Forma w lidze
Jeunesse Sportive w tabeli
15. miejsce / 1 punkt Strefa spadkowa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:5 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
1:5 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Jeunesse Sportive 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 13 |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
| ··· | |||||||
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | 2 |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | 1 |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Wyniki Jeunesse Sportive
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
Ittihad Zemmouri Khemisset
1
|
||
| Botola 2 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
USM Oujda
2
Jeunesse Sportive
1
|
||
| Botola 2 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
Olympique Dcheïra
4
|
||
| Botola 2 | |||
Terminarz Jeunesse Sportive
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Jeunesse Sportive
|
||
| Botola 2 | |||
|
15 Lis
16:00
|
Jeunesse Sportive
OCK Olympique de Khouribga
|
||
| Botola 2 | |||
|
22 Lis
16:00
|
Stade Marocain
Jeunesse Sportive
|
||
| Botola 2 | |||
Ostatnie transfery Jeunesse Sportive
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo |
Jeunesse Sportive to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola 2. Zespół prowadzi Radouane Hamsaoui.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Jeunesse Sportive trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Jeunesse Sportive w tabeli Botola 2?
Jeunesse Sportive zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 1 punktu po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 12 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Jeunesse Sportive gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeunesse Sportive to spotkanie z Chabab Atl. Khenifra, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Botola 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeunesse Sportive?
Ostatni mecz Jeunesse Sportive to remis z Ittihad Zemmouri Khemisset 1:1 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jeunesse Sportive w tym sezonie?
Bilans Jeunesse Sportive w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Jeunesse Sportive
Jeunesse Sportive terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:00
|
Chabab Atl. Khenifra
Jeunesse Sportive
|
Wyjazd Stade Municipal | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
15 Lis
16:00
|
Jeunesse Sportive
OCK Olympique de Khouribga
|
U siebie | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
22 Lis
16:00
|
Stade Marocain
Jeunesse Sportive
|
Wyjazd Stade Ahmed Achhoud | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
29 Lis
16:00
|
Jeunesse Sportive
Chabab Mohammédia
|
U siebie | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
|
06 Gru
16:00
|
Olympique Safi
Jeunesse Sportive
|
Wyjazd Stade El Massira | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
24 Sty
16:00
|
Jeunesse Sportive
Mouloudia Oujda
|
U siebie | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
31 Sty
16:00
|
Jeunesse Sportive
Wydad Fès
|
U siebie | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
07 Lut
16:00
|
KAC Kenitra
Jeunesse Sportive
|
Wyjazd Stade Municipal de Kénitra | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Jeunesse Sportive
Union Sportive Boujaad
|
U siebie | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
Kiedy Jeunesse Sportive gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeunesse Sportive to spotkanie z Chabab Atl. Khenifra, które odbędzie się 8 listopada 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Botola 2.
Wyniki Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Jeunesse Sportive w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jeunesse Sportive wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
Ittihad Zemmouri Khemisset
1
|
– | 4/7 | 4/6 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
25 Paź
Koniec
|
USM Oujda
2
Jeunesse Sportive
1
|
– | – | – | ||
| Botola 2 | ||||||
|
18 Paź
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
Olympique Dcheïra
4
|
– | 9/10 | 1/3 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
11 Paź
Koniec
|
Yacoub El Mansour
1
Jeunesse Sportive
0
|
– | 3/4 | 5/7 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
04 Paź
Koniec
|
Jeunesse Sportive
0
Jeunesse Sportive Massira
0
|
– | 9/14 | 3/6 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
27 Wrz
Koniec
|
Chabab Ben Guerir
2
Jeunesse Sportive
0
|
– | 4/9 | 1/4 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
21 Lip
Koniec
|
UTS Rabat
3
Jeunesse Sportive
0
|
4-3-3 | 2/10 | 2/7 | ||
| Botola 2 2025/2026 | ||||||
|
17 Lip
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
UTS Rabat
1
|
4-3-3 | 1/7 | 1/5 | ||
| Botola 2 2025/2026 | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Jeunesse Sportive
1
Chabab Ben Guerir
1
|
– | 0/4 | 2/5 | ||
| Botola 2 2025/2026 | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Jeunesse Sportive
3
Raja Beni Mellal
1
|
– | – | – | ||
| Botola 2 2025/2026 | ||||||
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeunesse Sportive?
