Forma w lidze
Flora II w tabeli
3. miejsce / 48 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
35:28 bramki
2,33 gola/mecz
23 pkt
38:27 bramki
2,38 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Flora II 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Flora II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 65 |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 53 |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 48 |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | 48 |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 44 |
Wyniki Flora II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Flora II
1
FC Tallinn
2
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Tallinna Kalev
2
Flora II
2
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Flora II
1
Elva
2
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
Terminarz Flora II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 17:00
|
Flora II
Nõmme United II
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
18 Paź 11:30
|
Maardu
Flora II
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Viimsi
Flora II
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery Flora II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Estonia |
![]() |
za darmo | |
| 14 Mar 2026 |
![]() |
Estonia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
Estonia |
|
wypożyczenie |
Flora II to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest A. Le Coq Arena I muru, który może pomieścić 300 widzów. Zespół prowadzi Ats Sillaste. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Flora II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Flora II trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Flora II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Flora II zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 48 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Flora II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Flora II to spotkanie z Nõmme United II, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie A. Le Coq Arena I muru w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Flora II?
Ostatni mecz Flora II to porażka z FC Tallinn 1:2 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Arhipov, Leis (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Flora II w tym sezonie?
Bilans Flora II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 14-6-11 przy 73 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Flora II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Flora II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Flora II
Flora II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 17:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
A. Le Coq Arena I muru U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Maardu linnastaadion Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Viimsi Staadion Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
A. Le Coq Arena I muru U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 36. kolejka
|
A. Le Coq Arena I muru U siebie | Trudny |
Kiedy Flora II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Flora II to spotkanie z Nõmme United II, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie A. Le Coq Arena I muru w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Flora II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Flora II w sezonie 2026.
Forma i bramki Flora II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Flora II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
1:2 | – | 6/12 | 2/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
2:2 | – | 5/12 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:2 | – | 10/15 | 3/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
1:5 | – | 9/12 | 3/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
6:2 | – | 2/6 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
5:0 | – | 11/17 | 1/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
0:0 | – | 1/9 | 2/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
2:1 | – | 2/10 | 5/9 | |
|
15 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 23. kolejka
|
2:1 | – | 6/11 | 3/7 | |
|
10 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 22. kolejka
|
3:0 | – | 7/7 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Flora II?
Ostatni mecz Flora II to porażka z FC Tallinn 1:2 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Arhipov, Leis (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Flora II – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje Flora II w sezonie 2026.
Miejsce Flora II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 5 |
Viimsi
|
15 | 7 | 2 | 6 | 32:20 | 12 | 23 | |
| 6 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 2 | 6 | 31:25 | 6 | 23 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:30 | -6 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
16 | 10 | 2 | 4 | 39:16 | 23 | 32 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 7 |
Maardu
|
14 | 4 | 3 | 7 | 25:34 | -9 | 15 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
15 | 3 | 2 | 10 | 19:35 | -16 | 11 |
Które miejsce zajmuje Flora II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Flora II zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 48 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Flora II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Flora II na tle ligi w sezonie 2026.
Flora II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,7
- Strzały celne / mecz 6,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,77
- Czyste konta 23%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Flora II i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Flora II to 76–90+ minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 15 trafieniami.
Przebieg meczu Flora II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 3-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 11-1-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 2-4-5 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-1-6 |
Gdy Flora II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Flora II
92% bramek Flora II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Flora II zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Flora II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Flora II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Flora II
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 94%
- Powyżej 2,5 90%
- Powyżej 3,5 68%
- Powyżej 4,5 39%
- Powyżej 5,5 16%
W 90% meczów Flora II padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Flora II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Flora II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Flora II zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,44 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Flora II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Flora II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 31 meczów.
Flora II – strzały
- Celne / mecz 6,7
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,4
Flora II oddaje 12,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Flora II – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 51,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 31
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 31 meczów. Średnio Flora II utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Flora II – czyste konta
- U siebie 4 z 15
- Na wyjeździe 3 z 16
- Stracone / mecz 1,77
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Flora II to 23% meczów sezonu (7 z 31), z czego 4 w 15 meczach u siebie.
Flora II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 84%
- Pow. 8,5 w meczu 68%
- Pow. 10,5 w meczu 52%
- Rożne u siebie / mecz 6,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Flora II wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 68% spotkań.
Flora II – kartki
- Żółte kartki 59
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 3%
Flora II ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Flora II – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Flora II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 1,33 | 3,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 14 | 7-2-5 | 1,64 | 2,43 | 1,79 |
| Dołu tabeli (8–10) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 2,82 | 1,09 |
Najwięcej punktów na mecz Flora II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Flora II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 3,07 2,44 | 1,53 1,00 |
|
2.
|
1,53 1,88 | 2,13 1,63 | 1,33 0,75 |
|
3.
|
1,67 1,44 | 2,33 2,38 | 1,87 1,69 |
|
4.
|
1,73 1,38 | 1,40 1,63 | 1,40 1,69 |
|
5.
|
1,53 1,40 | 2,07 2,00 | 1,67 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Flora II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Flora II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Flora II - FC Tallinn 5:0 Esiliiga (Estonia), 10.04.2026
- Najwyższa porażka Flora II - Tartu Welco 1:6 Esiliiga (Estonia), 14.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek FCI Levadia II - Flora II 6:2, Esiliiga (Estonia), 4.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Palts, Flora II - Nõmme Kalju II 3:0, Esiliiga (Estonia), 10.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Kalimullin, FC Tallinn - Flora II 1:3, Esiliiga (Estonia), 18.06.2026
Jakie statystyki ma Flora II w tym sezonie?
Bilans Flora II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 14-6-11 przy 73 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Flora II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Flora II w sezonie 2026.
Przewidywany skład Flora II 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Flora II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
17 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 57 |
![]() |
17 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 67 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 69 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
20 | Estonia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 42 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Flora II
10 tys. €
śr. 833 € / zawodnika
Ile Flora II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Estonia (12 zawodników)
Flora II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Flora II
Flora II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Flora II w sezonie 2026.
Flora II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Mar 2026 |
|
Estonia | 21 |
|
nieujawniona | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 17 |
|
nieujawniona | |
| 01 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
|
Estonia | 20 |
|
nieujawniona | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Flora II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Flora II trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 6 piłkarzy.