Forma w lidze
Chabab Mohammédia w tabeli
14. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
1 pkt
1:5 bramki
0,33 gola/mecz
Równy bilans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 13 |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
| ··· | |||||||
13
|
Union Sportive Boujaad
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:8 | 3 |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | 2 |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | 1 |
Wyniki Chabab Mohammédia
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Chabab Mohammédia
0
Stade Marocain
1
|
||
| Botola 2 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Chabab Ben Guerir
2
Chabab Mohammédia
0
|
||
| Botola 2 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Chabab Mohammédia
1
OCK Olympique de Khouribga
1
|
||
| Botola 2 | |||
Terminarz Chabab Mohammédia
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
dziś
18:00
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
Chabab Mohammédia
|
||
| Botola 2 | |||
|
15 Lis
16:00
|
Chabab Mohammédia
Olympique Safi
|
||
| Botola 2 | |||
|
22 Lis
16:00
|
Chabab Mohammédia
Mouloudia Oujda
|
||
| Botola 2 | |||
Chabab Mohammédia to klub piłkarski z Maroka występujący w Botola 2. Swoim domowym obiektem jest Stade El Bachir, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Rachid Rokki.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Chabab Mohammédia w tabeli Botola 2?
Chabab Mohammédia zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Chabab Mohammédia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chabab Mohammédia to spotkanie z Ittihad Zemmouri Khemisset, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 18:00 w ramach Botola 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chabab Mohammédia?
Ostatni mecz Chabab Mohammédia to porażka z Stade Marocain 0:1 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chabab Mohammédia w tym sezonie?
Bilans Chabab Mohammédia w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 2 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chabab Mohammédia
Chabab Mohammédia terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
18:00
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
Chabab Mohammédia
|
Wyjazd | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
15 Lis
16:00
|
Chabab Mohammédia
Olympique Safi
|
U siebie Stade El Bachir | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
22 Lis
16:00
|
Chabab Mohammédia
Mouloudia Oujda
|
U siebie Stade El Bachir | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
29 Lis
16:00
|
Jeunesse Sportive
Chabab Mohammédia
|
Wyjazd | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
|
06 Gru
16:00
|
Chabab Mohammédia
Wydad Fès
|
U siebie Stade El Bachir | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
|
24 Sty
16:00
|
KAC Kenitra
Chabab Mohammédia
|
Wyjazd Stade Municipal de Kénitra | Umiarkowany | ||
| Botola 2 | |||||
|
31 Sty
16:00
|
Chabab Mohammédia
Union Sportive Boujaad
|
U siebie Stade El Bachir | Łatwy | ||
| Botola 2 | |||||
|
07 Lut
16:00
|
Jeunesse Sportive Massira
Chabab Mohammédia
|
Wyjazd | – | ||
| Botola 2 | |||||
|
14 Lut
16:00
|
Chabab Mohammédia
Olympique Dcheïra
|
U siebie Stade El Bachir | Trudny | ||
| Botola 2 | |||||
Kiedy Chabab Mohammédia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chabab Mohammédia to spotkanie z Ittihad Zemmouri Khemisset, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 18:00 w ramach Botola 2.
Wyniki Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chabab Mohammédia w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chabab Mohammédia wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Chabab Mohammédia
0
Stade Marocain
1
|
– | 5/7 | 5/8 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
25 Paź
Koniec
|
Chabab Ben Guerir
2
Chabab Mohammédia
0
|
– | – | – | ||
| Botola 2 | ||||||
|
18 Paź
Koniec
|
Chabab Mohammédia
1
OCK Olympique de Khouribga
1
|
– | 5/8 | 1/5 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
11 Paź
Koniec
|
Chabab Atl. Khenifra
1
Chabab Mohammédia
1
|
– | 7/11 | 2/6 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
04 Paź
Koniec
|
Chabab Mohammédia
0
USM Oujda
1
|
– | 4/10 | 0/5 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
26 Wrz
Koniec
|
Yacoub El Mansour
2
Chabab Mohammédia
0
|
– | 0/10 | 4/4 | ||
| Botola 2 | ||||||
|
05 Lip
Koniec
|
Chabab Mohammédia
4
KAC Kenitra
3
|
– | 5/9 | 7/12 | ||
| Botola 2 2025/2026, 30. kolejka | ||||||
|
27 Cze
Koniec
|
Raja Beni Mellal
2
Chabab Mohammédia
0
|
– | 4/7 | 4/8 | ||
| Botola 2 2025/2026, 29. kolejka | ||||||
|
20 Cze
Koniec
|
Chabab Mohammédia
0
Stade Marocain
1
|
– | 5/6 | 3/5 | ||
| Botola 2 2025/2026, 28. kolejka | ||||||
|
14 Cze
Koniec
|
Chabab Mohammédia
1
Widad Témara
1
|
– | 0/10 | 5/8 | ||
| Botola 2 2025/2026, 27. kolejka | ||||||
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chabab Mohammédia?
