Forma w lidze
Nõmme United II w tabeli
8. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 32 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
21:24 bramki
1,31 gola/mecz
15 pkt
29:39 bramki
1,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nõmme United II
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Estonia | 18 | – | 2 | 10 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Estonia | 18 | obrońca | 2 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 270 minut | Estonia | 18 | obrońca | 3 | – |
Przewidywany skład Nõmme United II 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Nõmme United II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 68 |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 54 |
| ··· | |||||||
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | 37 |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | 36 |
9
|
FC Tallinn
|
32 | 9 | 8 | 15 | 41:73 | 35 |
Wyniki Nõmme United II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Nõmme United II
0
FCI Levadia II
1
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Nõmme Kalju II
2
Nõmme United II
3
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Nõmme United II
1
Viimsi
0
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
Terminarz Nõmme United II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 11:30
|
Tartu Welco
Nõmme United II
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:00
|
Flora II
Nõmme United II
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
25 Paź 11:30
|
Nõmme United II
Maardu
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery Nõmme United II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2024 |
|
Estonia | – | za darmo | |
| 02 Kwi 2023 |
|
Estonia | – | za darmo | |
| 31 Gru 2021 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2020 |
![]() |
Estonia |
![]() |
za darmo |
Nõmme United II to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Zespół prowadzi Eero Maling.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Nõmme United II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Nõmme United II zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 36 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 32 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:63, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Nõmme United II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nõmme United II to spotkanie z Tartu Welco, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Annelinna Gümnaasium staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (33. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nõmme United II?
Ostatni mecz Nõmme United II to porażka z FCI Levadia II 0:1 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Rodionov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nõmme United II w tym sezonie?
Bilans Nõmme United II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 10-6-15 przy 50 zdobytych bramkach i 63 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nõmme United II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nõmme United II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Nõmme United II
Nõmme United II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Annelinna Gümnaasium staadion Wyjazd | Trudny | |
|
22 Paź 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
A. Le Coq Arena I muru Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 36. kolejka
|
Elva linnastaadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy Nõmme United II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nõmme United II to spotkanie z Tartu Welco, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Annelinna Gümnaasium staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (33. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Nõmme United II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nõmme United II w sezonie 2026.
Forma i bramki Nõmme United II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nõmme United II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
0:1 | – | 6/13 | 3/6 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
2:3 | – | 2/6 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:0 | – | 9/15 | 2/6 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
2:1 | – | 3/12 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
2:1 | – | 4/8 | 3/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
0:1 | – | 16/21 | 3/9 | |
|
24 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
4:1 | – | 3/13 | 2/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
1:1 | – | 5/6 | 1/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 23. kolejka
|
2:0 | – | 6/11 | 2/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 12. kolejka
|
1:2 | – | 3/9 | 1/2 |
Nõmme United II ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 3 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nõmme United II?
Ostatni mecz Nõmme United II to porażka z FCI Levadia II 0:1 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Rodionov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nõmme United II – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje Nõmme United II w sezonie 2026.
Miejsce Nõmme United II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 53 | 68 | |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 26 | 54 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
31 | 15 | 2 | 14 | 62:55 | 7 | 47 | |
6
|
Maardu
|
30 | 12 | 7 | 11 | 47:59 | -12 | 43 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
32 | 9 | 8 | 15 | 41:73 | -32 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
32 | 6 | 5 | 21 | 38:80 | -42 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
32 | 21 | 5 | 6 | 92:39 | 53 | 68 | |
2
|
Viimsi
|
32 | 16 | 6 | 10 | 58:32 | 26 | 54 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
31 | 15 | 2 | 14 | 62:55 | 7 | 47 | |
6
|
Maardu
|
30 | 12 | 7 | 11 | 47:59 | -12 | 43 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
32 | 9 | 8 | 15 | 41:73 | -32 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
32 | 6 | 5 | 21 | 38:80 | -42 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
FCI Levadia II
|
16 | 8 | 2 | 6 | 32:25 | 7 | 26 | |
| 5 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 6 |
Viimsi
|
16 | 7 | 3 | 6 | 32:20 | 12 | 24 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
16 | 5 | 4 | 7 | 24:37 | -13 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
17 | 11 | 2 | 4 | 46:16 | 30 | 35 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
Maardu
|
15 | 4 | 4 | 7 | 25:34 | -9 | 16 | |
| 7 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 2 | 11 | 19:36 | -17 | 11 |
Które miejsce zajmuje Nõmme United II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Nõmme United II zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 36 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 32 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:63, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Nõmme United II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nõmme United II na tle ligi w sezonie 2026.
Nõmme United II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,4
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,03
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Nõmme United II
-
Artsemi Radomski 4

