Forma w lidze
Etar Veliko Tarnovo w tabeli
10. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
11:8 bramki
1,57 gola/mecz
3 pkt
8:11 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Etar Veliko Tarnovo
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Bułgaria | 21 | pomocnik | 10 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Bułgaria | 25 | obrońca | 10 | 225 tys. € |
Etar Veliko Tarnovo w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
| ··· | |||||||
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 17 |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 17 |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 17 |
Wyniki Etar Veliko Tarnovo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Etar Veliko Tarnovo
2
Fratria
0
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
Chernomorets Balchik
2
Etar Veliko Tarnovo
3
Puchar Bułgarii
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Etar Veliko Tarnovo
2
Chernomorets 1919 Burgas
4
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
Terminarz Etar Veliko Tarnovo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Etar Veliko Tarnovo
Spartak Varna
Puchar Bułgarii
|
|
|
23 Paź 17:00
|
Spartak Pleven
Etar Veliko Tarnovo
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 16:30
|
Pirin Blagoevgrad
Etar Veliko Tarnovo
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Etar Veliko Tarnovo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Bułgaria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Etar Veliko Tarnovo to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Ivailo, który może pomieścić 18 000 widzów. Zespół prowadzi Ivan Ivanov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Etar Veliko Tarnovo w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Etar Veliko Tarnovo zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Etar Veliko Tarnovo?
W wyjściowym ustawieniu Etar Veliko Tarnovo między słupkami staje N. Videnov, a linię obrony najczęściej tworzą G. Aleksandrov, A. Pemperski, N. Borisov oraz Martin Tsvetanov Nikolov. W środku pola grają Stelian Plamenov Dobrev, R. Ivanov, A. Atanasov oraz V. Vasilev, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Tsanev, I. Markov. Trener Ivan Ivanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Etar Veliko Tarnovo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Etar Veliko Tarnovo to spotkanie z Spartak Varna, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Ivailo w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Etar Veliko Tarnovo?
Ostatni mecz Etar Veliko Tarnovo to wygrana z Fratria 2:0 w Vtora liga (Bułgaria), 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Etar Veliko Tarnovo w tym sezonie?
Bilans Etar Veliko Tarnovo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 19 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Etar Veliko Tarnovo
Etar Veliko Tarnovo terminarz
Kiedy Etar Veliko Tarnovo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Etar Veliko Tarnovo to spotkanie z Spartak Varna, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Ivailo w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Etar Veliko Tarnovo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Etar Veliko Tarnovo wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Etar Veliko Tarnovo?
Ostatni mecz Etar Veliko Tarnovo to wygrana z Fratria 2:0 w Vtora liga (Bułgaria), 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Etar Veliko Tarnovo – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Etar Veliko Tarnovo w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Etar Veliko Tarnovo w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Etar Veliko Tarnovo zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Etar Veliko Tarnovo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Etar Veliko Tarnovo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,8
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 27%
Strzelcy Etar Veliko Tarnovo
-
Georgi Ivanov 2

-
Georgi Aleksandrov 1
-
Nikola Borisov 1

-
Tsvetomir Tsanev 1
-
Petar Karaangelov 1

-
Kristiyan Velichkov 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Etar Veliko Tarnovo i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Etar Veliko Tarnovo to 61–75 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Etar Veliko Tarnovo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-1-4 |
Gdy Etar Veliko Tarnovo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Etar Veliko Tarnovo
100% bramek Etar Veliko Tarnovo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Etar Veliko Tarnovo zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Etar Veliko Tarnovo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Etar Veliko Tarnovo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Etar Veliko Tarnovo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 64% meczów Etar Veliko Tarnovo padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Etar Veliko Tarnovo – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Etar Veliko Tarnovo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Etar Veliko Tarnovo zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Etar Veliko Tarnovo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Etar Veliko Tarnovo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Etar Veliko Tarnovo – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 8,6
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Etar Veliko Tarnovo oddaje 13,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Etar Veliko Tarnovo – posiadanie piłki
- U siebie 56,7%
- Na wyjeździe 62,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 11
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 11 meczów. Średnio Etar Veliko Tarnovo utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Etar Veliko Tarnovo – czyste konta
- U siebie 3 z 7
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Etar Veliko Tarnovo to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 3 w 7 meczach u siebie.
Etar Veliko Tarnovo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Etar Veliko Tarnovo wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Etar Veliko Tarnovo – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 73%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Etar Veliko Tarnovo ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Etar Veliko Tarnovo – 2,5.
Etar Veliko Tarnovo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 3-1-2 | 1,67 | 1,50 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 2,00 | 1,80 |
Najwięcej punktów na mecz Etar Veliko Tarnovo zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Etar Veliko Tarnovo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,67 0,33 | 1,50 1,50 | 0,17 2,33 |
|
9.
|
1,40 1,43 | 1,80 2,57 | 1,40 1,86 |
|
10.
|
2,00 0,75 | 1,57 2,00 | 1,14 2,75 |
|
11.
|
2,40 0,71 | 2,40 0,29 | 1,40 1,00 |
|
12.
|
1,50 1,33 | 1,00 0,50 | 0,83 0,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Etar Veliko Tarnovo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Etar Veliko Tarnovo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nesebar - Etar Veliko Tarnovo 1:5 Vtora liga (Bułgaria), 25.07.2026
- Najwyższa porażka Vihren - Etar Veliko Tarnovo 4:1 Vtora liga (Bułgaria), 3.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Nesebar - Etar Veliko Tarnovo 1:5, Vtora liga (Bułgaria), 25.07.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Tsanev, Nesebar - Etar Veliko Tarnovo 1:5, Vtora liga (Bułgaria), 25.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Lokomotiv G. Oryahovitsa - Etar Veliko Tarnovo 2:1, Vtora liga (Bułgaria), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Etar Veliko Tarnovo w tym sezonie?
Bilans Etar Veliko Tarnovo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 19 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Etar Veliko Tarnovo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027.
Kadra Etar Veliko Tarnovo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
20 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 415' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 469' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Bułgaria | 50 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 566' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
21 | Bułgaria | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 2 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Bułgaria | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 530' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
20 | Bułgaria | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 408' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 365' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Bułgaria | 100 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 506' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Bułgaria | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
33 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Bułgaria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
25 | Bułgaria | 225 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Bułgaria | 10 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
23 | Bułgaria | 125 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
19 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
24 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
33 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
23 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Etar Veliko Tarnovo
2,3 mln €
śr. 90 tys. € / zawodnika
Ile Etar Veliko Tarnovo wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Bułgaria (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027
Etar Veliko Tarnovo wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Etar Veliko Tarnovo
Jak wygląda skład Etar Veliko Tarnovo?
W wyjściowym ustawieniu Etar Veliko Tarnovo między słupkami staje N. Videnov, a linię obrony najczęściej tworzą G. Aleksandrov, A. Pemperski, N. Borisov oraz Martin Tsvetanov Nikolov. W środku pola grają Stelian Plamenov Dobrev, R. Ivanov, A. Atanasov oraz V. Vasilev, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Tsanev, I. Markov. Trener Ivan Ivanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Etar Veliko Tarnovo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027.
Etar Veliko Tarnovo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bułgaria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 08 Maj 2026 |
|
Bułgaria | 23 | – | za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
![]() |
Bułgaria | 26 |
|
za darmo | |
| 06 Sty 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Bułgaria | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Bułgaria | 20 |
|
za darmo |
Etar Veliko Tarnovo bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +20 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Etar Veliko Tarnovo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Etar Veliko Tarnovo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.