Forma w lidze
Drita w tabeli
4. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
9 pkt
4:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Wyniki Drita
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
KF Ballkani
0
Drita
1
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Drita
0
Malisheva
1
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dukagjini
1
Drita
2
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Drita
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Kosowo |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo |
Drita to klub piłkarski z Kosowa występujący w Superliga (Kosowo). Swoim domowym obiektem jest Stadiumi me bar sintetik Gjilan, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Ardijan Nuhiji. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Drita?
Klub piłkarski Drita zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kosowa oraz Superpuchar Kosowa. Ponadto triumfował w Puchar Kosowa.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drita w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drita trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Veton Tusha do NK Celje za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Drita w tabeli Superliga (Kosowo)?
Drita zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drita?
Ostatni mecz Drita to wygrana z KF Ballkani 0:1 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Krasniqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Drita w tym sezonie?
Bilans Drita w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Drita w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Drita w sezonie 2026.
Wyniki Drita w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Drita w sezonie 2026.
Forma i bramki Drita w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Drita wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
0:1 | – | 1/2 | 3/5 | |
|
09 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
0:1 | – | 8/11 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
1:2 | – | 3/8 | 4/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 6. kolejka
|
0:0 | – | 5/6 | 6/10 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 5. kolejka
|
1:0 | – | 8/10 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 4. kolejka
|
0:0 | – | 7/7 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 3. kolejka
|
0:1 | – | 6/8 | 0/4 | |
|
27 Sie Karne
|
Liga Konferencji, play offy
|
0:0 | 4-3-1-2 | 1/7 | 3/8 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:2 | 4-2-3-1 | 0/4 | 3/9 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 1. kolejka
|
5:3 | – | 4/11 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drita?
Ostatni mecz Drita to wygrana z KF Ballkani 0:1 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Krasniqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Drita – tabela Superliga (Kosowo)
Jakie miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) zajmuje Drita w sezonie 2026.
Miejsce Drita w tabeli Superliga (Kosowo)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
9
|
Llapi
|
8 | 1 | 0 | 7 | 8:22 | -14 | 3 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 8 | |
9
|
Llapi
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:22 | -14 | 4 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Prishtina
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 13 | |
| 2 |
Malisheva
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Gjilani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 4 |
KF Ballkani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Dukagjini
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Feronikeli
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 7 |
Drita
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Drenica Skënderaj
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vushtrria
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:14 | -12 | 3 | |
| 10 |
Llapi
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:9 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Malisheva
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 2 |
Drita
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 3 |
Gjilani
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Dukagjini
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Prishtina
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
KF Ballkani
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 7 |
Drenica Skënderaj
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 8 |
Llapi
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
| 9 |
Feronikeli
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 10 |
Vushtrria
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Drita w tabeli Superliga (Kosowo)?
Drita zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Drita w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Drita na tle ligi w sezonie 2026.
Drita na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 2,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,75
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Drita i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Drita to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Drita i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-2-2 |
Gdy Drita otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Drita
100% bramek Drita pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Drita zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Drita
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Drita, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Drita
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 25%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 25% meczów Drita padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Drita – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Drita, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Drita zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Drita ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Drita, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Drita – strzały
- Celne / mecz 2,4
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 25%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Drita oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 25% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Drita – posiadanie piłki
- U siebie 59,5%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Drita utrzymuje przy piłce 58,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Drita – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,75
- Bez straty do przerwy 88%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Drita to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Drita – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Drita wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Drita – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 13%
Drita ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Drita – 2,9.
Drita według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Drita zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Drita na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,60 3,00 | 2,40 3,00 | 0,40 1,00 |
|
3.
|
1,75 1,40 | 1,75 1,20 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
1,25 2,25 | 1,25 1,00 | 1,00 0,50 |
|
5.
|
2,00 1,40 | 1,33 0,80 | 0,67 0,60 |
|
6.
|
1,75 1,20 | 1,00 1,20 | 0,50 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Drita
Skrajne wyniki i osiągnięcia Drita w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Drita - Llapi 5:3 Superliga (Kosowo), 16.08.2026
- Najwyższa porażka Feronikeli - Drita 1:0 Superliga (Kosowo), 9.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Drita - Llapi 5:3, Superliga (Kosowo), 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 28. minuta Krasniqi, Drita - Llapi 5:3, Superliga (Kosowo), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Krasniqi, KF Ballkani - Drita 0:1, Superliga (Kosowo), 13.10.2026
Jakie statystyki ma Drita w tym sezonie?
Bilans Drita w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Drita – zawodnicy
Jak wygląda kadra Drita w sezonie 2026.
Kadra Drita
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Albania | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Kosowo | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Kosowo | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
27 | Kosowo | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
30 | Albania | 275 tys. € | 440 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | Ghana | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Albania | 225 tys. € | 610 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Kosowo | 125 tys. € | 317 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
29 | Niemcy | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
30 | Kosowo | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
26 | Ghana | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
24 | Ghana | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Albania | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
30 | Kosowo | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 91 |
|
29 | Ukraina | 200 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
26 | Francja | 250 tys. € | 21 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Kosowo | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Albania | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Albania | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Albania | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
36 | Kosowo | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
25 | Macedonia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Kosowo | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
28 | Kolumbia | 375 tys. € | 27 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Ghana | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
27 | Mali | 225 tys. € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
26 | DR Konga | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
20 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Kosowo | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
![]() |
22 | Norwegia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
32 | Kosowo | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Drita
8,6 mln €
śr. 268 tys. € / zawodnika
Ile Drita wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 50 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Kosowo (11 zawodników)
Drita wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Drita
Drita – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Drita w sezonie 2026.
Drita transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Kosowo | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Albania | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Albania | 33 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Macedonia | 26 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Albania | 24 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Kosowo | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kosowo | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Belgia | 29 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Albania | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Drita
Drita bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +300 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +720 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Drita
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drita w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drita trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Veton Tusha do NK Celje za 250 tys. €.
Drita – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Drita? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Drita?
Klub piłkarski Drita zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kosowa oraz Superpuchar Kosowa. Ponadto triumfował w Puchar Kosowa.
