Forma w lidze
Pirin Blagoevgrad w tabeli
18. miejsce / 1 punkt Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
4:15 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
1:19 bramki
0,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Pirin Blagoevgrad
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Bułgaria | 24 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 990 minut | Bułgaria | 31 | bramkarz | 11 | 250 tys. € |
Pirin Blagoevgrad w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
| ··· | |||||||
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | 9 |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | 1 |
Wyniki Pirin Blagoevgrad
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Pirin Blagoevgrad
1
Spartak Pleven
1
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Dogryw.
|
![]()
Lokomotiv Mezdra
2
Pirin Blagoevgrad
3
Puchar Bułgarii
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Rilski Sportist
1
Pirin Blagoevgrad
0
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
Terminarz Pirin Blagoevgrad
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 14:00
|
Pirin Blagoevgrad
Hebar 1918
Puchar Bułgarii
|
|
|
23 Paź 17:00
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Pirin Blagoevgrad
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 16:30
|
Pirin Blagoevgrad
Etar Veliko Tarnovo
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Pirin Blagoevgrad
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
![]() |
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria |
|
za darmo |
Pirin Blagoevgrad to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Hristo Botev, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Petar Kosturkov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pirin Blagoevgrad trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pirin Blagoevgrad w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Pirin Blagoevgrad zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 1 punktu po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Pirin Blagoevgrad?
W wyjściowym ustawieniu Pirin Blagoevgrad między słupkami staje K. Kostov, a linię obrony najczęściej tworzą I. Kostov, M. Orachev. W środku pola grają V. Gogov, M. Stefanov oraz B. Malinov, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Tasev. Trener Petar Kosturkov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Pirin Blagoevgrad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pirin Blagoevgrad to spotkanie z Hebar 1918, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Hristo Botev w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pirin Blagoevgrad?
Ostatni mecz Pirin Blagoevgrad to remis z Spartak Pleven 1:1 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pirin Blagoevgrad w tym sezonie?
Bilans Pirin Blagoevgrad w tym sezonie to 12 meczów i wynik 0-1-11 przy 5 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pirin Blagoevgrad
Pirin Blagoevgrad terminarz
Kiedy Pirin Blagoevgrad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pirin Blagoevgrad to spotkanie z Hebar 1918, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Hristo Botev w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pirin Blagoevgrad w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pirin Blagoevgrad wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 5/5 | |
|
04 Paź Dogryw.
|
![]() Puchar Bułgarii
|
2:3 | – | – | – | |
|
26 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
1:0 | – | 2/10 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
13 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
3:0 | – | 4/13 | 2/2 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
0:3 | – | 3/4 | 3/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
2:0 | – | 1/19 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
0:3 | – | – | – | |
|
23 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
7:0 | – | 4/10 | 3/4 | |
|
18 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 4. kolejka
|
2:3 | – | 6/14 | 0/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pirin Blagoevgrad?
Ostatni mecz Pirin Blagoevgrad to remis z Spartak Pleven 1:1 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pirin Blagoevgrad – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pirin Blagoevgrad w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pirin Blagoevgrad w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Pirin Blagoevgrad zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 1 punktu po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pirin Blagoevgrad na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pirin Blagoevgrad na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,83
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pirin Blagoevgrad i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pirin Blagoevgrad to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Pirin Blagoevgrad i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-1-10 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-0-7 |
Pirin Blagoevgrad nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Pirin Blagoevgrad
100% bramek Pirin Blagoevgrad pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pirin Blagoevgrad zdobywa w sezonie średnio 0,08 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,10.
Aktualne serie Pirin Blagoevgrad
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Pirin Blagoevgrad, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Pirin Blagoevgrad
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 17%
W 67% meczów Pirin Blagoevgrad padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Pirin Blagoevgrad – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pirin Blagoevgrad, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pirin Blagoevgrad zdobywa 0,17 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Pirin Blagoevgrad ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Pirin Blagoevgrad, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 12 meczów.
Pirin Blagoevgrad – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,5
Pirin Blagoevgrad oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,5 strzału.
Pirin Blagoevgrad – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 44,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Pirin Blagoevgrad utrzymuje przy piłce 45,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Pirin Blagoevgrad – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,83
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Pirin Blagoevgrad to 0% meczów sezonu (0 z 12), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Pirin Blagoevgrad – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Pirin Blagoevgrad wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Pirin Blagoevgrad – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 10%
Pirin Blagoevgrad ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Pirin Blagoevgrad – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Pirin Blagoevgrad według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,20 | 2,20 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 4,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Pirin Blagoevgrad zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Pirin Blagoevgrad na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,80 0,71 | 1,20 0,86 | 1,20 2,43 |
|
15.
|
1,50 0,33 | 1,67 0,83 | 2,17 2,17 |
|
16.
|
1,29 0,20 | 1,00 0,20 | 1,14 1,00 |
|
17.
|
0,86 0,60 | 1,14 0,80 | 1,43 2,20 |
|
18.
|
0,17 0,00 | 0,67 0,17 | 2,50 3,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Pirin Blagoevgrad
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pirin Blagoevgrad w tym sezonie
- Najwyższa porażka Nesebar - Pirin Blagoevgrad 7:0 Vtora liga (Bułgaria), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Nesebar - Pirin Blagoevgrad 7:0, Vtora liga (Bułgaria), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Pirin Blagoevgrad - Hebar 1918 2:3, Vtora liga (Bułgaria), 18.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Pirin Blagoevgrad - Hebar 1918 2:3, Vtora liga (Bułgaria), 18.08.2026
Jakie statystyki ma Pirin Blagoevgrad w tym sezonie?
Bilans Pirin Blagoevgrad w tym sezonie to 12 meczów i wynik 0-1-11 przy 5 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pirin Blagoevgrad – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Pirin Blagoevgrad
-
Borislav Smilyanski Bramkarz Złamanie nogi pauzuje od 104 dniopuszczone: 13 meczów

Kadra Pirin Blagoevgrad
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
21 | Bułgaria | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | Bułgaria | 500 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 563' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Bułgaria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 823' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Bułgaria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Bułgaria | – | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 607' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Bułgaria | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
23 | Bułgaria | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Bułgaria | 25 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
29 | Bułgaria | 125 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Bułgaria | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Bułgaria | 50 tys. € | – | 6 | 50% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Bułgaria | 125 tys. € | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 509' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Senegal | 0 € | 263 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Bułgaria | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
![]() |
31 | Bułgaria | 250 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Pirin Blagoevgrad
2,3 mln €
śr. 120 tys. € / zawodnika
Ile Pirin Blagoevgrad wydaje na pensje
263 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Bułgaria (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027
Pirin Blagoevgrad wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Pirin Blagoevgrad
Jak wygląda skład Pirin Blagoevgrad?
W wyjściowym ustawieniu Pirin Blagoevgrad między słupkami staje K. Kostov, a linię obrony najczęściej tworzą I. Kostov, M. Orachev. W środku pola grają V. Gogov, M. Stefanov oraz B. Malinov, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Tasev. Trener Petar Kosturkov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Vtora liga (Bułgaria) i pucharach.
Pirin Blagoevgrad – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027.
Pirin Blagoevgrad transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
![]() |
Bułgaria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Bułgaria | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria | 21 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria | 29 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria | 21 | – | za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Bułgaria | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria | 19 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Bułgaria | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 30 |
|
za darmo |
Pirin Blagoevgrad bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +90 tys. € 2023
- +60 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Pirin Blagoevgrad

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pirin Blagoevgrad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pirin Blagoevgrad trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.