Forma w lidze
Vihren w tabeli
2. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
12:5 bramki
2,00 gola/mecz
12 pkt
13:7 bramki
2,17 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Vihren
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Bułgaria | 21 | pomocnik | 12 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 1080 minut | Bułgaria | 36 | obrońca | 12 | 10 tys. € |
Vihren w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 24 |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 24 |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 24 |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 22 |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 19 |
Wyniki Vihren
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Vihren
1
Lokomotiv Sofia
2
Puchar Bułgarii
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Yantra 2019
1
Vihren
0
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
Botev Novi Pazar
1
Vihren
4
Puchar Bułgarii
|
Terminarz Vihren
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Paź 15:00
|
Vihren
Marek
Vtora liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 13:15
|
Rilski Sportist
Vihren
Vtora liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
|
|
08 Lis 13:30
|
Vihren
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Vtora liga (Bułgaria), 15. kolejka
|
Vihren to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Vtora liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Spartak, który może pomieścić 6 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Vihren w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Vihren zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 24 punktów po 12 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Vihren gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vihren to spotkanie z Marek, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Vtora liga (Bułgaria) (13. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vihren?
Ostatni mecz Vihren to porażka z Lokomotiv Sofia 1:2 w Pucharze Bułgarii, 17 października 2026. Bramki zdobyli Katsarov (samobójcza), Dost oraz Bidounga. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vihren w tym sezonie?
Bilans Vihren w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-3-2 przy 25 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vihren w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Vihren w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Vihren
Vihren terminarz
Kiedy Vihren gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vihren to spotkanie z Marek, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Vtora liga (Bułgaria) (13. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Vihren w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Vihren w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Vihren w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vihren wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Puchar Bułgarii
|
1:2 | – | 7/15 | 4/7 | |
|
09 Paź Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
1:0 | – | 5/8 | 3/8 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() Puchar Bułgarii
|
1:4 | – | 5/6 | 0/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
2:0 | – | 11/17 | 2/3 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 10. kolejka
|
3:2 | – | 6/11 | 1/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
2:0 | – | 6/14 | 0/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
1:4 | – | 5/11 | 4/5 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
4:1 | – | 9/13 | 3/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
0:2 | – | 2/5 | 2/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Vtora liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
2:2 | – | 7/14 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vihren?
Ostatni mecz Vihren to porażka z Lokomotiv Sofia 1:2 w Pucharze Bułgarii, 17 października 2026. Bramki zdobyli Katsarov (samobójcza), Dost oraz Bidounga. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vihren – tabela Vtora liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) zajmuje Vihren w sezonie 2026/2027.
Miejsce Vihren w tabeli Vtora liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Sofia II
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
2
|
Vihren
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | 13 | 24 | |
3
|
Chernomorets 1919 Burgas
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | 13 | 24 | |
4
|
Fratria
|
12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | 7 | 22 | |
5
|
Rilski Sportist
|
12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | 4 | 19 | |
6
|
Yantra 2019
|
12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 19 | |
7
|
Nesebar
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
8
|
Beroe
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
9
|
Hebar 1918
|
12 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 17 | |
10
|
Etar Veliko Tarnovo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | 17 | |
11
|
Marek
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 17 | |
12
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
12 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | -1 | 17 | |
13
|
Ludogorets II
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 15 | |
14
|
Spartak Pleven
|
12 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 14 | |
15
|
Montana
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:26 | -11 | 11 | |
16
|
Sportist Svoge
|
12 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | -5 | 10 | |
17
|
Dobrudzha
|
12 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | -9 | 9 | |
18
|
Pirin Blagoevgrad
|
12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beroe
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 16 | |
| 2 |
Yantra 2019
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 3 |
Rilski Sportist
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 14 | |
| 4 |
Nesebar
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 7 | 14 | |
| 5 |
Etar Veliko Tarnovo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
| 6 |
CSKA Sofia II
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 7 |
Fratria
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 8 |
Vihren
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
| 9 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 10 |
Marek
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 11 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 12 |
Spartak Pleven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 13 |
Montana
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | -3 | 9 | |
| 14 |
Sportist Svoge
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 15 |
Hebar 1918
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 16 |
Dobrudzha
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 17 |
Ludogorets II
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vihren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 2 |
Chernomorets 1919 Burgas
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 3 |
CSKA Sofia II
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Hebar 1918
|
7 | 3 | 1 | 3 | 18:13 | 5 | 10 | |
| 5 |
Ludogorets II
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 10 | |
| 6 |
Fratria
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 7 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 8 | |
| 8 |
Rilski Sportist
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Marek
|
7 | 1 | 2 | 4 | 2:7 | -5 | 5 | |
| 10 |
Spartak Pleven
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | -11 | 5 | |
| 11 |
Yantra 2019
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Nesebar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
Etar Veliko Tarnovo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 14 |
Dobrudzha
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 15 |
Beroe
|
6 | 0 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 2 | |
| 16 |
Montana
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 | |
| 17 |
Sportist Svoge
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Pirin Blagoevgrad
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Vihren w tabeli Vtora liga (Bułgaria)?
Vihren zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Vtora liga (Bułgaria) z dorobkiem 24 punktów po 12 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Vihren w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Vihren na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Vihren na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 5,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Strzelcy Vihren
-
Monir Al Badarin 2
-
Mario Topuzov 2
-
Leowanderson de Araujo Ferreira 1

-
Aleksandar Bashliev 1
-
Ivan Arsov 1

-
Preslav Yordanov 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vihren i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vihren to 46–60 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Vihren i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 7-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-2-2 |
Gdy Vihren otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Vihren
100% bramek Vihren pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vihren zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Vihren
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vihren, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Vihren
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 0%
W 42% meczów Vihren padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Vihren – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vihren, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vihren zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Vihren ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 72% goli Vihren, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 12 meczów.
Vihren – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Vihren oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Vihren – posiadanie piłki
- U siebie 54,2%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 12
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 12 meczów. Średnio Vihren utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Vihren – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Vihren to 33% meczów sezonu (4 z 12), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Vihren – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 8,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Vihren wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Vihren – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 8%
Vihren ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Vihren – 2,3.
Vihren według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 2,40 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Vihren zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Vihren na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 1,57 | 3,00 1,14 | 1,00 0,57 |
|
2.
|
2,00 2,00 | 2,00 2,17 | 0,83 1,17 |
|
3.
|
2,40 1,71 | 1,40 2,00 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,17 1,50 | 1,50 1,33 | 0,50 1,17 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 1,29 1,00 | 0,71 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Vihren
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vihren w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vihren - Etar Veliko Tarnovo 4:1 Vtora liga (Bułgaria), 3.09.2026
- Najwyższa porażka Sportist Svoge - Vihren 3:2 Vtora liga (Bułgaria), 21.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Hebar 1918 - Vihren 2:3, Vtora liga (Bułgaria), 2.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Hakam Al Badarin, Vihren - Fratria 2:2, Vtora liga (Bułgaria), 24.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Hakam Al Badarin, Montana - Vihren 1:4, Vtora liga (Bułgaria), 8.09.2026
Jakie statystyki ma Vihren w tym sezonie?
Bilans Vihren w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-3-2 przy 25 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vihren – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vihren w sezonie 2026/2027.
Kadra Vihren
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
41 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
39 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
47 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
48 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
42 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
35 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
35 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
43 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
36 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
45 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Vihren
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Vihren wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Bułgaria (25 zawodników)