Forma w lidze
Drenica Skënderaj w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
7:8 bramki
1,40 gola/mecz
5 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Drenica Skënderaj w tabeli Superliga (Kosowo)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 19 |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 13 |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | 10 |
8
|
Feronikeli
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | 7 |
Wyniki Drenica Skënderaj
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Gjilani
3
Drenica Skënderaj
0
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Drenica Skënderaj
2
Feronikeli
2
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Drenica Skënderaj
4
Llapi
0
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Drenica Skënderaj
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Albania | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Kosowo |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo |
Drenica Skënderaj to klub piłkarski z Kosowa występujący w Superliga (Kosowo). Swoim domowym obiektem jest Stadiumi Bajram Aliu, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Jeton Mehmeti. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drenica Skënderaj w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drenica Skënderaj trafiło 24 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Drenica Skënderaj w tabeli Superliga (Kosowo)?
Drenica Skënderaj zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drenica Skënderaj?
Ostatni mecz Drenica Skënderaj to porażka z Gjilani 3:0 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Thaqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Drenica Skënderaj w tym sezonie?
Bilans Drenica Skënderaj w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 11 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Drenica Skënderaj w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Drenica Skënderaj w sezonie 2026.
Wyniki Drenica Skënderaj w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Drenica Skënderaj w sezonie 2026.
Forma i bramki Drenica Skënderaj w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Drenica Skënderaj wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
3:0 | – | 3/11 | 2/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
2:2 | – | 2/13 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
4:0 | – | 1/8 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 6. kolejka
|
0:3 | – | – | – | |
|
08 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 5. kolejka
|
1:4 | – | 2/8 | 4/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 4. kolejka
|
0:0 | – | 0/7 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 3. kolejka
|
0:2 | – | 3/7 | 5/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 2. kolejka
|
1:1 | – | 1/7 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 1. kolejka
|
0:0 | – | 3/5 | 1/5 | |
|
31 Maj Koniec
|
Superliga (Kosowo), 36. kolejka
|
1:2 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drenica Skënderaj?
Ostatni mecz Drenica Skënderaj to porażka z Gjilani 3:0 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Thaqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Drenica Skënderaj – tabela Superliga (Kosowo)
Jakie miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) zajmuje Drenica Skënderaj w sezonie 2026.
Miejsce Drenica Skënderaj w tabeli Superliga (Kosowo)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
9
|
Llapi
|
8 | 1 | 0 | 7 | 8:22 | -14 | 3 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 8 | |
9
|
Llapi
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:22 | -14 | 4 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Prishtina
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 13 | |
| 2 |
Malisheva
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Gjilani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 4 |
KF Ballkani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Dukagjini
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Feronikeli
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 7 |
Drita
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Drenica Skënderaj
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vushtrria
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:14 | -12 | 3 | |
| 10 |
Llapi
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:9 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Malisheva
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 2 |
Drita
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 3 |
Gjilani
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Dukagjini
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Prishtina
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
KF Ballkani
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 7 |
Drenica Skënderaj
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 8 |
Llapi
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
| 9 |
Feronikeli
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 10 |
Vushtrria
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Drenica Skënderaj w tabeli Superliga (Kosowo)?
Drenica Skënderaj zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Drenica Skënderaj w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Drenica Skënderaj na tle ligi w sezonie 2026.
Drenica Skënderaj na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 44%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Drenica Skënderaj i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Drenica Skënderaj to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Drenica Skënderaj i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Drenica Skënderaj otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Drenica Skënderaj
100% bramek Drenica Skënderaj pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Drenica Skënderaj zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Drenica Skënderaj
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Drenica Skënderaj, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Drenica Skënderaj
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Drenica Skënderaj padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Drenica Skënderaj – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Drenica Skënderaj, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Drenica Skënderaj zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Drenica Skënderaj ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Drenica Skënderaj, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Drenica Skënderaj – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Drenica Skënderaj oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Drenica Skënderaj – posiadanie piłki
- U siebie 41,6%
- Na wyjeździe 35,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Drenica Skënderaj utrzymuje przy piłce 39,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Drenica Skënderaj – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Drenica Skënderaj to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Drenica Skënderaj – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 2,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,3
Drenica Skënderaj wykonuje średnio 1,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Drenica Skënderaj – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Drenica Skënderaj ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Drenica Skënderaj – 1,9.
Drenica Skënderaj według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Drenica Skënderaj zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Drenica Skënderaj na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 1,40 | 1,33 0,80 | 0,67 0,60 |
|
6.
|
1,75 1,20 | 1,00 1,20 | 0,50 1,40 |
|
7.
|
1,00 1,25 | 1,40 1,00 | 1,60 1,00 |
|
8.
|
1,50 0,25 | 1,25 0,50 | 1,75 2,00 |
|
9.
|
0,00 0,75 | 0,25 1,75 | 2,25 3,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Drenica Skënderaj
Skrajne wyniki i osiągnięcia Drenica Skënderaj w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Drenica Skënderaj - Llapi 4:0 Superliga (Kosowo), 20.09.2026
- Najwyższa porażka Drenica Skënderaj - Prishtina 1:4 Superliga (Kosowo), 8.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Drenica Skënderaj - Prishtina 1:4, Superliga (Kosowo), 8.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Drenica Skënderaj - Feronikeli 2:2, Superliga (Kosowo), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Malisheva - Drenica Skënderaj 1:1, Superliga (Kosowo), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Drenica Skënderaj w tym sezonie?
Bilans Drenica Skënderaj w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 11 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Drenica Skënderaj – zawodnicy
Jak wygląda kadra Drenica Skënderaj w sezonie 2026.
Kadra Drenica Skënderaj
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Kosowo | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Kosowo | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Albania | 150 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Kosowo | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
27 | Kosowo | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Azerbejdżan | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Kosowo | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
![]() |
33 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
33 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
34 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
35 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 80 |
![]() |
20 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Albania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Albania | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Albania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
![]() |
36 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
![]() |
37 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
– | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
38 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Albania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
![]() |
29 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Drenica Skënderaj
1,2 mln €
śr. 31 tys. € / zawodnika
Ile Drenica Skënderaj wydaje na pensje
80 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Kosowo (27 zawodników)
Drenica Skënderaj wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Drenica Skënderaj
Drenica Skënderaj – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Drenica Skënderaj w sezonie 2026.
Drenica Skënderaj transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Albania | 28 | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Kosowo | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Albania | 33 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Kosowo | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Kosowo | – |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Albania | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Kosowo | 34 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drenica Skënderaj w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drenica Skënderaj trafiło 24 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy.