Forma w lidze
Grafičar w tabeli
14. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
12:10 bramki
2,00 gola/mecz
3 pkt
5:14 bramki
0,71 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Grafičar
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Serbia | 29 | napastnik | 12 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Serbia | 32 | obrońca | 13 | 225 tys. € |
Grafičar w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 28 |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 27 |
| ··· | |||||||
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | 13 |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | 11 |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | 8 |
Wyniki Grafičar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Grafičar
1
Javor
1
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
Backa Topola
4
Grafičar
1
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Grafičar
4
![]()
Teleoptik
1
Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
Terminarz Grafičar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
![]()
Jedinstvo Ub
Grafičar
Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Grafičar
FK Spartak Zdrepceva KRV
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
Grafičar
IMT Novi Beograd
Puchar Serbii
|
Ostatnie transfery Grafičar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra | – | za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Serbia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo |
Grafičar to klub piłkarski z Serbii występujący w Prva Liga (Serbia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Grafičara, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Nikola Trajković. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Serbii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Grafičar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Grafičar trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Grafičar w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Grafičar zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 11 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 17 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Grafičar?
W wyjściowym ustawieniu Grafičar między słupkami staje N. Curuvija, a linię obrony najczęściej tworzą I. Lakićević, P. Golubović, V. Roganović oraz S. Hajdin. W środku pola grają F. Vasiljević, D. Anokic oraz S. Srnić, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Furtula, P. Obasi oraz L. Bijelović. Trener Nikola Trajković ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Kiedy Grafičar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Grafičar to spotkanie z Jedinstvo Ub, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Dragan Dzajić w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Grafičar?
Ostatni mecz Grafičar to remis z Javor 1:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Todosijević (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Grafičar w tym sezonie?
Bilans Grafičar w tym sezonie to 13 meczów i wynik 3-2-8 przy 17 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Grafičar w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Grafičar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Grafičar


Grafičar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 14. kolejka
|
Stadion Dragan Dzajić Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 14:00
|
Prva Liga (Serbia), 15. kolejka
|
Stadion Grafičara U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 16:00
|
Puchar Serbii
|
Stadion Grafičara U siebie | – | |
|
01 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 16. kolejka
|
Stadion Grafičara U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 17. kolejka
|
Sportski Kompleks FK Smederevo Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 18. kolejka
|
Stadion Grafičara U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
![]() Prva Liga (Serbia), 19. kolejka
|
Stadion Lagator Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 20. kolejka
|
Stadion Grafičara U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 21. kolejka
|
Gradski stadion pod Hisarom Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 18:00
|
Prva Liga (Serbia), 22. kolejka
|
Stadion Grafičara U siebie | Trudny |
Kiedy Grafičar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Grafičar to spotkanie z Jedinstvo Ub, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Dragan Dzajić w ramach Prvej Ligi (Serbia) (14. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Grafičar w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Grafičar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Grafičar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Grafičar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 13. kolejka
|
1:1 | – | 2/5 | 1/4 | |
|
05 Paź Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 12. kolejka
|
4:1 | – | 4/8 | 5/7 | |
|
28 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 11. kolejka
|
4:1 | – | 5/9 | 1/2 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 10. kolejka
|
1:0 | – | 2/5 | 3/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 9. kolejka
|
3:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 8. kolejka
|
4:1 | – | 2/3 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 7. kolejka
|
2:1 | – | 1/5 | 0/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 6. kolejka
|
1:4 | – | 6/11 | 5/6 | |
|
24 Sie Koniec
|
Prva Liga (Serbia), 5. kolejka
|
2:1 | – | 6/12 | 3/6 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Prva Liga (Serbia), 4. kolejka
|
2:2 | – | 1/5 | 2/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Grafičar?