Ostatni mecz Chabab Mohammédia to porażka z Stade Marocain 0:1 w Botola 2, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chabab Mohammédia - tabela Botola 2
Jakie miejsce w tabeli Botola 2 zajmuje Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
5
|
USM Oujda
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
7
|
Olympique Safi
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
9
|
Chabab Ben Guerir
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
12
|
KAC Kenitra
|
5 | 0 | 3 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
13
|
Union Sportive Boujaad
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wydad Fès
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 13 | |
2
|
Olympique Dcheïra
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3
|
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
USM Oujda
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
5
|
Yacoub El Mansour
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
6
|
Stade Marocain
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
7
|
Olympique Safi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 10 | |
8
|
Chabab Ben Guerir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:7 | 0 | 8 | |
9
|
Mouloudia Oujda
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
10
|
OCK Olympique de Khouribga
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
11
|
KAC Kenitra
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
12
|
Union Sportive Boujaad
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
13
|
Chabab Atl. Khenifra
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 4 | |
14
|
Chabab Mohammédia
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | -6 | 2 | |
15
|
Jeunesse Sportive
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | -7 | 1 | |
16
|
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wydad Fès
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 9 | |
| 2 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 3 |
Yacoub El Mansour
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 4 |
USM Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Olympique Safi
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 6 |
Mouloudia Oujda
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 8 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 9 |
OCK Olympique de Khouribga
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 11 |
Stade Marocain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 12 |
Union Sportive Boujaad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 13 |
KAC Kenitra
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ittihad Zemmouri Khemisset
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
Stade Marocain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 3 |
Olympique Dcheïra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 4 |
Wydad Fès
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 5 |
Yacoub El Mansour
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 6 |
USM Oujda
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 7 |
Olympique Safi
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 8 |
OCK Olympique de Khouribga
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 9 |
KAC Kenitra
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Chabab Ben Guerir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 11 |
Chabab Mohammédia
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 12 |
Mouloudia Oujda
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 13 |
Chabab Atl. Khenifra
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Union Sportive Boujaad
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 15 |
Jeunesse Sportive
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
El Massira
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
Które miejsce zajmuje Chabab Mohammédia w tabeli Botola 2?
Chabab Mohammédia zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Botola 2 z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Wydad Fès wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chabab Mohammédia na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chabab Mohammédia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 2,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chabab Mohammédia i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chabab Mohammédia to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Po przerwie pada 50% bramek Chabab Mohammédia.Przebieg meczu Chabab Mohammédia i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Jak padają bramki dla Chabab Mohammédia
100% bramek Chabab Mohammédia pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chabab Mohammédia zdobywa w sezonie średnio 0,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,33.
Aktualne serie Chabab Mohammédia
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Chabab Mohammédia, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Chabab Mohammédia wygra mecz Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Chabab Mohammédia
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 0%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 0% meczów Chabab Mohammédia padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Powyżej 2,5 bramki padło w 0% meczów Chabab Mohammédia.Chabab Mohammédia - faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chabab Mohammédia, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chabab Mohammédia zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Chabab Mohammédia wygra mecz Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Chabab Mohammédia ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Chabab Mohammédia, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Chabab Mohammédia - strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 19,0
Chabab Mohammédia oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 19,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia oddaje 7,6 strzałów na mecz.Chabab Mohammédia - posiadanie piłki
- U siebie 54,7%
- Na wyjeździe 43,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio Chabab Mohammédia utrzymuje przy piłce 50,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Chabab Mohammédia wygra mecz Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia utrzymuje średnio 50,2% posiadania piłki.Chabab Mohammédia - czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Chabab Mohammédia to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ittihad Zemmouri Khemisset - Chabab Mohammédia Czyste konto Chabab Mohammédia zachowuje w 0% meczów.Chabab Mohammédia - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Chabab Mohammédia wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Chabab Mohammédia - kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 3,2
- Mecze bez kartki 20%
Chabab Mohammédia ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Chabab Mohammédia - 3,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Chabab Mohammédia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Chabab Mohammédia zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Chabab Mohammédia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,33 1,00 | 0,33 0,50 | 1,00 0,50 |
|
13.
|
0,75 0,00 | 1,00 0,00 | 1,25 3,00 |
|
14.
|
0,33 0,33 | 0,33 0,33 | 1,00 1,67 |
|
15.
|
0,50 0,00 | 1,00 0,33 | 2,50 1,67 |
|
16.
|
– – | – – | – – |
Ciekawe rekordy w meczach Chabab Mohammédia
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chabab Mohammédia w tym sezonie
- Najwyższa porażka Yacoub El Mansour - Chabab Mohammédia 2:0 Botola 2, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 2 bramek Yacoub El Mansour - Chabab Mohammédia 2:0, Botola 2, 26.09.2026
- Najszybsza bramka 30. minuta Chabab Mohammédia - OCK Olympique de Khouribga 1:1, Botola 2, 18.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Chabab Atl. Khenifra - Chabab Mohammédia 1:1, Botola 2, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Chabab Mohammédia w tym sezonie?
Bilans Chabab Mohammédia w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 2 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chabab Mohammédia - zawodnicy
Jak wygląda kadra Chabab Mohammédia w sezonie 2026/2027.
Kadra Chabab Mohammédia
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
37 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
36 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chabab Mohammédia
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Chabab Mohammédia wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Maroko (2 zawodników)