
Loznica
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
![]()
Loznica
OFK Vršac
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
![]()
Loznica
Cukaricki
Puchar Serbii
|
Ostatnie transfery Loznica
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Serbia | – | za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo |
Loznica to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Lagator, który może pomieścić 8 030 widzów. Zespół prowadzi Ivica Milutinovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Serbii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Loznica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Loznica trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Loznica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Loznica zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 18 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Loznica?
W wyjściowym ustawieniu Loznica między słupkami staje N. Lakić, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ilić, L. Pecelj, I. Petrović oraz A. Vidić. W środku pola grają S. Trajkovski, S. Purtić, S. Carapić oraz P. Ćirković, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Katanić, S. Stojanović. Trener Ivica Milutinovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Loznica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Loznica to spotkanie z FK Vozdovac, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Event Place w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Loznica?
Ostatni mecz Loznica to wygrana z Semendrija 1924 1:0 w Prvej Lidze (Serbia), 12 października 2026. Bramkę zdobył Krstić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Loznica w tym sezonie?
Bilans Loznica w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-6-3 przy 17 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Loznica w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Loznica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Loznica
Loznica terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
Stadion Event Place Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
Stadion Lagator U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 16:00
|
![]() Puchar Serbii
|
Stadion Lagator U siebie | – | |
|
01 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Stadion FK Naftagas Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
Stadion Lagator U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 18. kolejka
|
Stadion Borca kraj Morave Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 19. kolejka
|
Stadion Lagator U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 18:00
|
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 20. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 21. kolejka
|
Stadion Lagator U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 18:00
|
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 22. kolejka
|
Sportski Centar Partizan-Teleoptik Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Loznica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Loznica to spotkanie z FK Vozdovac, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Event Place w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Loznica w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Loznica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Loznica w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Loznica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
1:0 | – | 6/11 | 4/7 | |
|
05 Paź Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
3:0 | – | 3/9 | 2/4 | |
|
28 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
2:0 | – | 9/14 | 2/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
2:3 | – | 5/10 | 4/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
2:2 | – | 0/6 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
4:0 | – | 1/10 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
1:1 | – | 11/16 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
2:4 | – | 3/9 | 0/0 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() ![]() Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
2:2 | – | 4/5 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Loznica?
Ostatni mecz Loznica to wygrana z Semendrija 1924 1:0 w Prvej Lidze (Serbia), 12 października 2026. Bramkę zdobył Krstić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Loznica – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Loznica w sezonie 2026/2027.
Miejsce Loznica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 6 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 4 | 5 | 5 | 20:15 | 5 | 17 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Loznica w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Loznica zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 18 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Loznica w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Loznica na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Loznica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 38%
Strzelcy Loznica
-
Aleksandar Katanic 6
-
Stefan Purtić 2
-
Nemanja Krstić 2
-
Strahinja Carapic 1
-
Igor Petrovic 1

-
Slavisa Stojanović 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Loznica i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Loznica to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Loznica i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-5-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Loznica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Loznica
100% bramek Loznica pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Loznica zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Loznica
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Loznica, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Loznica
- Powyżej 0,5 77%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 8%
W 54% meczów Loznica padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Loznica – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Loznica, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Loznica zdobywa 1,43 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Loznica ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Loznica, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 13 meczów.
Loznica – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 8,8
- Celność strzałów 29%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Loznica oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 29% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Loznica – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 12
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 12 meczów. Średnio Loznica utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Loznica – czyste konta
- U siebie 4 z 7
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Loznica to 38% meczów sezonu (5 z 13), z czego 4 w 7 meczach u siebie.
Loznica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Loznica wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Loznica – kartki
- Żółte kartki 33
- Pow. 3,5 kartki w meczu 92%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 8%
Loznica ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Loznica – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Loznica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 1-4-0 | 1,40 | 1,20 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Loznica zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Loznica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,43 1,33 | 0,86 1,17 | 0,71 1,00 |
|
8.
|
1,17 1,57 | 1,67 0,86 | 1,83 0,57 |
9.
![]() |
1,43 1,33 | 1,14 1,50 | 0,86 2,17 |
|
10.
|
1,71 1,00 | 1,57 0,33 | 1,43 0,83 |
|
11.
|
1,43 0,83 | 1,43 1,50 | 2,00 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Loznica
Skrajne wyniki i osiągnięcia Loznica w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Metalac GM - Loznica 2:4 Prva Liga (Serbia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Backa Topola - Loznica 4:0 Prva Liga (Serbia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Metalac GM - Loznica 2:4, Prva Liga (Serbia), 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Loznica - Borac Cacak 2:3, Prva Liga (Serbia), 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Purtić, Metalac GM - Loznica 2:4, Prva Liga (Serbia), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Loznica w tym sezonie?
Bilans Loznica w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-6-3 przy 17 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Loznica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Loznica w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Loznica
-
Darko Stanojevic Obrońca Uraz nogi pauzuje od 259 dniopuszczone: 26 meczów

Kadra Loznica
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
35 | Czarnogóra | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
34 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
34 | Serbia | 75 tys. € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
31 | Serbia | 10 tys. € | – | 13 | 100% | 6 | 0 | 717' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
30 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
37 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
34 | Serbia | – | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Serbia | 100 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 961' | 4 | 0 | |||||||
| 70 |
|
37 | Serbia | 50 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 736' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
31 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
37 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
30 | Serbia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
38 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
41 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
31 | Serbia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
29 | Serbia | 225 tys. € | 594 tys. € | 4 | 31% | 1 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Słowenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
31 | Bośnia | 175 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Serbia | 175 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 143' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
29 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
28 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Serbia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
28 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
28 | Serbia | 325 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 999' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Serbia | 25 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 281' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
26 | Serbia | 350 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 999' | 3 | 1 | |||||||
| 2 |
![]() |
33 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
41 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Serbia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Serbia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
30 | Serbia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Serbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Serbia | 250 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 564' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
33 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
29 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
44 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
24 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
33 | Serbia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 840' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
32 | Serbia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
32 | Serbia | 0 € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
32 | Serbia | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 181' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Serbia | 300 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Czarnogóra | 100 tys. € | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 31 |
|
23 | Serbia | – | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
22 | Serbia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Loznica
3,6 mln €
śr. 61 tys. € / zawodnika
Ile Loznica wydaje na pensje
594 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Serbia (52 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Loznica w sezonie 2026/2027
Loznica wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Loznica
Jak wygląda skład Loznica?
W wyjściowym ustawieniu Loznica między słupkami staje N. Lakić, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ilić, L. Pecelj, I. Petrović oraz A. Vidić. W środku pola grają S. Trajkovski, S. Purtić, S. Carapić oraz P. Ćirković, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Katanić, S. Stojanović. Trener Ivica Milutinovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Loznica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Loznica w sezonie 2026/2027.
Loznica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Serbia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Serbia | 29 | – | za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Czarnogóra | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Lip 2026 |
|
Serbia | 32 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Serbia | 23 | – | za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Czarnogóra | 22 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Loznica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Loznica trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.