Ostatni mecz Grafičar to remis z Javor 1:1 w Prvej Lidze (Serbia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Todosijević (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Grafičar – tabela Prva Liga (Serbia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Serbia) zajmuje Grafičar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Grafičar w tabeli Prvej Ligi (Serbia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:14 | 7 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
12
|
Naftagas
|
13 | 3 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 14 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Borac Cacak
|
13 | 9 | 1 | 3 | 24:17 | 7 | 28 | |
2
|
Backa Topola
|
13 | 7 | 6 | 0 | 28:14 | 14 | 27 | |
3
|
OFK Vršac
|
14 | 8 | 1 | 5 | 17:13 | 4 | 25 | |
4
|
Javor
|
13 | 6 | 6 | 1 | 30:15 | 15 | 24 | |
5
|
Semendrija 1924
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 6 | 24 | |
6
|
Dubočica
|
13 | 5 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 19 | |
7
|
FK Vozdovac
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:11 | 2 | 18 | |
8
|
Metalac GM
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:15 | 1 | 18 | |
9
|
Loznica
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:19 | -2 | 18 | |
10
|
Napredak
|
13 | 5 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | 18 | |
11
|
Naftagas
|
14 | 4 | 5 | 5 | 20:15 | 5 | 17 | |
12
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | -6 | 15 | |
13
|
Teleoptik
|
14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | -7 | 13 | |
14
|
Grafičar
|
13 | 3 | 2 | 8 | 17:24 | -7 | 11 | |
15
|
Jedinstvo Ub
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:24 | -12 | 8 | |
16
|
Bor 1919
|
13 | 2 | 2 | 9 | 8:25 | -17 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
OFK Vršac
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 16 | |
| 2 |
Javor
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:7 | 13 | 16 | |
| 3 |
Semendrija 1924
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 16 | |
| 4 |
Borac Cacak
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 13 | |
| 5 |
Backa Topola
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 6 |
Napredak
|
7 | 4 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 12 | |
| 7 |
FK Vozdovac
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 8 |
Loznica
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 9 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | -4 | 10 | |
| 10 |
Naftagas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 11 |
Dubočica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 12 |
Grafičar
|
6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 8 | |
| 13 |
Metalac GM
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 14 |
Teleoptik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 15 |
Jedinstvo Ub
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 16 |
Bor 1919
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borac Cacak
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 2 |
Backa Topola
|
6 | 4 | 2 | 0 | 15:9 | 6 | 14 | |
| 3 |
Dubočica
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 4 |
Metalac GM
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 2 | 11 | |
| 5 |
OFK Vršac
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 9 | |
| 6 |
Javor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Semendrija 1924
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
FK Vozdovac
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 9 |
Loznica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 10 |
Teleoptik
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 11 |
Napredak
|
6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | 6 | |
| 12 |
FK Spartak Zdrepceva KRV
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 13 |
Naftagas
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:10 | 1 | 5 | |
| 14 |
Bor 1919
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 4 | |
| 15 |
Grafičar
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 16 |
Jedinstvo Ub
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje Grafičar w tabeli Prvej Ligi (Serbia)?
Grafičar zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Prvej Ligi (Serbia) z dorobkiem 11 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Borac Cacak wynosi 17 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Grafičar w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Grafičar na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Grafičar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,85
- Czyste konta 15%
Strzelcy Grafičar
-
Nikola Furtula 3
-
Darko Lazic 2
-
Ognjen Matanovic 2

-
Luka Bijelovic 2
-
Prince Obasi 1
-
Joshua Tucker 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Grafičar i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Grafičar to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jedinstvo Ub - Grafičar Po przerwie pada 50% bramek Grafičar.Przebieg meczu Grafičar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Grafičar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Grafičar
93% bramek Grafičar pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Grafičar zdobywa w sezonie średnio 0,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Grafičar
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Grafičar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Grafičar wygra mecz Jedinstvo Ub - Grafičar Grafičar nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Grafičar
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 0%
W 69% meczów Grafičar padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jedinstvo Ub - Grafičar Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Grafičar.Grafičar – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Grafičar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Grafičar zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,43 na wyjeździe.