-
Rico Ernits 4

-
Rico Palu 4
-
Lars Ossep 2

-
Artjom Truuvaart 1

-
Bruno Vain 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nõmme United II i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nõmme United II to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tartu Welco - Nõmme United II Po przerwie pada 67% bramek Nõmme United II.Przebieg meczu Nõmme United II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 2-4-13 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 5-3-6 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 2-3-8 |
Gdy Nõmme United II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nõmme United II
94% bramek Nõmme United II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nõmme United II zdobywa w sezonie średnio 1,16 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Nõmme United II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nõmme United II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nõmme United II wygra mecz Tartu Welco - Nõmme United II Nõmme United II przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Nõmme United II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 84%
- Powyżej 2,5 74%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 16%
W 74% meczów Nõmme United II padają co najmniej trzy bramki, a w 74% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tartu Welco - Nõmme United II Powyżej 2,5 bramki padło w 74% meczów Nõmme United II.Nõmme United II – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nõmme United II fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nõmme United II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nõmme United II zdobywa 1,31 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Nõmme United II wygra mecz Tartu Welco - Nõmme United II Nõmme United II zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Nõmme United II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Nõmme United II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 31 meczów.
Nõmme United II wygra drugą połowę meczu Tartu Welco - Nõmme United II Drugą połowę Nõmme United II wygrywał w 11 z 31 meczów.Nõmme United II – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Nõmme United II oddaje 12,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tartu Welco - Nõmme United II Nõmme United II oddaje 12,4 strzałów na mecz.Nõmme United II – posiadanie piłki
- U siebie 49,6%
- Na wyjeździe 48,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 31
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 31 meczów. Średnio Nõmme United II utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Nõmme United II wygra mecz Tartu Welco - Nõmme United II Nõmme United II utrzymuje średnio 49,3% posiadania piłki.Nõmme United II – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Nõmme United II wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Nõmme United II – czyste konta
- U siebie 3 z 16
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 2,03
- Bez straty do przerwy 39%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto Nõmme United II to 13% meczów sezonu (4 z 31), z czego 3 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tartu Welco - Nõmme United II Czyste konto Nõmme United II zachowuje w 13% meczów.Nõmme United II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 5,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Nõmme United II wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Nõmme United II – kartki
- Żółte kartki 58
- Pow. 3,5 kartki w meczu 65%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 6%
Nõmme United II ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Nõmme United II – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Nõmme United II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 1,60 | 2,30 |
| Środka tabeli (4–7) | 14 | 5-1-8 | 1,14 | 1,57 | 1,71 |
| Dołu tabeli (8–10) | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 1,71 | 2,29 |
Najwięcej punktów na mecz Nõmme United II zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Nõmme United II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,80 1,07 | 1,47 1,67 | 1,67 2,27 |
|
7.
|
1,44 1,00 | 2,06 1,43 | 1,81 2,00 |
|
8.
|
1,31 1,00 | 1,31 1,93 | 1,50 2,60 |
|
9.
|
1,19 1,00 | 1,50 1,06 | 2,31 2,25 |
|
10.
|
0,75 0,69 | 1,19 1,19 | 2,75 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Nõmme United II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nõmme United II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nõmme United II - Maardu 4:1 Esiliiga (Estonia), 8.03.2026
- Najwyższa porażka Nõmme United II - Nõmme Kalju II 0:3 Esiliiga (Estonia), 24.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Tallinna Kalev - Nõmme United II 4:4, Esiliiga (Estonia), 1.05.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Ernits, Nõmme United II - Maardu 4:1, Esiliiga (Estonia), 8.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Nõmme United II - FC Tallinn 2:2, Esiliiga (Estonia), 22.03.2026
Jakie statystyki ma Nõmme United II w tym sezonie?
Bilans Nõmme United II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 10-6-15 przy 50 zdobytych bramkach i 63 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nõmme United II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nõmme United II w sezonie 2026.
Przewidywany skład Nõmme United II 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Nõmme United II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
![]() |
– | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Nõmme United II
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Nõmme United II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
0
Wyróżniający się zawodnicy Nõmme United II w sezonie 2026
Nõmme United II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nõmme United II w sezonie 2026.
Nõmme United II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2024 |
|
Estonia | 31 | – | za darmo | |
| 02 Kwi 2023 |
|
Estonia | 31 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2021 |
![]() |
Estonia | 21 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2020 |
![]() |
Estonia | 21 |
![]() |
za darmo |