Ostatni mecz Jeunesse Sportive to remis z Ittihad Zemmouri Khemisset 1:1 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jeunesse Sportive - tabela Botola 2
Jakie miejsce w tabeli Botola 2 zajmuje Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
5
|
USM Oujda
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
7
|
Olympique Safi
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
9
|
Chabab Ben Guerir
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
12
|
KAC Kenitra
|
5 | 0 | 3 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
13
|
Union Sportive Boujaad
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
USM Oujda
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
5
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
7
|
Olympique Safi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
8
|
Chabab Ben Guerir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:7 | 0 | 8 | |
9
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
KAC Kenitra
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
12
|
Union Sportive Boujaad
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
13
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wydad Fès
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 9 | |
| 2 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 3 |
Yacoub El Mansour
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 4 |
USM Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Olympique Safi
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 6 |
Mouloudia Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 8 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 9 |
OCK Olympique de Khouribga
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 11 |
Stade Marocain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 12 |
Union Sportive Boujaad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
KAC Kenitra
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
Stade Marocain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 3 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 4 |
Wydad Fès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 5 |
Yacoub El Mansour
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 6 |
USM Oujda
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 7 |
Olympique Safi
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 8 |
OCK Olympique de Khouribga
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 9 |
KAC Kenitra
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 11 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 12 |
Mouloudia Oujda
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 13 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Union Sportive Boujaad
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
Które miejsce zajmuje Jeunesse Sportive w tabeli Botola 2?
Jeunesse Sportive zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 1 punktu po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 12 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Jeunesse Sportive na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Jeunesse Sportive na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jeunesse Sportive i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jeunesse Sportive to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Jeunesse Sportive i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Jeunesse Sportive nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Jeunesse Sportive
100% bramek Jeunesse Sportive pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jeunesse Sportive zdobywa w sezonie średnio 0,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,33.
Aktualne serie Jeunesse Sportive
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Jeunesse Sportive, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Jeunesse Sportive
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Jeunesse Sportive padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Jeunesse Sportive - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jeunesse Sportive, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jeunesse Sportive zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Jeunesse Sportive ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Jeunesse Sportive, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Jeunesse Sportive - strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 24,5
Jeunesse Sportive oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 24,5 strzału.
Jeunesse Sportive - posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Jeunesse Sportive utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Jeunesse Sportive - czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Jeunesse Sportive to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Jeunesse Sportive - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Jeunesse Sportive wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Jeunesse Sportive - kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Jeunesse Sportive ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Jeunesse Sportive - 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Jeunesse Sportive według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Jeunesse Sportive zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Jeunesse Sportive na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,33 1,00 | 0,33 0,50 | 1,00 0,50 |
|
13.
|
0,75 0,00 | 1,00 0,00 | 1,25 3,00 |
|
14.
|
0,33 0,33 | 0,33 0,33 | 1,00 1,67 |
|
15.
|
0,50 0,00 | 1,00 0,33 | 2,50 1,67 |
|
16.
|
– – | – – | – – |
Ciekawe rekordy w meczach Jeunesse Sportive
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jeunesse Sportive w tym sezonie
- Najwyższa porażka Jeunesse Sportive - Olympique Dcheïra 1:4 Botola 2, 18.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Jeunesse Sportive - Olympique Dcheïra 1:4, Botola 2, 18.10.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Jeunesse Sportive - Olympique Dcheïra 1:4, Botola 2, 18.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Jeunesse Sportive - Ittihad Zemmouri Khemisset 1:1, Botola 2, 1.11.2026
Jakie statystyki ma Jeunesse Sportive w tym sezonie?
Bilans Jeunesse Sportive w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jeunesse Sportive - zawodnicy
Jak wygląda kadra Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Jeunesse Sportive 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Jeunesse Sportive
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
35 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
26 | Maroko | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
|
26 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
33 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
31 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Maroko | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
27 | Maroko | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Maroko | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
31 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
39 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
25 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
36 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
34 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
23 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Maroko | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
– | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 64 |
|
26 | Maroko | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jeunesse Sportive
805 tys. €
śr. 32 tys. € / zawodnika
Ile Jeunesse Sportive wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Maroko (24 zawodników)
Jeunesse Sportive wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Jeunesse Sportive
Jeunesse Sportive - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027.
Jeunesse Sportive transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Maroko | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Maroko | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Maroko | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Maroko | 35 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Maroko | 24 | – | za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Maroko | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Maroko | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Maroko | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Maroko | – |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Jeunesse Sportive

Jeunesse Sportive bilans transferowy
- 0 € 2026
- +76 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +181 tys. € 2023
- +208 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Jeunesse Sportive
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeunesse Sportive w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Jeunesse Sportive trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.