Forma w lidze
Elva w tabeli
4. miejsce / 48 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
21:21 bramki
1,40 gola/mecz
22 pkt
26:27 bramki
1,63 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Elva 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.











Elva w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 68 |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 54 |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 48 |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | 48 |
5
|
FCI Levadia II
|
31 | 15 | 2 | 14 | 62:55 | 47 |
Wyniki Elva
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Tartu Welco
4
Elva
0
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Elva
3
Tallinna Kalev
2
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Elva
1
FC Tallinn
1
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
Terminarz Elva
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 11:30
|
Nõmme Kalju II
Elva
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
25 Paź 11:30
|
Elva
FCI Levadia II
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
|
|
29 Paź 17:00
|
Maardu
Elva
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Ostatnie transfery Elva
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
|
Rosja |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
![]() |
za darmo |
Elva to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Elva linnastaadion, który może pomieścić 1 500 widzów. Zespół prowadzi Kaido Koppel. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Estonii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Elva w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Elva trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Elva w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Elva zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 48 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 20 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Elva?
W wyjściowym ustawieniu Elva między słupkami staje K. Kruus, a linię obrony najczęściej tworzą T. Epro, V. Kutt, E. Ilves oraz M. Thomson. W środku pola grają R. Jaagant, N. Karasjov, D. Laaneots oraz J. Reilson, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Alev, K. Poldsaar. Trener Kaido Koppel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Esiliiga (Estonia) i pucharach.
Kiedy Elva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Elva to spotkanie z Nõmme Kalju II, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Hiiu staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (33. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Elva?
Ostatni mecz Elva to porażka z Tartu Welco 4:0 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Malki, Veensalu, Kablik oraz Kiivit. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Elva w tym sezonie?
Bilans Elva w tym sezonie to 31 meczów i wynik 14-6-11 przy 47 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Elva w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Elva w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Elva
Elva terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Hiiu staadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Elva linnastaadion U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 17:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Maardu linnastaadion Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 12:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Elva linnastaadion U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 36. kolejka
|
Elva linnastaadion U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Elva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Elva to spotkanie z Nõmme Kalju II, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Hiiu staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (33. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Elva w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Elva w sezonie 2026.
Forma i bramki Elva w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Elva wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
4:0 | – | 4/10 | 2/2 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
3:2 | 4-1-2-3 | 4/11 | 2/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
1:1 | – | 5/8 | 2/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:2 | – | 5/15 | 1/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
5:0 | – | 1/7 | 1/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
1:0 | – | 6/15 | 4/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
0:1 | – | 5/21 | 6/9 | |
|
24 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
0:0 | – | 8/9 | 2/4 | |
|
20 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
1:0 | – | 4/12 | 5/9 | |
|
15 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 23. kolejka
|
1:0 | – | 12/17 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Elva?
Ostatni mecz Elva to porażka z Tartu Welco 4:0 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Malki, Veensalu, Kablik oraz Kiivit. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Elva – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje Elva w sezonie 2026.
Miejsce Elva w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 53 | 68 | |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 26 | 54 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
31 | 15 | 2 | 14 | 62:55 | 7 | 47 | |
6
|
Maardu
|
30 | 12 | 7 | 11 | 47:59 | -12 | 43 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
32 | 9 | 8 | 15 | 41:73 | -32 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
32 | 6 | 5 | 21 | 38:80 | -42 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 53 | 68 | |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 26 | 54 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
31 | 15 | 2 | 14 | 62:55 | 7 | 47 | |
6
|
Maardu
|
30 | 12 | 7 | 11 | 47:59 | -12 | 43 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
32 | 9 | 8 | 15 | 41:73 | -32 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
32 | 6 | 5 | 21 | 38:80 | -42 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
FCI Levadia II
|
16 | 8 | 2 | 6 | 32:25 | 7 | 26 | |
| 5 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 6 |
Viimsi
|
16 | 7 | 3 | 6 | 32:20 | 12 | 24 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
16 | 5 | 4 | 7 | 24:37 | -13 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
17 | 11 | 2 | 4 | 46:16 | 30 | 35 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
Maardu
|
15 | 4 | 4 | 7 | 25:34 | -9 | 16 | |
| 7 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 2 | 11 | 19:36 | -17 | 11 |
Które miejsce zajmuje Elva w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Elva zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 48 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 20 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Elva w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Elva na tle ligi w sezonie 2026.
