Forma w lidze
FCI Levadia II w tabeli
5. miejsce / 44 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
31:25 bramki
2,07 gola/mecz
21 pkt
30:30 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
FCI Levadia II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 65 |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 53 |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 48 |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | 48 |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 44 |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | 42 |
Wyniki FCI Levadia II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Nõmme United II
0
FCI Levadia II
1
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
FC Tallinn
1
FCI Levadia II
5
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
|
|
10 Wrz Koniec
|
FCI Levadia II
0
Tartu Welco
0
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
Terminarz FCI Levadia II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
FCI Levadia II
Nõmme Kalju II
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
19 Paź 17:00
|
Tallinna Kalev
FCI Levadia II
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
25 Paź 11:30
|
Elva
FCI Levadia II
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery FCI Levadia II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Sty 2018 |
|
Estonia |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Sty 2016 |
|
Estonia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2015 |
|
Estonia |
![]() |
nieujawniona |
FCI Levadia II to klub piłkarski z Estonii występujący w Esiliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Maarjamäe Staadion, który może pomieścić 2 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje FCI Levadia II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
FCI Levadia II zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 44 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 21 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 61:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy FCI Levadia II gra następny mecz?
Najbliższy mecz FCI Levadia II to spotkanie z Nõmme Kalju II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Maarjamäe Staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FCI Levadia II?
Ostatni mecz FCI Levadia II to wygrana z Nõmme United II 0:1 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Rodionov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FCI Levadia II w tym sezonie?
Bilans FCI Levadia II w tym sezonie to 30 meczów i wynik 14-2-14 przy 61 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FCI Levadia II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FCI Levadia II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FCI Levadia II
FCI Levadia II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Esiliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Maarjamäe Staadion U siebie | Umiarkowany | |
|
19 Paź 17:00
|
Esiliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Kalevi Keskstaadioni kunstmuru Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Elva linnastaadion Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 16:00
|
Esiliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Maarjamäe Staadion U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 11:30
|
Esiliiga (Estonia), 36. kolejka
|
A. Le Coq Arena I muru Wyjazd | Trudny |
Kiedy FCI Levadia II gra następny mecz?
Najbliższy mecz FCI Levadia II to spotkanie z Nõmme Kalju II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Maarjamäe Staadion w ramach Esiliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki FCI Levadia II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FCI Levadia II w sezonie 2026.
Forma i bramki FCI Levadia II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FCI Levadia II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 31. kolejka
|
0:1 | – | 7/13 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:5 | – | 7/13 | 1/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 28. kolejka
|
0:0 | – | 5/8 | 1/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 27. kolejka
|
6:2 | – | 4/6 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 26. kolejka
|
4:2 | – | 5/10 | 0/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 25. kolejka
|
2:1 | – | 9/12 | 1/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 24. kolejka
|
4:2 | – | 6/14 | 2/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 23. kolejka
|
5:0 | – | 4/8 | 4/9 | |
|
08 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 12. kolejka
|
1:2 | – | 6/9 | 1/2 | |
|
01 Sie Koniec
|
Esiliiga (Estonia), 21. kolejka
|
2:2 | – | 7/14 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FCI Levadia II?
Ostatni mecz FCI Levadia II to wygrana z Nõmme United II 0:1 Esiliiga (Estonia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Rodionov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FCI Levadia II – tabela Esiliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) zajmuje FCI Levadia II w sezonie 2026.
Miejsce FCI Levadia II w tabeli Esiliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Welco
|
31 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | 46 | 65 | |
2
|
Viimsi
|
31 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | 26 | 53 | |
3
|
Flora II
|
31 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | 18 | 48 | |
4
|
Elva
|
31 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | -1 | 48 | |
5
|
FCI Levadia II
|
30 | 14 | 2 | 14 | 61:55 | 6 | 44 | |
6
|
Maardu
|
29 | 12 | 6 | 11 | 47:59 | -12 | 42 | |
7
|
Tallinna Kalev
|
30 | 10 | 7 | 13 | 53:57 | -4 | 37 | |
8
|
Nõmme United II
|
31 | 10 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 36 | |
9
|
FC Tallinn
|
31 | 9 | 8 | 14 | 41:66 | -25 | 35 | |
10
|
Nõmme Kalju II
|
31 | 6 | 5 | 20 | 38:79 | -41 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
15 | 10 | 3 | 2 | 46:23 | 23 | 33 | |
| 2 |
Maardu
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:25 | -3 | 27 | |
| 3 |
Elva
|
15 | 8 | 2 | 5 | 21:21 | 0 | 26 | |
| 4 |
Flora II
|
15 | 8 | 1 | 6 | 35:28 | 7 | 25 | |
| 5 |
Viimsi
|
15 | 7 | 2 | 6 | 32:20 | 12 | 23 | |
| 6 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 2 | 6 | 31:25 | 6 | 23 | |
| 7 |
Tallinna Kalev
|
16 | 6 | 5 | 5 | 33:29 | 4 | 23 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
16 | 6 | 3 | 7 | 21:24 | -3 | 21 | |
| 9 |
FC Tallinn
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24:30 | -6 | 19 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 19:44 | -25 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tartu Welco
|
16 | 10 | 2 | 4 | 39:16 | 23 | 32 | |
| 2 |
Viimsi
|
16 | 9 | 3 | 4 | 26:12 | 14 | 30 | |
| 3 |
Flora II
|
16 | 6 | 5 | 5 | 38:27 | 11 | 23 | |
| 4 |
Elva
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:27 | -1 | 22 | |
| 5 |
FCI Levadia II
|
15 | 7 | 0 | 8 | 30:30 | 0 | 21 | |
| 6 |
FC Tallinn
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17:36 | -19 | 16 | |
| 7 |
Maardu
|
14 | 4 | 3 | 7 | 25:34 | -9 | 15 | |
| 8 |
Nõmme United II
|
15 | 4 | 3 | 8 | 29:39 | -10 | 15 | |
| 9 |
Tallinna Kalev
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:28 | -8 | 14 | |
| 10 |
Nõmme Kalju II
|
15 | 3 | 2 | 10 | 19:35 | -16 | 11 |
Które miejsce zajmuje FCI Levadia II w tabeli Esiliiga (Estonia)?
