Forma w lidze
Chabab Atl. Khenifra w tabeli
11. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 4. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
6:5 bramki
2,00 gola/mecz
0 pkt
1:7 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 13 |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
| ··· | |||||||
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 6 |
11
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | 4 |
12
|
KAC Kenitra
|
5 | 0 | 3 | 2 | 2:4 | 3 |
Wyniki Chabab Atl. Khenifra
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Mouloudia Oujda
1
Chabab Atl. Khenifra
0
|
||
| Botola 2 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
4
Olympique Safi
2
|
||
| Botola 2 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Stade Marocain
2
Chabab Atl. Khenifra
1
|
||
| Botola 2 | |||
Terminarz Chabab Atl. Khenifra
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Jeunesse Sportive
|
||
| Botola 2 | |||
|
15 Lis
16:00
|
Wydad Fès
Chabab Atl. Khenifra
|
||
| Botola 2 | |||
|
22 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Olympique Dcheïra
|
||
| Botola 2 | |||
Ostatnie transfery Chabab Atl. Khenifra
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sty 2025 |
![]() |
|
za darmo | ||
| 09 Sie 2021 |
![]() |
|
za darmo | ||
| 04 Sie 2017 |
![]() |
Maroko |
|
nieujawniona |
Chabab Atl. Khenifra to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola 2. Swoim domowym obiektem jest Stade Municipal, który może pomieścić 5 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Chabab Atl. Khenifra w tabeli Botola 2?
Chabab Atl. Khenifra zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Chabab Atl. Khenifra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chabab Atl. Khenifra to spotkanie z Jeunesse Sportive, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Botola 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chabab Atl. Khenifra?
Ostatni mecz Chabab Atl. Khenifra to porażka z Mouloudia Oujda 1:0 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chabab Atl. Khenifra w tym sezonie?
Bilans Chabab Atl. Khenifra w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chabab Atl. Khenifra
Chabab Atl. Khenifra terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Jeunesse Sportive
|
U siebie Stade Municipal | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
|
15 Lis
16:00
|
Wydad Fès
Chabab Atl. Khenifra
|
Wyjazd Complexe Sportif de Fès | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
22 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Olympique Dcheïra
|
U siebie Stade Municipal | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
29 Lis
16:00
|
KAC Kenitra
Chabab Atl. Khenifra
|
Wyjazd Stade Municipal de Kénitra | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
06 Gru
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Union Sportive Boujaad
|
U siebie Stade Municipal | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
|
24 Sty
16:00
|
Yacoub El Mansour
Chabab Atl. Khenifra
|
Wyjazd | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
31 Sty
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Jeunesse Sportive Massira
|
U siebie Stade Municipal | – | ||
| Botola 2 | |||||
|
07 Lut
16:00
|
USM Oujda
Chabab Atl. Khenifra
|
Wyjazd Stade d'Honneur d'Oujda | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Chabab Ben Guerir
|
U siebie Stade Municipal | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
Kiedy Chabab Atl. Khenifra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chabab Atl. Khenifra to spotkanie z Jeunesse Sportive, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Botola 2.
Wyniki Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chabab Atl. Khenifra w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chabab Atl. Khenifra wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Mouloudia Oujda
1
Chabab Atl. Khenifra
0
|
– | 4/7 | 4/7 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
24 Paź
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
4
Olympique Safi
2
|
– | 4/11 | 5/8 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
17 Paź
Koniec
|
Stade Marocain
2
Chabab Atl. Khenifra
1
|
– | 1/7 | 5/7 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
11 Paź
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
1
Chabab Mohammédia
1
|
– | 4/11 | 4/6 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
03 Paź
Koniec
|
OCK Olympique de Khouribga
4
Chabab Atl. Khenifra
0
|
– | 1/5 | 2/5 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
27 Wrz
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
1
Ittihad Zemmouri Khemisset
2
|
– | – | – | ||
| Botola 2 | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
0
Amal Tiznit
1
|
– | – | – | ||
| Botola 2 2025/2026, 30. kolejka | ||||||
|
27 Cze
Koniec
|
USM Oujda
1
Chabab Atl. Khenifra
1
|
– | 1/2 | 3/6 | ||
| Botola 2 2025/2026, 29. kolejka | ||||||
|
20 Cze
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
2
KAC Kenitra
1
|
– | 3/9 | 4/8 | ||
| Botola 2 2025/2026, 28. kolejka | ||||||
|
13 Cze
Koniec
|
Raja Beni Mellal
0
Chabab Atl. Khenifra
0
|
– | 1/9 | 4/6 | ||
| Botola 2 2025/2026, 27. kolejka | ||||||
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chabab Atl. Khenifra?
