Forma w lidze
Metalac GM w tabeli
8. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
10:11 bramki
1,67 gola/mecz
11 pkt
6:4 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Metalac GM
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Serbia | 24 | pomocnik | 12 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Serbia | 25 | obrońca | 13 | 125 tys. € |
Metalac GM w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
| ··· | |||||||
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 18 |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 18 |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | 18 |
Wyniki Metalac GM
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Metalac GM
0
![]()
Teleoptik
3
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
OFK Vršac
0
Metalac GM
0
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
![]()
Bor 1919
0
Metalac GM
2
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Metalac GM
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Backa Topola
Metalac GM
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Metalac GM
Javor
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
01 Lis 18:00
|
Metalac GM
![]()
Jedinstvo Ub
Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Metalac GM
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Serbia |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Serbia |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo |
Metalac GM to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Stadion FK Metalac, który może pomieścić 4 600 widzów. Zespół prowadzi Srdjan Bugarski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Metalac GM w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Metalac GM trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Metalac GM w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Metalac GM zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 18 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Metalac GM?
W wyjściowym ustawieniu Metalac GM między słupkami staje M. Premovic, a linię obrony najczęściej tworzą I. Milićević, B. Mijailović, D. Vrbić oraz J. Vojnović. W środku pola grają S. Bastić, L. Milojević, L. Puzović oraz S. Veselinović, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Kovacevic, A. Lazarević. Trener Srdjan Bugarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Metalac GM gra następny mecz?
Najbliższy mecz Metalac GM to spotkanie z Backa Topola, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie TSC Arena w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Metalac GM?
Ostatni mecz Metalac GM to porażka z Teleoptik 0:3 w Prvej Lidze (Serbia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sćepović, Ninic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Metalac GM w tym sezonie?
Bilans Metalac GM w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-3-5 przy 16 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Metalac GM w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Metalac GM w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Metalac GM

Metalac GM terminarz
Kiedy Metalac GM gra następny mecz?
Najbliższy mecz Metalac GM to spotkanie z Backa Topola, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie TSC Arena w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Metalac GM w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Metalac GM w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Metalac GM w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone






Metalac GM wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
0:3 | – | 12/16 | 1/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
0:0 | – | 3/8 | 4/4 | |
|
28 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
0:2 | – | 6/8 | 2/5 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
1:0 | – | 3/5 | 3/6 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
1:2 | – | 4/6 | 2/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
5:0 | – | 3/6 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
0:0 | – | 3/4 | 2/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
2:4 | – | 6/9 | 0/0 | |
|
23 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
1:0 | – | 9/10 | 3/8 | |
|
19 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
0:0 | – | 7/10 | 1/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Metalac GM?
Ostatni mecz Metalac GM to porażka z Teleoptik 0:3 w Prvej Lidze (Serbia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sćepović, Ninic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Metalac GM – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Metalac GM w sezonie 2026/2027.
Miejsce Metalac GM w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 6 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 4 | 5 | 5 | 20:15 | 5 | 17 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Metalac GM w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Metalac GM zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 18 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Metalac GM w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Metalac GM na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Metalac GM na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 54%
Strzelcy Metalac GM
-
Ognjen Lukovic 5
-
Bojan Mijailovic 3
-
Patrick Vuc 2