FCI Levadia II zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Esiliiga (Estonia) z dorobkiem 44 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Tartu Welco wynosi 21 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 61:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki FCI Levadia II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FCI Levadia II na tle ligi w sezonie 2026.
FCI Levadia II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,5
- Strzały celne / mecz 6,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,83
- Czyste konta 23%
Rozkład bramek w czasie
Bramki FCI Levadia II i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FCI Levadia II to 46–60 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Po przerwie pada 57% bramek FCI Levadia II.Przebieg meczu FCI Levadia II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 11-0-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 3-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 8-0-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 6-2-4 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-0-9 |
Gdy FCI Levadia II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla FCI Levadia II
92% bramek FCI Levadia II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FCI Levadia II zdobywa w sezonie średnio 1,47 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie FCI Levadia II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FCI Levadia II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FCI Levadia II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II FCI Levadia II nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach FCI Levadia II
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 87%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 77% meczów FCI Levadia II padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Powyżej 2,5 bramki padło w 77% meczów FCI Levadia II.FCI Levadia II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FCI Levadia II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FCI Levadia II zdobywa 1,53 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
FCI Levadia II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II FCI Levadia II zdobywa u siebie 51% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach FCI Levadia II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli FCI Levadia II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 30 meczów.
FCI Levadia II wygra drugą połowę meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Drugą połowę FCI Levadia II wygrywał w 12 z 30 meczów.FCI Levadia II – strzały
- Celne / mecz 6,9
- Niecelne / mecz 8,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
FCI Levadia II oddaje 15,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II FCI Levadia II oddaje 15,5 strzałów na mecz.FCI Levadia II – posiadanie piłki
- U siebie 57,6%
- Na wyjeździe 56,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 18 z 30
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 18 z 30 meczów. Średnio FCI Levadia II utrzymuje przy piłce 57,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
FCI Levadia II wygra mecz FCI Levadia II - Nõmme Kalju II FCI Levadia II utrzymuje średnio 57,1% posiadania piłki.FCI Levadia II – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 4 z 15
- Stracone / mecz 1,83
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto FCI Levadia II to 23% meczów sezonu (7 z 30), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FCI Levadia II - Nõmme Kalju II Czyste konto FCI Levadia II zachowuje w 23% meczów.FCI Levadia II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 53%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
FCI Levadia II wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
FCI Levadia II – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 13%
FCI Levadia II ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale FCI Levadia II – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
FCI Levadia II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 3-1-6 | 1,00 | 1,90 | 2,20 |
| Środka tabeli (4–7) | 9 | 3-1-5 | 1,11 | 2,00 | 2,44 |
| Dołu tabeli (8–10) | 11 | 8-0-3 | 2,18 | 2,18 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz FCI Levadia II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
FCI Levadia II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,67 1,44 | 2,33 2,38 | 1,87 1,69 |
|
4.
|
1,73 1,38 | 1,40 1,63 | 1,40 1,69 |
|
5.
|
1,53 1,40 | 2,07 2,00 | 1,67 2,00 |
|
6.
|
1,80 1,07 | 1,47 1,79 | 1,67 2,43 |
|
7.
|
1,44 1,00 | 2,06 1,43 | 1,81 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FCI Levadia II
Skrajne wyniki i osiągnięcia FCI Levadia II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FCI Levadia II - FC Tallinn 4:0 Esiliiga (Estonia), 21.06.2026
- Najwyższa porażka Viimsi - FCI Levadia II 5:0 Esiliiga (Estonia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek FCI Levadia II - Flora II 6:2, Esiliiga (Estonia), 4.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta FCI Levadia II - FC Tallinn 4:0, Esiliiga (Estonia), 21.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Gussev, Maardu - FCI Levadia II 3:2, Esiliiga (Estonia), 11.04.2026
Jakie statystyki ma FCI Levadia II w tym sezonie?
Bilans FCI Levadia II w tym sezonie to 30 meczów i wynik 14-2-14 przy 61 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FCI Levadia II – zawodnicy
Jak wygląda kadra FCI Levadia II w sezonie 2026.
Kadra FCI Levadia II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
22 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
35 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FCI Levadia II
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile FCI Levadia II wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Estonia (6 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry FCI Levadia II
FCI Levadia II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FCI Levadia II w sezonie 2026.
FCI Levadia II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Sty 2018 |
|
Estonia | 27 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Sty 2016 |
|
Estonia | 27 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2015 |
|
Estonia | 27 |
![]() |
nieujawniona |
