Forma w lidze
KF Ballkani w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:2 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
6:7 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
KF Ballkani w tabeli Superliga (Kosowo)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 19 |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 19 |
| ··· | |||||||
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 13 |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 13 |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | 10 |
Wyniki KF Ballkani
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
KF Ballkani
0
Drita
1
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Llapi
0
KF Ballkani
1
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Malisheva
2
KF Ballkani
1
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
Ostatnie transfery KF Ballkani
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Kosowo |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Kosowo | – | za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo |
KF Ballkani to klub piłkarski z Kosowa występujący w Superliga (Kosowo). Swoim domowym obiektem jest Stadiumi i qytetit Suharekë, który może pomieścić 1 500 widzów. Zespół prowadzi Sami Sermaxhaj. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KF Ballkani w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do KF Ballkani trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje KF Ballkani w tabeli Superliga (Kosowo)?
KF Ballkani zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KF Ballkani?
Ostatni mecz KF Ballkani to porażka z Drita 0:1 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Krasniqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma KF Ballkani w tym sezonie?
Bilans KF Ballkani w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz KF Ballkani w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra KF Ballkani w sezonie 2026.
Wyniki KF Ballkani w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub KF Ballkani w sezonie 2026.
Forma i bramki KF Ballkani w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
KF Ballkani wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 9. kolejka
|
0:1 | – | 1/2 | 2/5 | |
|
09 Paź Koniec
|
Superliga (Kosowo), 8. kolejka
|
0:1 | – | 5/8 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 7. kolejka
|
2:1 | – | 2/8 | 6/7 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 6. kolejka
|
0:0 | – | 4/9 | 2/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 5. kolejka
|
1:0 | – | 1/5 | 2/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Superliga (Kosowo), 4. kolejka
|
2:0 | – | 1/8 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 3. kolejka
|
0:2 | – | 4/7 | 1/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 2. kolejka
|
2:1 | – | 6/6 | 3/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superliga (Kosowo), 1. kolejka
|
4:2 | – | 3/9 | 5/8 | |
|
30 Lip Karne
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 4-3-3 | 2/8 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KF Ballkani?
Ostatni mecz KF Ballkani to porażka z Drita 0:1 w Superlidze (Kosowo), 13 października 2026. Bramkę zdobył Krasniqi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
KF Ballkani – tabela Superliga (Kosowo)
Jakie miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) zajmuje KF Ballkani w sezonie 2026.
Miejsce KF Ballkani w tabeli Superliga (Kosowo)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
9
|
Llapi
|
8 | 1 | 0 | 7 | 8:22 | -14 | 3 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Malisheva
|
8 | 6 | 1 | 1 | 20:6 | 14 | 19 | |
2
|
Prishtina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 19 | |
3
|
Gjilani
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 4 | 14 | |
4
|
Drita
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 14 | |
5
|
Dukagjini
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
KF Ballkani
|
9 | 4 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 13 | |
7
|
Drenica Skënderaj
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Feronikeli
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 8 | |
9
|
Llapi
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:22 | -14 | 4 | |
10
|
Vushtrria
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:20 | -16 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Prishtina
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 13 | |
| 2 |
Malisheva
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Gjilani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 4 |
KF Ballkani
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Dukagjini
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Feronikeli
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 7 |
Drita
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Drenica Skënderaj
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 9 |
Vushtrria
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:14 | -12 | 3 | |
| 10 |
Llapi
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:9 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Malisheva
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 2 |
Drita
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 3 |
Gjilani
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Dukagjini
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Prishtina
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
KF Ballkani
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 7 |
Drenica Skënderaj
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 8 |
Llapi
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
| 9 |
Feronikeli
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 10 |
Vushtrria
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje KF Ballkani w tabeli Superliga (Kosowo)?
KF Ballkani zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Superliga (Kosowo) z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Malisheva wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki KF Ballkani w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki KF Ballkani na tle ligi w sezonie 2026.
KF Ballkani na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 4,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 44%
Rozkład bramek w czasie
Bramki KF Ballkani i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres KF Ballkani to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu KF Ballkani i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy KF Ballkani otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla KF Ballkani
90% bramek KF Ballkani pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
KF Ballkani zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie KF Ballkani
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów KF Ballkani, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach KF Ballkani
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 33% meczów KF Ballkani padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
KF Ballkani – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla KF Ballkani, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie KF Ballkani zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach KF Ballkani ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli KF Ballkani, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
KF Ballkani – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
KF Ballkani oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
KF Ballkani – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio KF Ballkani utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
KF Ballkani – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto KF Ballkani to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
KF Ballkani – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 22%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
KF Ballkani wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 22% spotkań.
KF Ballkani – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 78%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 0%
KF Ballkani ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale KF Ballkani – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
KF Ballkani według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz KF Ballkani zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
KF Ballkani na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,25 2,25 | 1,25 1,00 | 1,00 0,50 |
|
5.
|
2,00 1,40 | 1,33 0,80 | 0,67 0,60 |
|
6.
|
1,75 1,20 | 1,00 1,20 | 0,50 1,40 |
|
7.
|
1,00 1,25 | 1,40 1,00 | 1,60 1,00 |
|
8.
|
1,50 0,25 | 1,25 0,50 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach KF Ballkani
Skrajne wyniki i osiągnięcia KF Ballkani w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Drenica Skënderaj - KF Ballkani 0:2 Superliga (Kosowo), 28.08.2026
- Najwyższa porażka Prishtina - KF Ballkani 4:2 Superliga (Kosowo), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Prishtina - KF Ballkani 4:2, Superliga (Kosowo), 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 14. minuta Dosso, KF Ballkani - Feronikeli 2:0, Superliga (Kosowo), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Drenica Skënderaj - KF Ballkani 0:2, Superliga (Kosowo), 28.08.2026
Jakie statystyki ma KF Ballkani w tym sezonie?
Bilans KF Ballkani w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
KF Ballkani – zawodnicy
Jak wygląda kadra KF Ballkani w sezonie 2026.
Kadra KF Ballkani
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Kosowo | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Kosowo | 350 tys. € | 397 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Nigeria | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
29 | Algeria | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
25 | Albania | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
24 | Brazylia | 800 tys. € | 161 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Albania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Senegal | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Czarnogóra | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
28 | Kosowo | 300 tys. € | 97 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
24 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
23 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Kosowo | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
28 | Kosowo | 325 tys. € | 203 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
26 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Kosowo | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kosowo | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
24 | Kosowo | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
36 | Kosowo | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
21 | Kosowo | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Albania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry KF Ballkani
6,1 mln €
śr. 209 tys. € / zawodnika
Ile KF Ballkani wydaje na pensje
858 tys. € rocznie
śr. 30 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Kosowo (15 zawodników)
KF Ballkani wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry KF Ballkani
KF Ballkani – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub KF Ballkani w sezonie 2026.
KF Ballkani transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Kosowo | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Albania | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Kosowo | 23 | – | za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Albania | 28 |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Albania | 26 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Kosowo | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Kosowo | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Albania | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Kosowo | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Słowenia | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery KF Ballkani
KF Ballkani bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +600 tys. € 2024
- +1,7 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii KF Ballkani
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KF Ballkani w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do KF Ballkani trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.