Elva na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,55
- Czyste konta 26%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Elva i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Elva to 16–30 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Elva i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 13-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-4-9 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 8-0-3 |
| Remis do przerwy | 9 | 5-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-2-8 |
Gdy Elva otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Elva
98% bramek Elva pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Elva zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Elva
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Elva, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Elva wygra mecz Nõmme Kalju II - Elva Elva przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Elva
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 74%
- Powyżej 2,5 61%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 10%
W 61% meczów Elva padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Elva – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Elva, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Elva zdobywa 1,73 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Elva wygra mecz Nõmme Kalju II - Elva Elva zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Elva ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Elva, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 31 meczów.
Elva – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Elva oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Elva – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 31
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 31 meczów. Średnio Elva utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Elva wygra mecz Nõmme Kalju II - Elva Elva utrzymuje średnio 49,2% posiadania piłki.Elva – czyste konta
- U siebie 5 z 15
- Na wyjeździe 3 z 16
- Stracone / mecz 1,55
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Elva to 26% meczów sezonu (8 z 31), z czego 5 w 15 meczach u siebie.
Elva – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 81%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 4,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,9
Elva wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 81% spotkań.
Elva – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 65%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 3%
Elva ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Elva – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Elva według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 12 | 4-2-6 | 1,17 | 1,08 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 9 | 6-1-2 | 2,11 | 2,22 | 1,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 4-3-3 | 1,50 | 1,40 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Elva zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Elva na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,50 1,88 | 2,00 1,63 | 1,25 0,75 |
|
3.
|
1,67 1,44 | 2,33 2,38 | 1,87 1,69 |
|
4.
|
1,73 1,38 | 1,40 1,63 | 1,40 1,69 |
|
5.
|
1,63 1,40 | 2,00 2,00 | 1,56 2,00 |
|
6.
|
1,80 1,07 | 1,47 1,67 | 1,67 2,27 |
Ciekawe rekordy w meczach Elva
Skrajne wyniki i osiągnięcia Elva w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Maardu - Elva 0:3 Esiliiga (Estonia), 12.03.2026
- Najwyższa porażka Viimsi - Elva 5:0 Esiliiga (Estonia), 10.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Elva - Maardu 4:3, Esiliiga (Estonia), 11.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Lani, FCI Levadia II - Elva 1:3, Esiliiga (Estonia), 28.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Viimsi - Elva 1:3, Esiliiga (Estonia), 16.07.2026
Jakie statystyki ma Elva w tym sezonie?
Bilans Elva w tym sezonie to 31 meczów i wynik 14-6-11 przy 47 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Elva – zawodnicy
Jak wygląda kadra Elva w sezonie 2026.
Przewidywany skład Elva 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.











Kadra Elva
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Etiopia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
31 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
33 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
33 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
40 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
33 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
20 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Elva
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Elva wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Estonia (19 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry Elva
Jak wygląda skład Elva?
W wyjściowym ustawieniu Elva między słupkami staje K. Kruus, a linię obrony najczęściej tworzą T. Epro, V. Kutt, E. Ilves oraz M. Thomson. W środku pola grają R. Jaagant, N. Karasjov, D. Laaneots oraz J. Reilson, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Alev, K. Poldsaar. Trener Kaido Koppel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Esiliiga (Estonia) i pucharach.
Elva – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Elva w sezonie 2026.
Elva transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
|
Rosja | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
Etiopia | 23 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Mar 2026 |
|
Rosja | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Lut 2026 |
![]() |
Estonia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 28 |
![]() |
nieujawniona | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
USA | 21 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 25 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Elva w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Elva trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.