Forma w lidze
Ludogorets II w tabeli
13. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
10 pkt
8:7 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ludogorets II
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Bułgaria | 20 | napastnik | 11 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 904 minut | Bułgaria | 19 | napastnik | 11 | – |
Ludogorets II w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
| ··· | |||||||
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | 17 |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | 14 |
Wyniki Ludogorets II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Montana
2
Ludogorets II
3
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Spartak Pleven
1
Ludogorets II
0
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Ludogorets II
1
Fratria
1
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
Terminarz Ludogorets II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
26 Paź 17:00
|
Ludogorets II
Dobrudzha
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
02 Lis 13:30
|
Sportist Svoge
Ludogorets II
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
|
|
08 Lis 15:30
|
Ludogorets II
Nesebar
Vtora liga (Bułgaria), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Ludogorets II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo |
Ludogorets II to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Sporten tsentar Ludogorets, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Ivan Stoyanov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ludogorets II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ludogorets II w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Ludogorets II zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 9 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Ludogorets II?
W wyjściowym ustawieniu Ludogorets II między słupkami staje Z. Stoimenov, a linię obrony najczęściej tworzą N. Nikolov, N. Yanev, A. Lukanov oraz G. Terziev. W środku pola grają R. Ivanov, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Dimitrov, A. Marinov. Trener Ivan Stoyanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Ludogorets II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ludogorets II to spotkanie z Dobrudzha, które odbędzie się 26 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Sporten tsentar Ludogorets w ramach Vtora liga (Bułgaria) (13. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ludogorets II?
Ostatni mecz Ludogorets II to wygrana z Montana 2:3 w Vtora liga (Bułgaria), 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ludogorets II w tym sezonie?
Bilans Ludogorets II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ludogorets II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ludogorets II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ludogorets II
Ludogorets II terminarz
Kiedy Ludogorets II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ludogorets II to spotkanie z Dobrudzha, które odbędzie się 26 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Sporten tsentar Ludogorets w ramach Vtora liga (Bułgaria) (13. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ludogorets II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ludogorets II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ludogorets II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ludogorets II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
2:3 | – | 3/4 | 3/9 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
1:0 | – | 3/10 | 2/3 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
1:1 | – | 9/15 | 2/9 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
0:3 | – | 1/4 | 1/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
1:0 | – | 5/10 | 3/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
1:1 | – | 4/10 | 3/6 | |
|
25 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
1:1 | – | 4/15 | 5/8 | |
|
18 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 4. kolejka
|
0:2 | – | 2/8 | 6/12 | |
|
10 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 3. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 2/3 | |
|
03 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 2. kolejka
|
2:1 | – | 2/4 | 3/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ludogorets II?
Ostatni mecz Ludogorets II to wygrana z Montana 2:3 w Vtora liga (Bułgaria), 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ludogorets II – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Ludogorets II w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ludogorets II w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ludogorets II w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Ludogorets II zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 9 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Ludogorets II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ludogorets II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ludogorets II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 18%
Strzelcy Ludogorets II
-
Kristiyan Nikolov 2

-
Yves Erick Bile 2

-
Nikolay Nikolov 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ludogorets II i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ludogorets II to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Ludogorets II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Ludogorets II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ludogorets II
100% bramek Ludogorets II pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ludogorets II zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Ludogorets II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ludogorets II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ludogorets II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 27%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 27% meczów Ludogorets II padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Ludogorets II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ludogorets II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ludogorets II zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Ludogorets II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Ludogorets II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Ludogorets II – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 28%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Ludogorets II oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 28% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Ludogorets II – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Ludogorets II utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Ludogorets II – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Ludogorets II to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Ludogorets II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 64%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Ludogorets II wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Ludogorets II – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 3,4
- Mecze bez kartki 0%
Ludogorets II ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Ludogorets II – 3,4.
Ludogorets II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 0,60 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Ludogorets II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ludogorets II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
2,40 0,71 | 2,40 0,29 | 1,40 1,00 |
|
12.
|
1,50 1,33 | 1,00 0,50 | 0,83 0,83 |
|
13.
|
1,25 1,43 | 1,00 1,14 | 1,25 1,00 |
|
14.
|
1,80 0,71 | 1,20 0,86 | 1,20 2,43 |
|
15.
|
1,50 0,33 | 1,67 0,83 | 2,17 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Ludogorets II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ludogorets II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pirin Blagoevgrad - Ludogorets II 0:3 Vtora liga (Bułgaria), 7.09.2026
- Najwyższa porażka Beroe - Ludogorets II 2:0 Vtora liga (Bułgaria), 10.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Montana - Ludogorets II 2:3, Vtora liga (Bułgaria), 13.10.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Ludogorets II - Lokomotiv G. Oryahovitsa 2:1, Vtora liga (Bułgaria), 3.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Nikolov, Pirin Blagoevgrad - Ludogorets II 0:3, Vtora liga (Bułgaria), 7.09.2026
Jakie statystyki ma Ludogorets II w tym sezonie?
Bilans Ludogorets II w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ludogorets II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ludogorets II w sezonie 2026/2027.
Kadra Ludogorets II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 40 |
![]() |
19 | Bułgaria | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 523' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
![]() |
20 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 629' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Bułgaria | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 62 |
![]() |
22 | Bułgaria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
20 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
![]() |
24 | Bułgaria | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
|
– | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
26 | Bułgaria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
![]() |
20 | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 652' | 2 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 521' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
21 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 870' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Bułgaria | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 59 |
![]() |
24 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
![]() |
19 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 806' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 69 |
![]() |
20 | Bułgaria | 50 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ludogorets II
1,2 mln €
śr. 77 tys. € / zawodnika
Ile Ludogorets II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Bułgaria (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ludogorets II w sezonie 2026/2027
Ludogorets II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ludogorets II
Jak wygląda skład Ludogorets II?
W wyjściowym ustawieniu Ludogorets II między słupkami staje Z. Stoimenov, a linię obrony najczęściej tworzą N. Nikolov, N. Yanev, A. Lukanov oraz G. Terziev. W środku pola grają R. Ivanov, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Dimitrov, A. Marinov. Trener Ivan Stoyanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Ludogorets II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ludogorets II w sezonie 2026/2027.
Ludogorets II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Lut 2026 |
|
Bułgaria | 34 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2025 |
![]() |
Bułgaria | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Bułgaria | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ludogorets II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 3 piłkarzy.