Forma w lidze
Rilski Sportist w tabeli
5. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
3 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
9:5 bramki
1,29 gola/mecz
5 pkt
5:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rilski Sportist
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Bułgaria | 30 | napastnik | 11 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Bułgaria | 34 | pomocnik | 11 | 50 tys. € |
Rilski Sportist w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 24 |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 22 |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 19 |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 19 |
Wyniki Rilski Sportist
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rilski Sportist
0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
FC Zagorets
0
Rilski Sportist
4
Puchar Bułgarii
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Rilski Sportist
1
Pirin Blagoevgrad
0
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
Terminarz Rilski Sportist
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 14:00
|
Rilski Sportist
Dunav Ruse
Puchar Bułgarii
|
|
|
23 Paź 17:00
|
Beroe
Rilski Sportist
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 13:15
|
Rilski Sportist
Vihren
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Rilski Sportist to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Iskar, który może pomieścić 6 800 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Rilski Sportist w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Rilski Sportist zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 19 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Rilski Sportist?
W wyjściowym ustawieniu Rilski Sportist między słupkami staje D. Petkov, a linię obrony najczęściej tworzą G. Minkov, P. Todorov, M. Atanasov oraz V. Genev. W środku pola grają E. Martinov, I. Rusinov oraz T. Totev, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Dimitrov, Y. Nenov oraz G. Tartov.
Kiedy Rilski Sportist gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rilski Sportist to spotkanie z Dunav Ruse, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Iskar w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rilski Sportist?
Ostatni mecz Rilski Sportist to remis z Lokomotiv G. Oryahovitsa 0:0 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rilski Sportist w tym sezonie?
Bilans Rilski Sportist w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-4-3 przy 14 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rilski Sportist w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rilski Sportist w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rilski Sportist
Rilski Sportist terminarz
Kiedy Rilski Sportist gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rilski Sportist to spotkanie z Dunav Ruse, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Iskar w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Rilski Sportist w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rilski Sportist w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rilski Sportist w ostatnich 17 meczach
zdobyte stracone



Rilski Sportist wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
0:0 | – | 8/11 | 1/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Puchar Bułgarii
|
0:4 | – | 3/6 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
1:0 | – | 8/10 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
1:3 | – | 2/10 | 6/9 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
2:0 | – | 8/12 | 1/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
02 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
2:1 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
0:0 | – | 4/9 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
2:1 | – | 4/11 | 3/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 4. kolejka
|
1:1 | – | 5/11 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rilski Sportist?
Ostatni mecz Rilski Sportist to remis z Lokomotiv G. Oryahovitsa 0:0 w Vtora liga (Bułgaria), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rilski Sportist – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Rilski Sportist w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rilski Sportist w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rilski Sportist w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Rilski Sportist zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 19 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego CSKA Sofia II wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Rilski Sportist w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rilski Sportist na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rilski Sportist na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 33%
Strzelcy Rilski Sportist
-
Iliya Dimitrov 3
-
Iliya Rusinov 1

-
Emil Martinov 1
-
Georgi Bozhilov 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rilski Sportist i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rilski Sportist to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rilski Sportist - Dunav Ruse Po przerwie pada 50% bramek Rilski Sportist.Przebieg meczu Rilski Sportist i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Rilski Sportist otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rilski Sportist
100% bramek Rilski Sportist pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rilski Sportist zdobywa w sezonie średnio 1,58 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Rilski Sportist
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rilski Sportist, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rilski Sportist wygra mecz Rilski Sportist - Dunav Ruse Rilski Sportist nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Rilski Sportist
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 58%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 42% meczów Rilski Sportist padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rilski Sportist - Dunav Ruse Powyżej 2,5 bramki padło w 42% meczów Rilski Sportist.Rilski Sportist – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rilski Sportist, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rilski Sportist zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Rilski Sportist wygra mecz Rilski Sportist - Dunav Ruse Rilski Sportist zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Rilski Sportist ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rilski Sportist, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 12 meczów.
Rilski Sportist wygra drugą połowę meczu Rilski Sportist - Dunav Ruse Drugą połowę Rilski Sportist wygrywał w 4 z 12 meczów.Rilski Sportist – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 8,8
- Celność strzałów 31%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,8
Rilski Sportist oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 31% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rilski Sportist - Dunav Ruse Rilski Sportist oddaje 12,8 strzałów na mecz.Rilski Sportist – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Rilski Sportist utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Rilski Sportist wygra mecz Rilski Sportist - Dunav Ruse Rilski Sportist utrzymuje średnio 50,6% posiadania piłki.Rilski Sportist – czyste konta
- U siebie 3 z 7
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Rilski Sportist to 33% meczów sezonu (4 z 12), z czego 3 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rilski Sportist - Dunav Ruse Czyste konto Rilski Sportist zachowuje w 33% meczów.Rilski Sportist – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Rilski Sportist wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Rilski Sportist – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 9%
Rilski Sportist ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Rilski Sportist – 1,8.
Rilski Sportist według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,25 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 1,17 | 0,83 |
Najwięcej punktów na mecz Rilski Sportist zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Rilski Sportist na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,40 1,71 | 1,40 2,00 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,17 1,50 | 1,50 1,33 | 0,50 1,17 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 1,29 1,00 | 0,71 1,00 |
|
6.
|
2,14 0,80 | 1,43 0,60 | 0,71 1,20 |
|
7.
|
2,00 0,80 | 2,43 0,60 | 1,43 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Rilski Sportist
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rilski Sportist w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rilski Sportist - Yantra 2019 2:0 Vtora liga (Bułgaria), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Rilski Sportist - Ludogorets II 0:1 Vtora liga (Bułgaria), 28.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Rilski Sportist - Spartak Pleven 2:2, Vtora liga (Bułgaria), 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Rilski Sportist - Montana 2:1, Vtora liga (Bułgaria), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Marek - Rilski Sportist 1:3, Vtora liga (Bułgaria), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Rilski Sportist w tym sezonie?
Bilans Rilski Sportist w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-4-3 przy 14 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rilski Sportist – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rilski Sportist w sezonie 2026/2027.
Wyróżniający się zawodnicy Rilski Sportist w sezonie 2026/2027
Jak wygląda skład Rilski Sportist?
W wyjściowym ustawieniu Rilski Sportist między słupkami staje D. Petkov, a linię obrony najczęściej tworzą G. Minkov, P. Todorov, M. Atanasov oraz V. Genev. W środku pola grają E. Martinov, I. Rusinov oraz T. Totev, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Dimitrov, Y. Nenov oraz G. Tartov.