Forma w lidze
Chernomorets 1919 Burgas w tabeli
3. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
8 meczów bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
3 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
7:1 bramki
1,40 gola/mecz
12 pkt
14:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Chernomorets 1919 Burgas
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Bułgaria | 22 | pomocnik | 12 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1064 minut | Bułgaria | – | pomocnik | 12 | – |
Chernomorets 1919 Burgas w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 24 |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 22 |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 19 |
Wyniki Chernomorets 1919 Burgas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dobrudzha
0
Chernomorets 1919 Burgas
3
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Panayot Volov Shumen
0
Chernomorets 1919 Burgas
2
Puchar Bułgarii
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Chernomorets 1919 Burgas
2
Montana
0
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
Terminarz Chernomorets 1919 Burgas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 11:00
|
Chernomorets 1919 Burgas
Botew Płowdiw
Puchar Bułgarii
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Chernomorets 1919 Burgas
Sportist Svoge
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
Nesebar
Chernomorets 1919 Burgas
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Chernomorets 1919 Burgas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Ukraina |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo |
Chernomorets 1919 Burgas to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Efbet Arena, który może pomieścić 18 037 widzów. Zespół prowadzi Angel Stoykov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Chernomorets 1919 Burgas trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Chernomorets 1919 Burgas w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Chernomorets 1919 Burgas zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 24 punktów po 12 kolejkach. Przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Chernomorets 1919 Burgas?
W wyjściowym ustawieniu Chernomorets 1919 Burgas między słupkami staje G. Argilashki, a linię obrony najczęściej tworzą N. Zhelyazkov, A. Dimitrov. W środku pola grają K. Kolev, E. Yanchev, I. Klimentov oraz Plamenov Staykov, Georgi, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Dobrev, V. Yoskov, Z. Petkov oraz Zlatev Mihail Tsonev. Trener Angel Stoykov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Chernomorets 1919 Burgas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chernomorets 1919 Burgas to spotkanie z Botew Płowdiw, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Efbet Arena w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chernomorets 1919 Burgas?
Ostatni mecz Chernomorets 1919 Burgas to wygrana z Dobrudzha 0:3 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chernomorets 1919 Burgas w tym sezonie?
Bilans Chernomorets 1919 Burgas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-3-2 przy 21 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chernomorets 1919 Burgas
Chernomorets 1919 Burgas terminarz
Kiedy Chernomorets 1919 Burgas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chernomorets 1919 Burgas to spotkanie z Botew Płowdiw, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Efbet Arena w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chernomorets 1919 Burgas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chernomorets 1919 Burgas wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chernomorets 1919 Burgas?
Ostatni mecz Chernomorets 1919 Burgas to wygrana z Dobrudzha 0:3 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chernomorets 1919 Burgas – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027.
Miejsce Chernomorets 1919 Burgas w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Chernomorets 1919 Burgas w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Chernomorets 1919 Burgas zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 24 punktów po 12 kolejkach. Przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chernomorets 1919 Burgas na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chernomorets 1919 Burgas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 50%
Strzelcy Chernomorets 1919 Burgas
-
Krasian Kolev 2
-
Valentin Yoskov 1
-
Zlatev Mihail Tsonev 1
-
Ivaylo Klimentov 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chernomorets 1919 Burgas i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chernomorets 1919 Burgas to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Po przerwie pada 52% bramek Chernomorets 1919 Burgas.Przebieg meczu Chernomorets 1919 Burgas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 7-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Chernomorets 1919 Burgas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Chernomorets 1919 Burgas
95% bramek Chernomorets 1919 Burgas pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chernomorets 1919 Burgas zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Chernomorets 1919 Burgas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Chernomorets 1919 Burgas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Chernomorets 1919 Burgas wygra mecz Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Chernomorets 1919 Burgas nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Chernomorets 1919 Burgas
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 8%
W 42% meczów Chernomorets 1919 Burgas padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Powyżej 2,5 bramki padło w 42% meczów Chernomorets 1919 Burgas.Chernomorets 1919 Burgas – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chernomorets 1919 Burgas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chernomorets 1919 Burgas zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,71 na wyjeździe.
