Forma w lidze
Nõmme Kalju II w tabeli
10. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 42 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
19:44 bramki
1,19 gola/mecz
11 pkt
19:35 bramki
1,27 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Nõmme Kalju II 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Nõmme Kalju II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 65 |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 53 |
| ··· | |||||||
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | 35 |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | 23 |
Wyniki Nõmme Kalju II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Maardu
0
Nõmme Kalju II
0
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Nõmme Kalju II
2
Nõmme United II
3
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Tartu Welco
3
Nõmme Kalju II
0
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
Terminarz Nõmme Kalju II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
FCI Levadia II
Nõmme Kalju II
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
18 Paź 11:30
|
Nõmme Kalju II
Elva
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
24 Paź 11:30
|
Nõmme Kalju II
FC Tallinn
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery Nõmme Kalju II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | – | za darmo | |
| 20 Lut 2026 |
![]() |
Estonia |
|
nieujawniona |
Nõmme Kalju II to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Hiiu staadion, który może pomieścić 2 730 widzów. Zespół prowadzi Bogdan Lukashenko. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nõmme Kalju II?
Klub piłkarski Nõmme Kalju II zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Estonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nõmme Kalju II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nõmme Kalju II trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Nõmme Kalju II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Nõmme Kalju II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 23 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 42 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:79, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Kiedy Nõmme Kalju II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nõmme Kalju II to spotkanie z FCI Levadia II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Maarjamäe Staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nõmme Kalju II?
Ostatni mecz Nõmme Kalju II to remis z Maardu 0:0 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nõmme Kalju II w tym sezonie?
Bilans Nõmme Kalju II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 6-5-20 przy 38 zdobytych bramkach i 79 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nõmme Kalju II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nõmme Kalju II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Nõmme Kalju II
Nõmme Kalju II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Maarjamäe Staadion Wyjazd | Trudny | |
|
18 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Hiiu staadion U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Hiiu staadion U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Kalevi Keskstaadioni kunstmuru Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 11. kolejka
|
Viimsi Staadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy Nõmme Kalju II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nõmme Kalju II to spotkanie z FCI Levadia II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Maarjamäe Staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Nõmme Kalju II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nõmme Kalju II w sezonie 2026.
Forma i bramki Nõmme Kalju II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nõmme Kalju II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
21 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 30. kolejka
|
2:3 | – | 4/6 | 2/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
3:0 | – | 5/11 | 1/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
1:5 | – | 3/12 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
1:0 | – | 9/15 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
0:2 | – | 4/9 | 4/8 | |
|
23 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
2:4 | – | 2/16 | 3/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
0:3 | – | 3/12 | 4/5 | |
|
17 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 23. kolejka
|
2:0 | – | 5/11 | 2/4 | |
|
10 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 22. kolejka
|
3:0 | – | 0/7 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nõmme Kalju II?
Ostatni mecz Nõmme Kalju II to remis z Maardu 0:0 Esiliiga (Estonia), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nõmme Kalju II – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje Nõmme Kalju II w sezonie 2026.
Miejsce Nõmme Kalju II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 5 |
Viimsi
|
15 | 7 | 2 | 6 | 32:20 | 12 | 23 | |
| 6 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 2 | 6 | 31:25 | 6 | 23 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:30 | -6 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
16 | 10 | 2 | 4 | 39:16 | 23 | 32 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 7 |
Maardu
|
14 | 4 | 3 | 7 | 25:34 | -9 | 15 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
15 | 3 | 2 | 10 | 19:35 | -16 | 11 |
Które miejsce zajmuje Nõmme Kalju II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
Nõmme Kalju II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 23 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 42 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:79, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Nõmme Kalju II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nõmme Kalju II na tle ligi w sezonie 2026.
Nõmme Kalju II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,55
- Czyste konta 16%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nõmme Kalju II i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nõmme Kalju II to 16–30 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Po przerwie pada 37% bramek Nõmme Kalju II.Przebieg meczu Nõmme Kalju II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 6-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 0-0-17 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-3-7 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-0-12 |
Gdy Nõmme Kalju II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nõmme Kalju II
92% bramek Nõmme Kalju II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nõmme Kalju II zdobywa w sezonie średnio 0,74 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Nõmme Kalju II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nõmme Kalju II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nõmme Kalju II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Nõmme Kalju II
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 87%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 39%
- Powyżej 5,5 23%
W 71% meczów Nõmme Kalju II padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Nõmme Kalju II.Nõmme Kalju II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nõmme Kalju II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nõmme Kalju II zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,73 na wyjeździe.