Ostatni mecz Chabab Atl. Khenifra to porażka z Mouloudia Oujda 1:0 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chabab Atl. Khenifra - tabela Botola 2
Jakie miejsce w tabeli Botola 2 zajmuje Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
5
|
USM Oujda
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
7
|
Olympique Safi
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
9
|
Chabab Ben Guerir
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
12
|
KAC Kenitra
|
5 | 0 | 3 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
13
|
Union Sportive Boujaad
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
USM Oujda
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
5
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
7
|
Olympique Safi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
8
|
Chabab Ben Guerir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:7 | 0 | 8 | |
9
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
KAC Kenitra
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
12
|
Union Sportive Boujaad
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
13
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wydad Fès
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 9 | |
| 2 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 3 |
Yacoub El Mansour
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 4 |
USM Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Olympique Safi
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 6 |
Mouloudia Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 8 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 9 |
OCK Olympique de Khouribga
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 11 |
Stade Marocain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 12 |
Union Sportive Boujaad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
KAC Kenitra
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
Stade Marocain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 3 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 4 |
Wydad Fès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 5 |
Yacoub El Mansour
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 6 |
USM Oujda
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 7 |
Olympique Safi
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 8 |
OCK Olympique de Khouribga
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 9 |
KAC Kenitra
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 11 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 12 |
Mouloudia Oujda
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 13 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Union Sportive Boujaad
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
Które miejsce zajmuje Chabab Atl. Khenifra w tabeli Botola 2?
Chabab Atl. Khenifra zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chabab Atl. Khenifra na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chabab Atl. Khenifra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,2
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chabab Atl. Khenifra i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chabab Atl. Khenifra to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Chabab Atl. Khenifra i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Chabab Atl. Khenifra nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Chabab Atl. Khenifra
100% bramek Chabab Atl. Khenifra pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chabab Atl. Khenifra zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Chabab Atl. Khenifra
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Chabab Atl. Khenifra, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Chabab Atl. Khenifra
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 67% meczów Chabab Atl. Khenifra padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Chabab Atl. Khenifra - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chabab Atl. Khenifra, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chabab Atl. Khenifra zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Chabab Atl. Khenifra ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Chabab Atl. Khenifra, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Chabab Atl. Khenifra - strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 3,2
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Chabab Atl. Khenifra oddaje 6,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Chabab Atl. Khenifra - posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio Chabab Atl. Khenifra utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Chabab Atl. Khenifra - czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Chabab Atl. Khenifra to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Chabab Atl. Khenifra - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Chabab Atl. Khenifra wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Chabab Atl. Khenifra - kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 100%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Chabab Atl. Khenifra ogląda średnio 3,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Chabab Atl. Khenifra - 2,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Chabab Atl. Khenifra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 2,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Chabab Atl. Khenifra zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Chabab Atl. Khenifra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 0,33 | 1,33 1,00 | 0,33 2,00 |
|
10.
|
2,00 0,50 | 2,50 0,75 | 0,50 1,25 |
|
11.
|
1,33 0,00 | 2,00 0,33 | 1,67 2,33 |
|
12.
|
0,33 1,00 | 0,33 0,50 | 1,00 0,50 |
|
13.
|
0,75 0,00 | 1,00 0,00 | 1,25 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Chabab Atl. Khenifra
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chabab Atl. Khenifra w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chabab Atl. Khenifra - Olympique Safi 4:2 Botola 2, 24.10.2026
- Najwyższa porażka OCK Olympique de Khouribga - Chabab Atl. Khenifra 4:0 Botola 2, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Chabab Atl. Khenifra - Olympique Safi 4:2, Botola 2, 24.10.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Chabab Atl. Khenifra - Olympique Safi 4:2, Botola 2, 24.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 55. minuta Stade Marocain - Chabab Atl. Khenifra 2:1, Botola 2, 17.10.2026
Jakie statystyki ma Chabab Atl. Khenifra w tym sezonie?
Bilans Chabab Atl. Khenifra w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chabab Atl. Khenifra - zawodnicy
Jak wygląda kadra Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027.
Chabab Atl. Khenifra - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chabab Atl. Khenifra w sezonie 2026/2027.
Chabab Atl. Khenifra transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sty 2025 |
![]() |
30 |
|
za darmo | ||
| 09 Sie 2021 |
![]() |
30 |
|
za darmo | ||
| 04 Sie 2017 |
![]() |
Maroko | 42 |
|
nieujawniona |