Grafičar wygra mecz Jedinstvo Ub - Grafičar Grafičar zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 14%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Grafičar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Grafičar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Grafičar wygra drugą połowę meczu Jedinstvo Ub - Grafičar Drugą połowę Grafičar wygrywał w 4 z 13 meczów.Grafičar – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Grafičar oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Jedinstvo Ub - Grafičar Grafičar oddaje 8,3 strzałów na mecz.Grafičar – posiadanie piłki
- U siebie 50,4%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 12
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 12 meczów. Średnio Grafičar utrzymuje przy piłce 50,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Grafičar wygra mecz Jedinstvo Ub - Grafičar Grafičar utrzymuje średnio 50,2% posiadania piłki.Grafičar – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 7
- Stracone / mecz 1,85
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Grafičar to 15% meczów sezonu (2 z 13), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Jedinstvo Ub - Grafičar Czyste konto Grafičar zachowuje w 15% meczów.Grafičar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 42%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Grafičar wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 42% spotkań.
Grafičar – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 8%
Grafičar ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Grafičar – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Grafičar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 1,00 | 2,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 0,80 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Grafičar zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Grafičar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,50 0,71 | 1,33 1,57 | 0,83 1,43 |
13.
![]() |
0,83 1,00 | 1,00 1,38 | 1,33 2,00 |
|
14.
|
1,33 0,43 | 2,00 0,71 | 1,67 2,00 |
15.
![]() |
0,71 0,50 | 1,14 0,67 | 1,71 2,00 |
16.
![]() |
0,67 0,57 | 0,83 0,43 | 1,83 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Grafičar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Grafičar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Grafičar - Bor 1919 3:0 Prva Liga (Serbia), 17.09.2026
- Najwyższa porażka Grafičar - Dubočica 1:4 Prva Liga (Serbia), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Grafičar - Dubočica 1:4, Prva Liga (Serbia), 31.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Todosijević, Grafičar - Javor 1:1, Prva Liga (Serbia), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Grafičar - Loznica 2:2, Prva Liga (Serbia), 19.08.2026
Jakie statystyki ma Grafičar w tym sezonie?
Bilans Grafičar w tym sezonie to 13 meczów i wynik 3-2-8 przy 17 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Grafičar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Grafičar w sezonie 2026/2027.
Kadra Grafičar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Nigeria | – | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 678' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
|
25 | Serbia | 250 tys. € | 115 tys. € | 8 | 62% | 2 | 0 | 550' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
|
29 | Serbia | 225 tys. € | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 931' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
– | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
24 | Serbia | 450 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 969' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Serbia | 50 tys. € | 112 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
25 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
16 | Serbia | – | – | 9 | 69% | 1 | 0 | 716' | 5 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
19 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Serbia | 225 tys. € | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 74' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
32 | Serbia | 300 tys. € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Serbia | 200 tys. € | 523 tys. € | 6 | 46% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Serbia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 586' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
33 | Serbia | 150 tys. € | 262 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 896' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
18 | Macedonia | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 19' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
19 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Austria | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Grafičar
1,9 mln €
śr. 83 tys. € / zawodnika
Ile Grafičar wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 44 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Serbia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Grafičar w sezonie 2026/2027
Grafičar wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Grafičar
Jak wygląda skład Grafičar?
W wyjściowym ustawieniu Grafičar między słupkami staje N. Curuvija, a linię obrony najczęściej tworzą I. Lakićević, P. Golubović, V. Roganović oraz S. Hajdin. W środku pola grają F. Vasiljević, D. Anokic oraz S. Srnić, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Furtula, P. Obasi oraz L. Bijelović. Trener Nikola Trajković ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Serbia) i pucharach.
Grafičar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Grafičar w sezonie 2026/2027.
Grafičar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Czarnogóra | 22 | – | za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Czechy | 33 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Austria | 20 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Macedonia | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Serbia | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Grafičar
Grafičar bilans transferowy
- 0 € 2026
- +100 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +500 tys. € 2023
- +40 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Grafičar
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Grafičar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Grafičar trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.