Nõmme Kalju II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 24%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Nõmme Kalju II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 37% goli Nõmme Kalju II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 31 meczów.
Nõmme Kalju II wygra drugą połowę meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Drugą połowę Nõmme Kalju II wygrywał w 5 z 31 meczów.Nõmme Kalju II – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Nõmme Kalju II oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II oddaje 10,1 strzałów na mecz.Nõmme Kalju II – posiadanie piłki
- U siebie 44,8%
- Na wyjeździe 44,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 30
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 30 meczów. Średnio Nõmme Kalju II utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Nõmme Kalju II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II utrzymuje średnio 44,7% posiadania piłki.Nõmme Kalju II – czyste konta
- U siebie 2 z 16
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 2,55
- Bez straty do przerwy 26%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 74%
Czyste konto Nõmme Kalju II to 16% meczów sezonu (5 z 31), z czego 2 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Czyste konto Nõmme Kalju II zachowuje w 16% meczów.Nõmme Kalju II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 4,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Nõmme Kalju II wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Nõmme Kalju II – kartki
- Żółte kartki 56
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 10%
Nõmme Kalju II ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Nõmme Kalju II – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Nõmme Kalju II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 11 | 0-3-8 | 0,27 | 0,91 | 3,18 |
| Środka tabeli (4–7) | 13 | 3-2-8 | 0,85 | 1,00 | 2,23 |
| Dołu tabeli (8–10) | 7 | 3-0-4 | 1,29 | 2,14 | 2,14 |
Najwięcej punktów na mecz Nõmme Kalju II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Nõmme Kalju II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,80 1,07 | 1,47 1,79 | 1,67 2,43 |
|
7.
|
1,44 1,00 | 2,06 1,43 | 1,81 2,00 |
|
8.
|
1,31 1,00 | 1,31 1,93 | 1,50 2,60 |
|
9.
|
1,27 1,00 | 1,60 1,06 | 2,00 2,25 |
|
10.
|
0,75 0,73 | 1,19 1,27 | 2,75 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Nõmme Kalju II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nõmme Kalju II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nõmme United II - Nõmme Kalju II 0:3 Esiliiga (Estonia), 24.04.2026
- Najwyższa porażka Nõmme Kalju II - Flora II 0:5 Esiliiga (Estonia), 25.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek FC Tallinn - Nõmme Kalju II 6:3, Esiliiga (Estonia), 4.04.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Tragon, Nõmme Kalju II - Tartu Welco 2:4, Esiliiga (Estonia), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Nõmme Kalju II - Nõmme United II 2:3, Esiliiga (Estonia), 21.09.2026
Jakie statystyki ma Nõmme Kalju II w tym sezonie?
Bilans Nõmme Kalju II w tym sezonie to 31 meczów i wynik 6-5-20 przy 38 zdobytych bramkach i 79 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nõmme Kalju II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nõmme Kalju II w sezonie 2026.
Przewidywany skład Nõmme Kalju II 4-1-2-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Nõmme Kalju II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Brazylia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
27 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 85 |
![]() |
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
23 | Brazylia | 4 mln € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
36 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
39 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
37 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
26 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
25 | Estonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
26 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
25 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
|
25 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
![]() |
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
![]() |
42 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
![]() |
21 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 79 |
![]() |
25 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 95 |
|
33 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
47 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Nõmme Kalju II
4,1 mln €
śr. 131 tys. € / zawodnika
Ile Nõmme Kalju II wydaje na pensje
250 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Estonia (27 zawodników)
Nõmme Kalju II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nõmme Kalju II
Nõmme Kalju II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nõmme Kalju II w sezonie 2026.
Nõmme Kalju II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 17 |
|
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
Estonia | 21 | – | za darmo | |
| 20 Lut 2026 |
![]() |
Estonia | 18 |
|
nieujawniona | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Estonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2025 |
|
Estonia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 21 Sie 2025 |
![]() |
Estonia | 18 |
|
nieujawniona | |
| 31 Lip 2025 |
|
Estonia | 20 |
![]() |
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nõmme Kalju II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nõmme Kalju II trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Nõmme Kalju II – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Nõmme Kalju II? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nõmme Kalju II?
Klub piłkarski Nõmme Kalju II zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Estonii.