-
Ilija Milicevic 1
-
Stefan Tesic 1
-
David Milinkovic 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Metalac GM i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Metalac GM to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Backa Topola - Metalac GM Po przerwie pada 56% bramek Metalac GM.Przebieg meczu Metalac GM i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Metalac GM otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Metalac GM
100% bramek Metalac GM pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Metalac GM zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Metalac GM
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Metalac GM, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Metalac GM wygra mecz Backa Topola - Metalac GM Metalac GM przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Metalac GM
- Powyżej 0,5 77%
- Powyżej 1,5 54%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 15%
W 46% meczów Metalac GM padają co najmniej trzy bramki, a w 31% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Backa Topola - Metalac GM Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Metalac GM.Metalac GM – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Metalac GM, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Metalac GM zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 1,57 na wyjeździe.
Metalac GM wygra mecz Backa Topola - Metalac GM Metalac GM zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 52%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Metalac GM ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Metalac GM, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Metalac GM wygra drugą połowę meczu Backa Topola - Metalac GM Drugą połowę Metalac GM wygrywał w 4 z 13 meczów.Metalac GM – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Metalac GM oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Backa Topola - Metalac GM Metalac GM oddaje 10,2 strzałów na mecz.Metalac GM – posiadanie piłki
- U siebie 59,5%
- Na wyjeździe 52,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 13
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 13 meczów. Średnio Metalac GM utrzymuje przy piłce 55,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Metalac GM wygra mecz Backa Topola - Metalac GM Metalac GM utrzymuje średnio 55,7% posiadania piłki.Metalac GM – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 4 z 7
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Metalac GM to 54% meczów sezonu (7 z 13), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Backa Topola - Metalac GM Czyste konto Metalac GM zachowuje w 54% meczów.Metalac GM – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 15%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Metalac GM wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 2,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Metalac GM – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 77%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 62%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 8%
Metalac GM ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Metalac GM – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Metalac GM według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 0,67 | 0,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 2,00 | 2,20 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 0,80 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz Metalac GM zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Metalac GM na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,33 1,57 | 1,00 1,29 | 1,00 1,43 |
|
7.
|
1,43 1,33 | 0,86 1,17 | 0,71 1,00 |
|
8.
|
1,17 1,57 | 1,67 0,86 | 1,83 0,57 |
9.
![]() |
1,43 1,33 | 1,14 1,50 | 0,86 2,17 |
|
10.
|
1,71 1,00 | 1,57 0,33 | 1,43 0,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Metalac GM
Skrajne wyniki i osiągnięcia Metalac GM w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Metalac GM - Dubočica 5:0 Prva Liga (Serbia), 11.09.2026
- Najwyższa porażka Metalac GM - Teleoptik 0:3 Prva Liga (Serbia), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Metalac GM - FK Spartak Zdrepceva KRV 2:4, Prva Liga (Serbia), 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Napredak - Metalac GM 2:1, Prva Liga (Serbia), 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Mijailović, Borac Cacak - Metalac GM 1:2, Prva Liga (Serbia), 16.09.2026
Jakie statystyki ma Metalac GM w tym sezonie?
Bilans Metalac GM w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-3-5 przy 16 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Metalac GM – zawodnicy
Jak wygląda kadra Metalac GM w sezonie 2026/2027.
Kadra Metalac GM
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Serbia | 0 € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 289' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 473' | 2 | 0 | ||||||||
| 8 |
|
29 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
22 | Serbia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
34 | Serbia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Serbia | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 967' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
31 | Serbia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
21 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Serbia | 150 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 350' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Bośnia | 100 tys. € | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 757' | 3 | 1 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
19 | Serbia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Serbia | 125 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 1 170' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
|
23 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
23 | Serbia | 100 tys. € | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Serbia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
31 | Serbia | 0 € | – | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 050' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
|
26 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
22 | Serbia | 0 € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 063' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 41 |
|
24 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Metalac GM
1,4 mln €
śr. 59 tys. € / zawodnika
Ile Metalac GM wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Serbia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Metalac GM w sezonie 2026/2027
Metalac GM wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Metalac GM
Jak wygląda skład Metalac GM?
W wyjściowym ustawieniu Metalac GM między słupkami staje M. Premovic, a linię obrony najczęściej tworzą I. Milićević, B. Mijailović, D. Vrbić oraz J. Vojnović. W środku pola grają S. Bastić, L. Milojević, L. Puzović oraz S. Veselinović, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Kovacevic, A. Lazarević. Trener Srdjan Bugarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Metalac GM – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Metalac GM w sezonie 2026/2027.
Metalac GM transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Sie 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Serbia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Serbia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Serbia | 20 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 30 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Metalac GM
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Metalac GM w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Metalac GM trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.