Gentrit Halili jest piłkarzem występującym obecnie w KF Ballkani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gentrit Halili
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gentrit Halili w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gentrit Halili wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.53. Gentrit Halili oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gentrit Halili w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gentrit Halili rozegrał w barwach KF Ballkani w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 387 minut. Średnio dawało to 97 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Gentrit Halili?
Gentrit Halili ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z KF Ballkani — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Gentrit Halili?
Gentrit Halili najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Gentrit Halili?
Wycena 24-letniego Gentrit Halili według stanu na grudzień 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gentrit Halili?
Gentrit Halili urodził się 14 grudnia 2001 w Kosowie. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Gentrit Halili – statystyki
Szczegółowe statystyki Gentrit Halili w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział KF Ballkani. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gentrit Halili
Atak
Obrona
Podania Gentrit Halili
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gentrit Halili w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gentrit Halili wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.53. Gentrit Halili oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gentrit Halili – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gentrit Halili w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Gentrit Halili
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 120' | 0 | 0 | – | |||
| 22.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 16.07 2026 |
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 08.07 2026 |
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
0:0 | 87' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2025 |
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 07.08 2025 |
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 31.07 2025 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 21' | 0 | 0 | – | |||
| 22.07 2025 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gentrit Halili w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gentrit Halili rozegrał w barwach KF Ballkani w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 387 minut. Średnio dawało to 97 minut gry na spotkanie.
Gentrit Halili – transfery
W trakcie kariery Gentrit Halili zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
KF Ballkani 2023 – obecnie
-
Ferizaj do 2023
Gentrit Halili – forma
W ostatnich 5 meczach Gentrit Halili zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Gentrit Halili
W ostatnich 5 meczach Gentrit Halili ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.03 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.00).
W ostatnich 8 meczach Gentrit Halili ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 8 spotkań to 6.23 — wynik powyżej średniej ligowej (6.00).
W jakiej formie jest Gentrit Halili?
Gentrit Halili jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.03 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.53). Jego dyspozycja słabnie.
Gentrit Halili – trofea
W trakcie kariery Gentrit Halili zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gentrit Halili?
Gentrit Halili zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w KF Ballkani — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Kosowa — 1 raz.
Gentrit Halili – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gentrit Halili wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gentrit Halili na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gentrit Halili?
Wycena Gentrit Halili wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Gentrit Halili wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.