Chernomorets 1919 Burgas wygra mecz Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Chernomorets 1919 Burgas zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 57%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Chernomorets 1919 Burgas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Chernomorets 1919 Burgas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 12 meczów.
Chernomorets 1919 Burgas wygra drugą połowę meczu Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Drugą połowę Chernomorets 1919 Burgas wygrywał w 4 z 12 meczów.Chernomorets 1919 Burgas – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Chernomorets 1919 Burgas oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Chernomorets 1919 Burgas oddaje 10,2 strzałów na mecz.Chernomorets 1919 Burgas – posiadanie piłki
- U siebie 54,4%
- Na wyjeździe 46,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Chernomorets 1919 Burgas utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Chernomorets 1919 Burgas wygra mecz Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Chernomorets 1919 Burgas utrzymuje średnio 50,0% posiadania piłki.Chernomorets 1919 Burgas – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Chernomorets 1919 Burgas to 50% meczów sezonu (6 z 12), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Chernomorets 1919 Burgas - Botew Płowdiw Czyste konto Chernomorets 1919 Burgas zachowuje w 50% meczów.Chernomorets 1919 Burgas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,2
Chernomorets 1919 Burgas wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Chernomorets 1919 Burgas – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Chernomorets 1919 Burgas ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Chernomorets 1919 Burgas – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Chernomorets 1919 Burgas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,40 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Chernomorets 1919 Burgas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Chernomorets 1919 Burgas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 1,57 | 3,00 1,14 | 1,00 0,57 |
|
2.
|
2,00 2,00 | 2,00 2,17 | 0,83 1,17 |
|
3.
|
2,40 1,71 | 1,40 2,00 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,17 1,50 | 1,50 1,33 | 0,50 1,17 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 1,29 1,00 | 0,71 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Chernomorets 1919 Burgas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chernomorets 1919 Burgas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pirin Blagoevgrad - Chernomorets 1919 Burgas 0:3 Vtora liga (Bułgaria), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Chernomorets 1919 Burgas - CSKA Sofia II 0:1 Vtora liga (Bułgaria), 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Etar Veliko Tarnovo - Chernomorets 1919 Burgas 2:4, Vtora liga (Bułgaria), 20.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Kolev, Etar Veliko Tarnovo - Chernomorets 1919 Burgas 2:4, Vtora liga (Bułgaria), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Vihren - Chernomorets 1919 Burgas 1:1, Vtora liga (Bułgaria), 9.08.2026
Jakie statystyki ma Chernomorets 1919 Burgas w tym sezonie?
Bilans Chernomorets 1919 Burgas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-3-2 przy 21 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chernomorets 1919 Burgas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027.
Kadra Chernomorets 1919 Burgas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Bułgaria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
![]() |
33 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 322' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 783' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Bułgaria | – | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 352' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
26 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 763' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
50 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 064' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Bułgaria | 350 tys. € | – | 9 | 75% | 1 | 0 | 715' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Bułgaria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 046' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 12 | 100% | 2 | 0 | 1 052' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Ukraina | 0 € | – | 2 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
26 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 517' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
22 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 990' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
35 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chernomorets 1919 Burgas
1,8 mln €
śr. 83 tys. € / zawodnika
Ile Chernomorets 1919 Burgas wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Bułgaria (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027
Chernomorets 1919 Burgas wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Chernomorets 1919 Burgas
Jak wygląda skład Chernomorets 1919 Burgas?
W wyjściowym ustawieniu Chernomorets 1919 Burgas między słupkami staje G. Argilashki, a linię obrony najczęściej tworzą N. Zhelyazkov, A. Dimitrov. W środku pola grają K. Kolev, E. Yanchev, I. Klimentov oraz Plamenov Staykov, Georgi, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Dobrev, V. Yoskov, Z. Petkov oraz Zlatev Mihail Tsonev. Trener Angel Stoykov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Chernomorets 1919 Burgas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027.
Chernomorets 1919 Burgas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Ukraina | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Bułgaria | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 22 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Chernomorets 1919 Burgas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chernomorets 1919 Burgas w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Chernomorets 1919 Burgas trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.