Forma w lidze
FC Tallinn w tabeli
9. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 30 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
24:30 bramki
1,60 gola/mecz
16 pkt
17:36 bramki
1,06 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład FC Tallinn 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










FC Tallinn w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 65 |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 53 |
| ··· | |||||||
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | 36 |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | 35 |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | 23 |
Wyniki FC Tallinn
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Flora II
1
FC Tallinn
2
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
FC Tallinn
0
Laagri
10
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
FC Tallinn
5
![]()
Harju JK U21
0
Puchar Estonii, 1/16 finału
|
Terminarz FC Tallinn
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:00
|
FC Tallinn
Tartu Welco
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
19 Paź 18:00
|
FC Tallinn
Viimsi
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
24 Paź 11:30
|
Nõmme Kalju II
FC Tallinn
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Tallinn
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Łotwa |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Rosja |
|
za darmo |
FC Tallinn to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Lasnamäe SPK kunstmuruväljak, który może pomieścić 666 widzów. Zespół prowadzi Andrei Kalimullin.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Tallinn w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Tallinn trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Tallinn w tabeli Esiliiga (Estonia)?
FC Tallinn zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 35 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 30 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:66, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład FC Tallinn?
W wyjściowym ustawieniu FC Tallinn między słupkami staje M. Usachev, a linię obrony najczęściej tworzą N. Falsunov, A. Verhogljad oraz D. Zhuravlev. W środku pola grają A. Toropov, A. Iljin, A. Kalimullin oraz D. Shevyakov, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Sesterikov, V. Kulik oraz V. Istsenko. Trener Andrei Kalimullin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Esiliiga (Estonia) i pucharach.
Kiedy FC Tallinn gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Tallinn to spotkanie z Tartu Welco, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Lasnamäe SPK kunstmuruväljak w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Tallinn?
Ostatni mecz FC Tallinn to wygrana z Flora II 1:2 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Arhipov, Leis (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Tallinn w tym sezonie?
Bilans FC Tallinn w tym sezonie to 31 meczów i wynik 9-8-14 przy 41 zdobytych bramkach i 66 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Tallinn w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Tallinn w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Tallinn
FC Tallinn terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Lasnamäe SPK kunstmuruväljak U siebie | Trudny | |
|
19 Paź 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Lasnamäe SPK kunstmuruväljak U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Hiiu staadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 36. kolejka
|
Lasnamäe SPK kunstmuruväljak U siebie | Umiarkowany |
Kiedy FC Tallinn gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Tallinn to spotkanie z Tartu Welco, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Lasnamäe SPK kunstmuruväljak w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki FC Tallinn w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Tallinn w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Tallinn w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Tallinn wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
1:2 | – | 6/12 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
0:10 | 4-2-3-1 | 4/10 | 1/2 | |
|
22 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Estonii, 1/16 finału
|
5:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
1:1 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:5 | – | 6/13 | 3/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
4:2 | – | 5/10 | 0/2 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
1:2 | – | 6/13 | 5/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
0:2 | – | 5/9 | 4/8 | |
|
23 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
2:1 | – | 3/12 | 4/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
1:1 | – | 1/6 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Tallinn?
Ostatni mecz FC Tallinn to wygrana z Flora II 1:2 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Arhipov, Leis (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Tallinn – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje FC Tallinn w sezonie 2026.
Miejsce FC Tallinn w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 5 |
Viimsi
|
15 | 7 | 2 | 6 | 32:20 | 12 | 23 | |
| 6 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 2 | 6 | 31:25 | 6 | 23 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:30 | -6 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
16 | 10 | 2 | 4 | 39:16 | 23 | 32 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 7 |
Maardu
|
14 | 4 | 3 | 7 | 25:34 | -9 | 15 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
15 | 3 | 2 | 10 | 19:35 | -16 | 11 |
Które miejsce zajmuje FC Tallinn w tabeli Esiliiga (Estonia)?
FC Tallinn zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 35 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 30 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:66, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki FC Tallinn w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Tallinn na tle ligi w sezonie 2026.
