Forma w lidze
Marek w tabeli
11. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
12:7 bramki
2,40 gola/mecz
5 pkt
2:7 bramki
0,29 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Marek
Wartość drużyny: 900 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Bułgaria | 27 | pomocnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Bułgaria | 36 | obrońca | 10 | 25 tys. € |
Marek w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
| ··· | |||||||
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 17 |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 17 |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | 17 |
Wyniki Marek
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Marek
3
Beroe
2
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Troyan
0
Marek
4
Puchar Bułgarii
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0
Marek
0
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
Terminarz Marek
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 14:00
|
Marek
Cherno More Varna
Puchar Bułgarii
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Vihren
Marek
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
Marek
CSKA Sofia II
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Marek
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Lip 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo |
Marek to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Bonchuk, który może pomieścić 16 050 widzów. Zespół prowadzi Anzhelo Kyuchukov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 900 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Marek w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Marek w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Marek zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 17 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Marek?
W wyjściowym ustawieniu Marek między słupkami staje Konstantin Romanov Kostadinov, a linię obrony najczęściej tworzą E. Viyachki, M. Petkov, A. Dyulgerov oraz R. Sandev. W środku pola grają S. Mechev, V. Lyubomirov, V. Yordanov oraz A. Kyuchukov, a za skuteczność w ataku odpowiadają Nikolay Genadiev Ganchev, D. Goranov. Trener Anzhelo Kyuchukov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Marek gra następny mecz?
Najbliższy mecz Marek to spotkanie z Cherno More Varna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Bonchuk w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Marek?
Ostatni mecz Marek to wygrana z Beroe 3:2 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Marek w tym sezonie?
Bilans Marek w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-2-5 przy 14 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Marek w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Marek w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Marek
Marek terminarz
Kiedy Marek gra następny mecz?
Najbliższy mecz Marek to spotkanie z Cherno More Varna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Bonchuk w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Marek w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Marek w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Marek w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Marek wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
3:2 | – | 3/13 | 3/5 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Puchar Bułgarii
|
0:4 | – | – | – | |
|
26 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
0:0 | – | 2/6 | 4/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
1:3 | – | 8/10 | 3/9 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
3:0 | – | 9/13 | 0/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
3:0 | – | 2/6 | 5/8 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
1:0 | – | 2/5 | 4/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
0:0 | – | 5/9 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
4:2 | – | 5/9 | 4/9 | |
|
16 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 4. kolejka
|
1:0 | – | 4/8 | 5/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Marek?
Ostatni mecz Marek to wygrana z Beroe 3:2 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Marek – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Marek w sezonie 2026/2027.
Miejsce Marek w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Marek w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Marek zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 17 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Marek w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Marek na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Marek na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 42%
Strzelcy Marek
-
Nikolay Genadiev Ganchev 1

-
Aleksandar Dyulgerov 1
-
Dimitar Goranov 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Marek i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Marek to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Po przerwie pada 21% bramek Marek.Przebieg meczu Marek i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Marek otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Marek
100% bramek Marek pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Marek zdobywa w sezonie średnio 1,42 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Marek
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Marek, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Marek wygra mecz Marek - Cherno More Varna Marek nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Marek
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 8%
W 50% meczów Marek padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Marek.Marek – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Marek, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Marek zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,71 na wyjeździe.
Marek wygra mecz Marek - Cherno More Varna Marek zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 24%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Marek ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 21% goli Marek, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 12 meczów.
Marek wygra drugą połowę meczu Marek - Cherno More Varna Drugą połowę Marek wygrywał w 1 z 12 meczów.Marek – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Marek oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Marek oddaje 9,7 strzałów na mecz.Marek – posiadanie piłki
- U siebie 55,2%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 12
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 12 meczów. Średnio Marek utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Marek wygra mecz Marek - Cherno More Varna Marek utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Marek – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 3 z 7
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Marek to 42% meczów sezonu (5 z 12), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Marek - Cherno More Varna Czyste konto Marek zachowuje w 42% meczów.Marek – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
Marek wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Marek – kartki
- Żółte kartki 38
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 8%
Marek ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Marek – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Marek według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,60 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Marek zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Marek na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,40 1,43 | 1,80 2,57 | 1,40 1,86 |
|
10.
|
2,00 0,75 | 1,57 2,00 | 1,14 2,75 |
|
11.
|
2,40 0,71 | 2,40 0,29 | 1,40 1,00 |
|
12.
|
1,50 1,33 | 1,00 0,50 | 0,83 0,83 |
|
13.
|
1,25 1,43 | 1,00 1,14 | 1,25 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Marek
Skrajne wyniki i osiągnięcia Marek w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Marek - Pirin Blagoevgrad 3:0 Vtora liga (Bułgaria), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Yantra 2019 - Marek 3:0 Vtora liga (Bułgaria), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Marek - Dobrudzha 4:2, Vtora liga (Bułgaria), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Marek - Beroe 3:2, Vtora liga (Bułgaria), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Marek - Dobrudzha 4:2, Vtora liga (Bułgaria), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Marek w tym sezonie?
Bilans Marek w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-2-5 przy 14 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Marek – zawodnicy
Jak wygląda kadra Marek w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Marek
-
Aleksandar Veselinski Pomocnik Zerwanie więzadła pobocznego kolana pauzuje od 433 dniopuszczone: 29 meczów

Kadra Marek
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Bułgaria | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
37 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
20 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 91' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
34 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Bułgaria | 50 tys. € | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 654' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
31 | Bułgaria | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Bułgaria | 25 tys. € | – | 8 | 67% | 0 | 0 | 22' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Bułgaria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Bułgaria | – | – | 6 | 50% | 0 | 0 | 237' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
30 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 3 | 25% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
30 | Bułgaria | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Bułgaria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Bułgaria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
29 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Bułgaria | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
36 | Bułgaria | 25 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
36 | Bułgaria | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
36 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
28 | Bułgaria | 175 tys. € | – | 4 | 33% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
19 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
37 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 8 | 67% | 0 | 0 | 518' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
39 | Bułgaria | – | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Marek
2 mln €
śr. 64 tys. € / zawodnika
Ile Marek wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Bułgaria (32 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Marek w sezonie 2026/2027
Marek wycena zawodników




Struktura wieku i wartości kadry Marek
Jak wygląda skład Marek?
W wyjściowym ustawieniu Marek między słupkami staje Konstantin Romanov Kostadinov, a linię obrony najczęściej tworzą E. Viyachki, M. Petkov, A. Dyulgerov oraz R. Sandev. W środku pola grają S. Mechev, V. Lyubomirov, V. Yordanov oraz A. Kyuchukov, a za skuteczność w ataku odpowiadają Nikolay Genadiev Ganchev, D. Goranov. Trener Anzhelo Kyuchukov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Marek – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Marek w sezonie 2026/2027.
Marek transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 27 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 27 |
|
za darmo | |
| 23 Lut 2026 |
|
Bułgaria | 37 | – | za darmo | |
| 08 Lut 2026 |
![]() |
Bułgaria | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Marek w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.