FC Tallinn na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,13
- Czyste konta 10%
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Tallinn i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Tallinn to 61–75 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu FC Tallinn i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 7-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 2-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 3-1-2 |
| Remis do przerwy | 15 | 5-7-3 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-0-9 |
Gdy FC Tallinn otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Tallinn
83% bramek FC Tallinn pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Tallinn zdobywa w sezonie średnio 1,13 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie FC Tallinn
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Tallinn, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Tallinn wygra mecz FC Tallinn - Tartu Welco FC Tallinn nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach FC Tallinn
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 26%
- Powyżej 5,5 23%
W 55% meczów FC Tallinn padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Tallinn – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Tallinn, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Tallinn zdobywa 1,27 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
FC Tallinn wygra mecz FC Tallinn - Tartu Welco FC Tallinn zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach FC Tallinn ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli FC Tallinn, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 31 meczów.
FC Tallinn – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
FC Tallinn oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
FC Tallinn – posiadanie piłki
- U siebie 42,6%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 31
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 31 meczów. Średnio FC Tallinn utrzymuje przy piłce 41,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
FC Tallinn wygra mecz FC Tallinn - Tartu Welco FC Tallinn utrzymuje średnio 41,8% posiadania piłki.FC Tallinn – czyste konta
- U siebie 2 z 15
- Na wyjeździe 1 z 16
- Stracone / mecz 2,13
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto FC Tallinn to 10% meczów sezonu (3 z 31), z czego 2 w 15 meczach u siebie.
FC Tallinn – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
FC Tallinn wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
FC Tallinn – kartki
- Żółte kartki 76
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 3%
FC Tallinn ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Tallinn – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
FC Tallinn według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 4-0-6 | 1,20 | 0,90 | 2,30 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 2-6-7 | 0,80 | 1,07 | 2,07 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 2,67 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz FC Tallinn zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
FC Tallinn na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,80 1,07 | 1,47 1,79 | 1,67 2,43 |
|
7.
|
1,44 1,00 | 2,06 1,43 | 1,81 2,00 |
|
8.
|
1,31 1,00 | 1,31 1,93 | 1,50 2,60 |
|
9.
|
1,27 1,00 | 1,60 1,06 | 2,00 2,25 |
|
10.
|
0,75 0,73 | 1,19 1,27 | 2,75 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Tallinn
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Tallinn w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Tallinn - Nõmme Kalju II 6:3 Esiliiga (Estonia), 4.04.2026
- Najwyższa porażka Flora II - FC Tallinn 5:0 Esiliiga (Estonia), 10.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek FC Tallinn - Nõmme Kalju II 6:3, Esiliiga (Estonia), 4.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Arhipov, Tartu Welco - FC Tallinn 0:2, Esiliiga (Estonia), 18.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Viimsi - FC Tallinn 1:2, Esiliiga (Estonia), 3.09.2026
Jakie statystyki ma FC Tallinn w tym sezonie?
Bilans FC Tallinn w tym sezonie to 31 meczów i wynik 9-8-14 przy 41 zdobytych bramkach i 66 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Tallinn – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Tallinn w sezonie 2026.
Przewidywany skład FC Tallinn 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










Kadra FC Tallinn
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
39 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
25 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Estonia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Rosja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
43 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
49 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
28 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Tallinn
75 tys. €
śr. 4 tys. € / zawodnika
Ile FC Tallinn wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Estonia (19 zawodników)
FC Tallinn wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry FC Tallinn
Jak wygląda skład FC Tallinn?
W wyjściowym ustawieniu FC Tallinn między słupkami staje M. Usachev, a linię obrony najczęściej tworzą N. Falsunov, A. Verhogljad oraz D. Zhuravlev. W środku pola grają A. Toropov, A. Iljin, A. Kalimullin oraz D. Shevyakov, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Sesterikov, V. Kulik oraz V. Istsenko. Trener Andrei Kalimullin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Esiliiga (Estonia) i pucharach.
FC Tallinn – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Tallinn w sezonie 2026.
FC Tallinn transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Estonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Łotwa | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Rosja | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Estonia | 37 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 19 | – | za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 25 |
![]() |
nieujawniona | |
| 04 Mar 2026 |
|
Estonia | 20 |
|
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lut 2026 |
|
Estonia | 20 |
![]() |
nieujawniona |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Tallinn w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Tallinn trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.